طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف کلیه خدمات بورسیران

خدمات بورسیران بدور از هر ادعا و در محدوده بظاعت خود، با توجه به ویژگی های آن، بویژه تضمینی بودن آن، به شکل انحصاری و شخصی سازی ( بر اساس نیاز مشتریان و معامله گران )، توسط یک تیم کوچک از تحلیلگران متخصص، با تحصیلات مرتبط، مجرب و حرفه ایی مدیریت و ارائه میگردد. به همین دلیل هزینه های خدمات به نسبت رنج قیمتی خدمات در بازار بورس بالا می باشد. اما با توجه به نوع، و ویژگی خدمات و از همه مهمتر ! تضمینی بودن آن ( عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) و پشتیبانی حرفه ایی و دائمی آن ( 16 ساعت، 7روز هفته ) و خلاصه با توجه به کیفت خدمات و نتایج حاصل، بسیار مقرون بصرفه، هوشمندانه و سودآور می باشد. بی شک عملکرد بورسیران، معرف و بهترین معیار کیفیت و ارزندگی خدمات بورسیران می باشد، تائید این مطلب با لحاظ واقعیت و شرایط بازار را، در محدوده حق و صلاحیت نظر مشتریان گرامی می دانیم.

چند ویژگی مهم خدمات بورسیران :

 1. خدمات بورسیران، انحصاری و خدمات آن منحصر بفرد است.
 2. خدمات بورسیران، بطور تضمینی ( با شرط عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) ارائه می گردد.
 3. خدمات بورسیران، توسط تیم کارشناسی و متخصصان فعال و مجرب بازار سرمایه و معامله گران حرفه ایی ارائه می گردد.
 4. خدمات بورسیران، بطور اختصاصی، ویژه و سفارشی و بر اساس نیاز مشتریان گرامی، طراحی و ارائه می گردد.
 5. خدمات بورسیران، پشتیبانی آنلاین ( 16 ساعت، 7روز هفته ) و دسترسی آنلاین، فوری و همیشگی (  ایمیل، SMS ، کانال تلگرام، واتس آپ، تلفن، سایت ) به مدیریت دارد.
 6. خدمات بورسیران، بواسطه کیفیت، تضمین سود دهی و تنوع خدمات گرانترین خدمات در بازار بورس ایران است .
 7. کیفیت خدمات و پشتیبانی 16 ساعته !  این بخش را به بازار و تشخیص و نظر مشتریان محترم بورسیران واگذار می کنیم  !

کلیه خدمات بورسیران را با 50 % تخفیف خریداری نمائید !

با توجه به توضیحات فوق، به منظور کاهش هزینه خرید خدمات بورسیران و امکان بهرمندی مشتریان بیشتر از خدمات بورسیران، طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف برای کلیه خدمات بورسیران از اول شهریور 98 اجرا می گردد.

مزایای طرح خرید اعتباری چیست ؟

اگر از مشتریان بورسیران هستید به احتمال زیاد با این خدمات، اهمیت و نتایج سودمند آن آشنا هستید :

 1. خرید کلیه خدمات بورسیران با 50% تخفیف ( اشتراک ویژه، سیگنالها و سبد سهام  و سایر خدماتی که در آینده ارائه خواهد شد.)
 2. اطلاع رسانی آنی و خرید سیگنال سهام ویژه که در طول بازار شناسایی می شود. ( استفاده فوری از فرصت طلایی بازار )
 3. اطلاع رسانی آنی از اخبار و رویداد مهم و اثرگذار و مرتبط با سیگنالهای خریداری شده ( تلگرام، SMS و تلفن ) 

چگونه می توانم از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف استفاده نمایم ؟

برای استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف یکی از  مراحل روشهای زیر را با توجه به شرایط خود انجام دهید. 

 ابتدا در در سایت بورسیران ثبت نام و در کانال رسمی بورسیران در تلگرام  عضو شوید.( اگر قبلا ثبت نام کرده اید و عضو کانال هستید دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نیست )

الف )  در حال حاضر از مشتریان فعال بورسیران هستید ( یعنی حداقل یکی از خدمات بورسیران را خریده باشید که دوره تعهد آن به اتمام نرسیده باشد) :

 1. حداقل به میزان 2 برابر قیمت سیگنالها و یا سبد هایی که می خواهید در خرید آن از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف استفاده کنید، اعتبار نزد بورسیران واریز نمائید ( نحوه واریز پائین) .
 2. اعتبار فوق باید حداقل 30 روز نزد بورسیران باقی بماند. به عبارت دیگر، اگر خواهان استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف می باشید حتما باید از تاریخ واریز وجه اعتباری 30 روز گذشته باشد.
 3. بعد از گذشت 30 روز می توانید خدمات فوق ( یا هر نوع خدمات معادل ریالی آن ) را با با 50 % تخفیف خریداری نمائید.

ب ) در حال حاضر از مشتریان فعال بورسیران نیستید،

 1. اگر می خواهید هم اکنون از این طرح استفاده نمائید، به میزان 2 برابر قیمت سیگنالها و یا سبد هایی که می خواهید در خرید آن از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف استفاده کنید، اعتبار نزد بورسیران واریز نمائید. و خرید مورد نظر را با 50 % تخفیف، واریز و انجام دهید ( بجز واریز طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف ). اعتبار فوق باید حداقل 30 روز نزد بورسیران باقی بماند و پس از 30 روز می توانید از آن برای خرید خدمات مورد نظر بعدی با 50 % تخفیف مستهلک نمائید ( یعنی برای خرید خدمات جدید ، وجه آن از محلی اعتبار موجود کسر می گردد.)

مثال 1 :  با فرض اینکه مشتریان فعال بورسیران هستید : اگر می خواهید امروز و یا ظرف چند روز آینده، 1 سیگنال فوق العاده تضمینی ( قیمت 3 میلیون تومان) را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید، باید حداقل مبلغ 6 میلیون تومان اعتبار ( دو برابر هزینه خدمات مورد نظر) را بمدت 30 روز، نزد بورسیران به اعتبار قرار دهید ( یا از قبل اعتبار داشته باشید). با استفاده از طرح خرید اعتباری شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، 4 سیگنال فوق العاده تضمینی با 50 % تخفیف هر یک به قیمت 1.5 میلیون تومان ( برابر کل حساب اعتباری شما  ) در هر زمان خرید نمائید. به عبارت دیگر هزینه سیگنال خریداری شده با 50% تخفیف از محل اعتبار شما کسر و مستهلک می گردد. توضیح مهم اینکه این 4 سیگنال را می توانید بتدریج در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، دریافت دارید.

مثال 2 :  با فرض اینکه شما از مشتر فعال بورسیران نیستید : اگر می خواهید امروز 1 سیگنال فوق العاده تضمینی ( قیمت 3 میلیون تومان) را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید، ابتدا باید مبلغ 6 میلیون تومان اعتبار ( دو برابر هزینه خدمات مورد نظر را بمدت 30 روز)، نزد بورسیران به اعتبار قرار دهید سپس با بلافاصله ( یا هر روز که خودتان تمایل داشتید )، خدمات مورد نظر خود را با 50 % تخفیف  بصورت واریز نقدی خرید نمائید. واریز مبلغ اعتبار فوق ( 6 میلیون تومان ) بمدت 30 روز نزد بورسیران به عنوان اعتبار باقی می ماند و پس از 30 روز شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، 4 سیگنال فوق العاده تضمینی با 50 % تخفیف هر یک به قیمت 1.5 میلیون تومان ( برابر کل حساب اعتباری شما ) را بتدریج در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، دریافت دارید.. به عبارت دیگر هزینه سیگنال خریداری شده با 50% تخفیف از محل اعتبار شما کسر و مستهلک می گردد.

توضیحات  مهم

 1. وجه واریزی اعتباری صرفا برای خرید خدمات بورسیران و با توجه به توضیحات فوق، قابل کسر و استهلاک است. به عبارت دیگر عودت وجه واریزی اعتباری امکانپذیر نمی باشد.
 2. برای خرید هر یک از خدمات بورسیران، هر لحظه می توانید از محل اعتبار خود بدون تخفیف خرید نمائید. اما اگر خواهان استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف می باشید حتما باید از تاریخ واریز وجه اعتباری 30 روز گذشته باشد ( گروه الف ) و یا از روش دوم استفاده نمائید.
 3. در صورت خرید هر یک ازسیگنالها و سبدهای تضمینی، با استفاده از طرح خرید اعتباری، تضمین و تعهد سیگنالها و سبدهای فوق پابرجا می باشد.
 4. توجه داشته باشید وجه پرداختی اعتباری ( دو برابر هزینه خدمات خریداری شده ) صرفا برای خرید همان نوع خدمات ( و یا معادل ریالی برابر ) امکانپذیر خواهد بود. بطور مثال اگر شما برای خرید 1 سیگنال فوق العاده تضمینی به قیمت 3 میلیون تومان، مبلغ 6 میلیون واریز کرده باشید، جهت استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف فقط می توانید 4 سیگنال فوق العاده تضمینی خرید نمائید. ( یا برابر ریالی خدمات دیگر ) 
 5. پس از واریز وجه اعتباری، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و یا هر گونه سوال و یا ابهام با شماره   09123573940  – مدیریت بورسیران –  تماس حاصل فرمائید.


پرداخت و خرید طرح خرید اعتباری 

 واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران  ( سهولت خرید و پیگیری سریع )

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037  


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید !