انتخاب برگه

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی مهر1402   

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی مهر1402   

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی مهر 1402   

سی امین سبد سهام تضمینی شهریور 1402، دوشنبه 10 مهر ( 48 ساعت تمدید) منتشر می شود. ( با توجه به محدودیت در ارائه پشتیبانی، بمحض تکمیل ظرفیت، فروش سبد متوقف می گردد )

معرفی سبد سهام تضمینی بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران، عبارتست از سبد سهام سه ماهه با 5 سهم ( به اضافه یک سهم اشانتیون ) ارزنده، از چند صنعت با چشم انداز رشد بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه ( در صورت شرایط مناسب بازار ) و در دو حالت تضمینی و غیر تضمینی ( با 50 % تخفیف ) ارائه میگردد. لازم به توضیح است در هر دو حالت تضمینی و غیر تضمینی، سیگنالها، بروزرسانی،خدمات و پشتیبانی یکسان ولی تعهدات، ریسک سرمایه گذاری، قیمت و تخفیف متفاوت است.

منظور از ”  تضمین 100 % سود در 60 روز بازار چیست ؟

در بازار سرمایه بویژه بازار بورس، تضمین به مفهوم قطعیت وجود ندارد. اگر فردی ادعای تضمین قطعی سود مشخص در یک مدت زمان معین را نماید، در خوشبینانه ترین حالت، بازار سرمایه بویژه بازار بورس ایران را نمی شناسد.

تعهد تضمین کسب 100 % سود در 3 ماه ( 60 روز بازار )، در واقع توافقی است مشروط بین بورسیران و خریدار سبد سهام تصمینی، به این معنی است که اگر با توجه به شروط و تعهدات بورسیران، درصد سود تعهد شده تحقق نیابد ( به هر دلیل )، بورسیران متعهد به عودت وجه و یا انجام تعهد توافق شده فیمابین به شرح زیر می باشد.

با هدف تامین انتظارات و با در نظر گرفتن درجه ریسک پذیری مشتریان گرامی، سبد سهام تصمینی ( با رعایت شروط و توافقات فیمابین )، در دو حالت تضمینی و غیر تضمینی با توضیحات و تعرفه به شرح زیر ارائه می شود:

1 – سبد سهام تضمینی : تضمین 100% سود در 60 روز بازار: در صورت عدم کسب 100 % سود در 60 روز بازار ( به هر دلیل )، وجه دریافتی ظرف 48 ساعت بطور کامل عودت می گردد.

2 – سبد سهام غیر تضمینی ( با 50 % تخفیف ) تضمین 100% سود در 60 روز بازار : در صورت عدم کسب 100 % سود در 60 روز بازار ( به هر دلیل )، یک سبد سهام غیر تضمینی رایگان با همان خدمات و پشتیبانی خریداری شده ارائه می گردد.

متن کامل شروط و توافقات بورسیران و خریداران گرامی در پائین همین صفحه مطالعه فرمائید.

تفاوت سبد سهام تضمینی با سبد سهام غیر تضمینی چیست ؟

کلیه محتوا ( معرفی سهام، تحلیلها، سیگنالها، بروزرسانیها . . . ) و پشتیبانی ( بسته آموزشی، پشتیبانی آنلاین بویژه در طول بازار. . . ) و راهنمایی هایی ارائه شده در طول دوره 3 ماهه، در هر دو بسته کاملا یکسان می باشد. تنها تفاوت در نوع تعهدات بورسیران برای خریداران سبد تضمینی و سبد غیر تضمینی ( در صورت عدم کسب درصد سود تعهد شده )، ریسک پذیری معامله گران و کاهش هزینه خرید برای خریداران سبد غیر تضمینی ( 50 % کاهش قیمت ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران می باشد. بیشتر مشتریانی که حداقل یکبار از خدمات بورسیران استفاده کرده اند، به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران، سبد سهام غیر تضمینی را انتخاب می کنند که البته به جهت کاهش ریسک و کاهش قابل توجه هزینه خدمات و صرف آن برای خرید سهام پورتفوی خود، بسیار مقرون بصرفه و اقتصادی خواهد بود.

قبل از خرید خدمات حتما بخوانید !

 

 راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه 

خرید سبد سهام تضمینی برای چه مقدار سرمایه مناسب است ؟

انتخاب خدمات، میزان سرمایه و نوع سرمایه گذاری ( کوتاه مدت بلند مدت و …) به پارامترهای زیادی بستگی دارد. در یک جمع بندی و برای یک معامله گر متوسط و در یک بازار نرمال، حداقل و حداکثر سرمایه لازم با توجه به ریسک سرمایه گذاری، هزینه خرید خدمات و توجیه اقتصادی خرید خدمات به شرح زیر پیشنهاد می شود :
حداقل سرمایه، برای خرید سبد سهام تضمینی، حداقل 500 میلیون و حداکثر یک میلیارد تومان
حداقل سرمایه، برای خرید سبد سهام غیرتضمینی، حداقل 300 میلیون و حداکثر یک میلیارد تومان
مبالغ فوق حدودی و مسئولیت انتخاب با سرمایه گذار است. توصیه میشود قبل از خرید، همفکری و راهنمایی لازم را دریافت دارید. اگر سرمایه شما بیش از یک میلیارد تومان است، حتما با بورسیران مطرح و راهنمایی دریافت دارید.

همچنین می توانید با مطالعه خدمات بورسیران، از انواع خدمات و سرمایه مناسب هر خدمات مطلع گردید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و یا سوال قبل ازخرید میتوانید با شماره مدیریت 09123573940 و یا آی دی کانال پشتیبانی تلگرام @bursiran_admin هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب تماس حاصل فرمائید.

ویژگی و مزایای مهم سبد سهام تضمینی 

 1. پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 شب ) بویژه در طول بازار
 2. کلیه سهام سبد با دامنه نوسان روزانه 7 % ±  و بیشتر می باشند.
 3. استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد.
 4. ارائه بسته آموزشی کاربردی ( 17 فایل بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری و . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری ( بسیار مهم ! )
 5. انتخاب سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با بهره گیری از دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد و فاکتورهای همبستگی بالای سهام
 6. ارائه حدود 15 ” بروزرسانی جدید ( حداقل یک بروزرسانی در هفته و حدودا 10 الی 15 بروزرسانی ) 
 7. و مهمترین ویژگی سبد سهام تضمینی بورسیران، تعهد عودت کامل وجه خرید خدمات ( برای خریداران سبد تضمینی ) و تعهد ارائه یک سبد رایگان دیگر ( برای خریداران سبد غیر تضمینی )، در صورت عدم تحقق درصد سود تعهد شده تضمین 100 % سود طی سه ماه، با توجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام می باشد. بنابراین هزینه خرید سبد، صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.

محتوای هر سهم سبد در روز انتشار و در هر یک از بروزرسانی ها در طول دوره :

 1. یک نمودار تکنیکال به شکل بسیار ساده همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند سهم ارائه می شود.
 2. تعین اهداف قیمتی ( مقاومتها ) طی هفته پبش رو سهم ارائه می شود.
 3. اطلاعات ضروری و کافی ورود ( شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید… ) ارائه میگردد.
 4. اطلاعات ضروری و کافی خروج پس از رسیدن قیمت به محدوده هر یک از اهداف ذکر شده ( بند 2 )
 5. اطلاعات ضروری و فوری خروج احتمالی برای شرایط بحرانی و ریزشهای ناگهانی و هیجانی بازار و یا سهام سبد
 6. راهنمایی و ارائه نکات مهم معامله گری برای شرایط غیر معمول بازار ( برگشتها، ریزش ها و رشدهای ناگهانی )

برنامه، روش و استراتژی معامله گری در سبد سهام تضمینی بورسیران

به منظور حصول اهداف ذکر شده ( کسب 100 % سود در سه ماه )، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط سیال بازار، وضعیت معاملاتی سهام سبد ( تکنیکال، اطلاعات و اخبار بنیادی و … )، در مقابل نوسانات مهم بازار و سهم ( نوسانات بزرگ یا ماژور ) منفعل نبوده و واکنش متناسب ( بروزرسانیهای منظم و متوالی 10 الی 15 بار  و راهنمایی های هفتگی ) اتخاذ و اجرا می گردد.

نوسان قیمتی سهم، ذات بازار بورس و معامله گری است. بطور معمول یک سهم در طول یک دوره رشد ( صعود ) و سپس برای مدتی اصلاح ( ریزش ) می کند. برای هر سهم سبد در ابتدای آغاز رشد، توضیح کوتاه وضعیت سهم، اهداف قیمتی مشخص و معین هفتگی، شروط خرید، زمان و قیمت خرید، حد ضرر و محدوده های مقاومت ( احتمال اصلاح ) و نشانه های آن و محدوده های قیمتی خروج و همچنین محدوده های حمایتی بعدی ( برای ورود ) در قالب بروزرسانی بطور منظم و مستمر در طول دوره ارائه می گردد. خرید زمانی انجام می شود که تمام شروط خرید محقق شده باشد. ( در غیر اینصورت خرید انجام نمی شود و منتظر وقوع شرط و یا بروزرسانی جدید می مانیم ).

پس از خرید دو احتمال پیش روی سهام خریداری شده خواهیم داشت :
1- سهم رشد می کند و به سمت اهداف تعین شده حرکت می کند و در مسیر رشد تا رسیدن به هر یک از اهداف ذکر شده طبق سیگنال عمل می کنیم. با فرض کسب هر یک اهداف فوق ( و یا هر میزان رشد قیمتی ) در صورت بروز نشانه های اصلاح ( در بسته آموزشی کاملا آموزش داده شده است )، و قبل از ورود سهم به اصلاح، خارج و سودهای حاصل را ذخیره می کنیم، بطور معمول سهم مذکور چند روزی اصلاح می کند ( و ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم توسط گروه بورسیران، در محدوده حمایتی بعدی و پس از اطمینان از برگشت قیمت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اول ) ارائه می شود. این اطلاعات جدید را ” بروزرسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدود 10 الی 15 بار بروزرسانی می شود. ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران )

     2- سهم پس از خرید ( بدون کسب هیچکدام از اهداف ذکر شده ) به هر دلیل وارد اصلاح می شود. اگر سهم وارد اصلاح شود تا محدوده حد ضرر منتظر می مانیم و بمحص رسیدن قیمت به حد ضرر بلا درنگ ( با کمترین زیان ) خارج می شویم. پس از پایان اصلاح سهم و اطمینان از برگشت قیمتی، سیگنال فوق مجدد بروزرسانی و مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اول ) ارائه می شود.

با این روش، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای اصلاح و یا ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده بالا ( بند 2 )، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا آغاز ریزش احتمالی سهم، از قبل به شما ارائه شده است، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود، بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما، درصدهای مثبت سهم می باشد. ( بند 1 شروط و تعهدات )

تخفیف زمانی خرید

تخفیف زمانی منقضی شد

بنظور قدردانی و قدرشناسی از مشتریان فعال و وفادار بورسیران، و حمایت از مشتریان جدید، تخفیف زمانی بمدت 5 روز ( 20 شهریور الی 24 شهریور ) برای خرید سبد سهام تضمینی مهر 1402 ارائه می شود. با توجه به جدول زیر، در زمان خرید، تخفیف ارائه شده را از مبلغ سبد انتخابی خود کسر و از طریق لینک انتهای صفحه پرداخت نمائید.

تخفیف زمانی سبد سهام تضمینی مهر1402-بورسیران

تخفیف زمانی سبد سهام تضمینی مهر1402-بورسیران

به عنوان مثال : شما مایل هستید روز 21 شهریور خرید نمائید، طبق جدول بالا، 40 % تخفیف برای شما منظور می گردد که در زمان پرداخت، 40 % از قیمت سبد انتخابی کسر و مابقی را واریز نمائید.

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی، در 2حالت تضمینی و غیر نضمینی، با جزئیات و نحوه کلی تعهدات و ضمانت بورسیران در جدول زیر منتشر می گردد.

تعرفه سبد سهام تضمینی 3 ماهه-بورسیران

تعرفه سبد سهام تضمینی 3 ماهه-بورسیران

 شروط و تعهدات بورسیران در تضمین سبد سهام تضمینی

1- ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت شرکت بورس تهران ( www.tsetmc.com ) و جمع جبری درصدهای مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار و در طول مدت دوره می باشد. توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی احتمالی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. زیرا از ابتدای شروع سبد و در طول مدت تعهد، با آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته، حتی تعیین محدوده قیمتی زمان خروج از سهم، راهنمایی در زمان رشد و یا اصلاح ناگهانی بازار و یا سهم و در نهایت پشتیبانی آنلاین 16 ساعته روزانه ( 08 الی 24 / هفت روز هفته )، جای هیچگونه سوال و ابهام را برای تصمیم گیری معامله گران باقی نمی گذارد. بنابراین در زمان اصلاح و یا ریزش بازار و یا سهم، عدم رعایت سیگنال و خروج بموقع از سهم کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد. همچنین توجه داشته باشید ( احتمالا ) میزان سود محقق شده در سهام سبد ارائه شده به منزله میزان سود شما نمی باشد، زیرا سود هر معامله گر بر اساس عملکرد خود ( عملکرد ناشی از میزان دانش، مهارت، میزان استفاده درست و بموقع و کامل از اطلاعات، توانمندیها روانشناختی معامله گر، تجارب، میزان سرمایه و … ) متفاوت خواهد بود.

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند 1، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، درصد تضمین شده سبد محقق گردد ( معدل درصد رشد سبد سهام برابر یا بیشتر از 100 درصد رشد باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما خدمات فوق تا پایان دوره سبد بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب درصد تضمین شده سبد، سهام سبد ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

3- در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار ( به هر دلیل و تحت هر عنوان )، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری بعدی، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به تعداد روزهای متوقف شده هر نماد سبد، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد .در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، بروزرسانی و توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

4- پس از انتشار سبد تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد ( منبع و آرشیو در سایت www.tsetmc.com ) بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و بر اساس تحلیلهای ارائه شده در سبد سهام، در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج جدید با جزئیات کامل تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( تقریبا هر 3 تا 5 روز بازار یک بروزرسانی ) و حدودا 10 تا 15 بروزرسانی طی سه ماه ارائه می گردد. لازم به ذکر است با هدف کسب سود بیشتر مشتریان گرامی و با در نظر داشتن شرایط بازار و سهام سبد، ( به تشخیص بورسیران )، محدودیتی در تعداد بروزرسانی وجود نخواهد داشت.

5- طول دوره زمانی سبد سهام تضمینی و غیر تضمینی 60 روز بازار می باشد. اما با توجه به شرایط سیال اقتصادی، سیاسی و بازار بورس کشور، در شرایط و موارد ویژه ( شرایط اضطراری و فورس ماژور بازار ) به جهت حفظ سرمایه و امکان کسب سود بیشتر مشتریان گرامی و فرصت حصول تعهدات بورسیران، تعداد روزهایی مشخص به طول دوره به رایگان اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است اضافه شدن طول دوره تعهدات و پشتیبانی برای بورسیران پر هزینه و زمانبر خواهد بود اما به جهت حسن نیت و تشریک مساعی، همراهی و حمایت از منافع مشتریان گرامی، این خدمات به رایگان و برای کلیه خریداران سبد سهام تضمینی و غیر تضمینی، به شرح زیر ارائه خواهد شد.

6- تعهدات بورسیران برای خریدران سبد سهام در دو حالت تضمینی و غیر تضمینی به شرح زیر خواهد بود
      الف ) برای خریداران سبد سهام تضمینی ( تضمین 100 % سود در سبد سه ماهه )، در صورت عدم کسب 100% سود تعهد شده ( رشد معدل سبد زیر 100% باشد )، فقط هزینه خرید آن تعداد سهام سبدی که به 100% سود نرسیده باشند، بطور کامل و حداکثر تا 48 ساعت کاری، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. لازم به یادآوریست هزینه خرید هر سهم سبد برابر است با کل مبلغ پرداختی، تقسیم بر 5 سهم سبد خواهد بود. ( سهم اشانتیون رایگان بوده و در معدل سبد و تعهدات بورسیران محاسبه نمی شود ) 

      ب ) برای خریداران سبد سهام غیر تضمینی ( تضمین 100 % سود در سبد سه ماهه )، در صورت عدم کسب 100 %درصد سود تعهد شده ( رشد معدل سبد زیر 100% باشد )، علاوه بر ارائه تخفیف 50 درصدی در زمان خرید، یک سبد سهام غیر تضمینی رایگان با خدمات و پشتیبانی کامل و ارائه می گردد ( انتخاب زمان انتشار با مشتری گرامی ). به عبارتی دیگر برای خریدران سبد غیرتضمینی به دلیل تخفیف 50% در زمان خرید با هر میزان رشد سبد، هیچگونه تعهدی برای عودت وجه نخواهد داشت.

شرایط اضطراری و فورس ماژور بازار !

7-1 اساسا از نظر روانشناسی بازار، ریزشهای متوالی بازار، سبب جو منفی و ترس در بازار و معامله گران می شود. این ترس روند برگشت بازار و اعتماد معامله گران را کند می کند. از این رو با توجه به محدودیت زمانی در کسب تعهدات بورسیران ( شرط 100% سود در 60 روز بازار )، در طول مدت تعهد، هر زمان شاخص کل 3 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات) منفی گردد، با توجه به اینکه حد ضرر و توضیحات لازم قبلا ارائه شده است ( و اختیار خروج دارید )، بمدت دو برابر آن ( 6 روز معاملاتی ) به طول مدت زمان دوره سبد اضافه می گردد، تا امکان و فرصت کسب سود در روزهای مثبت بازار و امکان کسب تعهدات بورسیران ممکن گردد ( افزایش مدت ارائه خدمات بدون پرداخت وجه اضافه ). یادآور می شویم به دلایل فنی و روانشناختی بازار، برای جبران X درصد زیان در یک روز، تقریبا بیش از 2 روز زمان نیاز می باشد.

7-2 ارائه سبد سهام و امکان انجام تعهدات بورسیران، برای بازار عادی تعریف و برنامه ریزی شده است. طرفین می پذیرند که درشرایط فورس ماژور ( جنگ، انقلاب، اعتصابات و اعتراضات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت ) و یا شرایط بحرانی بازار ناشی از بروز رویدادهای سیاسی، اقتصادی، تغییر قوانین ( بازار پایه -مرداد 98) و یا محدودیتهای معاملاتی اثرگذار بر تعهدات بورسیران ( کاهش دامنه نوسانات پس از ریزش مرداد 98 ) که سبب ریزش ناگهانی و منفی شدن بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل گردد ( ملاک سایت www.tsetmc.com است )، ارائه کلیه خدمات و پشتیبانی بورسیران تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، در چنین شرایطی حصول 5 روز مثبت متوالی شاخص کل به عنوان حصول شرایط عادی تلقی می گردد. پس از حصول شرایط عادی بازار، یکی از دو راه کار ارائه شده زیر اعمال خواهد شد:

    الف ) در صورتیکه شرایط عادی بازار در کمتر از یک ماه ( 20 روز بازار ) حاصل گردد، ادامه خدمات با همان سبد سهام و با اضافه شدن دو برابر روزهای منفی شاخص کل به دوره سبد ( از روز اول ریزش تا زمان حصول شرایط عادی ) آغاز می گردد.

     ب  ) در صورتیکه شرایط اضطرار بازار بیش از یک ماه ( 20 روز بازار ) طول بکشد، سبد سهام فوق دیگر پشتیبانی نمی شود و یک سبد سهام جدید ( از ابتدای ماه بعد )، بدون دریافت وجهی و با همان تعهدات خریداری شده ارائه می گردد. لازم به یادآوریست سبد سهام تضمینی بورسیران در هر ماه در صورت شرایط مناسب بازار ( به تشخیص بورسیران ) منتشر می گردد.

بدیهی است در طول مدت تعهد سبد سهام، هر بار و به هر تعداد که شرایط بند 7-1 الی 7-2 اتفاق افتد، موارد و دستورالعمهای فوق اجرا و ملاک خواهد بود.

7-3 با عنایت به تجارب سنوات قبل، گاه به دلیل بروز مسائل سیاسی، اقتصادی و … ، جو روانی بازار برای مدتی کم رمق، هیجانی و منفی می شود و ممکن است بعضی از سهام سبد در یک مدتی از طول دوره سبد رشد کمتری را تجربه نمایند. ( عکس این موارد هم صادق است ) و یا حتی ریزش مهمی را تجربه نمایند. بدیهی است در چنین شرایطی هم خریدار سود کمتری کسب می کند ( نسبت به سرمایه و هزینه خدمات ) و هم بورسیران با احتمال عدم فرصت برای کسب و حصول تعهدات خود ( تعهد 100 % سود در 3 ماه و عودت وجه برای خریداران سبد تضمینی ) دچار زیان خواهد شد. به همین دلیل از باب حسن تفاهم، تشریک مساعی و بهره بهرداری هر چه بیشتر از فرصتهای مثبت بازار و کسب سود بیشتر، حداکثر یک ماه به طول دوره سبد ( با تشخیص بورسیران )، بدون دریافت هر گونه وجهی اضافه خواهد شد بدیهی است کلیه خدمات، پشتیبانی و تعهدات بورسیران تا پایان دوره همانند قبل به کلیه خریداران سبد ( تضمینی و غیر تضمینی ) بطور کامل ارائه خواهد شد. محتوای این بند علاوه بر مفید بودن برای هر دو طرف، برای خریداران غیر تضمینی مقرون بصرفه تر و اقتصادی تر و بنحوی برابر یک سوم هزینه پرداختی بصرفه خواهد بود. 

8- پس از خرید، بورسیران موظف است سبد سهام فوق را حداکثر تا 15 روز کاری بازار از زمان اعلام انتشار سبد، منتشر نماید ( تاخیر احتمالی به جهت تغییر ناگهانی شرایط بازار و جهت حصول اطمینان از شرایط مناسب بازار برای انتشار سبد می باشد.)، در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و رضایت خریدار )، بورسیران متعهد به عودت کامل وجه حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلامی انتشار سبد و به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

9- به جهت سیاست کاری، پس از واریز هزینه خرید خدمات، عودت وجه، تحت هیچ شرایط ( بجز وقوع بند 6/ الف و 9 )  امکان پذیر نخواهد بود. اما پس از خرید و قبل از ارائه هر مقدار از خدمات و پشتیبانی و یا انتشار سبد، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، خرید و مبلغ واریزی فوق بصورت امانت تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت خدمات خریداری شده، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود. 

10- کلیه تحلیلها و پشتیبانی سبد، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت استفاده و رضایت مشتریان گرامی، اطلاع رسانی و پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

سلب مسئولیت

11- بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات خدمات خریداری شده ( بند 1 تا 12 ) متعهد می باشد. همچنین بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، حجم سرمایه آورده، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از خدمات ارائه شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام و قبول سلب مسئولیت از بورسیران می باشد. 

12- استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سبد سهام تضمینی، فایلهای آموزشی، راهنمایی، توصیه، پیشنهادات و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

مشاوره خرید و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

09123573940 و یا آی دی @bursiran_admin

توصیه های مهم بعد از خرید :

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . . توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن جدی و کوشا باشید.
 2. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.
 3. موارد بسیار مهم و کاربردی دیگر پس از خرید در کانال پشتیبانی اختصاصی تلگرام @bursiran_admin برای شما منتشر می گردد

پرداخت و خرید سبد سهام تضمینی/غیر تضمینی

لطفا  هزینه خدمات انتخابی ( تضمینی،نیمه تضمینی و غیر تضمینی ) را از طریق لینک های زیر ( درگاه بانکی زرین پال با مجوز بانک مرکزی ایران  ) پرداخت نمائید.
همچنین با توجه به اینکه بورسیران در زمینه تحلیل و سیگنال رمزارز نیز فعالیت دارد ( سایت بورس کوین  https://www.burscoin.com )، در صورت تمایل می توانید هزینه خدمات خود را به نرخ روز صرافی به بیت کوین واریز نمائید ( تماس و هماهنگی )

خرید سبد سهام تضمینی

خرید سبد سهام غیرتضمینی

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

بازدیدها: 32

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مهر1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !