انتخاب برگه

در باره بورسیران

درباره بورسیران بیشتر بدانیم ! 

وبسایت ” بورسیران “با هدف فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، آموزشهای عمومی و ارائه نظرات و تحلیلهای شخصی، جهت تبادل اطلاعات، همفکری و آسان سازی فرایند تصمیم گیری، راه اندازی وفعالیت می نماید.

موضوع فعالیت سایت عبارت است از ارائه خدمات، اطلاعات،تحلیلهای شخصی به عنوان تبادل اطلاعات، مشورت و همفکری، جهت آسان سازی فرایند تصمیم گیری و اتخاذ تصمیمات راحتر، درستر و سریعتر در فعالیت های بازار سرمایه با سه هدف، حفظ سرمایه ، کسب سود و درآخر مدیریت سرمایه می باشد.

بورسیران توسط گروهی کارشناس فعال بازار سرمایه به صاحب امتیازی و مدیریت اینجانب، محمود شکرانه، با رعایت موازین قانونی، حرفه ای و اخلاقی در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غیر تعهدآور می نماید.

وبسایت بورسیران، متعلق به بخش خصوصی است و هیچگونه وابستگی و یا تعلق سازمانی به هیج یک از سازمانها، ارگانها و یا نهادهای حاکمیتی و حکومتی و همچنین شرکتها و موسسات مالی خصوصی ندارد. بنابراین هیچگونه تعصب و یا حامی له و علیه هیچکدام از نهادهای مالی و شرکتهای بورسی، صندوقهای سرمایه گذاری و … در بازار بورس نمی باشد.

کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی نویسندگان سایت بوده و به هیچ وجه توصیه به خرید، فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض، جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدینوسیله  ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانالهای مرتبط، اعلام می گردد ، مسئولیت نهایی هرنوع تصمیم گیری و اقدام در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد.

                                                                محمود شکرانه

                                                                صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسیران 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

1 – خدمات بورسیران در یک نگاه

2 – خدمات ویژه در یک نگاه

3 – خدمات تضمینی در یک نگاه  

 با عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین باشید 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال