با کانال بورسيران در تلگرام،ازمطالب سايت،آني با خبر شويد ! 

کانال بورسيران در تلگرام

تلگرام،يک نرم افزار پيام‌رسان است که به جهت ویژگیهای مهم خود،امروزه جایگزین SMS ، ایمیل و حتی تماس تلفنی شده است. سرعت انتقال پيام،امنيت،سادگي،رايگان بودن و از همه مهمتر توسعه و افزایش دائمی قابلیتهای جدید،پنج ويژگي بارز این نرم افزار است که آن را سرآمد برنامه های هم گروه خود نموده است !

شما می توانید افراد را هم با شماره تلفن و هم با نام کاربری( username ) مخاطبان خود را در تلگرام پیدا کنید (به شرط آنکه آنها هم در دستگاه خود تلگرام را داشته باشند.)، تلگرام این امکان را به کاربران می دهد که حتی بدون دانستن شماره تلفن افراد بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند.(البته این امکان و تماس تلقنی در ایران مسدود است.) 

نرم افزار تلگرام با اپليکيشن هاي متنوع و متناسب دستگاه شما (گوشي هوشمند،تلگرام دسکتاپ – کامپيوتر ميزي-تلگرام وب – مرورگر اينترنت و . . .  ) قابل دسترسي است،ابتدا نرم افزار تلگرام را با توجه به اپليکيشن مورد نظرخود از  https://telegram.org دانلود و در دستگاه خود نصب کنيد.ا

شما مي توانيد با عضويت در کانال بورسيران در تلگرام بطور آني از مطالب عمومی و انتشار کلیه مطالب سايت با خبر شويد.  متن ها را بخوانيد، عکسها را دانلود کنيد و فايلهاي موجود را دريافت نمائید.

جهت عضويت در  کانال رسمی بورسيران در تلگرام را کليک کنيد،

پس از وارد به صفحه کانال بورسيران در تلگرام،عبارت OPEN CHANNEL را کليک کنيد . . .

تمام شد !

خوش آمديد ! شما هم اينک عضو کانال بورسيران در تلگرام هستيد !

همچنين شما مي توانيد در کانال ویژه  بورسيران VIP  عضو شويد و از محتواي ويژه آن (فقط تحليل تکنيکال و سيگنال معاملاتي ) بهرمند گرديد.

 با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !