انتخاب برگه

در باره بورسیران

درباره بورسيران بیشتر بدانیم ! 

وبسايت ” بورسيران “با هدف فرهنگ سازي، اطلاع رساني، آموزشهای عمومی و ارائه نظرات و تحلیلهای شخصی، جهت تبادل اطلاعات، همفکري و آسان سازي فرايند تصميم گيري، راه اندازي وفعالیت مي نمايد.

موضوع فعاليت سايت عبارت است از ارائه خدمات، اطلاعات،تحليلهاي شخصی به عنوان تبادل اطلاعات، مشورت و همفکري، جهت آسان سازي فرايند تصميم گيري و اتخاذ تصميمات راحتر، درستر و سريعتر در فعاليت هاي بازار سرمايه با سه هدف، حفظ سرمايه ، کسب سود و درآخر مديريت سرمايه مي باشد.

بورسيران توسط گروهي کارشناس فعال بازار سرمايه به صاحب امتیازی و مدیریت اینجانب، محمود شکرانه، با رعايت موازين قانوني، حرفه اي و اخلاقي در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غير تعهدآور مي نمايد.

وبسايت بورسيران، متعلق به بخش خصوصي است و هيچگونه وابستگي و يا تعلق سازماني به هيج يک از سازمانها، ارگانها و يا نهادهای حاکميتي و حکومتي و همچنين شرکتها و موسسات مالي خصوصی ندارد. بنابراين هيچگونه تعصب و يا حامي له و عليه هيچکدام از نهادهای مالی و شرکتهاي بورسي، صندوقهاي سرمايه گذاري و … در بازار بورس نمي باشد.

کليه محتوا و مطالب سايت، برداشت، نظر و تحليل شخصي نويسندگان سايت بوده و به هيچ وجه توصيه به خريد، فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض، جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدينوسيله  ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانالهای مرتبط، اعلام می گردد ، مسئوليت نهايي هرنوع تصميم گيري و اقدام در بازار سرمايه با شخص معامله گر مي باشد.

                                                                محمود شکرانه

                                                                صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسيران 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

1 – خدمات بورسیران در یک نگاه

2 – خدمات ویژه در یک نگاه

3 – خدمات تضمینی در یک نگاه  

 با عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین باشید 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال