انتخاب برگه

طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف کلیه خدمات بورسیران

خدمات بورسیران بدور از هر ادعا و در محدوده بظاعت خود، با توجه به ویژگی های آن، بویژه تضمینی بودن آن ( عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) و پشتیبانی حرفه ایی و دائمی آن ( 16 ساعت، 7روز هفته ) ، به شکل انحصاری و شخصی سازی ( بر اساس نیاز مشتریان و معامله گران )، توسط گروهی از تحلیلگران متخصص، با تحصیلات مرتبط، مجرب و حرفه ایی مدیریت و ارائه میگردد.

بی شک عملکرد بورسیران، بهترین معیار کیفیت و ارزندگی خدمات بورسیران می باشد، که با لحاظ  شرایط بازار، تائید آنرا در محدوده حق و صلاحیت نظر مشتریان گرامی می دانیم. درباره بورسیران بیشتر بدانیم

 به منظور کاهش هزینه خرید خدمات بورسیران و امکان بهرمندی مشتریان بیشتر از خدمات بورسیران، طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف برای کلیه خدمات بورسیران ( بجز  فیلترهای هوشمند بورسیران ) از اول شهریور 98 اجرا می گردد.

مزایای طرح خرید اعتباری !

 1. اطلاع رسانی آنی از اخبار و رویداد مهم و اثرگذار و مرتبط با سیگنالهای خریداری شده (سایت، تلگرام، SMS و تلفن ) 
 2. اطلاع رسانی و ارائه آنی سیگنالهای ارزنده ،که در طول بازار شناسایی می شود. ( استفاده فوری از فرصت طلایی بازار -کسر هزینه آن از محل اعتبار )
 3. خرید آنی کلیه خدمات بورسیران با 50% تخفیف 
 4. کاهش 50 درصدی هزینه خرید و اختصاص آن برای خرید سهم
 5.  اشتراک رایگان خدمات اشتراک ویژه ( به ارزش 500 هزار تومان در هر ماه ) برای خرید طرح خرید اعتباری

نحوه  کار و خرید طرح خرید اعتباری و اعمال 50 % تخفیف 

برای برخورداری از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف برای (کلیه خدمات بورسیران)، ابتدا خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید، در حال حاضر بورسیران سه نوع خدمات تضمینی ارائه می نماید:

1 – سیگنالهای فوق العاده تضمینی : تضمین 50 سود در 20 روز بازار

2 – سیگنالهای هوشمند تضمینی   : تضمین 100 سود در 30 روز بازار

3 – سبد سهام تضمینی               : تضمین 100 سود در سه ماه

پس از انتخاب خدمات مورد نظر خود، معادل یک برابر قیمت آن، نزد بورسیران واریز ( ایجاد اعتبار ) نمائید. مبلغ اعتباری واریزی شما بمدت یکماه نزد بورسیران به عنوان اعتبار و امانت باقی می ماند. پس از یکماه شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، دو خدمات انتخابی را در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، از محل اعتبار خود خرید و مستهلک نمائید. به عبارت ساده تر، شما با پرداخت هزینه یک عدد خدمات، یکماه بعد 2 خدمات ( از همان نوع ) را بدون پرداخت وجهی دیگر دریافت نمائید.

امتیاز بسیار مهم دیگر طرح خرید اعتباری

پس از خرید طرح اعتباری، در فاصله یک ماه انتظار (برای دریافت 2 خدمات تعهد شده)، شما می توانید، از همان خدمات انتخاب شده، به هر تعداد و در هر لحظه را با 50 % تخفیف، آنی خرید نمائید.

توضیح بسیار مهم

 • مبالغ اعتباری واریزی فوق، تحت هیچ شرایط  عودت نخواهد شد و تنها از محل ارائه 2 خدمات تعهد شده، کسر و مستهلک خواهد شد.
 • مبالغ اعتباری واریزی فقط برای خرید همان خدماتی که برای واریز اعتبار انتخاب شده است ( و یا معادل ارزش ریالی و با تائید بورسیران ) قابل استفاده خواهد بود.
 • مبالغ اعتباری واریزی نزد بورسیران امانت بوده و محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود ندارد، همچنین هر گونه افزایش قیمت احتمالی خدمات در آینده، مشمول خریداران طرح اعتباری نخواهد شد.
 • در صورت خرید هر یک از خدمات تضمینی، با استفاده از طرح خرید اعتباری، تضمین و تعهد سیگنالها و سبد تضمینی و پشتیبانی آن بطور کامل پابرجا می باشد.

با یک مثال ساده توضیحات فوق را تکمیل می کنیم. با این وجود در صورت ابهام و یا سوال و یا نیاز به مشاوره با شماره  09123573940 – مدیریت بورسیران –  تماس حاصل فرمائید.

 یک مثال از نحوه استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران  :  فرض کنید شما پس از مطالعه، تصمیم گرفته اید یک سیگنال فوق العاده تضمینی ( یا هر یک از سه خدمات بورسیران )، به قیمت 10 میلیون تومان را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید. بنابر معادل یک برابر قیمت یعنی 10 میلیون تومان به حساب بورسیران واریز ( ایجاد اعتبار) می نمائید و  پس از یکماه، 2 سیگنال فوق العاده تضمینی در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، بدون پرداخت وجهی دیگر، از محل اعتبار خود دریافت و مستهلک می نمائید.

امتیاز دوم طرح خرید اعتباری: در فاصله یک ماه انتظار هم می توانید هر تعداد سیگنال فوق العاده تضمینی با 50 % تخفیف را آنی دریافت دارید.

پس از واریز وجه اعتباری، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.


پرداخت و خرید طرح خرید اعتباری :

پس از مطالعه کامل خدمات و جدول تعرفه آن، خدمات مورد نظر خود را بدقت انتخاب نموده و با توجه به توضیحات طرح خرید اعتباری، مبلغ اعتباری خود را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) واریز نمائید.

توصیحات بسیار مهم :

 1. با توجه به مقررات جدید بانک مرکزی، پرداخت شما از طریق درگاه بانکی ( روش دوم )، 5 روز کاری بعد از خرید، به حساب بورسیران واریز می گردد. بنابراین خدمات بورسیران پس از واریز مبلع خرید به حساب بورسیران ارائه می شود. در صورتی که تمایل دارید پس از خرید بلافاصله خدمات خریداری شده را دریافت نمائید،  حتما از طریق پرداخت کارت به کارت و یا شبا ( روش اول ) استفاده نمائید.
 2. جهت استفاده از هر نوع تخفیفات، خرید اعتباری ( 50 % تخفیف ) و خرید سیگنالهای تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول :  واریز مستقیم  (کارت به کارت ) به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

 واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران  ( سهولت خرید و پیگیری سریع )

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 

بانک ملی  – محمود شکرانه : 9991 – 7251 – 9974 – 6037

 IR 1101 – 7000 – 0000 – 1017 – 4235 – 6003    شبا 

روش دوم : خرید سیستمی  : درگاه بانکی زرین پال :  کلیه خدمات خریداری شده با این روش، پس از واریز مبلع فوق به حساب بورسیران ( طبق مقررات بانک مرکزی حداقل 5 روز کاری طول می کشد ) ارائه می شود.

   خرید طرح اعتباری بورسیران 


برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1 – خدمات ویژه

اشتراک ویژه                            :  دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران ماهانه به بالا )

فیلترهای هوشمند بورسیران : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

کانال بورسیران در تلگرام        : کانال رسمی بورسیران در تلگرام

کانال پشتیبانی در تلگرام        :  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام ( جهت پشتیبانی خدمات و ارتباط دو سویه )

2 – خدمات تضمینی :

سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی و آنلانن ( خرید ماهانه به بالا )

سیگنال هوشمند تضمینی    : تضمین 100 % سود در 40 روز بازار دامنه نوسانات 20% روزانه ( فروش فقط برای مشتریان فعال بورسیران )

سبد سهام تضمینی            : تضمین 100 % سود در سه ماه، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) با پشتیبانی اختصاصی و  آنلاین 

درباره نویسنده

سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران

سبد سهام تضمینی

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

طرح خرید اعتباری بورسیران ( 50 % تخفیف آنی)

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال