انتخاب برگه

طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف کلیه خدمات بورسیران

خدمات بورسیران بدور از هر ادعا و در محدوده بظاعت خود، با توجه به ویژگی های آن، بویژه تضمینی بودن آن، به شکل انحصاری و شخصی سازی ( بر اساس نیاز مشتریان و معامله گران )، توسط گروهی از تحلیلگران متخصص، با تحصیلات مرتبط، مجرب و حرفه ایی مدیریت و ارائه میگردد.

نظر به نوع و ویژگی خدمات و از همه مهمتر ! تضمینی بودن آن ( عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) و پشتیبانی حرفه ایی و دائمی آن ( 16 ساعت، 7روز هفته ) و با توجه به کیفت خدمات و نتایج حاصل، خدماتی انحصاری، بی رقیب، هوشمندانه و سودآور می باشد.

بی شک عملکرد بورسیران، معرف و بهترین معیار کیفیت و ارزندگی خدمات بورسیران می باشد، تائید این مطلب با لحاظ واقعیت و شرایط بازار را، در محدوده حق و صلاحیت نظر مشتریان گرامی می دانیم.

 ویژگیهای مهم خدمات بورسیران :

 1. خدمات بورسیران، انحصاری و خدمات آن منحصر بفرد است.
 2. خدمات بورسیران، بطور تضمینی ( با شرط عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) ارائه می گردد.
 3. خدمات بورسیران، توسط تیم کارشناسی و متخصصان فعال و مجرب بازار سرمایه و معامله گران حرفه ایی ارائه می گردد.
 4. خدمات بورسیران، بطور اختصاصی، ویژه و سفارشی و بر اساس نیاز مشتریان گرامی، طراحی و ارائه می گردد.
 5. خدمات بورسیران، پشتیبانی آنلاین ( 16 ساعت، 7روز هفته ) و دسترسی آنلاین، فوری و همیشگی (  ایمیل، SMS ، کانال تلگرام، واتس آپ، تلفن، سایت ) به مدیریت دارد.
 6. خدمات بورسیران، بواسطه کیفیت، تضمین سود دهی و تنوع خدمات گرانترین خدمات در بازار بورس ایران است .
 7. کیفیت خدمات و پشتیبانی 16 ساعته !  این بخش را به بازار و تشخیص و نظر مشتریان محترم بورسیران واگذار می کنیم  !

هر یک از خدمات بورسیران را هم اکنون با 50 % تخفیف خریداری نمائید !

با توجه به توضیحات فوق، به منظور کاهش هزینه خرید خدمات بورسیران و امکان بهرمندی مشتریان بیشتر از خدمات بورسیران، طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف برای کلیه خدمات بورسیران از اول شهریور 98 اجرا می گردد.

مزایای طرح خرید اعتباری !

 1. اطلاع رسانی آنی از اخبار و رویداد مهم و اثرگذار و مرتبط با سیگنالهای خریداری شده ( تلگرام، SMS و تلفن ) 
 2. اطلاع رسانی و ارائه آنی سیگنالهای ارزنده ،که در طول بازار شناسایی می شود. ( استفاده فوری از فرصت طلایی بازار )
 3. خرید آنی کلیه خدمات بورسیران با 50% تخفیف 
 4. علاوه بر برخورداری از 50 % تخفیف در اولین خرید، کلیه هزینه های خرید بعدی با 50 % تخفیف و از محل اعتبار شما نزد بورسیران کسر و مستهلک می گردد
 5. کاهش 50 درصدی هزینه خرید و اختصاص آن برای خرید سهم
 6.  اشتراک رایگان خدمات اشتراک ویژه ( به ارزش 500 هزار تومان در هر ماه ) برای خرید طرح خرید اعتباری،

نحوه  کار طرح خرید اعتباری و اعمال 50 % تخفیف برای خرید خدمات بورسیران

بطور کل خریدار برای برخورداری از 50 % تخفیف برای خرید هر یک از خدمات بورسیران، ابتدا مبلغ معینی ( توضیح در بخش پائین )، به عنوان اعتبار و به امانت نزد بورسیران واریز می نماید. بلافاصله اولین خرید مورد نظر خود را با 50 % تخفیف، و مابقی را با واریز نقدی انجام می دهد. برای خرید دوم به بعد و استفاده از تخفیف 50 %، باید مبلغ اعتباری واریزی شما بمدت یکماه نزد بورسیران به عنوان اعتبار باقی بماند. پس از یکماه شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر خدمات مورد نظر خود ( و یا معادل ریالی و با تائید بورسیران ) را بتدریج و یا در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، با 50% تخفیف از محل اعتبار خود محاسبه و مستهلک نمائید.

چگونه می توانم از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف استفاده نمایم ؟

برای استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف بترتیب مراحل زیر را با توجه به شرایط خود انجام دهید. 

 1.  ابتدا در در سایت بورسیران ثبت نام و در کانال رسمی بورسیران در تلگرام  عضو شوید.( اگر قبلا ثبت نام کرده اید و عضو کانال هستید دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نیست ).
 2. برابر توضیحات زیر و با توجه به نوع خدماتی که مد نظر شماست حساب اعتباری خود نزد بورسیران را شارژ و خدمات مورد نظر را خرید نمائید: 

الف ) برای خرید سیگنالهای سفارشی و فوق العاده ( از یک سیگنال تا بسته یک ماهه )، معادل 2 برابر قیمت هر یک از خدمات فوق اعتبار نزد بورسیران واریز نمائید. ( نحوه پرداخت در پائین ) 

ب ) برای خرید سیگنالهای سفارشی و فوق العاده بسته سه ماهه ( 12 و 24 سیگنال ) و سبد سهام تضمینی و سبد سهام هوشمند تضمینی، معادل یک برابر قیمت هر یک از خدمات فوق، اعتبار نزد              بورسیران واریز نمائید. ( نحوه پرداخت در پائین ) 

ج ) پس از مراحل اول و دوم، شما می توانید بلافاصله اولین خرید مورد نظر خود را با 50 % تخفیف، و مابقی را با واریز نقدی انجام دهید. برای خرید دوم به بعد و استفاده از تخفیف 50 %، باید یکماه از زمان واریزی حساب اعتباری شما گذشته باشد. پس از یکماه ، کلیه خریدهای شما با 50 % تخفیف و از محل اعتبار موجود تسویه و مستهلک می گردد.

توضیح بسیار مهم

 • مبالغ اعتباری واریزی فوق، بمدت یکماه به عنوان اعتبار شما نزد بورسیران به امانت خواهد بود. پس از یکماه هزینه کلیه خریدهای بعدی شما با 50 % تخفیف و از محل همین اعتبار، محاسبه و مستهلک خواهد شد.
 • مبالغ اعتباریواریزی فقط برای خرید خدمات بورسیران با 50 درصد تخفیف کسر و مستهلک خواهد شد و تحت هیچ شرایط امکان عودت وجه نقد مقدور و ممکن نخواهد بود.
 • مبالغ اعتباری واریزی فقط برای خرید همان خدماتی که در بخش الف و ب برای واریز اعتبار انتخاب شده است ( و یا معادل ریالی و با تائید بورسیران ) قابل استفاده خواهد بود.
 • مبالغ اعتباری واریزی نزد بورسیران امانت بوده و محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود ندارد.

با دو مثال ساده توضیحات فوق را تکمیل می کنیم. با این وجود در صورت ابهام و یا سوال و یا نیاز به مشاوره با شماره  09123573940 – مدیریت بورسیران –  تماس حاصل فرمائید.

مثال 1 :  اگر می خواهید امروز 1 سیگنال فوق العاده تضمینی ( قیمت 3 میلیون تومان) را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید، ابتدا باید مبلغ 6 میلیون تومان اعتبار ( دو برابر هزینه خدمات مورد نظر را بمدت 30 روز)، نزد بورسیران به اعتبار قرار دهید. سپس بلافاصله ( یا هر روز که خودتان تمایل داشتید )، خدمات مورد نظر خود را با 50 % تخفیف و مابقی ( 1.5 میلیون تومان ) را بصورت واریز نقدی، خرید نمائید.

مبلغ اعتباری واریزی ( 6 میلیون تومان ) بمدت 30 روز نزد بورسیران به عنوان اعتبار باقی می ماند و پس از 30 روز شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، 4 سیگنال فوق العاده تضمینی با 50 % تخفیف هر یک به قیمت 1.5 میلیون تومان ( و یا معادل ریالی و با تائید بورسیران – برابر کل حساب اعتباری شما ) را بتدریج و یا در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، دریافت دارید. به عبارت دیگر هزینه سیگنال خریداری شده با 50% تخفیف از محل اعتبار شما کسر و مستهلک می گردد.

مثال 2 :  اگر می خواهید امروز سبد سهام تضمینی 10 سهم  ( قیمت 8.5 میلیون تومان) را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید، ابتدا باید مبلغ 8.5 میلیون تومان اعتبار ( یک برابر هزینه خدمات مورد نظر را بمدت 30 روز )، نزد بورسیران به اعتبار قرار دهید. سپس بلافاصله ( یا هر روز که خودتان تمایل داشتید )، خدمات مورد نظر خود را با 50 % تخفیف و مابقی ( 4.25 میلیون تومان ) را بصورت واریز نقدی، خرید نمائید.

مبلغ اعتباری واریزی ( 8.5 میلیون تومان ) بمدت 30 روز نزد بورسیران به عنوان اعتبار باقی می ماند و پس از 30 روز شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، 2 سبد سهام تضمینی 10 سهم با 50 % تخفیف ، هر یک به قیمت 4.25 میلیون تومان ( و یا معادل ریالی و با تائید بورسیران – برابر کل حساب اعتباری شما ) را بتدریج در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، دریافت دارید.. به عبارت دیگر هزینه سیگنال خریداری شده با 50% تخفیف از محل اعتبار شما کسر و مستهلک می گردد.

توضیحات  مهمُ

 1. وجه واریزی اعتباری صرفا برای خرید خدمات بورسیران و با توجه به توضیحات فوق، قابل کسر و استهلاک است. به عبارت دیگر عودت وجه واریزی اعتباری امکانپذیر نمی باشد.
 2. برای خرید هر یک از خدمات بورسیران، هر لحظه می توانید از محل اعتبار خود بدون تخفیف خرید نمائید. اما اگر خواهان استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف می باشید حتما باید از تاریخ واریز وجه اعتباری 30 روز گذشته باشد ( گروه الف ) و یا از روش دوم استفاده نمائید.
 3. در صورت خرید هر یک ازسیگنالها و سبدهای تضمینی، با استفاده از طرح خرید اعتباری، تضمین و تعهد سیگنالها و سبدهای فوق پابرجا می باشد.
 4. توجه داشته باشید وجه پرداختی اعتباری ( دو برابر هزینه خدمات خریداری شده ) صرفا برای خرید همان نوع خدمات ( و یا معادل ریالی برابر ) امکانپذیر خواهد بود. بطور مثال اگر شما برای خرید 1 سیگنال فوق العاده تضمینی به قیمت 3 میلیون تومان، مبلغ 6 میلیون واریز کرده باشید، جهت استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف فقط می توانید 4 سیگنال فوق العاده تضمینی خرید نمائید. ( یا برابر ریالی خدمات دیگر ) 
 5. پس از واریز وجه اعتباری، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و یا هر گونه سوال و یا ابهام با شماره   09123573940  – مدیریت بورسیران –  تماس حاصل فرمائید.


پرداخت و خرید طرح خرید اعتباری 

 واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران  ( سهولت خرید و پیگیری سریع )

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037  


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید ! 

درباره نویسنده

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال