انتخاب برگه

عیدانه 1399 بورسیران

عیدانه 1399 بورسیران

عیدانه 1399 بورسیران

پیشا پیش فرارسیدن عید باستانی نوروز را به شما تبریک عرض می کنیم.

امسال شما، میزان عیدی خود را تعیین کنید !

به کلیه خریداران هر یک از خدمات بورسیران، در بازه 1 اسفند تا 15 فروردین 1399، برابر جدول زیر و با توجه به تاریخ خرید، تخفیف ویژه، تحت عنوان عیدانه 1399 بورسیران تقدیم می شود.

ابتدا خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمائید ( خدمات بورسیران در یک نگاه )، سپس از جدول زیر تاریخ خرید خود را انتخاب نموده و عدد زیر آن، میزان تخفیف خرید شما ( عیدانه 99 بورسیران ) خواهد بود و هنگام پرداخت، میزان تخفیف محاسبه شده را از مبلغ خرید خود کسر نمائید. ( خرید و پرداخت در پائین همین صفحه )

جدول عیدانه نوروز 98

جدول عیدانه نوروز 98 – میزان تخفیف در زمان خرید مشخص می شود.

راهنمای دریافت عیدانه 1398 بورسیران

با توجه به اطلاعات جدول عیدانه و توضیحات فوق :

 1. مهلت بهره مندی از عیدانه 1399 از تاریخ 1 اسفند تا 15 فروردین 1399 می باشد ( غیر قابل تمدید )
 2. عیدانه 1398 فقط به خریداران ( هر یک از خدمات بورسیران ) در بازه اعلام شده اختصاص می یابد.
 3. میزان درصد تخفیف هر روز یک درصد کمتر می شود. بنابراین هر چه زودتر خرید شود، تخفیف بیشتری دریافت خواهید نمود.

مثال 1 :  فرض در تاریخ 2 اسفند، خدمات الف را به مبلغ یک میلیون تومان برای خرید انتخاب کرده اید، از جدول فوق، با توجه به تاریخ خرید ( 2 اسفند )، میزان تخفیف خرید شما 70% محاسبه و پس از کسر از قیمت خدمات، مبلغ  300,000 تومان، از طریق روش اول ( کارت به کارت ) پرداخت نمائید.

مثال 2 :  فرض در تاریخ 14 اسفند، خدمات الف را به مبلغ یک میلیون تومان برای خرید انتخاب کرده اید، از جدول فوق، با توجه به تاریخ خرید ( 14 اسفند )، میزان تخفیف خرید شما  50 % محاسبه و پس از کسر از قیمت خدمات، مبلغ  500,000 تومان، از طریق روش اول ( کارت به کارت ) پرداخت نمائید.

راهنمای دریافت عیدانه ویژه برای کلیه مشتریان سال 1398 بورسیران

 1. به پاس قدردانی و قدرشناسی از کلیه مشتریان بورسیران که از ابتدای سال 1398 تا پایان اسفند 98 ، جمعا دو خدمات بورسیران را خرید کرده اند ( هر خدماتی که باشد )، یک سیگنال هوشمند تضمینی (تضمین نشده ، با 15 روز پشتیبانی و 3 بروزرسانی ) به ارزش 7 میلیون تومان به عنوان عیدانه ویژه بورسیران دریافت خواهند کرد. ( تماس جهت هماهنگی و دریافت عیدانه ویژه )
 2. همچنین به پاس قدردانی و قدرشناسی ویژه از وفاداری مشتریان بورسیران که مشمول بند 1 ( بالا ) شوند، علاوه بر عیدانه ویژه  فوق (بند 1 ) ، در صورت خرید هر یک از خدمات بورسیران ( از 1 اسفند تا 15 فروردین 99 ) ، علاوه بر بهره مندی از عیدانه 1399 ( طبق جدول فوق )، برابر همان خدماتی که خریده شده است را، رایگان دریافت خواهند داشت.

 مشاوره  و سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

خرید و پرداخت

ابتدا خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمائید ( خدمات بورسیران در یک نگاه )، سپس از جدول بالا تاریخ خرید خود را انتخاب نموده و عدد زیر آن، میزان تخفیف خرید شما ( عیدانه 99 بورسیران ) خواهد بود و هنگام پرداخت، مبلغ تخفیف محاسبه شده را از مبلغ خرید خود کسر نمائید و از طریق کارت زیر واریز نمائید..

  واریز مستقیم  (کارت به کارت ) به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037   

پس از خرید و واریز وجه، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و تصویر رسید پرداخت را از طریق پشتیبانی تلگرام  @bursiran_admin  ارسال نمائید.

کلیه ارتباطات و هماهنگی جهت دریافت خدمات خریداری شده، از طریق همین آی دی ( پشتیبانی ) خواهد بود بنابراین و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید. 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

 • اشتراک ویژه  : دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران هر یک از سیگنالها و سبد سهام ماهانه )
 • فیلترهای هوشمند بورسیران

خدمات تضمینی در یک نگاه :

 • سیگنال فوق العاده                : تضمین 25 % سود در 10 روز بازار، 2 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلانن ( خرید ماهانه)
 • سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین 50 % سود در 10 روز بازار، 3 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلانن جدید ! 
 • سبد سهام تضمینی              : تضمین 80 % سود در سه ماه، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) با پشتیبانی اختصاصی آنلاین جدید !
 • سبد سهام هوشمند تضمینی : تضمین 150 % سود در سه ماه، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلانن  جدید !

   با عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین با شید  !               

درباره نویسنده

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال