با کانال بورسيران در تلگرام،ازمطالب سايت،آني با خبر شويد ! 

کانال بورسيران در تلگرام

تلگرام، يک نرم افزار پيام‌رسان است که به جهت ویژگیهای مهم خود، امروزه جایگزین SMS ، ایمیل و حتی تماس تلفنی شده است. سرعت انتقال پيام، امنيت، سادگي،رايگان بودن و از همه مهمتر توسعه و افزایش دائمی قابلیتهای جدید، پنج ويژگي بارز این نرم افزار است که آن را سرآمد برنامه های هم گروه خودکرده است !

شما می توانید افراد را هم با شماره تلفن و هم با نام کاربری( username@ ) مخاطبان خود را در تلگرام پیدا کنید ( به شرط آنکه آنها هم در دستگاه خود تلگرام را داشته باشند ) تلگرام این امکان را به کاربران می دهد که حتی بدون دانستن شماره تلفن افراد بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند.( البته این امکان و تماس تلقنی در ایران مسدود است.) 

نرم افزار تلگرام با اپليکيشن هاي متنوع و متناسب دستگاه شما ( گوشي هوشمند، تلگرام دسکتاپ ، تلگرام وب ،  و . . .  ) قابل دسترسي است، ابتدا نرم افزار تلگرام را با توجه به اپليکيشن مورد نظرخود از  https://telegram.org دانلود و در دستگاه خود نصب کنيد.ا

شما مي توانيد با عضويت در کانال بورسيران در تلگرام  بطور آني از مطالب عمومی و انتشار کلیه مطالب سايت با خبر شويد.  متن ها را بخوانيد، عکسها را دانلود کنيد و فايلهاي موجود را دريافت نمائید.

 جهت عضويت در  کانال رسمی بورسيران در تلگرام را کليک کنيد،

پس از وارد به صفحه کانال بورسيران در تلگرام،عبارت OPEN CHANNEL را کليک کنيد . . .

تمام شد !

خوش آمديد !    شما هم اينک عضو کانال بورسيران در تلگرام هستيد !

همچنين شما مي توانيد با تهیه بورسیران پلاس ضمن دسترسی به مطالب ویژه سایت، همزمان از مهمترین محتواي ويژه از طریق کانال VIP  در تلگرام بهرمند گرديد.

 با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

  •  کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.
  • سیگنال سفارشی ( تضمین 15% سود در 5 روز بازار )   جديد ! 
  • سیگنال تضمینی  ( تضمین 100% سود )   جديد !