درباره بورسيران بیشتر بدانیم ! 

وبسايت ” بورسيران “با هدف فرهنگ سازي، اطلاع رساني، آموزشهای عمومی و ارائه نظرات و تحلیلهای شخصی، جهت تبادل اطلاعات، همفکري و آسان سازي فرايند تصميم گيري، راه اندازي وفعالیت مي نمايد.

موضوع فعاليت سايت عبارت است از ارائه خدمات، اطلاعات،تحليلهاي شخصی به عنوان تبادل اطلاعات، مشورت و همفکري، جهت آسان سازي فرايند تصميم گيري و اتخاذ تصميمات راحتر، درستر و سريعتر در فعاليت هاي بازار سرمايه با سه هدف، حفظ سرمايه ، کسب سود و درآخر مديريت سرمايه مي باشد.

بورسيران توسط گروهي کارشناس فعال بازار سرمايه به صاحب امتیازی و مدیریت اینجانب، محمود شکرانه، با رعايت موازين قانوني، حرفه اي و اخلاقي در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غير تعهدآور مي نمايد.

وبسايت بورسيران، متعلق به بخش خصوصي است و هيچگونه وابستگي و يا تعلق سازماني به هيج يک از سازمانها، ارگانها و يا نهادهای حاکميتي و حکومتي و همچنين شرکتها و موسسات مالي خصوصی ندارد. بنابراين هيچگونه تعصب و يا حامي له و عليه هيچکدام از نهادهای مالی و شرکتهاي بورسي، صندوقهاي سرمايه گذاري و … در بازار بورس نمي باشد.

کليه محتوا و مطالب سايت، برداشت، نظر و تحليل شخصي نويسندگان سايت بوده و به هيچ وجه توصيه به خريد، فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض، جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدينوسيله  ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانالهای مرتبط، اعلام می گردد ، مسئوليت نهايي هرنوع تصميم گيري و اقدام در بازار سرمايه با شخص معامله گر مي باشد.

                                                                محمود شکرانه

                                                                صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسيران 


با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

خبر نامه بورسيران :

  •  کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.
  • سیگنال تضمینی  ( تضمین 100% سود )   جديد ! 
  • سیگنال سفارشی ( تضمین 15% سود در 5 روز بازار )   جديد ! 
  • سیگنال فوق العاده  ( تضمین 35 % سود در 5 روز بازار )   جديد ! 
  • خدمات  سبد بانی چیست ؟   پشتیبانی روزانه اطلاعاتی، تحلیلی و سیگنال ورود و خروج، کاهش و یا افزایش سهام سبد دارایی ( پورتفوی )