انتخاب برگه

آخرین مهلت خرید سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98

آخرین مهلت خرید سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98

آخرین مهلت خرید سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98 

چهارامین سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98، یازدهم اسفند  98 ، منتشر می گردد  همه چیز در باره سبد سهام بیشتر بدانیم !

توضیح بسیار مهم !

سبد سهام هوشمند تضمینی مناسب سرمایه گزاران ریسک پذیر ( توقع سود بالایی دارند ) با حداقل سرمایه 500 میلیون تومان می باشد. اگر سرمایه شما کمتر از 500 میلون تومان است.  قویا توصیه می شود ضمن مشاوره، از سبد سهام تضمینی با تضمین 80 % رشد سه ماهه، با پشتیبانی اختصاصی و ویژه استفاده نمائید.

 با طرح خرید اعتباری بورسیران، هر یک از خدمات را با 50 % تخفیف ! هم اکنون خرید نمائید !

 

   ( طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف برای کلیه خدمات بورسیران چیست ؟  )

 سبد سهام هوشمند تضمینی بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام هوشمند تصمینی بورسیران عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال، با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه  با تنوع تعداد سهام در 3 بسته سه ماهه، سبد 10 و 15 و 20 سهم و با دو شرایط تضمین شده و تضمین نشده ارائه میگردد.

یادآوری :

در نظریات جدید علمی، در تجزیه و تحلیل سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، در تحقیقات و تچر02به 02جهانی، بویژه در بورس ایران ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب سهم، حفظ و مدیریت سرمایه، سود دهی و بازده بهتر و بیشتری را به سرمایه گذار عرضه می دارد.

در سبد سهام هوشمند تضمینی، بورسیران تضمین می کند طی سه ماه ( 60 روز بازار ) سبد سهام هوشمند 150% رشد نماید ( به بخش شروط و تعهدات بورسیران در پاراگراف پائینتر مراجعه شود ) در صورت عدم کسب درصد رشد تضمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی، بفوریت مسترد می گردد.  

بدیهی است بورسیران برای سبد سهام تضمین نشده، با توجه به کاهش قیمت 40 درصدی، تعهدی بایت میزان درصد رشد نخواهد داشت.

ویژگیهای مهم سبد سهام هوشمند تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سهام هوشمند تضمینی، تضمین کسب سود مشخص است و با توجه به عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )، هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود شما خواهد بود.
 2.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 5 % می باشند.
 3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است. یعنی با فرض اینکه معامله گر با استراتژی کوتاه‌مدت ( از معاملات روزانه تا حداکثر 3 ماهه) در حال معامله گری، و با توجه به 2 بروزرسانی در هفته، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید.
 4. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی هوشمند ( همانند سبد سهام تصمینی ) بصورت تضمین نشده ( با 50 % تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 5. سهام سبد سهام هوشمند تضمینی، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار،در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 6. پشتیبانی آنلاین و نامحدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 7. یک کورس آموزش کارگاهی در قالب ارائه فایلهای آموزشی کاربردی معامله گری حرفه ایی ( بازارشناسی، بازار خوانی، تابلو خوانی )، استراتژیهای معاملاتی و پلن های معاملاتی و مشاوره اختصاصی بصورت آنلاین جهت آموزش و رفع اشکال
 8.  آموزش کاربردی نرم افزارهای تحلیلی و معاملاتی و نحوه تحلیل و رفع اشکال بصورت آنلاین
 9.  معرفی و پشتیبانی سهام ارزنده تر سبد ( اصل پارتو )، که بازدهی بیشتر از سایر سهام سبد دارند ( بسیار مهم و اثربخش )
 10. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) و سایرنکات مهم معمله گری ارائه می گردند.
 11. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، هر هفته (  3 بار در هفته – ممکن است با توجه به شرایط سیال بازار و یا سهم، این تعداد تغییر نماید ) و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و متوسط ، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ارائه می گردد. 
 12. پشتیبانی آنلاین و نا محدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 13. دسترسی رایگان به خدمات اشتراک ویژه ( دسترسی  به محتوای ویژه سایت ) 

توضیح مهم : کلیه آموزشها، پشتیبانی،رفع اشکال، با توجه به موضوع خدمات و صرفا در محدوده بازار بورس و سبد سهام هوشمند تضمینی و کاملا بصورت کاربردی خواهد بود. بدیهی است آموزشهای آکادمیک و یا دوره های آموزشی مرسوم در موسسات مرتبط ، با توجه به محدودیت زمانی و موضوع سایت، درحوصله و تعهد این خدمات و موضوع فعالیت سایت نمی باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

برنامه و روش معامله گری در سبد سهام هوشمند تضمینی

 پس از خرید سبد سهام ( با توجه به سرمایه و توانمندی خریدار )، حساب کاربری و صفحه بسته خریداری شده برای شما فعال و بمدت سه ماه ( 60 روز بازار ) قابل دسترس خواهد بود. برای هر سهم سبد ابتدا یک نمودار تکنیکال سهم به شکل بسیار ساده و مشخص اما جامع و گویا، همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند و اهداف قیمتی سهم ارائه می شود، تا معامله گر یک تصویر کلی از شرایط و موقعیت سهم بدست آورد. سپس اطلاعات ضروری و کافی معامله گری شامل شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید ( بسته به شرایط سهم ) ارائه می شود. در صورت وقوع شرط، شما ( مختارید ) سهم را در محدوده قیمتی ارائه شده خرید نمائید.

اگر شرایط خرید در آنروز اتفاق نیفتاد، در یکی دو روز بعد پس از تحقق شرط خرید انجام می شود. و در صورتی که شرط خرید محقق نگردد و سهم ریزش نماید، چند روزی صبر می کنیم و سهم مذکور در محدوده حمایتی بعدی بروزرسانی و اطلاعات ضروری و کافی معامله گری مجدد ارائه می گردد.

پس از خرید (بطور کل) سهم وارد یک دوره رشد چند روزه ( به توجه به شرایط سهم و بازار ) می شود، و پس از کسب یک به یک اهداف قیمتی اعلام شده، در محدوده انتهایی رشد و پس از کسب درصد مشخصی سود، با توجه به اطلاعات ارائه شده، خارج و سود حاصل را ذخیره می کنیم.

بطور معمول سهم مذکور چند روزی اصلاح ( نه ریزش ! ) می کند ( که ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم، در محدوده حمایتی و اطمینان از برگشت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اولا ) ارائه می شود. این سیگنالهای جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدودا  25 بار ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)  بروزرسانی می شود.

با این شیوه، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا  آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار دارید، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود،  بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما درصدهای مثبت سهم می باشد.

استراتژی سبد سهام هوشمند تضمینی

یک معامله گر حرفه ایی علاوه بر توانمندیهای علمی، فنی و روانشناختی، سرمایه مکفی ( به تناسب سود انتظاری)، درجه ریسک پذیری مناسب انتظارات، ضروریست جهت دستیابی به اهداف و انتظارات خود، یک استراتژی معالاتی متناسب نیز داشته باشد. به منظور حصول اهداف و تعهد ذکر شده ( کسب 150 % سود در سه ماه)، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط تکنیکال ( و اطلاعات، اخبار بنیادی و شرایط سیال بازار ) و معاملاتی سهم، در مقابل نوسانات سهم و بازار منفعل نبوده و واکنش متناسب اتخاذ و اجرا نماید. کلیه اطلاعات لازم برای این واکنش، از طریق ارائه 25 بروزرسانی در طول سه ماه ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)، ارائه می شود تا ضمن حضور و برخوداری از شرایط و فرصتهای سهم ( حمایتها ) مورد نظر، با دوری از موقعیتهای تهدید (  ریزش ) سهم، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید. 

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم 1 : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام هوشمند تضمینی و سبد سهام هوشمند تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، صرفا به جهت کاهش هزینه ( 50 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

توضیح بسیار مهم 2 : تحفیف ویژه فروش سبد اسفند را هنگام واریز ( خرید فقط با روش کار به کارت ) از قیمت نهایی کسر نمایید

شروط و تعهدات در سبد سهام هوشمند تضمینی

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و جمع جبری درصد های مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار، در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد.توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. دلیل عدم محاسبه درصدهای منفی سهم در طول مدت تعهد، آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته شامل اعلام اهداف، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم می باشد. بنابراین عدم خروج از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد .

2 – با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، درصد تضمین شده سبد محقق گردد ( معدل درصد رشد سبد سهام برابر یا بیشتر از 150 درصد رشد باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما خدمات فوق تا پایان روز پانزدهم بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب درصد تضمین شده سبد، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

2.1 – به جهت حمایت و رضایت خریداران محترم، در صورت حصول بند 2 به تعداد سهامی که کمتر از 50% تعهد داده شده ( 75 % )رشد داشته اند، سبد رایگان برای دوره بعد ارائه می گردد.

3 – پس از پایان دوره سبد، در صورت عدم کسب درصد تضمین شده سبد (بند 2 )، فقط هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد سه ماهه 150 % رشد ) نرسیده باشند، با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری، حد اکثر تا ساعت 18 روز کاری بعد، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام  بعدی، نزد بورسیران به امانت بگذارید. ( با هماهنگی )

4 – پس از ارائه سبد تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( حداقل هر هفته 2 بروزرسانی و جمعا 25 بروزرسانی طی سه ماه و در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران قابل تغییر خواهد بود ) ارائه می گردد. 

 5 – پس از خرید و واریز وجه، عودت وجه، بجز بند 2 و 4، تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد. اما پس از واریز وجه و قبل از انتشار سبد، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، خرید و مبلغ واریزی فوق بصورت امانت، برای خریدهای بعدی نزد بورسیران محفوظ خواهد بود

6 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. همچنین طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور ( جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث عمومی فراگیر ، تغییر قوانین معاملات و یا محدودیتهای معاملاتی و . . . )، با توجه به جزئیات، در صورت موقتی بودن شرایط ( حد اکثر 30 روز ) کلیه فعالیتها و خدمات رسانی تا زمان حصول شرایط معمولی متوقف می شود. در غیر اینصورت با با درک و پذیرش شرایط جدید و با تفاهم و حسن نیت، به شکل منطقی و منصفانه، ریسک ایجاد شده به نسبت مساوی تقسیم می گردد. در هر صورت در این شرایط تفاهم و رضایت نسبی طرفین اصل می باشد.

7 – پس از خرید، بورسیران موظف است سبد سهام تضمینی را حداکثر تا 15 روز کاری بازار ( به دلیل شرایط سیال بازار و سهم )، منتشر نماید. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین ) ، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلامی انتشار سبد، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

8 – کلیه تحلیلها ،خدمات، سبد سهام هوشمند تضمینی بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان اطلاع رسانی و پشتیبانی لازم در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin ) ارائه می گردد.

9 – خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه و پذیرش کامل ویژگیهای خدمات، شروط، تعهدات و قوانین و مقررات سایت بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

10 – استفاده و بهره برداری از سبد سهام هوشمند تضمینی، مشاوره، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن چدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد هوشمند تضمینی، 20 میلیون تومات و برای سبد غیر تضمینی 15 میلیون تومان در نظر گرفته شود ( بطور معمول ) کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.( البته بر اساس اصل پارتو و تجربه، در هر ماه توصیه هایی ارائه خواهد شد )
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 10%  از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم.
 4. نظر به تهعد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام هوشمند تضمینی ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 6. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام هوشمند تضمینی :

 از جدول تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.

توصیحات بسیار مهم :

 1. با توجه به مقررات جدید بانک مرکزی، پرداخت شما از طریق درگاه بانکی ( روش دوم )، تقریبا 5 روز بعد از خرید به حساب بورسیران واریز می گردد. بنابراین خدمات بورسیران پس از واریز مبلع خرید به حساب بورسیران ارائه می شود. در صورتی که تمایل دارید پس از خرید بلافاصله خدمات خریداری شده را دریافت نمائید،  حتما از طریق پرداخت کارت به کارت ( روش اول ) استفاده کنید.
 2. جهت استفاده از هر نوع تخفیفات، خرید اعتباری ( 50 % تخفیف ) و خرید سیگنالهای تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول :  واریز مستقیم  (کارت به کارت ) به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

   بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037   

روش دوم : خرید سیستمی  : درگاه بانکی زرین پال :  کلیه خدمات خریداری شده با این روش، پس از واریز مبلع فوق به حساب بورسیران ( طبق مقررات بانک مرکزی حداقل 5 روز کاری طول می کشد ) ارائه می شود.

   خرید سیگنال هوشمند تضمینی 

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1 – خدمات ویژه

اشتراک ویژه                            :  دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران ماهانه به بالا )

فیلترهای هوشمند بورسیران : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

کانال بورسیران در تلگرام        : کانال رسمی بورسیران در تلگرام

کانال پشتیبانی در تلگرام        :  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام ( جهت پشتیبانی خدمات و ارتباط دو سویه )

2 – خدمات تضمینی :

سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی و آنلانن ( خرید ماهانه به بالا )

سیگنال هوشمند تضمینی    : تضمین 100 % سود در 40 روز بازار دامنه نوسانات 20% روزانه ( فروش فقط برای مشتریان فعال بورسیران )

سبد سهام تضمینی            : تضمین 100 % سود در سه ماه، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) با پشتیبانی اختصاصی و  آنلاین 

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی خرداد 1403

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !