آغاز فروش سبد سهام هوشمند تضمینی آبان 98

اولین سبد سهام هوشمند تضمینی آبان  98، یازدهم آبان منتشر می شود.  از  سبد سهام هوشمندتضمینی بورسیران بیشتر بدانیم !

توضیح بسیار مهم
سبد سهام هوشمند تضمینی، مناسب سرمایه بیش از 500 میلون تومان است. اگر سرمایه ایی کمتر از 500 میلیون تومان دارید، قویا توصیه می شود از سبد سهام تضمینی با تضمین 40 % رشد ماهانه و  تضمین 100 % رشد سه ماهه، با پشتیبانی ویژه استفاده نمائید.

سبد سهام هوشمند تضمینی و نحوه تضمین

سبد سهام هوشمند تصمینی بورسیران، عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه در دو بسته (ماهانه و سه ماهه با تنوع تعداد سهام 5 و 10 و 15 سهم در هر بسته ) ارائه میگردد.

توصیه بسیار مهم :

بطور کل سبد سهام هوشمند تضمینی سه ماهه با 150% سود تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تضمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی ، وفق شروط و تعهدات ( پاین تعرفه)، بفوریت مسترد می گردد.  

ویژگیهای مهم سبد سهام هوشمند تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سهام هوشمند تضمینی، تضمین کسب سود مشخص است و با توجه به عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )، هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود شما خواهد بود.
 2.  سبد سهام تضمینی هوشمند صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 10 % می باشند.
 3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است. یعنی با فرض اینکه معامله گر با استراتژی کوتاه‌مدت ( از معاملات روزانه تا حداکثر 3 ماهه) در حال معامله گری، و با توجه به 3 بروزرسانی در هفته، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید.
 4. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی هوشمند ( همانند سبد سهام تصمینی ) بصورت تضمین نشده ( ماهانه با 60 % تخفیف و سه ماهه با 65 % تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 5. سهام سبد سهام هوشمند تضمینی، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار،در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 6. پشتیبانی آنلاین و نامحدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 7. یک کورس آموزشی کاربردی در قالب ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و جامع بورس، معامله گری حرفه ایی، روانشناسی بازار، استراتژیهای معاملاتی و پلن های معاملاتی
 8. یک کورس آموزش کارگاهی در قالب آموزشهای کاملا کاربردی معامله گری حرفه ایی ( بازارشناسی، بازار خوانی، تابلو خوانی ) بصورت تلفنی و رفع اشکال
 9.  آموزش کاربردی نرم افزارهای تحلیلی و معاملاتی و نحوه تحلیل و رفع اشکال بصورت آنلاین
 10.  معرفی و پشتیبانی سهام ارزنده تر سبد، که بازدهی بیشتر از سایر سهام سبد دارند ( بسیار مهم و اثربخش )
 11. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) و سایرنکات مهم معمله گری ارائه می گردند.
 12. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید هر هفته (  2 بار در هفته – قابل تغییر با توجه به شرایط سیال بازار و یا سهم به تشخیص بورسیران ) و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و متوسط ، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ارائه می گردد. 
 13. پشتیبانی آنلاین و نا محدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 14. دسترسی رایگان به خدمات اشتراک ویژه ( دسترسی  به محتوای ویژه سایت ) 

توضیح مهم : کلیه آموزشها، پشتیبانی،رفع اشکال، با توجه به موضوع خدمات و صرفا در محدوده بازار بورس و سبد سهام هوشمند تضمینی و کاملا بصورت کاربردی خواهد بود. بدیهی است آموزشهای آکادمیک و یا دوره های آموزشی مرسوم در موسسات مرتبط ، با توجه به محدودیت زمانی و موضوع سایت، درحوصله و تعهد این خدمات و موضوع فعالیت سایت نمی باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی

تعرفه سبد سهام به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی سه ماهه و تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام هوشمند تضمینی و سبد سهام هوشمند تصمین نشده یکسان است و سیگنالها و پشتیبانی آن یکسان بوده و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد، در سبد سهام هوشمند تصمین نشده، که صرفا به جهت کاهش هزینه (حدود 60% کاهش هزینه در سبد ماهانه و 65 % در سبد 3 ماهه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه می گردد. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.                   

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی - بورسیران

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی – بورسیران                                                            * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام هوشمند 

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و جمع جبری درصدهای مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار، در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. به عبارت دیگر، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود.( زیرا با آموزشها و بروزرسانیهای هفته ای دو بار، اهداف قیمتی، حد ضرر، محدوده بهینه خروج و شرایط خروج اعلام می گردد. و شما قادر و مختار به خروح و نقد سود هستید.)

2 –  در هر زمان و در هر ساعت از مدت تعهد سبد خریداری شده، در صورت حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد برابر یا بیشتر از میزان تضمین باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما ارائه خدمات و پشتیبانی، بطور کامل تا پایان دوره (   60 روز بازار ) ادامه خواهد داشت.

3 – پس از پایان دوره سبد، در صورت عدم کسب درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سبد سهام کمتر از 150 درصد رشد طبق ملاک مندرج در بند 1 باشد )، فقط هزینه دریافتی سهامی که درصد تضمین شده را کسب نکرده باشند، با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام هوشمند تضمینی بعدی ( و یا هر خدمات دیگر )، نزد بورسیران به امانت بماند. ( با هماهنگی )

3.1 – به جهت حسن نیت و رضایت خریداران، در صورت حصول بند 2 ، به تعداد سهامی که در طول دوره، کمتر از 50% تعهد داده شده رشد داشته باشند، برای دوره بعد سبد رایگان ( با کلیه تعهدات اما بدون تضمین ) ارائه می گردد.

4 – پس از ارائه سبد سهام هوشمند تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه تحت نظر و برسی بوده و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و میانه، سیگنالها و راهنمایی لازم ( تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید/ فروش و سایرنکات مهم معامله گری  ) . تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( 2 بار در هفته و در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران قابل تغییر خواهد بود ) ارائه می گردد. 

5 -در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات و یا بروز رسانی جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد. بدیهی است در صورت پایان دوره هر سبد ( با توجه به تاریخ انتشار )، اعمال بند 3 تا زمان انجام تکمیل تعهدات برای سهام هایی که در طول دوره سبد به هر دلیل متوقف بودند، متوقف می گردد.

6 – پس از واریز وجه و یا انتشار سبد سهام تضمینی، استرداد وجه، بجز  بند 3 و 9، تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد. ملاک محاسبه و تسویه صرفا موارد مندرج در شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام  هوشمند می باشد.( همین بخش )

7 –  بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام هوشمند تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد.

8 – پس از خرید، سبد 3 ماهه حداکثر تا 15 روز کاری بازار ( بنا بر شرایط متغییر بازار و سهم )، منتشر می گردد. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین )، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم سبد 3 ماهه، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

9 – کلیه تحلیلها ،خدمات، سبد سهام هوشمند تضمینی بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی )، همزمان اطلاع رسانی در کانال رسمی بورسیران ( @bursiran ) و ارتباط دو سویه در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) ارائه می گردد.

10 – خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه و پذیرش کامل ویژگیهای خدمات، شروط، تعهدات و قوانین و مقررات سایت بورسیران و قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

11 – کلیه محتوای سایت، تحلیل ها، راهنمایی و اظهار نظرها، صرفا نظر و تحلیل شخصی است. بدیهی است مسئولیت و عواقب استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

12 – استفاده و بهره برداری از کلیه محتوا و خدمات سایت، بویژه سبد سهام هوشمند تضمینی، مشاوره، تحلیلها، آموزشها و فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل و به هر میزان، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گذاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن جدی و کوشا باشید.
 2. با توجه نوع خدمات، پشتیبانی ها و هزینه سبد، توصیه می شود بطور کل حداقل خرید هر سهام سبد ماهانه، 50 میلیون و برای سبد سهام سه ماهه،  100 میلیون تومان،در نظر گرفته و توصیه می شود کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد. ( موارد استثنایی که اعلام می شود رعایت گردد )
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 15%  از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم. نمی دانم چگونه می توانم اهمیت این موضوع را به معامله گران کم تجربه و یا احساسی گوش زد نمایم !
 4. نظر به تهعد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام هوشمند تضمینی ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 6. پس از خرید سبد سهام هوشمند تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام هوشمند تضمینی

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران  ( سهولت خرید و پیگیری سریع – فرآیند ثبت نام،خرید، ایجاد اشتراک . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

توضیح بسیار مهم : جهت استفاده از تخفیفات، فقط از روش اول استفاده شود. در صورت سوال و یا ابهام، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037    

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :  صرفا برای خرید سبد سهام هوشمند تضمین نشده استفاده شود ( کلیه خرید خود را ترجیحا از روش اول استفاده شود )

از طریق تکمه زیر، فرم خرید را تکمیل و در محل توضیحات  سبد سهام تضمینی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید. 

خرید سبد سهام هوشمند تضمینی تیر 98 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید !