انتخاب برگه

خرید سیگنال فوق العاده تضمینی

خرید سیگنال فوق العاده تضمینی

بازار بورس، یک کسب و کار چند تخصصی، پر ریسک و غیرقابل پیش بینی قطعی است. کسب سود پایدار و مستمر در بازار بورس، مستلزم دانش، اطلاعات بروز، توان تحلیلی و مهارتهای متعدد در چندین زمینه علمی و فنی ( اقتصاد، سیاست، مالی، مدیریت سرمایه، روانشناسی، تحلیل تکنیکال، معامله گری… ) می باشد. گروه بورسیران، با درک این نیاز سرمایه گذاران، با 9 سال تجربه فعالیت مستمر، خدمات متنوعی را در حد بضاعت با پذیرش تعهدات مشخص ارئه می دهد.

سیگنال فوق العاده تضمینی، با تضمین 50 % درصد سود در 30 روز بازار، با 8 بروزرسانی، بسته آموزشی کاربردی، پشتیبانی آنلاین، یکی از خدمات پر طرفدار بورسیران می باشد.

منظور از تضمین 50 % سود در 30 روز بازار چیست ؟

در بازار سرمایه بویژه بازار بورس، تضمین به مفهوم قطعیت وجود ندارد. هر گونه ادعا در خصوص تضمین قطعی سود مشخص در یک مدت زمان معین، در خوشبینانه ترین حالت نشانه نآگاهی و عدم فهم و درک ذات و ساختار بازار سرمایه، بویژه بازار بورس ایران می باشد.

با پذیرش اصل فوق، تعهد تضمین کسب 50% سود در 30 روز بازار، در واقع توافقی است مشروط بین بورسیران و خریداران سیگنال فوق العاده تضمینی، به این معنی است که اگر با توجه به شروط و تعهدات بورسیران، درصد سود تعهد شده تحقق نیابد ( به هر دلیل )، بورسیران متعهد به عودت وجه ( در سیگنال فوق العاده تضمینی ) و ارائه یک سبد سهام غیر تضمینی رایگان ( در سیگنال فوق العاده غیر تضمینی ) می باشد.

با هدف تامین انتظارات و با در نظر گرفتن تفاوت درجه ریسک پذیری مشتریان گرامی، سیگنال فوق العاده تضمینی ، در دوحالت تضمینی و غیر تضمینی با توضیحات و تعهدات زیر ارائه می شود:

تعهدات بورسیران در ارائه سیگنال فوق العاده تصمینی و غیر تضمینی

1 – سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50% سود در 30 روز بازار : در صورت عدم کسب 50 % سود در 30 روز بازار ( به هر دلیل )، وجه دریافتی ظرف 48 ساعت بطور کامل عودت می گردد.

2- سیگنال فوق العاده غیر تضمینی : ( با 50 % تخفیف ) : تضمین 50% سود در 30 روز بازار : در صورت عدم کسب 50 % سود در 30 روز بازار ( به هر دلیل )، یک سبد سهام غیر تضمینی رایگان با همان خدمات و پشتیبانی خریداری شده ارائه می گردد.

متن کامل شروط و توافقات بورسیران و خریداران گرامی در پائین همین صفحه مطالعه فرمائید.

تفاوت سیگنال فوق العاده تضمینی با سیگنال فوق العاده غیر تضمینی چیست ؟

کلیه محتوا ( معرفی سهم، تحلیلها، سیگنالها . . . ) و پشتیبانی آن ( بسته آموزشی، بروزرسانیها، پشتیبانی آنلاین بویژه در طول بازار. . . ) و راهنمایی و توصیه های ارائه شده در طول دوره، در هر دو بسته کاملا یکسان می باشد. تنها تفاوت در نوع تعهدات بورسیران ( در صورت عدم کسب درصد سود تعهد شده ) و ریسک پذیری معامله گران و کاهش هزینه خرید خدمات ( 50 % کاهش قیمت ) و امکان استفاده طیف بیشتری از سرمایه گذاران می باشد. بیشتر مشتریانی که حداقل یکبار از خدمات بورسیران استفاده کرده اند، به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران، سیگنال فوق العاده غیر تضمینی را انتخاب می کنند که به جهت کاهش ریسک و کاهش قابل توجه هزینه خدمات و صرف آن برای خرید سهام پورتفوی خود، بسیار مقرون بصرفه و اقتصادی می باشد.

یک راهنمایی و توصیه دلسوزانه !

بازار سرمایه، بازار چند تخصصی، پر ریسک و غیرقابل پیش بینی و قطعیت است. سرمایه گذاری مستقیم ( شخصا مدیریت دارایی را در اختیار می گیرند و معامله می کنند ) و کسب سود در بازار بورس، مستلزم دانش، توان تحلیلی و مهارتهای متعدد در چندین زمینه علمی و فنی و وقت آزاد در ساعات معامله گری است. اگر واجد شرایط فوق نیستید، توصیه دلسوزانه بورسیران، سرمایه گذاری غیر مستقیم از طریق صندوق های سرمایه گذاری می باشد.بدیهی است در این انتخاب باید انتظارات خود از بازدهی سرمایه گذاری را کاهش دهید.

 خرید سیگنال فوق العاده برای چه مقدار سرمایه مناسب است ؟

انتخاب خدمات، میزان سرمایه و نوع سرمایه گذاری ( کوتاه مدت بلند مدت و …) به پارامترهای زیادی بستگی دارد. در یک جمع بندی و برای یک معامله گر متوسط و در یک بازار نرمال، حداقل و حداکثر سرمایه لازم با توجه به ریسک سرمایه گذاری، هزینه خرید خدمات و توجیه اقتصادی خرید خدمات به شرح زیر پیشنهاد می شود :.

حدود سرمایه مناسب برای خرید سیگنال فوق العاده تضمینی، حداقل 200 میلیون و حداکثر حدود 300 میلیون تومان،
حدود سرمایه مناسب برای خرید سیگنال فوق العاده غیر تضمینی، حداقل 100 میلیون و حداکثر حدود 300 میلیون تومان پیشنهاد می شود.

مبالغ فوق حدودی و مسئولیت انتخاب با سرمایه گذار است. توصیه میشود قبل از خرید، همفکری و راهنمایی لازم را دریافت دارید. اگر سرمایه شما بیش از 300 میلیون تومان است، پیشنهاد اول بورسیران خرید سبد سهام تضمینی می باشد، جهت اطمینان بیشتر حتما با بورسیران مطرح و راهنمایی دریافت دارید.

همچنین می توانید با مطالعه خدمات بورسیران، از انواع خدمات و سرمایه مناسب هر خدمات مطلع گردید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و یا سوال قبل ازخرید میتوانید با شماره مدیریت 09123573940 و یا آی دی کانال پشتیبانی تلگرام @bursiran_admin هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب تماس حاصل فرمائید.

ویژگی و مزایای مهم سیگنال فوق العاده 

 1. پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 شب ) بویژه در طول بازار
 2. سهام انتخابی با دامنه نوسان روزانه   7 % ± و  7 % ± می باشند.
 3. استراتژی بکار گرفته در سیگنال فوق العاده، استراتژی‌ فعال می باشد.
 4. ارائه 10 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری و . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری ( بسیار مهم ! )
 5. انتخاب سیگنال فوق العاده، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با بهره گیری از دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد و فاکتورهای همبستگی بالای سهام با فاکتورهای مهم رشد بازار
 6. ارائه حدود 8 ” بروزرسانی جدید ( حداقل هر 3 تا 5 روز یک بروزرسانی  ) 
 7. و مهمترین ویژگی سیگنال فوق العاده تضمینی، تعهد عودت کامل وجه خرید خدمات ( برای خریداران سیگنال تضمینی ) و تعهد ارائه یک سیگنال رایگان دیگر ( برای خریداران سیگنال غیر تضمینی )، در صورت عدم تحقق درصد سود تعهد شده تضمین 50% سود طی 30 روز بازار، با توجه به شروط و تعهدات سیگنال فوق العاده تضمیمی می باشد. بنابراین هزینه خرید سیگنال، صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.

محتوای هر سهم در روز انتشار و هر یک از بروزرسانی ها در طول دوره :

 1. یک نمودار تکنیکال به شکل بسیار ساده همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند سهم، 
 2. تعین اهداف قیمتی ( مقاومتها ) طی هفته پبش رو سهم،
 3. اطلاعات ضروری و کافی ورود ( شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید… )،
 4. اطلاعات ضروری و فوری خروج ( حد ضرر بعد از خرید، محدوده های بحرانی خروج در زمان رسیدن به هر یک از اهداف تعیین شده )،
 5. اطلاعات بموقع و کامل برای کاهش حجم دارایی ( در شرایطهای نامناسب و یا بحرانی سهم و بازار ) و یا افزایش خرید ( در شرایطهای مساعد سهم و بازار )،
 6. اطلاعات ضروری و فوری خروج برای شرایط بحرانی و ریزشهای ناگهانی و هیجانی بازار
 7. راهنمایی و ارائه نکات مهم معامله گری برای شرایط غیر معمول بازار ( برگشتها، ریزش ها و رشدهای ناگهانی )

قبل از خرید خدمات بورسیران حتما بخوانید !

 

 راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه 

برنامه، روش و استراتژی معامله گری در فوق العاده تضمینی بورسیران

پس از خرید، یک سیگنال ( یک سهم ) برای هر دوره ( 30 روز بازار ) منتشر و با حدود 8 بروزرسانی پشتیبانی می گردد. این سهم تا پایان دوره تغییر نمی کند مگر به دلایل خاص ( افشا اطلاعات منفی، بنیادی، اقتصادی، سیاسی… ) و به تشخیص بورسیران.

به منظور حصول اهداف ذکر شده ( کسب 50 % سود در 30 روز بازار )، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط سیال بازار، صنعت و سهم ( اطلاعات و اخبار اقتصادی، بنیادی و سایر شرایط سیال بازار )، در مقابل نوسانات مهم سهم و بازار ( نوسانات بزرگ یا ماژور ) منفعل نبوده و واکنش متناسب اتخاذ و اجرا می گردد.

 بطور معمول یک سهم در طول یک دوره رشد ( صعود ) و سپس برای مدتی اصلاح ( افت ) می کند. برای هر سهم در ابتدای آغاز رشد، توضیح کوتاه وضعیت سهم، اهداف قیمتی مشخص و معین هفتگی، شروط خرید، زمان و قیمت خرید، حد ضرر و محدوده های مقاومت ( احتمال اصلاح ) و نشانه های آن و محدوده های قیمتی خروج و همچنین محدوده های حمایتی بعدی ( برای ورود ) در قالب بروزرسانی بطور منظم و مستمر در طول دوره ارائه می شود. خرید زمانی انجام می شود که تمام شروط خرید ارائه شده محقق شده باشد. ( در غیر اینصورت خرید انجام نمی شود و منتظر وقوع شرط و یا بروزرسانی جدید می مانیم ). پس از خرید دو احتمال پیش روی معامله گر وجودخواهد داشت،

        1 ) سهم رشد می کند و به سمت اهداف تعیین شده حرکت می کند و با فرض کسب هر یک اهداف فوق ( و یا هر میزان رشد قیمتی ) در صورت بروز نشانه های اصلاح و قبل از ورود سهم به اصلاح،            بفوریت در محدوده های معیین و ارائه شده خارج و سودهای حاصل را ذخیره می کنیم.(  نشانه های اصلاح سهم و اطلاعات کامل در سیگنال و در بسته آموزش کاربردی ارائه شده است)

        بطور معمول سهم مذکور چند روزی اصلاح می کند ( و ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم توسط گروه بورسیران، در محدوده حمایتی بعدی و پس از اطمینان از                برگشت قیمت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اول ) ارائه می شود. این اطلاعات جدید را ” بروزرسانی ” می نامیم. هر سیگنال فوق العاده در یک دوره حدود 8 بار بروزرسانی می                شود. ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران )

        2 ) سهم پس از خرید در همانروز و یا تا قبل از کسب اولین هدف تعیین شده  وارد اصلاح می شود ( به هر دلیل ).در این حالت تا محدوده حد ضرر منتظر می مانیم و بمحص رسیدن قیمت به             حدضرر بلادرنگ ( با کمترین زیان ) خارج می شویم. و منتظر پایان اصلاح و برگشت می مانیم و پس از اطمینان از بازگشت سهم، بروزرسانی جدید ارائه و اطلاع رسانی می شود.

با این روش، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای اصلاح و یا ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده بالا، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا آغاز ریزش احتمالی سهم، از قبل به شما ارائه شده است ( سیگنالها، بروزرسانی های متوالی و بسته آموزش کاربردی، راهنمایی ها و پشتیبانی آنلاین )، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود، بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما، درصدهای مثبت سهم می باشد. ( بند 1 شروط و تعهدات )

بدیهی است اگر در روز انتشار سیگنال شرط خرید اتفاق نیفتد ( به هر دلیل )، به هیچ عنوان خرید انجام نمی شود و بعد از بازار سیگنال مذکور بروزرسانی می گردد ( در صورت لزوم تا چند روز بروزرسانی می شود ). 

تعرفه سیگنالهای فوق العاده تضمینی

تعرفه سیگنالهای فوق العاده، با توجه به نوع توافق و تعهدات فیمابین ( تضمینی و غیر تضمینی ) و تعداد سیگنالهای خریداری شده، به شرح زیر می باشد :

توضیج مهم :

1- یادآوری می شود کلیه سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها و پشتیبانی مربوطه در هر دو حالت ( تضمینی و غیرتضمینی )، کاملا یکسان می باشد و تفاوت صرفا درنوع تعهد، تعرفه و انتخاب نوع ریسک سرمایه گذاری است که به جهت امکان بهرمندی طیف بیشتری از سلیقه ها با رعایت ریسک پذیری متفاوت خریداران گرامی به واسطه تفاوتهای فردی می باشد.

2 – همچنین شما می توانید با خرید یکجا 2 تا 3 سیگنال فوق العاده از تخفیفات بیشتری بهرمند شوید که بسیار اقتصادی و مقرون بصرفه خواهد بود.

تعرفه سیگنال فوق العاده تضمینی-بورسیران

تعرفه سیگنال فوق العاده تضمینی-بورسیران

شروط و تعهدات سیگنال فوق العاده تضمینی بورسیران

1- ملاک محاسبه نتایج سیگنال فوق العاده، سایت شرکت بورس تهران ( www.tsetmc.com ) و جمع جبری درصدهای مثبت قیمت آخرین معامله سهم در پایان روز کاری بازار و در طول مدت دوره می باشد. توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی احتمالی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. زیرا از ابتدای شروع دوره و در طول مدت تعهد، با آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته، حتی تعیین محدوده قیمتی زمان خروج از سهم، راهنمایی در زمان رشد و یا اصلاح ناگهانی بازار و یا سهم و در نهایت پشتیبانی آنلاین 16 ساعته روزانه ( 08 الی 24 / هفت روز هفته )، جای هیچگونه سوال و ابهام را برای تصمیم گیری معامله گران باقی نمی گذارد. بنابراین در زمان اصلاح و یا ریزش بازار و یا سهم، عدم رعایت سیگنال و خروج بموقع از سهم کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد. همچنین توجه داشته باشید ( احتمالا ) میزان سود محقق شده در سیگنال ارائه شده به منزله میزان سود شما نمی باشد، زیرا سود هر معامله گر بر اساس عملکرد خود ( عملکرد ناشی از میزان دانش، مهارت، میزان استفاده درست و بموقع و کامل از اطلاعات، توانمندیها روانشناختی معامله گر، تجارب، میزان سرمایه و … ) متفاوت خواهد بود.

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند 1، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار ) سهم 50 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد اما خدمات فوق تا پایان دوره، بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب 50 % رشد ( در هر روز و هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

3 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و در صورت تکرار در روز بعد هم به همین طریق. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بروزرسانی خواهد شد و یا در صورت صلاح دید ( با تشخیص بورسیران )، سهم جدید سیگنال داده خواهد شد.

4 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به تعداد روزهای متوقف شده هر نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه خواهد شد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، بروزرسانی جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

5 – طول دوره زمانی سیگنالهای فوق العاده تضمینی و غیر تضمینی 30 روز بازار می باشد. اما با توجه به شرایط سیال اقتصادی، سیاسی و بازار بورس، در شرایط و موارد ویژه ( شرایط اضطراری و فورس ماژور بازار ) به جهت حفظ سرمایه و امکان کسب سود بیشتر مشتریان گرامی و فرصت حصول تعهدات بورسیران، تعداد روزهایی مشخص به طول دوره به رایگان اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است اضافه شدن طول دوره تعهدات و پشتیبانی برای بورسیران پر هزینه و زمانبر خواهد بود اما به جهت حسن نیت و تشریک مساعی، همراهی و حمایت از منافع مشتریان گرامی، این خدمات به رایگان و برای کلیه خریداران سیگنال فوق العاده تضمینی و غیر تضمینی، به شرح زیر ارائه خواهد شد.

6 – تعهدات بورسیران برای خریدران سیگنال فوق العاده در دو حالت تضمینی و غیر تضمینی به شرح زیر خواهد بود
      الف ) برای خریداران سیگنال فوق العاده تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روز بازار )، در صورت عدم کسب درصد سود تعهد شده ( به هر دلیل )، هزینه خرید بطور کامل عودت و حداکثر تا 48ساعت کاری، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد.

     ب ) برای خریداران سیگنال فوق العاده غیر تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روز بارار )، در صورت عدم کسب درصد رشد تعهد شده ( به هر دلیل )، علاوه بر ارائه تخفیف 50 درصدی در زمان خرید، یک سیگنال فوق العاده غیر تضمینی با خدمات و پشتیبانی کامل و رایگان ارائه می گردد ( انتخاب زمان انتشار با مشتری گرامی ). بدیهی است بورسیران برای خریداران سیگنال فوق العاده غیر تضمینی، هیچگونه تعهد عودت وجه با هر مقدار رشد سیگنال داده شده نخواهد داشت.

شرایط اضطراری و فورس ماژور بازار !

7-1- اساسا از نظر روانشناسی بازار، ریزشهای متوالی بازار، سبب جو منفی و ترس در بازار و معامله گران می شود. این ترس روند برگشت بازار و اعتماد معامله گران را کند می کند. از این رو با توجه به محدودیت زمانی در کسب تعهدات بورسیران ( تعهد 50% سود در 30 روز بازار )، در طول مدت تعهد، هر زمان شاخص کل 3 روز متوالی منفی گردد ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات)، بمدت دو برابر آن ( 6 روز معاملاتی )، به طول مدت زمان دوره و به رایگان اضافه می گردد، تا امکان و فرصت کسب سود در روزهای مثبت بازار و امکان کسب تعهدات بورسیران ممکن گردد. یادآور می شویم به دلایل فنی و روانشناختی بازار، برای جبران X درصد زیان در یک روز، تقریبا بیش از 2 روز زمان نیاز می باشد.

7-2- ارائه سیگنال فوق العاده و امکان انجام تعهدات بورسیران، برای بازار در شرایط عادی تعریف و برنامه ریزی شده است. طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور ( جنگ، انقلاب، اعتصابات و اعتراضات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت ) و یا شرایط بحرانی بازار ناشی از بروز رویدادهای سیاسی، اقتصادی، تغییر قوانین ( بازار پایه -مرداد 98) و یا محدودیتهای معاملاتی اثرگذار بر تعهدات بورسیران ( کاهش دامنه نوسانات پس از ریزش مرداد 99 ) که سبب منفی شدن بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل بورس گردد، ارائه کلیه خدمات و پشتیبانی بورسیران تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، در چنین شرایطی حصول 5 روز مثبت متوالی شاخص کل به عنوان حصول شرایط عادی تلقی می گردد. پس از حصول شرایط عادی بازار، یکی از دو راه کار ارائه شده زیر اعمال خواهد شد:

    الف ) در صورتیکه شرایط عادی بازار در کمتر از یک ماه ( 20 روز بازار ) حاصل گردد، ادامه خدمات با همان سهم سیگنال داده شده و با اضافه شدن دو برابر تعداد روزهای منفی شاخص کل به دوره سیگنال فوق العاده ( از روز اول ریزش تا زمان حصول شرایط عادی ) آغاز می گردد.

     ب  ) در صورتیکه شرایط اضطرار بازار بیش از یک ماه ( 20 روز بازار ) طول بکشد، سیگنال فوق دیگر پشتیبانی نمی شود و یک سیگنال جدید ( انتخاب زمان انتشار با خریدار )، بدون دریافت وجهی و با همان تعهدات خریداری شده بعد از حصول شرایط عادی بازار ارائه می گردد.

بدیهی است در طول مدت تعهد سیگنال فوق العاده، هر بار و به هر تعداد دفعات که موارد بندهای 7-1 و 7-2 اتفاق افتد، موارد، دستورالعمهای فوق ملاک و اجرا خواهد شد.

7-3- با عنایت به شرایط ویژه سیاسی و اقتصادی کشور و تجارب سنوات قبل، گاه بروز مسائل و رخداد غیر مترقبه ایی، شرایط نرمال بازار را برای مدت کوتاهی ( بطور موقت )، تحت تاثیر قرار داده، و جو منفی و یا رکود و بی رمقی را بر کلیت بازار و یا بعضی گروه های مهم و تاثیر گذار بر کلیت بازار حاکم می کند که عملا امکان کسب سود از بازار را کاهش و یا گاه غیر ممکن می کند. در این شرایط با توجه به محدودیت زمانی در ارائه خدمات، فرصت زمانی برای کسب سود ( برای معامله گران ) و امکان حصول و کسب تعهد داده شده بورسیران ( درصد سود تعهد شده در یک مدت معین )، محدود و گاه غیر ممکن می شود. به همین دلیل و به جهت تشریک مساعی و بهره بهرداری هر چه بیشتر از فرصتهای مثبت بازار و رشد قیمتی سهام، چنانچه در طول دوره خدمات، رشد سهم سیگنال داده شده ( به هر دلیل ) کمتر از 50 % تعهد داده شده بورسیران باشد ( طبق ملاک بند 1 )، بمدت 15 روز بازار بر مدت زمان ارائه خدمات افزوده خواهد شد. بدیهی است علارغم هزینه بر بودن 15 روز خدمات و پشتیبانی بیشتر برای بورسیران ( حد اقل 50 % هزینه سیگنال )، از باب حسن نیت و همراهی و فرصت بیشتر برای کسب سود بیشتر مشتریان گرامی، این پشتیبانی رایگان و به کلیه خریداران سیگنال فوق العاده ( تضمینی و غیر تضمینی ) ارائه خواهد شد. محتوای این بند علاوه بر مفید بودن برای هر دو طرف، برای خریداران غیر تضمینی مقرون بصرفه تر ( 15 روز خدمات و پشتیبانی بیشتر و رایگان به ارزش 50 % کل خدمات خریداری شده ) خواهد بود. 

8 – به جهت سیاست کاری، پس از واریز هزینه خرید خدمات، عودت وجه، تحت هیچ شرایط ( بجز وقوع بند 6/ الف و 9 )  امکان پذیر نخواهد بود. اما پس از خرید و قبل از ارائه هر مقدار از خدمات و پشتیبانی و یا انتشار سیگنال، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، خرید و مبلغ واریزی فوق بصورت امانت تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت خدمات خریداری شده، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود. 

9 – پس از خرید، بورسیران موظف است سیگنال فوق را از روز بعد از خرید و حداکثر تا 5 روز کاری بازار، منتشر نماید ( تاخیر احتمالی به جهت تغییر ناگهانی شرایط بازار و جهت حصول اطمینان از شرایط مناسب بازار برای انتشار سیگنال می باشد. ). در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین ) بورسیران متعهد به عودت کامل وجه حداکثر تا ساعت 17 روز ششم از تاریخ خرید به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

10 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات، شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای خدمات و شروط خدمات خریداری شد میباشد.

11 –کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه و منتشر می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان، اطلاع رسانی در کانال رسمی تلگرام @bursiran و کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

سلب مسئولیت

12  بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات خدمات خریداری شده ( بند 1 تا 13  ) متعهد می باشد. همچنین بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، حجم سرمایه آورده، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از خدمات ارائه شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام و قبول سلب مسئولیت از بورسیران می باشد. 

13 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سیگنال فوق العاده تضمینی ( و غیر تضمینی )، مشاوره، فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.


 مشاوره و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی @bursiran_admin 


توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . . توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن جدی و کوشا باشید.
 2. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.
 3. موارد بسیار مهم و کاربردی دیگر پس از خرید در کانال پشتیبانی اختصاصی تلگرام @bursiran_admin برای شما منتشر می گردد

پرداخت و خرید سیگنال فوق العاده تضمینی :

لطفا  هزینه خدمات انتخابی ( تضمینی یا غیر تضمینی ) را از طریق لینک های زیر ( درگاه بانکی زرین پال با مجوز بانک مرکزی ایران  ) پرداخت نمائید.

همچنین با توجه به اینکه بورسیران در زمینه تحلیل و سیگنال رمزارز نیز فعالیت دارد ( سایت بورس کوین  https://www.burscoin.com ) ، در صورت تمایل می توانید هزینه خدمات خود را به نرخ روز صرافی به بیت کوین واریز نمائید ( تماس و هماهنگی )

   خرید سیگنال فوق العاده تضمینی

خرید سیگنال فوق العاده غیر تضمینی  

 

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

 

بازدیدها: 3461

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مهر1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !