انتخاب برگه

طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری بورسیران با 50 % تخفیف

طرح خرید اعتباری بورسیران

 50 % تخفیف خرید کلیه خدمات بورسیران

خدمات بورسیران توسط گروهی از تحلیلگران متخصص، با تحصیلات مرتبط، مجرب و حرفه ایی، با تضمین سود دهی ( عودت وجه در صورت عدم درصد رشد تعهد شده ) و پشتیبانی آنلاین ( 16 ساعت، 7 روز هفته )، به شکل انحصاری و شخصی سازی ( بر اساس نیاز مشتریان و معامله گران )، مدیریت و ارائه میگردد.

با توجه به هزینه بالای خدمات تضمینی ( ریسک بالای ارائه خدمات تضمینی، بکارگیری کارشناسان متعدد و حرفه ایی، پشتیبانی مستمر و آنلاین، هزینه سایت و پشتیبانی فنی آن ) و  به منظور امکان بهرمندی مشتریان بیشتر و افزایش فروش، طرح خرید اعتباری بورسیران ( 50 % تخفیف آنی برای خرید خدمات تضمینی بورسیران )، با هدف کاهش هزینه خدمات بورسیران از اول شهریور 98 اجرا می گردد.

مزایای طرح خرید اعتباری !

  1. اطلاع رسانی آنی از اخبار و رویداد مهم و اثرگذار و مرتبط با سیگنالهای خریداری شده ( سایت، واتس آپ، تلگرام، SMS و تلفن ) 
  2. اطلاع رسانی و ارائه آنی سیگنالهای ارزنده ،که در طول بازار شناسایی می شود. ( استفاده فوری از فرصت طلایی بازار -کسر هزینه آن از محل اعتبار )
  3. خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران با 50% تخفیف 
  4. کاهش 50 درصدی هزینه خرید خدمات و اختصاص آن برای خرید سهم
  5.  اشتراک رایگان خدمات اشتراک ویژه ( آموزشی، تخلیل تکنیکال شاخص صنایع ارزنده، تخلیل تکنیکال نمادهای ارزنده بازار، پیش بینی بازار فردا، تحلیل شاخصهای مهم بازار، گزارش های ویژه بازار و سیگنال نوسانگیری هفتگی ) تا پایان دوره خدمات خریداری شده

نحوه  کار و خرید طرح خرید اعتباری و اعمال 50 % تخفیف 

جهت بهره مندی از طرح خرید اعتباری بورسیران ( خرید خدمات با 50 % تخفیف)، پس از انتخاب خدمات مورد نظر خود، معادل یک برابر قیمت آن را نزد بورسیران واریز نمائید ( ایجاد اعتبار ). مبلغ اعتباری واریزی شما بمدت یکماه نزد بورسیران به عنوان اعتبار و امانت باقی می ماند. پس از یکماه انتظار، شما می توانید بدون پرداخت وجه دیگر، تعداد دو خدمات انتخابی  ( یا معادل اعتبار خود ) را در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، از محل اعتبار خود خرید و مستهلک نمائید. به عبارت ساده تر، شما با پرداخت هزینه یک عدد خدمات، پس از یکماه انتظار، 2 خدمات ( از همان خدمات و یا معادل ریالی آن ) را بدون پرداخت وجهی دیگر دریافت می نمائید.

 یک مثال از نحوه استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران  :  فرض کنید شما پس از مطالعه، تصمیم گرفته اید یک سیگنال فوق العاده تضمینی ( یا هر یک از سه خدمات تضمینی

بورسیران )، به قیمت 15 میلیون تومان را با استفاده از طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف خرید نمائید. در اینصورت معادل یک برابر قیمت یعنی 15 میلیون تومان به حساب بورسیران واریز ( ایجاد اعتبار ) می نمائید و پس از یکماه انتظار، 2 سیگنال فوق العاده تضمینی ( و یا معادل ریالی آن از هر یک خدمات تضمینی ) در هر تاریخی که شما مشخص نمائید، بدون پرداخت وجهی دیگر، از محل اعتبار خود، خدمات دریافت و مستهلک نمائید.

3 امتیاز مهم دیگر طرح خرید اعتباری

در صفحه خرید ( لینک زیر ) 3 امتیاز مهم دیگر را را حتما بخوانید ( استفاده آنی از فرصتهای طلایی بازار ) !

  توضیحات بیشتر و خرید طرح اعتباری بورسیران

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه

بازدیدها: 1050

درباره نویسنده

سبد سهام تضمین مهر 1401

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

طرح خرید اعتباری بورسیران ( 50 % تخفیف آنی)

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !