درباره بورسیران بیشتر بدانیم ! 

وبسایت ” بورسیران “با هدف فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، آموزشهای عمومی و ارائه نظرات و تحلیلهای شخصی، جهت تبادل اطلاعات، و همفکری راه اندازی وفعالیت می نماید.

موضوع فعالیت سایت

موضوع فعالیت سایت عبارت است از ارائه دیدگاه و تحلیلهای شخصی، آموزش های کاربردی، و ارائه خدمات تخصصی درخواستی و انتقال تجارب می باشد.

بورسیران توسط گروهی کارشناس فعال بازار سرمایه به صاحب امتیازی و مدیریت اینجانب، محمود شکرانه، با رعایت موازین قانونی، حرفه ای و اخلاقی در حد بضاعت خود مبادرت به ارائه خدمات غیر تعهدآور می نماید.

وبسایت بورسیران، متعلق به بخش خصوصی است و هیچگونه وابستگی و یا تعلق سازمانی به هیج یک از سازمانها، ارگانها و یا نهادهای حاکمیتی و حکومتی و همچنین نهادها و شرکتها و موسسات مالی خصوصی ندارد. بنابراین هیچگونه تعصب و یا حامی له و علیه هیچکدام از نهادهای مالی و شرکتهای بورسی، صندوقهای سرمایه گذاری و … در بازار بورس نمی باشد.

کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی نویسندگان سایت بوده و به هیچ وجه توصیه به خرید، فروش، ورود،خروج، نگهداری، تعویض، جابجایی و … در بازار بورس نمی باشد.

بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت از عواقب هر گونه استفاده از مطالب و محتوای سایت بورسیران و کانال بورسیران در تلگرام @bursiran ، اعلام می گردد ، مسئولیت نهایی هرنوع تصمیم گیری و اقدام در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد.

 محمود شکرانه

    صاحب امتیاز  و مدیر یت بورسیران 

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه

بازدیدها: 2220