انتخاب برگه

طرح خرید اعتباری بورسیران

طرح خرید اعتباری بورسیران

50 % تخفیف آنی کلیه خدمات بورسیران

خدمات بورسیران توسط گروهی از تحلیلگران متخصص، با تحصیلات مرتبط، مجرب و حرفه ایی، با شرط سود دهی ( عودت وجه در صورت عدم درصد سود تعهد شده ) و پشتیبانی آنلاین ( 16 ساعت، 7 روز هفته )، به شکل انحصاری و شخصی سازی ( بر اساس نیاز مشتریان و معامله گران )، مدیریت و ارائه میگردد.

با توجه به هزینه بالای خدمات تضمینی ( ریسک بالای ارائه خدمات تضمینی، بکارگیری کارشناسان متعدد و حرفه ایی، پشتیبانی مستمر و آنلاین، هزینه سایت و پشتیبانی فنی آن ) و  به منظور امکان بهرمندی مشتریان بیشتر و افزایش فروش، طرح خرید اعتباری بورسیران ( 50 % تخفیف آنی برای خرید خدمات تضمینی بورسیران )، با هدف کاهش هزینه خدمات بورسیران از اول شهریور 98 اجرا می گردد.

از نظر ما، عملکرد بورسیران، تنها معیار ارزندگی و کیفیت خدمات بورسیران است که با لحاظ منصفانه شرایط بازار، ارزیابی آنرا حق و در صلاحیت نظر مشتریان گرامی می دانیم. درباره بورسیران بیشتر بدانیم

توضیح مهم

طرح خرید اعتباری بورسیران فقط شامل خرید خدمات تضمینی می باشد و شامل خرید  فیلترهای هوشمند بورسیران  نمی باشد.

مزایای طرح خرید اعتباری !

  1. خرید خدمات معادل دو برابر اعتبار خریداری شده پس از یک ماه انتظار ( 50 % تخفیف )
  2. خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران با 50% تخفیف در فاصله یک ماه انتظار
  3. کاهش 50 درصدی هزینه خرید خدمات و اختصاص آن برای خرید سهم ( استفاده بهینه از سرمایه )
  4. دسترسی رایگان به محتوای ویژه سایت ( عیر قابل فروش ) برای خریداران خدمات تضمینی با استفاده از طرح خرید اعتباری تا پایان دوره خدمات 

نحوه خرید طرح خرید اعتباری و اعمال 50 % تخفیف 

برای برخورداری از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف برای (هر یک از خدمات تضمینی بورسیران)، ابتدا خدمات مورد نظر خود را انتخاب و محتوا، شروط و تعهدات خدمات تضمینی را کامل مطالعه نمائید. در حال حاضر بورسیران سه نوع خدمات تضمینی ارائه می نماید:

جهت بهره مندی از طرح خرید اعتباری بورسیران ( خرید خدمات با 50 % تخفیف)، پس از انتخاب خدمات مورد نظر خود، معادل یک برابر قیمت آن را نزد بورسیران واریز نمائید ( ایجاد اعتبار ). مبلغ اعتباری واریزی شما بمدت یکماه نزد بورسیران به عنوان اعتبار و امانت باقی می ماند. پس از یکماه انتظار، شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، تعداد دو خدمات انتخابی ( یا معادل اعتبار خود ) را در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، از محل اعتبار خود خرید و مستهلک نمائید. به عبارت ساده تر، شما با پرداخت هزینه یک عدد خدمات، پس از یکماه انتظار، 2 خدمات از همان نوع ( یا معادل اعتبار خود)، را بدون پرداخت وجهی دیگر دریافت نمائید.

2 امتیاز مهم دیگر طرح خرید اعتباری

 پس از خرید طرح اعتباری، در فاصله یک ماه انتظار شما می توانید، :

1- از همان خدمات انتخاب شده ( یا معادل اعتبار خود )، و به هر تعداد، آنی خدماتی با 50 % تخفیف را، خرید نمائید.       

2 – پس از خرید طرح اعتباری و گذشت یک ماه انتظار، در صورت اعلام آمادگی، شما می توانید هر لحظه دو برابر اعتبار خود، از سیگنالهای ارزنده که در طول بازار شناسایی می شود. بفوریت مطلع و بدون پرداخت وجهی با تعهدات کامل از محل اعتبار خود بهره مند گردید ( استفاده آنی از فرصتهای طلایی بازار )

توضیح بسیار مهم

  • مبالغ خرید اعتباری فوق، تحت هیچ شرایط  عودت نخواهد شد و تنها از محل ارائه 2 خدمات تعهد شده با رعایت مقررات ذکر شده، کسر و مستهلک خواهد شد.
  • مبالغ اعتباری واریزی فقط برای خرید همان خدماتی که برای واریز اعتبار انتخاب شده است ( یا معادل ارزش ریالی و زمانی و با تائید بورسیران ) قابل استفاده خواهد بود.
  • مبالغ اعتباری واریزی نزد بورسیران امانت بوده و محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود ندارد، همچنین هر گونه افزایش قیمت احتمالی خدمات در آینده، مشمول خریداران طرح اعتباری نخواهد شد.
  • در صورت خرید هر یک از خدمات تضمینی، با استفاده از طرح خرید اعتباری، تضمین و تعهد سیگنالها و سبد تضمینی و پشتیبانی آن بطور کامل پابرجا می باشد.

با یک مثال ساده توضیحات فوق را تکمیل می کنیم. با این وجود در صورت ابهام و یا سوال و یا نیاز به مشاوره با شماره مدیریت سایت  09123573940  تماس حاصل فرمائید.

 یک مثال از نحوه استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران  :  فرض کنید شما پس از مطالعه، تصمیم گرفته اید یک سیگنال فوق العاده تضمینی ( یا هر یک از سه خدمات تضمینی بورسیران )، به قیمت 15 میلیون تومان را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید. در اینصورت معادل یک برابر قیمت یعنی 15 میلیون تومان به حساب بورسیران واریز ( ایجاد اعتبار ) می نمائید و پس از یکماه، 2 سیگنال فوق العاده تضمینی در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، بدون پرداخت وجهی دیگر، از محل اعتبار خود دریافت و مستهلک می نمائید.

همچنین در فاصله یکماه انتظار برای دریافت خدمات خود، می توانید هر تعداد از همان خدمات انتخاب شده ( یا معادل اعتبار خود ) را آنی با 50 % تخفیف، خرید نمائید. 

خرید طرح اعتباری :

  1. با توجه به نوع خدمات انتخابی، مبلغ خرید اعتباری را از طریق لینک درگاه بانکی زرین پال واریز نمائید.
  2. در صورت هرنوع سوال، ابهام و یا اشکال در طول ثبت نام، خرید اشتراک و یا پس از خرید، لطفا با شماره مدیریت 09123573940 تماس ( 8 صبح تا ساعت 24 )، و یا پیامک و یا از طریق آی دی پشتیبانی @bursiran_admin  اطلاع دهید

خرید سیستمی ( درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

خرید طرح اعتباری بورسیران   

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه

بازدیدها: 45

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مهر1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !