انتخاب برگه

خرید سبد سهام تضمینی سالانه 1402 

خرید سبد سهام تضمینی سالانه 1402 

آغاز فروش سبد سهام تضمینی سالانه 1402 

با عنایت به 8 سال تجربه ارائه سبد سهام تضمینی، ضرورت و شرایط بازار، سبد سهام تضمینی سالانه 1402، از فروردین منتشر می شود. تعهد سالانه از زمان خرید سبد آغاز می گردد.

( با توجه به محدودیت در ارائه پشتیبانی، بمحض تکمیل ظرفیت، فروش سبد متوقف می گردد )

معرفی سبد سهام تضمینی سالانه بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی سالانه 1402بورسیران، عبارتست از یک سبد سهام شامل 10 سهم بنیادی و ارزنده، از چند صنعت بنیادی و با چشم انداز رشد بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال در دو حالت تضمین شده و تضمین نشده ( سیگنال، خدمات و پشتیبانی یکسان ولی با 50 % تخفیف ) ارائه میگردد.

منظور از ”  تضمین 200 % سود در یکسال بازار چیست ؟

در بازار سرمایه بویژه بازار بورس، تضمین به مفهوم قطعیت وجود ندارد. اگر فردی ادعای تضمین قطعی سود مشخص در یک مدت زمان معین را نماید، در خوشبینانه ترین حالت، بازار سرمایه بویژه بورس ایران را نمی شناسد.

تعهد تضمین کسب 200 % سود در بازه یکساله ( 240 روز بازار )، صرف نظر از برسی و انتخاب کارشناسانه و تحلیل و چشم انداز بازار سرمایه در سال پیش رو، در واقع توافقی است مشروط بین بورسیران و خریدار سبد سهام تصمینی سالانه ، به این معنی که اگر با توجه به شروط و تعهدات بورسیران، درصد سود تعهد شده تحقق نیابد ( به هر دلیل و با رعایت شروط و تعهدات طرفین )، هزینه خدمات خریداری شده از بورسیران ( با رعایت شروط 12 گانه ) بطور کامل عودت می گردد. ( متن شروط و تعهدات در پائین همین صفحه ).

تفاوت سبد سهام تضمینی با سبد سهام غیر تضمینی چیست ؟

کلیه محتوا ( معرفی سهام، تحلیلها، سیگنالها، بسته آموزشی، بروزرسانیها . . . ) و پشتیبانی و راهنمایی هایی ارائه شده در طول دوره یکساله، در هر دو بسته کاملا یکسان می باشد. تنها تفاوت سبد تضمینی با غیر تضمینی در عدم تعهد و تضمین میزان رشد در سبد سهام غیر تضمینی است که صرفا به جهت کاهش هزینه ( 50 % کاهش قیمت ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران می باشد. بیشتر مشتریانی که حداقل یکبار از خدمات بورسیران استفاده کرده اند، به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می نمایند که البته به جهت کاهش قابل توجه هزینه خدمات، بسیار اقتصادی است.

قبل از خرید خدمات حتما بخوانید !

 

 راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه 

 سبد سهام تضمینی سالانه مناسب چه کسانی می باشد.

سبد سهام تضمینی سالانه مناسب 2 گروه از سرمایه گذاران می باشد. 

الف : سرمایه گذاران بلند مدت سالانه : کسب سود سالانه شرکت و کسب سود ناشی از رشد قیمتی 

ب : معامله گران کوتاه مدت ( سه ماهه ) : که علاوه بر دریافت سود بند الف ( سود سالانه و سود ناشی از اختلاف قیمت خرید و فروش )، می توانند از این سبد به عنوان 4 دوره سبد سه ماهه ( با توجه به 4 بروزرسانی فصلی و 12 بروزرسانی ماهانه ) و یا 12 دوره سبد ماهانه ، از اختلاف قیمت خرید و فروش سود کسب نمایند.

خریداران سبد سهام تضمینی سالانه می توانند با رعایت اصول مدیریت سرمایه ( البته در طول دوره بطور کامل راهنمایی خواهید شد ) و با توجه به تمایل و شرایط خود از بند الف و یا ب و یا تلفیقی از هر دو حالت از سرمایه گذاری خود سود کسب نمائید.

چه مقدار سرمایه برای سبد سهام تضمینی سالانه مناسب می باشد

در یک جمع بندی و برای یک معامله گر متوسط برای خرید سبد سهام سالانه تضمینی ( و غیر تضمینی )، حداقل 300 میلیون و حداکثر 1 میلیارد تومان پیشنهاد می شود. اگر سرمایه شما بیش از 1 میلیارد تومان است توصیه میشود قبل از خرید، راهنمایی لازم را دریافت دارید.

مشاوره و راهنمای خرید و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

09123573940 و یا آی دی @bursiran_admin     

ویژگی و مزایای مهم سبد سهام تضمینی  سالانه

 1. ده سهم بنیادی و ارزنده از 10 صنعت بنیادی و برتر بازار
 2. دوازده بروزرسانی ماهانه ( 28 هر ماه ) و قابلیت استفاده به عنوان سبد ماهانه و سالانه در طول دوره 
 3. 4 بروزرسانی فصلی ( هفته آخر هر فصل ) و قابلیت استفاده به عنوان سبد سه ماهه و سبد سالانه در طول دوره 
 4. اطلاع رسانی اخبار مهم و اطلاعیه های مهم کدال و پشتیبانی مستمر اطلاعاتی از سهام سبد سالانه با توجه به شرایط سیال بازار، 
 5. پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 شب ) بویژه در طول بازار
 6. اکثریت سهام سبد سهام تضمینی سالانه با دامنه نوسان روزانه  7 % ± می باشند. ( در سال 1402 احتمالا دامنه نوسان 10 % ± خواهد شد. )
 7. استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد.
 8. ارائه 17 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری ( بسیار مهم ! )
 9. انتخاب سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی سالانه و با بهره گیری از دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد و فاکتورهای همبستگی بالای سهام
 10. مهمترین ویژگی سبد سهام تضمینی سالانه، تعهد عودت کامل وجه خرید خدمات، در صورت عدم تحقق درصد سود تعهد شده تضمین 200 % سود طی یکسال ( 240 روز بازار )، با توجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام سالانه می باشد. بنابراین هزینه خرید سبد، صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.

برنامه، روش و استراتژی معامله گری در سبد سهام تضمینی سالانه بورسیران

به منظور حصول اهداف ذکر شده ( کسب 200 % سود در یکسال )، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط بنیادی و معاملاتی سهم ( اطلاعات و اخبار بنیادی ، شرایط تکنیکال، جو روانی و سیال بازار )، در مقابل نوسانات مهم سهم و بازار ( نوسانات بزرگ یا ماژور ) منفعل نبوده و واکنش متناسب ( 12 بروزرسانی منظم و متوالی ماهانه ) اتخاذ و اجرا می گردد. لازم به یادآوریست که با توجه به هدف  و تعهد داده شد سبد ( کسب 200 % سود در یکسال )، محدودیتی در بروزرسانی نخواهد بود و بسته به شرایط بازار، سبد و سهام سبد،

محتوای هر سهم سبد در روز انتشار و هر یک از بروزرسانی ها در طول دوره :

 1. یک نمودار تکنیکال به شکل بسیار ساده همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند سهم 
 2. تعین اهداف قیمتی ( مقاومتها ) ماهانه و سه ماهه پبش روی سهم 
 3. اطلاعات ضروری و کافی ورود ( شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید… ) 
 4. اطلاعات ضروری و کافی خروج پس از رسیدن قیمت به محدوده هر یک از اهداف ذکر شده ( بند 2 )
 5. اطلاعات ضروری و فوری خروج احتمالی برای شرایط بحرانی و ریزشهای ناگهانی و هیجانی بازار
 6. راهنمایی و ارائه نکات مهم معامله گری برای شرایط غیر معمول بازار ( برگشتها، ریزش ها و رشدهای ناگهانی )

با توجه به تحلیل و اطلاعات ارائه شده در هر بروزرسانی ( 12 بروزرسانی )، شما مختار می باشید به عنوان سرمایه گذاری سالانه، فقط سهامداری کنید ( هیچ اقدامی نکنید ) و یا با توجه به اطلاعات بروزرسانی، در محدوده اهدافی که احتمال عبور از آن فعلا میسر نمی باشد، ذخیره سود ( خارج می شویم ) کرده و  پس از اصلاح موقتی چند روزه سهم ( عموما بعد از هر رشد اصلاحی خواهیم داشت )، مجدد ( با اطلاعات داده شده در بروزرسانی ها ) وارد سهم خواهیم شد.

با این روش، شما علاوه بر سهامداری ، می توانید بصورت کوتاهمدت، فقط در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای اصلاح و یا ریزش سهم خارج شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده بالا ( بند 2 )، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا آغاز ریزش احتمالی سهم، از قبل به شما ارائه شده است ( سیگنالها، بروزرسانی های متوالی و راهنمایی ها و پشتیبانی آنلاین )، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود، بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما، درصدهای مثبت سهم می باشد. ( بند 1 شروط و تعهدات )

عیدانه 1402 – 20 % تخفیف  !

تخفیف عیدانه تا 13 فروردین و فقط شامل سبد سالانه سالانه غیر تضمینی می باشد. لطفا پس از انتخاب خدمات مورد نظر، در هنگام پرداخت، تخفیف عیدانه 20 % را از قیمت خدمات کسر و پرداخت نمائید. لازم به یادآوریست به جهت محدودیت در پشتیبانی بمحض تکمیل ضرفیت، فروش متوقف خواهد شد

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی سالانه، به دو روش تضمینی و تضمین نشده ارائه می شود.

تعرفه قیمت سبد سالانه-بورسیران

تعرفه قیمت سبد سالانه-بورسیران                                                                                * قیمت به تومان است

 شروط و تعهدات بورسیران در تضمین سبد سهام تضمینی

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی سالانه، سایت شرکت بورس تهران (قسمت سابقه /   www.tsetmc.com ) و جمع جبری درصدهای مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار در طول دوره سبد مربوطه می باشد. توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی احتمالی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. زیرا از ابتدای شروع سبد و در طول مدت تعهد، با آموزشها و بروزرسانیهای و اطلاع رسانیهای مستمر و پیوسته شامل وضعیت و روند سهم، معرفی اهداف پیش رو، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت و حتی تعیین محدوده قیمتی خروج از سهم، راهنمایی در رشد و یا اصلاح ناگهانی بازار و یا سهم و در نهایت پشتیبانی آنلاین 16 ساعته روزانه ( 08 الی 24 / هفت روز هفته )، جای هیچگونه سوال و ابهام را برای تصمیم گیری معامله گران باقی نمی گذارد. بنابراین در زمان اصلاح موقتی و یا ریزش بازار و یا سهم، عدم خروج بموقع از سهم کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد. همچنین توجه داشته باشید ( احتمالا ) میزان سود محقق شده در سهام سبد ارائه شده به منزله میزان سود شما نمی باشد، زیرا سود هر معامله گر بر اساس عملکرد خود ( عملکرد ناشی از میزان دانش، مهارت، میزان استفاده درست و بموقع و کامل از اطلاعات، توانمندیها روانشناختی معامله گر، تجارب، میزان سرمایه و … ) متفاوت خواهد بود.

2 – هر سهم سبد سالانه بمدت یکسال ( 240 روز بازار ) پشتیبانی می گردد بنابراین در صورت توقف نماد ( تحت هر عنوان ) و یا تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری بعدی، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به تعداد روزهای متوقف شده هر نماد، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد.

3 – با توجه به مبنای محاسبه شده در بند 1، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، درصد تضمین شده سبد محقق گردد ( معدل درصد رشد سبد سهام برابر یا بیشتر از 200 درصد رشد باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما خدمات فوق تا پایان دوره سبد مذکور بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب درصد تضمین شده سبد، بازار و یا سهام سبد ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

هدیه ویژه برای خریداران سبد سهام سالانه غیر تضمینی

4- به جهت حمایت و اطمینان خاطر مشتریان محترم از کیفیت خدمات غیر تضمینی، در صورت خرید سبد سهام سالانه غیر تضمینی، چنانچه وفق ملاک بند 1، معدل جمع جبری درصد های مثبت سهام سبد در طول مدت سبد، کمتر از 100 % رشد نماید، یک سبد رایگان به تعداد سهامی که کمتر از 100 % رشد کرده باشند، برای دوره بعد ارائه می گردد.

5 – پس از انتشار سبد تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد ( منبع و آرشیو در سایت tsetmc.com ) بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و بر اساس تحلیلهای ارائه شده در سبد سهام، در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج جدید تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( 12 بروزرسانی ماهانه و 4 بروزرسانی فصلی ) طی یکسال ارائه می گردد. لازم به ذکر است با هدف کسب سود بیشتر مشتریان گرامی و با در نظر داشتن شرایط بازار و سهام سبد، ( به تشخیص بورسیران )، محدودیتی در تعداد بروزرسانی وجود نخواهد داشت.

6 – پس از پایان دوره سبد ( ثبت معاملات 240 روز بازار همه سهام سبد )، در صورت عدم کسب درصد تعهد شده در سبد سهام تضمینی سالانه ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 ) و سایر مفاد این توافقات، فقط هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( 200 % سود در سبد سالانه ) نرسیده باشند، با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری و حداکثر تا 2 روز کاری بعد، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام بعدی و یا خرید خدمات دیگر نزد بورسیران به امانت بگذارید. ( با هماهنگی )

شرایط اضطراری و فورس ماژور بازار !

7-1 اساسا از نظر روانشناسی بازار، ریزشهای متوالی بازار، سبب جو منفی و ترس در بازار و معامله گران می شود. این ترس روند برگشت بازار و اعتماد معامله گران را کند می کند. به دلایل فنی و روانشناختی بازار، برای جبران X درصد زیان در یک روز، تقریبا بیش از 2 روز زمان نیاز می باشد. از این رو با توجه به محدودیت زمانی در کسب تعهدات بورسیران ( شرط 200 % سود در سال )، در طول مدت تعهد، هر زمان شاخص کل 3 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات) منفی گردد، با توجه به اینکه حد ضرر و توضیحات لازم قبلا ارائه شده است ( و اختیار خروج دارید )، بمدت دو برابر آن ( 6 روز معاملاتی ) به طول مدت زمان دوره سبد اضافه می گردد، تا امکان و فرصت کسب سود در روزهای مثبت بازار و امکان کسب تعهدات بورسیران ممکن گردد ( افزایش مدت ارائه خدمات بدون پرداخت وجه اضافه ). 

7-2 ارائه سبد سهام سالانه و امکان انجام تعهدات بورسیران، برای بازار عادی تعریف و برنامه ریزی شده است. طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت ) و یا شرایط بحرانی بازار ناشی از بروز رویدادهای سیاسی، اقتصادی، تغییر قوانین ( بازار پایه -مرداد 98 ) و یا محدودیتهای معاملاتی اثرگذار بر تعهدات بورسیران ( کاهش دامنه نوسانات پس از ریزش مرداد 98 ) که سبب ریزش ناگهانی و منفی شدن بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل گردد، ارائه کلیه خدمات و پشتیبانی بورسیران تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، در چنین شرایطی حصول 5 روز مثبت متوالی شاخص کل به عنوان حصول شرایط عادی تلقی می گردد. پس از حصول شرایط عادی بازار، ادامه خدمات با همان سبد سهام سالانه و با اضافه شدن دو برابر روزهای منفی شاخص کل به دوره سبد ( از روز اول ریزش تا زمان حصول شرایط عادی ) آغاز می گردد. بدیهی است در طول مدت تعهد سبد سهام سالانه، هر بار و به هر تعداد که شرایط هر 3 بند شرایط اضطراری (بند 7 و تبصرها) اتفاق افتد، موارد و دستورالعمهای فوق اجرا و ملاک خواهد بود.

7-3 با عنایت به تجارب سنوات قبل، گاه به دلیل بروز مسائل سیاسی، اقتصادی و … جو روانی بازار برای مدتی و یا دوره ایی، هیجانی و منفی می شود و ممکن است بعضی از سهام سبد در مدتی از طول دوره سبد رشد کمتری را تجربه نمایند. ( عکس این موارد هم صادق است ) و یا حتی ریزش مهمی را تجربه نمایند. بدیهی است در چنین شرایطی هم خریدار سود کمتری کسب می کند ( نسبت به سرمایه و هزینه خدمات ) و هم بورسیران با احتمال عدم فرصت برای کسب و حصول تعهدات خود ( تعهد 200 % سود در یکسال و عودت وجه برای خریداران سبد سالانه تضمینی ) دچار زیان خواهد شد. به همین دلیل و به جهت تشریک مساعی و بهره بهرداری هر چه بیشتر از فرصتهای مثبت بازار و کسب سود بیشتر، با صلاحدید و تشخیص بورسیران، حداکثر 3 ماه به طول دوره سبد، بدون دریافت هر گونه وجهی اضافه خواهد شد. بدیهی است کلیه خدمات، پشتیبانی و تعهدات بورسیران تا پایان دوره  همانند قبل به کلیه خریداران سبد ( تضمینی و غیر تضمینی ) بطور کامل ارائه خواهد شد. محتوای این بند علاوه بر مفید بودن برای هر دو طرف، برای خریداران غیر تضمینی مقرون بصرفه تر و اقتصادی تر و بنحوی برابر یک چهارم هزینه پرداختی بصرفه خواهد بود. 

8 – پس از خرید، بورسیران موظف است سبد سهام فوق را حداکثر تا 15 روز کاری بازار از زمان اعلام انتشار، منتشر نماید ( تاخیر به دلایل شرایط سیال بازار، شرایط سهام سبد و یا شرایط کشور )، در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و رضایت خریدار )، بورسیران متعهد به عودت کامل وجه حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلامی انتشار سبد و به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

9 – پس از خرید سبد سهام سالانه، استرداد وجه، بجز در صورت عدم تحقق شروط سبد سهام ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 و 9 )، امکان پذیر نمی باشد. اما پس از خرید و قبل از انتشار سبد سهامی سالانه، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، هزینه خرید بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت سبد سهام جدید ( و یا معادل هر یک از حدمات بورسیران )، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود.

10- کلیه تحلیلها و پشتیبانی سبد، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت استفاده و رضایت مشتریان گرامی، اطلاع رسانی و پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )، پیامک، واتس آپ نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

سلب مسئولیت

11 – بازار سرمایه، بازار ریسک است !  کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور می باشد. بورسیران ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام، معامله و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال، عدم استفاده از خدمات ارائه شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات اعلامی ( بند 1 تا 12 و 2 تبصره  شروط و تعهدات ) متعهد می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات سبد سهام سالانه درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل شروط این توافق می باشد.

12 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سبد سهام سالانه تضمینی، فایلهای آموزشی، راهنمایی، توصیه، پیشنهادات و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

مشاوره خرید و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

09123573940 و یا آی دی @bursiran_admin

توصیه های مهم بعد از خرید :

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گذاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . . توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن جدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد سالانه تضمینی، حداقل 50 میلیون تومات و برای سبد غیر تضمینی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته و توصیه می شود ( بطور معمول ) کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.( البته بر اساس اصل پارتو و تجربه، در هر ماه توصیه هایی ارائه خواهد شد )
 3. بجهت آشنایی و درک روال کار سبد بورسیران و همچنین ارزیابی درست و واقعی از وضعیت و شرایط بازار و سهام سبد، توصیه اکید می شود 2 هفته اول انتشار سبد ( بویژه در بازار کم رمق و یا جو منفی بر بازار حاکم است )، سهامی که شرط خرید آن اتفاق افتاده است را در مبلغ خیلی کم و حداکثر هر سهم 5 میلیون تومان خریداری گردد و در صورت بهبود شرایط و مثبت بودن بازار و سهم، کم کم و طبق سیگنال داده شده اضافه نمائید. عجول نباشیم ! دوره هر سبد سهام سالانه حداقل 52 هفته طول خواهد کشید و فرصت کافی برای کسب سود وجود دارد، فرآموش نکنیم حفظ سرمایه، اصل اول مدیریت سرمایه و حضور در چرخه بازار و امکان کسب سود می باشد.
 4. جهت استفاده از فرصتهای بازار، توصیه می شود همواره حدود 10% از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد را نقد باشیم.
 5. نظر به تعهد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 6. هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام سالانه تضمینی ارائه شده و بروزرسانی های مربوطه را فقط حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و در روزهای بعد، بعد از بازار با شماره 09123573940 مطرح نمائید
 7. پس از خرید سبد سهام سالانه تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام تضمینی/غیر تضمینی

لطفا  هزینه خدمات انتخابی ( تضمینی-غیر تضمینی ) پس از کسر تخفیف عیدانه ( فقط برای سبد غیر تضمینی ) را از طریق لینک زیر ( درگاه بانکی زرین پال با مجوز بانک مرکزی ایران  ) پرداخت نمائید.

خرید سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام غیرتضمینی سالانه

خرید سبد سالانه با تخفیف جشنواره همراهان بورسیران

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

بازدیدها: 51

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مهر1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !