خدمات ویژه

معامله گران حرفه ایی، که بصورت روزانه معامله می کنند، به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی روزانه ومستمر نیاز دارند. بخش خدمات ویژه با دو خدمت مهم  ( بورسیران پلاس و فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران  ) جهت تامین نیازهای اطلاعاتی، آموزشی، تحلیلی و سیگنالهای معاملاتی این گروه از معامله گران حرفه ایی ، طراحی و ارائه شده است.

1 – بورسیران پلاس

بورسیران پلاس، در واقع دسترسی همزمان به مطالب ویژه ( در سایت )، و کانال VIP می باشد. این خدمات به دلیل اهمیت و ضرورت دسترسی فوری و آسان به اطلاعات، تحلیلها و سیگنالهای ویژه بورسیران ( در هر زمان و در هر مکان ) ، طراحی و ارائه شده است.

محتوای بورسیران پلاس در سایت :

 1. پیش بینی بازار فردا
 2. تحلیل بنیادی (شاخص – صنایع و سهام)
 3. تحلیل تکنیکال (شاخص کل – شاخص صنایع و سهام )
 4. سیگنال روزانه ویژه (سهم – حق تقدم و نوسانگیری )
 5. ارائه سبد سهام (کوتاه مدت – میان مدت و بلند مدت )
 6. تحلیل بازار بورس (هفتگی – ماهانه – سالانه )
 7. گزارش ویژه بازار ( با توجه به رویدادهای مهم  بازار )
 8. مطالب آموزشی در دو سطح  مبانی ( رایگان ) و تخصصی  (غیر رایگان ) 

محتوای بورسیران پلاس در کانال VIP در تلگرام: 

 1. اطلاع رسانی مطالب منتشره
 2. تحلیل تکنیکال (شاخص کل – شاخص صنایع – سهام )
 3. سیگنالهای روزانه ویژه ( سهم – حق تقدم – نوسانگیری )

 قابل ذکر است انتشار کلیه خدمات بورسیران صرفا در سایت در تعهد بورسیران خواهد بود و انتشار این مطالب در کانال تلگرام خدمت اضافی و صرفا به جهت رضایت مشتریان در دسترسی فوری و آسان به اطلاعات، و منوط به امکان دسترسی به کانال خواهد بود .

2 – فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران

انتخاب سهم مهمترین اقدام برای ورد عملی به بازار بورس و شاید سخترین و فنی ترین مرحله معاملات بورس می باشد. اشتباه در انتخاب سهم در یک جمله نابودی دارایی و فرصتها است. یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی سایت فنآوری بورس تهران ( tsetmc.com ) فیلتر نویسی است. این ابزار در غربال و انتخاب سهام بر اساس فاکتورهای مشخص (مورد نظر شما )تکیه داشته و کمک فراوانی در شناسایی آنی سهام با ویژگیهای مورد نظر معامله گر دارد.. همچنین ضرورت بررسی و رصد کل بازار را که بسیار وقت گیرو تحصصی است، از بین برده و دید بهتر و وسیعی، بطور آنی به معامله گران می‌دهد.

فیلتر نویسی در بورس یک کار کاملا تخصص و فنی است. در بخش دیده بان بازار گزینه “فیلتر” وجود دارد که می توان کد ها یا اسکریپتهای که دارای یکسری عملگرها و فیلدهای از قبل آماده شده (توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ) استفاده و نیازهای سفارشی نمودن اطلاعات را فراهم نمود .

به زبان ساده تر ،شما با فیلتر نویسی می توانید از میان چند صد سهم بازار، تعداد محدودی سهم با ویژگیهاو مورد نظر خود را انتخاب و با تمرکز برتعداد محدود نمادها، سهام ارزنده خود را برای خرید انتخاب نمائید. بد نیست بدانیم که با استفاده از این امکان “فیلتر” نویسی “ می توانیم در کسری از ثانیه و آنلاین به اطلاعات بسیار مهمی دست یابیم، که یقینا در حالت عادی و بدون فیلتر ، روزها و گاه ماه ها وقت لازم است.

جهت برسی بیشتر و تهیه فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران وارد شوید.

توضیحات مهم :

 • پس از تهیه اشتراک ویژه ، لطفا جهت دریافت کد دسترسی کانال VIP ، نام کاربری ( ثبت نام در سایت )خود را از طریق آی دی @bursiran_admin ، ارسال فرمایند.
 • مشترکین اشتراک ویژه ، علاوه بر محتوای فوق، به محتوای عمومی سایت نیز دسترسی خواهند داشت.

در صورت تمایل،لطفا از طریق لینک  ثبت نام و تهیه اشتراک  اشتراک مورد نظر خود را تهیه نمائید.


چنانچه در طول ثبت نام، خرید اشتراک و یا پس از خرید دچار اشکال شدید، 

با شماره 09123573940 – مدیریت سایت، پیامک و یا از طریق آی دی @bursiran_admin  اطلاع دهید.


با عضويت در خبرنامه و گروه تحلیلی و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

خبر نامه بورسيران :