آغاز فروش سبد سهام تضمینی آبان 98 

هشتمین  سبد سهام تضمینی سال 98، هفدهم آبان منتشر می شود. از  سبد سهام تضمینی بورسیران بیشتر بدانیم !

توضیح بسیار مهم
سبد سهام تضمینی، مناسب سرمایه کمتر از 500 میلون تومان است. اگر سرمایه ایی بیش از 500 میلیون تومان دارید، قویا توصیه می شود از سبد سهام هوشمند تضمینی با تضمین 150 % رشد سه ماهه، با پشتیبانی استثنایی و شخصی استفاده نمائید.

 سبد سهام تضمینی و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال، با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه دربسته سه ماهه و با تنوع تعداد سهام 5 و 10 و 15 سهم در هر بسته ) ارائه میگردد.

بطور کل سبد سهام سه ماهه با 80 % رشد تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تصمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی بفوریت مسترد می گردد.  شروط و تعهدات تضمین سبد سهام  در بخشهای پائین آورده شده است .

ویژگیهای مهم سبد سهام تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سبد سهام، تضمین کسب سود مشخص است  طی سه ماه و تعهد عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )،باتوجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام می باشد.
 2. هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.
 3.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام بازار اول و دوم با دامنه نوسان روزانه 5 % ± می باشند. ( البته در صورت بازرگردان اختصاصی افزایش خواهد داشت )
 4.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است.  همه چیز در باره سبد سهام را بخوانید.
 5. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی بصورت تضمین نشده ( با 40% تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 6. سهام سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 7. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با تعیین حد سود و محدوده خروج و حد ضرر، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) ارائه می گردند.
 8. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، هر هفته ( حداقل 1 بار در هفته و جمعا حدود 15 بار )، در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) ، ” بروزرسانی جدید ” شده و سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج ارائه می گردد. 
 9.  پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 ) بویژه در طول بازار ( هر سهم حداکثر 5 دقیقه در هفته و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 10. ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری.
 11. دسترسی رایگان به محتوای اشتراک ویژه به ارزش ماهانه  … هزار تومان 

استراتژی و شیوه کار در سبد سهام هوشمند تضمینی

یک معامله گر حرفه ایی علاوه بر توانمندیهای علمی، فنی و روانشناختی، سرمایه مکفی ( به تناسب سود انتظاری)، درجه ریسک پذیری مناسب، ضروریست جهت دستیابی به اهداف و انتظارات خود، یک استراتژی معالاتی متناسب نیز داشته باشد. به منظور حصول اهداف و تعهد ذکر شده ( کسب 80 % سود در سه ماه)، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط تکنیکال ( و اطلاعات و یا اخبار بنیادی ) سهم، در مقابل نوسانات سهم و بازار منفعل نبوده و واکنش متناسب خواهیم داشت. کلیه اطلاعات لازم برای این واکنش، از طریق ارائه 2 بروزرسانی در هفته ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)،انجام خواهد شد تا ضمن حضور و برخوداری از شرایط سهم مورد نظر، با دوری از موقعیت اصلاح سهم، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نمایم. لازم به یادآوری است که متوسط بازدهی بازار بورس تهران در سال 97 بین 30 تا 35 درصد بوده است.

بدین منظور در زمان سیگنال دهی کلیه اطلاعات لازم شامل قیمت خرید، شرط ورود، حد ضرر، اهداف قیمتی، کلیه مقاومتهای پیش رو، محدوده و شرایط خروج ، حمایتهای مهم، و … ارائه می شود. پس از ارائه سیگنال و خرید آن  ( در صورت وقوع شرط خرید سیگنال )، سهم وارد یک دوره رشد چند روزه ( به توجه به شرایط سهم و بازار ) می شود، در محدوده انتهایی رشد و پس از کسب درصد مشخصی سود، با توجه به اطلاعات ارائه شده، خارج و سود حاصل را ذخیره می کنیم.

چند روزی سهم اصلاح می کند( و ما خارج شده ایم !) با توجه به مانیتورینگ و کنترل دائمی سهم، در انتهای اصلاح و در محدوده برگشت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند نمونه بالا ) ارائه می شود. این سیگنالهای جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدودا بیش از 20 بار ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران) بروز رسانی می شود. با این شیوه، شما فقط در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم ( اصلاح ) خارج می شوید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما درصدهای مثبت سهم است، زیرا اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار معامله گر گذاشته شده است و خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر می باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

به توضیحات بیشتری احتیاج دارم !    سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت  به شرح زیر ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام تضمینی و سبد سهام تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، صرفا به جهت کاهش هزینه ( 40 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

تعرفه سبد سهام تضمینی- بورسیران

تعرفه سبد سهام تضمینی- بورسیران                                                                *  قیمت به تومان است

  شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام 

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و جمع جبری درصد های مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار، در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. به عبارت دیگر، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود.

2 –  پس از پایان دوره سبد، هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد سه ماهه 100 % رشد ) نرسیده باشد،  با رعایت کامل بندهای ذیل ، بطور کامل و فوری، ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام تضمینی بعدی، نزد بورسیران به امانت بماند. ( با هماهنگی )

3 – در هر زمان و در هر ساعت از مدت تعهد سبد خریداری شده، در صورت حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد برابر یا بیشتر از میزان تضمین باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما ارائه خدمات و پشتیبانی، بطور کامل تا پایان دوره ادامه خواهد داشت.

3.1 – به جهت حمایت و رضایت خریداران محترم، در صورت حصول بند 3 ، به تعداد سهامی که کمتر از 50% تعهد داده شده رشد داشته اند، سبد رایگان برای دوره بعد ارائه می گردد.

4 – در صورت عدم حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد کمتر از میزان تضمین باشد )، فقط هزینه دریافتی سهامی که درصد تضمین شده را کسب نکرده باشند، بطور کامل و فوری مسترد می گردد.

5 – پس از ارائه سبد تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه تحت نظر و برسی بوده و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( 2 بار در هفته و در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران قابل تغییر خواهد بود ) ارائه می گردد. 

6 -در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد. بدیهی است در صورت پایان دوره هر سبد، اعمال بند 2 و 4 تا زمان انجام تعهدات برای سهام هایی که در طول دوره سبد به هر دلیل متوقف بودند، متوقف می گردد.

7 – پس از واریز وجه و یا انتشار سبد سهام تضمینی، استرداد وجه، بجز  بند 2 و 4، تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد. ملاک محاسبه و تسویه صرقا موارد مندرج درشروط و تعهدات در تضمین سبد سهام می باشد.( همین بخش )

8 –  بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد.

9 – پس از خرید، سبد سهام تضمینی، حداکثر تا 15 روز کاری بازار ( به دلیل شرایط سیال بازار )، منتشر می گردد. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین ) ، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ انتشار سبد، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

10 – کلیه تحلیلها ،خدمات، سبد سهام تضمینی بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان پشتیبانی لازم در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin ) ارائه می گردد.

11 – خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه و پذیرش کامل ویژگیهای خدمات، شروط، تعهدات و قوانین و مقررات سایت بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات  و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

12 – استفاده و بهره برداری از سبد سهام تضمینی، مشاوره، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن چدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد ماهانه، 5 میلیون و برای سبد سهام سه ماهه،  10 میلیون تومات در نظر گرفته  وتوصیه می شود کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 15%  از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم.
 4. نظر به تهعد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام تضمینی ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 6. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران  ( سهولت خرید و پیگیری سریع – فرآیند ثبت نام،خرید، ایجاد اشتراک . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

توضیح مهم : جهت استفاده از  25 %تخفیف ( فقط تا ساعت 24 جمعه 25 شهریور )، فقط از روش اول استفاده شود. در صورت سوال و یا ابهام، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید. 

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :  صرفا برای خرید سبد سهام هوشمند تضمین نشده استفاده شود ( کلیه خرید خود را ترجیحا از روش اول استفاده شود )

از طریق تکمه زیر، فرم خرید را تکمیل و در محل توضیحات  سبد سهام تضمینی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سبد سهام  


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید !