انتخاب برگه

خدمات اشتراک ویژه

خدمات اشتراک ویژه 

بازار بورس، یک کسب و کار و سرمایه گذاری چند تخصصی است و معامله گران حرفه ایی که بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا کوتاه مدت ( 3 ماهه ) معامله می کنند، همواره و بطور مستمر به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی روزانه نیاز دارند. بخش محتوای ویژه جهت تامین و تکمیل نیازهای اطلاعاتی، آموزش های کاربردی و تحلیلی این گروه از معامله گران  طراحی و ارائه شده است.  

 محتوای اشتراک ویژه

محتوای اشتراک ویژه شامل کلیه موارد آموزشهای کاربردی، تحلیلهای روزانه و هفتگی، سیگنال هفتگی و پشتیبانی 12 ساعته آنلاین  بویژه در طول بازار جهت تامین کلیه نیازهای مهم سرمایه گذاران ومعامله گران بازار می باشد. محتوای اشتراک ویژه عبارتند از :

 1. خلاصه بازار هفته و پیش بینی بازار هفته آینده جمعه هر هفته ( جدید ! )
 2.  آموزش کاربردی هر هفته دو آموزش در دو سطح مبانی و تخصصی 
 3. تحلیل شاخص های مهم بازار و پیش بینی روند در هفته آینده  ( جمعه هر هفته )
 4.  تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند ماه آینده ( 30 هر ماه )
 5. تحلیل تکنیکال شاخص صنایع پیشرو و ارزنده، هر هفته 2 تحلیل (دوشنبه و چهارشنبه )
 6. سیگنال ویژه هفتگی و کوتاه مدت با یک بروزرسانی در 2 هفته بعد، هر هفته دو سیگنال ( شنبه و سه شنبه )
 7. سیگنال نوسان گیری ( یک الی 5 روزه -در صورت شرایط مناسب ) هر هفته یک سیگنال
 8. تحلیل تکنیکال سهم برای کوتاه مدت هر هفته دو تحلیل ( دوشنبه و چهارشنبه ) ( جدید ! )
 9. سبد سهام ماهانه با 5 سهم ارزنده هر ماه یک سبد ( سبد کوتاه مدت )
 10. پشتیبانی آنلاین روانه  8 صبح الی 12 شب بوِیژه در طول بازار ( تلگرام و تلفن ) 
 11. بسته آموزش کاربردی : 17 فایل معامله گری و تابلو حوانی، . . . ( برای اشتراک سه ماهه )

قبل از خرید خدمات حتما بخوانید !

 

 راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه 

چه مقدار سرمایه برای خرید سیگنال فوق العاده مناسب است ؟

انتخاب نوع سیگنال تضمینی و غیر تضمینی و حدود سرمایه به عوامل زیادی از جمله تحصیلات و سواد بورسی، تجربه معامله گری، استراتژی معاملاتی، مدیریت سرمایه، درجه ریسک پذیری، ویژگیهای روانشناختی معامله گر، میزان سرمایه، تجهیزات فنی لازم، میزان تسلط به اینترنت و برنامه های مرتبط بازار بورس و معاملات و شرایط بازار و … دارد. ( ابتدا مشاوره کنید ! )، در یک جمع بندی و برای یک معامله گر متوسط موارد زیر پیشنهاد می گردد ( با مسئولیت خود ! )

1- برای سرمایه زیر 50 میلیون تومان، خدمات اشتراک ویژه پیشنهاد می شود. ( معامله گران ریسک گریز و علاقمندان به اطلاعات و محتوای ویژه سایت )

2- برای سرمایه زیر 50 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان، خرید سیگنال فوق العاده تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روزبازار ) پیشنهاد می شود. ( معامله گران ریسک پذیر و علاقمندان به تک سهم ).

3- اگر مایل به تک سهم و ریسک پذیر هستید سیگنال هوشمند تضمینی ( تضمین 100 % سود در 40 روزبازار ) پیشنهاد می شود. (سرمایه 100 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان )

4- اگر ریسک گریز و وقت کافی ندارید، سبد سهام تضمینی ( تضمین 50 % سود در 60 روزبازار ) پیشنهاد می شود.( سرمایه 300 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان )

5- اگر سرمایه بیش از 600 میلیون دارید توصیه می شود حتما قبل از خرید مشاوره و راهنمایی دریافت دارید.

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

 

 خدمات تضمینی بورسیران

تضمین درصد سود تعهد شده ( تعهد عودت وجه خرید خدمات )

تعرفه خدمات اشتراک ویژه

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران                                                                           * قیمت به تومان است

شرایط خرید اشتراک ویژه

1- کلیه محتوای اشتراک ویژه، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت استفاده و رضایت مشتریان گرامی، اطلاع رسانی و پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

2- پس از خرید خدمات، استرداد وجه تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد.

3- استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، راهنمایی، توصیه، پیشنهادات و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

سلب مسئولیت

 4 – بازار سرمایه،بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است. بورسیران ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت برسی و ارزیابی محتوا، عواقب استفاده از اطلاعات و تحلیلهای سایت، تصمیم گیری و اقدام، معاملات و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص خریدار و معامله گر می باشد. همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات، سرمایه مشتریان، نتایج تحلیلها، عدم استفاده از خدمات اشتراک ویژه ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل کلیه مقررات بورسیران و شروط این توافق می باشد. 

پرداخت و خرید خدمات اشتراک ویژه :

 پرداخت سیستمی ( پرداخت با درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

   خرید اشتراک ویژه


توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. میزان حجم خرید سیگنال داده شده به عوامل زیادی مانند تحصیلات، سواد بورسی، مهارت، تجربه و درجه ریسک پذیری و ویژه گیهای روانشناختی معامله گر … بستگی دارد. پیشنهاد بورسیران برای مشتریان در سطح متوسط، حداکثر خرید سهم برای هر سیگنال 50 میلیون تومان می باشد.
 2. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد باشیم.
 3.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 4. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه، توضیحات ضروری و اطلاع رسانی آنی وارد کانال تلگرام شوید و همواره آنلاین باشید ( حد اقل روزی یکبار آنلاین شوید ). لازم به ذکر هست حتما با نام کاربری ثبت نامی در سایت و یا نام کامل و اصلی حود در پروفایل تلگرام وارد شوید تا شناساسایی شما تائید و ارائه حدمات ممکن گردد.

مشاوره قبل از خرید  09123573940 ( 10 صبح تا 12 شب )

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه


ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

     خدمات بورسیران در یک نگاه   خدمات تضمینی   خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

مدیریت / واتس آپ 09123573940 ایمیل شخصی  mahmood.shokraneh@gmail.com
کانال رسمی بورسیران @bursiran ایمیل سایت  info@bursiran.com
کانال پشتیبانی تلگرام @bursiran_admin سامانه پیامکی سایت SMS : 1000-77700-77700

بازدیدها: 1534

سبد سهام تضمینی سالانه

سبد سهام تضمینی خرداد 1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !