درباره بورسيران بیشتر بدانیم ! 

وبسايت ” بورسيران “با هدف فرهنگ سازي،اطلاع رساني،آموزش و ارائه خدمات کارشناسي مورد درخواست فعالان بازار بورس،جهت همفکري و آسان سازي فرايند تصميم گيري،راه اندازي و ارائه خدمات غیر تعهدآور مي نمايد.

موضوع فعاليت سايت عبارت است از ارائه خدمات،اطلاعات،تحليلهاي شخصی به عنوان مشورت و همفکري،جهت آسان سازي فرايند تصميم گيري و اتخاذ تصميمات راحتر،درستر و سريعتر در فعاليت هاي بازار سرمايه با سه هدف،حفظ سرمايه ،کسب سود و درآخر مديريت سرمايه مي باشد.

بورسيران توسط گروهي کارشناس فعال بازار سرمايه به صاحب امتیازی و مدیریت این حقیر، محمود شکرانه ،با رعايت موازين قانوني،حرفه اي و اخلاقي در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غير تعهدآور مي نمايد.

وبسايت بورسيران،متعلق به بخش خصوصي است و هيچگونه وابستگي و يا تعلق سازماني به هيج يک از سازمانها،ارگانها و يا نهادهای حاکميتي و حکومتي و همچنين شرکتها و موسسات مالي خصوصی ندارد. بنابراين هيچگونه تعصب و يا حامي له و عليه هيچکدام از نهادهای مالی و شرکتهاي بورسي،صندوقهاي سرمايه گذاري و … در بازار بورس نمي باشد.

کليه محتوا و مطالب سايت،برداشت،نظر و تحليل شخصي نويسندگان سايت بوده و به هيچ وجه توصيه به خريد،فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض،جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدينوسيله  ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانالهای مرتبط،اعلام می گردد ، مسئوليت نهايي هرنوع تصميم گيري و اقدام در بازار سرمايه با شخص معامله گر مي باشد.

                                                                محمود شکرانه

                                                                صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسيران 

 با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !