انتخاب برگه

راهنمای انتخاب خدمات بورسیران

راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه شما

مجموعه بورسیران در هشتمین سال فعالیت ( تجربه کاری بیش از 12 سال است اما فعالیت سایت بورسیران از بهار 1394 آغاز شد. ) خود با توجه به تنوع نگرش و تفاوتهای فردی سرمایه گذاران در بازار بورس ( اهداف، میزان سرمایه، درجه ریسک پذیری، دانش و مهارتهای لازم، ویژگیها و تفاوتهای فردی و …)، خدمات هدفمند و نتیجه بخش ( حفظ و افزایش ثروت معامله گران ) را برای سرمایه گذاران و معامله گران ارائه می دهد.

مهمترین نکته ایی که یک سرمایه گذار باید در بازار سرمایه بداند، اینست که : بازار سرمایه بویژه بورس، بازار ریسک و یک کسب و کار چند تخصصی است !  بنابراین موفقیت و کسب سود در بازار بورس نیازمند تسلط نسبی حداقل در چند رشته علمی و تخصصی دانشگاهی در حد کارشناسی ( لیسانس )، چندین مهارت فنی و  ویژگیهای روانشناختی و تجربه مفید و مرتبط به شرح زیر می باشد :

الف ) رشته و موضوعات تخصصی دانشگاهی : اقتصاد، دانش مالی، حسابداری، مدیریت، روانشناسی، علوم سیاسی،  آمار

ب ) مهارتهای فنی لازم نظیر : تدوین استراتژی، طرح و برنامه معاملاتی ( پلن معاملاتی )، مهارتهای تحلیلگری ( اقتصادی-سیاسی، روانشناسی… )، تحلیل تکنیکال، معامله گری، مدیریت پورتفوی، تسلط نسبی به کامپیوتر، اینترنت و برنامه های کاربردی، تسلط به پلتفرمهای معاملاتی و تحلیلی، شناخت و توان استفاده از منابع و پایگاه های اطلاعاتی ( خبری-تحلیلی- دیتا و … ) بازار بورس

ج ) ویژگیهای روانشناختی مانند :  هوش هیجانی بالا و قدرت کنترل احساسات، مدیریت و کنترل خود، انظباط معامله گری، درجه ریسک پذیری معقول و موجه، مطالعات مستمر و قدرت تحلیل اخبار سیاسی و اقتصادی اجتماعی و … 

د ) تجربه در معامله گری که بسیار بسیار بسیار . . . مهم است ! ( گذاشتن سفارش خرید و یا فروش و زدن دکمه یا اینتر با معامله گری فرق دارد ! )

بدون تسلط نسبی به حداقل موارد برای فوق کسب سود از بازار سرمایه چیزی بیش از خیالپردازی و در عرف عامیانه قمار بازی نیست.

آیا افرادی که تسلط نسبی به موارد بالا را ندارند، نباید وارد بورس شوند !؟

در یک کلام سرمایه گذاری مستقیم خیر ! 

بطور کل سرمایه گذاری در بازار بورس به دو روش غیر متسقیم و مستقیم انجام می شود.

سرمایه گذاری غیر مستقیم : در این نوع سرمایه گذاری شما سرمایه خود را در اختیار صندوقهای سرمایه گذاری رسمی ( ETF ) قرار می دهید که از سرمایه و منابع انسانی متخصص و مجرب برخوردارند و با سرمایه گذاری کم ریسک در بازار پول و سرمایه، علاوه بر حفظ سرمایه، در شرایط معمولی سودی کمی ( تقریبا چند درصد بیشتر یا معادل از نرخ بهره بانکی ) به شما می دهند.

سرمایه گذاری غیر مستقیم مناسب سرمایه گذارانی است، که فاقد دانش و تخصص و مهارت های ذکر شده برای تحلیل و معامله گری می باشند و یا فرصت و یا تمایل به حضور مستقیم در بازار بورس را ندارند مناسب می باشد.

سرمایه گذاری مستقیم : همان ورود شخص معامله گر به بازار بورس و معامله گری می باشد. این قبیل معامله گران شخصا اختیار و مسئولیت سرمایه خود را بر عهده می گیرند و اگر خواهان حفظ سرمایه ( مهمترین هدف ) و کسب سود ( دومین هدف ) و ارتغاء، بهینه سازی و ارزش افزوده ( سومین و آخرین هدف ) سرمایه خود هستند، باید ؛ تاکید می کنم، باید حداقل تسلط نسبی در 4 زمینه اشاره شده در بالا را داشته باشند. در غیر اینصورت سرانجامی جز از دست دادن سرمایه و خروج دردناک و تلخ از بازار نخواهند داشت.

به تجربه و تحقیقا به این نتیجه رسیده ام که متاسفانه بیش از 90 % علاقمندان به بازار بورس، بویژه معامله گران خرد، فاقد دانش و تخصص، مهارتهای فنی، ویژگیهای روانشناختی لازم و تجربه لازم در زمینه های ذکر شده می باشند. اما نیاز مالی !  و عموما خیالبافی ! و طمع ! و باعث می شود مستقیم وارد بازار بورس شده و در تلاطم خروشان انبوه اطلاعات، اخبار و شایعات بازار و معاملات در دو چنبره ترس و طمع قرارگرفته، بعد از مدتی نه چندان طولانی، سرمایه و همه امید خود را از دست می دهند ! این قبیل افراد همان قماربازان بازار بورس هستند که در نهایت بازنده و مغبون و با خاطره تلخ برای همیشه از بازار بورس خارج می شوند و معمولا تا اخر عمر خود تلخی این زیان و ناکامی را فراموش نمی کنند.

اگر فردی علاقمند به سرمایه گذری در بازار بورس هستید اما فاقد دانش، تخصص، مهارتها و ویژگیهای ذکر شده در بالا  می باشید، حتما !  تاکید می شود حتما ! با افراد متخصص، با تجربه و مورد اعتماد و وثوق خود مشورت نمائید.

کدام خدمات بورسیران برای سرمایه من مناسب است ؟

یکی از متداول ترین و اساسی ترین سوال هرسرمایه گذار و معامله گر در استفاده از خدمات سایت بورسیران همین موضوع است، بطور کل موارد زیر پیشنهاد می شود :

 سیگنال فوق العاده تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روز بازار ) برای سرمایه 50 تا 300 میلیون تومان.  

اگر ریسک پذیر هستید، سیگنال هوشمند تضمینی ( تضمین 100 % سود در 40 روز بازار ) برای سرمایه 100 تا 300 میلیون تومان .

سرمایه گذاری کوتاه مدت ( سه ماهه ) سبد سهام تضمینی ( تضمین 100 % سود در 3 ماه ) سرمایه بیش از 200 میلیون تا یک 500 میلیون تومان.

سرمایه گذاری بلند مدت  سبد سهام تضمینی سالانه ( تضمین 200 % سود دریکسال ) سرمایه بیش از 300 میلیون تا یک میلیارد تومان.

جهت سرمایه بالای یک میلیارد تومان، توصیه اکید می شود ابتدا مشورت نمائید ( 10 تا 24 هفت روز هفته ) 09123573940

با توجه به شرایط و میزان سرمایه خود، پس از مطالعه هر یک آز خدمات مناسب خود ( روی لینک مربوط  در بالا کلیک کنید ) در صورت سوال و یا ابهام با شماره 09123573940 مدیریت تماس حاصل فرمائید. (تماس  10 تا 24  هفت روز هفته )

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل :

الف ) مطالب عمومی سایت ( رایگان )

ب ) کانال رسمی بورسیران در تلگرام

ج ) کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام

د ) اینستاگرام

2- خدمات ویژه شامل :

الف ) محتوای ویژه سایت : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلها و آموزشهای کاربرذی ( فقط برای خریداران اشتراک ویژه )

ب ) فیلترهای هوشمند بورسیران : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

ج ) طرح خرید اعتباری بورسیران   : خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را آنی با 50 % تخفیف

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل :

الف ) سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار

ب ) سیگنال هوشمند تضمینی       : تضمین 100 % سود در 40 روز بازار

ج) سبد سهام تضمینی سه ماهه  : تضمین 100 % سود در 3 ماه

د ) سبد سهام تضمینی سالانه     : تضمین 200 % سود در یکسال

 

بازدیدها: 60

سبد سهام تضمینی سالانه

سبد سهام تضمینی خرداد 1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !