انتخاب برگه

خدمات اشتراک ویژه

خدمات اشتراک ویژه 

بازار بورس، یک کسب و کار و سرمایه گذاری چند تخصصی است و معامله گران حرفه ایی در بازه های مختلف ( روزانه، هفتگی، ماهانه، کوتاه مدت ( 3 ماه و بیشتر )، میانمدت ( 6 ماه و بیشتر ) و بلند مدت ( یکسال و بیشتر ) معامله می کنند، همواره و بطور مستمر به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی مستمر نیاز دارند. بخش محتوای ویژه جهت تامین و تکمیل نیازهای اطلاعاتی، آموزش های کاربردی و تحلیلی این گروه از معامله گران، طراحی و ارائه شده است.  

 محتوای اشتراک ویژه

محتوای اشتراک ویژه شامل کلیه موارد آموزشهای کاربردی، تحلیلهای کاربردی (روزانه-هفتگی-ماهانه و 3 ماهه)، سیگنال هفتگی و ماهانه و پشتیبانی 16 ساعته آنلاین، بویژه در طول بازار جهت تامین کلیه نیازهای مهم سرمایه گذاران ومعامله گران بازار می باشد. محتوای اشتراک ویژه عبارتند از :

 1. خلاصه بازار هفته و پیش بینی بازار هفته آینده  ( جمعه هر هفته )
 2.  آموزش کاربردی هر هفته دو آموزش در دو سطح مبانی و تخصصی 
 3. تحلیل شاخص های مهم بازار و پیش بینی روند در هفته آینده  ( جمعه هر هفته )
 4.  تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند ماه آینده ( 30 هر ماه )
 5. تحلیل تکنیکال شاخص صنایع پیشرو و ارزنده، هر هفته 2 تحلیل (دوشنبه و چهارشنبه )
 6.  دو سیگنال ویژه هفتگی و کوتاه مدت با یک بروزرسانی در هر هفته ( شنبه و سه شنبه )
 7. سیگنال نوسان گیری ( یک الی 5 روزه -در صورت شرایط مناسب ) هر هفته یک سیگنال
 8. واچ لیست هفتگی ( معرفی و تحلیل 5 سهم مستعد رشد) ( جمعه هر هفته )
 9. تحلیل تکنیکال سهم برای کوتاه مدت هر هفته دو تحلیل ( دوشنبه و چهارشنبه ) 
 10. سبد سهام ماهانه با 5 سهم ارزنده هر ماه یک سبد ( سبد کوتاه مدت )
 11. پشتیبانی آنلاین روانه  8 صبح الی 12 شب بوِیژه در طول بازار ( تلگرام و تلفن ) 
 12. بسته آموزش کاربردی : 10 فایل معامله گری و تابلو حوانی، . . . ( فقط برای اشتراک سه ماهه به بالا )
 13. محتوای اشتراک ویژه برای مشتریان فعلی و یا خریداران هر یک از خدمات تضمینی با 50 % تخفیف ارائه می گردد.

خدمات اشنراک ویژه مناسب چه مقدار سرمایه می باشد ؟

 هر یک از خدمات بورسیران برای سرمایه گذاری خاص ( کوتاه مدت بلند مدت و …) و میزان سرمایه مشخصی طراحی و برنامه ریزی شده است. در یک جمع بندی برای یک معامله گر متوسط و در یک بازار نرمال، حداقل سرمایه لازم با توجه به ریسک سرمایه گذاری، هزینه خرید خدمات و توجیه اقتصادی خرید خدمات اشتراک ویژه ، حدود 100 میلیون تومان پیشنهاد می شود. ( معامله گران ریسک گریز و علاقمندان به اطلاعات و محتوای ویژه سایت )

مبالغ فوق حدودی و مسئولیت انتخاب با سرمایه گذار است. توصیه میشود قبل از خرید، همفکری و راهنمایی لازم را دریافت دارید. پیشنهاد می شود جهت استفاده بهینه از حدود سرمایه خود، با مطالعه خدمات بورسیران، از انواع خدمات و راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه را مطالعه فرمائید. پس از مطالعه در صورت نیاز به راهنمایی و یا سوال قبل ازخرید با شماره مدیریت 09123573940 و یا آی دی کانال پشتیبانی تلگرام @bursiran_admin هر روز از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل فرمائید.

تعرفه خدمات اشتراک ویژه

تعرفه اشتراک ویژه برای مشتریان فعلی و خریداران همزمان خدمات تضمینی با 50 % تخفیف ارائه می گردد.

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران

شرایط خرید اشتراک ویژه

1- کلیه محتوای اشتراک ویژه، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت استفاده و رضایت مشتریان گرامی، اطلاع رسانی و پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

2- پس از خرید خدمات، استرداد وجه تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد.

3- استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، راهنمایی، توصیه، پیشنهادات و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

سلب مسئولیت

 4 – بازار سرمایه،بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است. بورسیران ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت برسی و ارزیابی محتوا، عواقب استفاده از اطلاعات و تحلیلهای سایت، تصمیم گیری و اقدام، معاملات و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص خریدار و معامله گر می باشد. همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات، سرمایه مشتریان، نتایج تحلیلها، عدم استفاده از خدمات اشتراک ویژه ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل کلیه مقررات بورسیران و شروط این توافق می باشد. 

پرداخت و خرید خدمات اشتراک ویژه :

 پرداخت سیستمی ( پرداخت با درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

   خرید اشتراک ویژه


توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. میزان حجم خرید سهم سیگنال داده شده به عوامل زیادی مانند تحصیلات، سواد بورسی، مهارت، تجربه و درجه ریسک پذیری و ویژه گیهای روانشناختی معامله گر … بستگی دارد. پیشنهاد بورسیران برای مشتریان در سطح متوسط، حداکثر خرید سهم برای هر سیگنال 50 میلیون تومان برای کوتاه مدت می باشد.
 2. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد باشیم.
 3.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 4. پس از خرید سیگنال، ابتدا شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده و عضو کانال بورسیران در تلگرام شوید و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه، توضیحات ضروری و اطلاع رسانی آنی وارد کانال تلگرام شوید و همواره آنلاین باشید ( حد اقل روزی یکبار آنلاین شوید ). لازم به ذکر هست حتما با نام کاربری ثبت نامی در سایت و یا نام کامل و اصلی حود در پروفایل تلگرام وارد شوید تا شناساسایی شما تائید و ارائه حدمات ممکن گردد.

مشاوره قبل از خرید  09123573940 ( 10 صبح تا 12 شب )

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه


ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

     خدمات بورسیران در یک نگاه   خدمات تضمینی   خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

مدیریت / واتس آپ 09123573940 ایمیل شخصی  mahmood.shokraneh@gmail.com
کانال رسمی بورسیران @bursiran ایمیل سایت  info@bursiran.com
کانال پشتیبانی تلگرام @bursiran_admin سامانه پیامکی سایت SMS : 1000-77700-77700

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مرداد 1403

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !