انتخاب برگه

در باره بورسیران

درباره بورسیران بیشتر بدانیم ! 

وبسایت ” بورسیران “با هدف فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، آموزشهای عمومی و ارائه نظرات و تحلیلهای شخصی، جهت تبادل اطلاعات، و همفکری راه اندازی وفعالیت می نماید.

موضوع فعالیت سایت

موضوع فعالیت سایت عبارت است از ارائه دیدگاه و تحلیلهای شخصی، آموزش های کاربردی، و ارائه خدمات تخصصی درخواستی و انتقال تجارب می باشد.

بورسیران توسط گروهی کارشناس فعال بازار سرمایه به صاحب امتیازی و مدیریت اینجانب، محمود شکرانه، با رعایت موازین قانونی، حرفه ای و اخلاقی در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غیر تعهدآور می نماید.

وبسایت بورسیران، متعلق به بخش خصوصی است و هیچگونه وابستگی و یا تعلق سازمانی به هیج یک از سازمانها، ارگانها و یا نهادهای حاکمیتی و حکومتی و همچنین نهادها و شرکتها و موسسات مالی خصوصی ندارد. بنابراین هیچگونه تعصب و یا حامی له و علیه هیچکدام از نهادهای مالی و شرکتهای بورسی، صندوقهای سرمایه گذاری و … در بازار بورس نمی باشد.

کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی نویسندگان سایت بوده و به هیچ وجه توصیه به خرید، فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض، جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانال بورسیران در تلگرام @bursiran ، اعلام می گردد ، مسئولیت نهایی هرنوع تصمیم گیری و اقدام در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد.

 محمود شکرانه

    صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسیران 

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 خدمات بورسیران در یک نگاه

1 – خدمات ویژه بورسیران

اشتراک ویژه                          : دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران ماهانه به بالا )

فیلترهای هوشمند بورسیران : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

کانال بورسیران در تلگرام        : کانال رسمی بورسیران در تلگرام

کانال پشتیبانی در تلگرام        :  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام ( جهت پشتیبانی خدمات و ارتباط دو سویه )

2 – خدمات تضمینی بورسیران :  تضمین سود، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی و  آنلاین در طول بازار

سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی

سیگنال هوشمند تضمینی    : تضمین 100 % سود در 30 روز بازار دامنه نوسانات 20% روزانه، 10 بروزرسانی   جدید ! 

سبد سهام تضمینی            : تضمین 100 % سود در سه ماه، 20 بروزرسانی 

بازدیدها: 2907