تبریک !
خرید شما با موفقیت انجام شد.

ضمن خیر مقدم ، و تشکر از خرید و اعتماد شما به مجموعه بورسیران،خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمائید.

1- پس از خرید خدمات سبد بانی، مشخصات کامل خود( نام و نام خانوادگی،آدرس ایمیل،شماره همراه و ترجیحا شماره تماس فوری برای مواقع ضروری )،فهرست سهام ،زمان خرید،قیمت خرید و تعداد خرید خود را از طریق آی دی @bursiran_sabdbani  و یا ایمیل Info@bursiran.com به مدیریت ارسال فرمائید. توجه فرمائید مسئولیت هر گونه تاخیر در ارائه اطلاعات فوق و یا اشتباه در معرفی سهام و یا عدم ارائه اطلاعات شفاف درخواستی،متوجه شخص شماخواهد بود.

2- پس از ارائه لیست سهام سبد خود ( با جزئیات کامل و دقیق بالا ) ،ابتدا وضعیت و شرایط سهام سبد برسی و تحلیل می گردد و با توجه به وضعیت سبد شما،برنامه عملیاتی برای آن تهیه و در دستور کار برنامه روزانه قرار می گیرد. این فرایند حدود 24 ساعت طول خواهد کشید. به عبارت دیگر زمان آغاز خدمات سبد بانی ،یک روز بعد از ارائه اطلاعات لازم، شروع خواهد شد.

3- بازه زمانی خدمات سبد بانی شما از لحظه خرید آغاز می گردد. بدیهی است تاخیر در معرفی سبد سهام،ازنظر بازه زمانی به زیان شما خواهد بود. و عدم استفاده از بازه زمانی و یا از خدمات سبد بانی ارائه شده ( به هر دلیل و تحت هر شرایط ) مسئولیت و تعهدی را برای بورسیران نخواهد داشت.

4-کلیه خدمات سبد بانی (اطلاعات،تحلیلها و توصیه و پیشنهادات) ابتدا از طریق کانال ادمین تلگرام به آدرس @bursiran_sabdbani ودر صورت مسدود بودن کانال تلگرام از طریق ایمیل معتبر(معرفی شده در بند 1 فوق ) انجام خواهد شد.به عبارت دیگر خدمات سبد بانی و تبادلات رسمی طرفین فقط از طریق دو راه مذکور انجام خواهد گرفت.

4- همانطور که در  صفحه خرید خدمات سبد بانی بخش توضیحات مهم ( بند 3 ) اشاره گردید،انتخاب سهام و تشکیل سبد سهام بر عهده مشتری است. بنابراین در صورت تمایل می توانید از طریق تهیه اشتراک ویژه طی یک هفته با توجه به سیگنالها و سهام ارزنده معرفی شده،سهام سبد خود را بتدریج انتخاب و معرفی نمائید.

5- واقعیت اینست که انتخاب سهام ارزنده و مناسب،کاری تخصصی است،اگر دانش و تجربه کار بورس کافی ندارید،از یک متخصص کمک بگیرید. در صورت تمایل با پرداخت هزینه،می توانید انتخاب و تشکیل سبد سهام را به بورسیران محول نمائید.

6- و در آخر ،کلیه خدمات،توضیحات،پیشنهادات و همفکریها،صرفا نظر و تحلیل شخصی اینجانب بوده و به عنوان دستور خرید و یا فروش و … در بازار و معاملات روزانه نمی باشد.در بازار سرمایه قطعیت وجود ندارد و همه نظرات و تحلیلها،احتمال است و  شما مسئول هر گونه اقدام خود می باشید.

از اینکه بورسیران را برای خدمت به خود انتخاب نمودید،خرسند و مفتخریم.   

 

    با احترام بورسیران