خدمات بورسیران

وب سايت ” بورسيران ” در عرصه اقتصادی و در بازار سرمايه – بازار بورس، با موضوع فعاليت ارائه خدمات، اطلاعات، تحليلهاي کارشناسي، پيش بيني و پيشنهادات، در غالب دیدگاه و تحلیل شخصی غیر تعهدآور و به عنوان مشورت، همفکري و تبادل تجارب، به منظور آسان سازي فرايند تصميم گيري و اتخاذ تصميمات درست، با سه هدف مهم، مديريت سرمايه، حفظ سرمايه و کسب سود در بازار بورس تهران ، فعالیت می نماید.

خدمات سايت بورسيران

بطور کل در “ سایت بورسيران “سه نوع  خدمات ارائه مي گردد :

1- خدمات عموي  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت )، شامل :

             الف )  مطالب عمومي سايت

               ب   )  کانال رسمي بورسيران در تلگرام 

2- خدمات ويژه ( عضویت یا اشتراک ويژه  )، با نام تجاری بورسیران پلاس :  ( دسترسی همزمان به  مطالب ويژه سایت و  کانال بورسيران VIP)

3- خدمات سفارشي : سیگنال های تضمین شده و پربازده (ریسک پذیر ) با رشد چند روزه : شامل  :

             1 – سیگنال تضمینی : تحلیلها و سیگنال های معتبر برای معامله گران ریسک پذیر با تضمین 100% سود    جديد !

             2 – سیگنال سفارشی : تحلیلها وسیگنال های معتبر با تضمین کسب  15% سود  در 5 روز بازار    جديد !

           3- سیگنال فوق العاده   :  ارائه تحلیلها و سیگنال با تضمین کسب  35 % سود طی 5 روز متوالی

           4 – سبد سهام تضمینی تضمین سود سبد سهام ماهانه 50 % ، و سه ماهه 100 % جديد ! 

مشتريان و دايره هدف سايت بورسيران

به جهت سهولت و استفاده بهتر از محتوای وبسایت بورسيران، مشتريان بورسیران با توجه به ميزان سرمايه، نوع سرمايه گزاري و استراتژي مشتريان، در سه دسته کلي به شرح زير طبقه بندي و تعریف می شود. :

ميهمان :  فردي که در سايت ثبت نام نکرده، و يا با حساب کاربري خود وارد سايت  (Login) نشده باشد، ميهمان تلقي ميشود. ميهمان فقط به بخش محدودي از محتويات عمومي سايت دسترسي دارد. جهت دسترسي به کليه محتويات عمومي سايت، و تهیه و ارتقاع اشتراک خود و استفاده از محتویات تخصصی و حرفه ایی، ابتدا در سایت ثبت نام  نمائید که تنها در چند ثانيه و به سهولت انجام پذير است.

1- عضويت عادي : میهمان، بعد ازثبت نام در سايت به کاربر و يا عضو عادي شناخته ميشود. هر کاربر جهت دسترسي به خدمات و اطلاعات تخصصي و کاربردي تر ضروري است سطع عضويت  ( سطح اشتراک )خود را بسته به نياز خود، به عضويت يا کارير ويژه و يا عضويت و يا کاربر سفارشي ارتقاء دهد

2- اشتراک ويژه : عضو ويژه از معامله گران روزانه و حرفه ايي بازار بورس است که به عنوان شغل اصلي و يا به عنوان شغل دوم، فعالانه به معاملات سهام مي پردازند و عموما با نگاه کوتاه مدت ( روزانه، هفتگی، ماهانه) سرمايه گذاري مي کند و معمولا مهمترين نيازهاي خبري، آموزشی، تحليلي، و سيگنال ها . . . خود را بصورت روزانه و مستمر دریافت مي کنند.

خدمات اشتراک ویژه، با نام تجاری بورسیران پلاس ( دسترسی همزمان به محتوای ویژه سایت و کانال VIP ) ارائه می شود.

3- اشتراک سفارشي : کاربر يا عضو سفارشي از سرمايه گذاران و معامله گران حرفه ايي و عموما قديمي بازار هستند که سرمايه گذاري زيادي را براي معاملات بورس اختصاص داده است و عموما با نگاه کوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت سرمايه گذاري متنوه ایی در پورتفوی بورسی خو دارند. اين بخش از مشتريان با توجه به حجم زياد سرمايه گذاري (به نسبت کاربران ويژه) و استراتژي خود ( استراتژی سرمايه گذار ي و استراتژی معاملاتي )  نياز به خدمات اطلاعاتی، گزارشات دوره ایی، تحليها و سیگنالهای خاص و پيگيريهاي ويژه ايي دارند که با سفارش نوع خدمات، نيازهاي اطلاعاتي ،تحلیلی و معاملاتي خود را از سايت دريافت مي نمایند.

                                                                                        مدیریت بورسيران

   مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا  تلگرام @mahmoodshokraneh

جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

1 – خدمات بورسیران در یک نگاه

2 – خدمات ویژه در یک نگاه

3 – خدمات تضمینی در یک نگاه  

 با عضويت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین با شید