انتخاب برگه

خدمات بورسیران در یک نگاه

 خدمات بورسیران

وب سايت ” بورسيران ” در عرصه اقتصادی و در بازار سرمايه – بازار بورس، با موضوع فعاليت ارائه خدمات، اطلاعات، تحليلهاي کارشناسي، پيش بيني و پيشنهادات، در غالب دیدگاه و تحلیل شخصی غیر تعهدآور و به عنوان مشورت، همفکري و تبادل تجارب، به منظور آسان سازي فرايند تصميم گيري و اتخاذ تصميمات درست، با سه هدف مهم، مديريت سرمايه، حفظ سرمايه و کسب سود در بازار بورس تهران ، فعالیت می نماید.

خدمات سايت بورسيران

بطور کل در “ سایت بورسيران “سه نوع  خدمات ارائه مي گردد :

1- خدمات عموي  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت )، شامل :

             الف )  مطالب عمومي سايت

               ب   )  کانال رسمي بورسيران در تلگرام 

                  ج )   مطالب ويژه سایت ( دسترسی فقط برای خریداران خدمات تضمینی و سفارشی ماهانه و سه ماهه)

2- خدمات تضمینی : سیگنال های تضمین شده و پربازده (ریسک پذیر ) با رشد چند روزه : شامل  :

           1 – سیگنال سفارشی    : سیگنال های معتبر با تضمین کسب  15% سود  در 5 روز بازار با ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی 

           2- سیگنال فوق العاده    :   سیگنالمعتبر با تضمین کسب  35 % سود در 10روز بازاربا ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی 

           3- سبد سهام تضمینی  :  تضمین سود سبد سهام ماهانه 40 % ، و سه ماهه 100 % 

3- خدمات سفارشی   : سیگنال ها و سبد های هوشمند تضمین شده و پربازده با پشتیبانی ویژه و آنلاین، آموزشهای کاربردی آنلاین با ارائه فایلآموزشی کاربردی جديد !

         1 – سیگنال هوشمند تضمینی   : سیگنال های هوشمند با تضمین 50% سود در 10 روزبا پشتیبانی ویژه و آنلاین، آموزشهای کاربردیآنلاین، و ارائه فایلآموزشی کاربردی جديد !

         2 – سبد هوشمند تضمینی    :تضمین سود سبد سهام ماهانه 50 % ، و سه ماهه 150 %  با پشتیبانی ویژه و آنلاین، آموزشهای کاربردیآنلاین، و ارائه فایلآموزشی کاربردی جديد !

مشتريان و دايره هدف سايت بورسيران

به جهت سهولت و استفاده بهتر از محتوای وبسایت بورسيران، مشتريان بورسیران با توجه به ميزان سرمايه، نوع سرمايه گزاري و استراتژي مشتريان، در سه دسته کلي به شرح زير طبقه بندي و تعریف می شود. :

ميهمان :  فردي که در سايت ثبت نام نکرده، و يا با حساب کاربري خود وارد سايت  (Login) نشده باشد، ميهمان تلقي ميشود. ميهمان فقط به بخش محدودي از محتويات عمومي سايت دسترسي دارد. جهت دسترسي به کليه محتويات عمومي سايت، و تهیه و ارتقاع اشتراک خود و استفاده از محتویات تخصصی و حرفه ایی، ابتدا در سایت ثبت نام  نمائید که تنها در چند ثانيه و به سهولت انجام پذير است.

1- عضويت عادي : میهمان، بعد ازثبت نام در سايت به کاربر و يا عضو عادي شناخته ميشود. هر کاربر جهت دسترسي به خدمات و اطلاعات تخصصي و کاربردي تر ضروري است سطع عضويت  ( سطح اشتراک )خود را بسته به نياز خود، به عضويت يا کارير ويژه و يا عضويت و يا کاربر سفارشي ارتقاء دهد

2- اشتراک ويژه : عضو ويژه از معامله گران روزانه و حرفه ايي بازار بورس است که به عنوان شغل اصلي و يا به عنوان شغل دوم، فعالانه به معاملات سهام مي پردازند و عموما با نگاه کوتاه مدت ( روزانه، هفتگی، ماهانه) سرمايه گذاري مي کند و معمولا مهمترين نيازهاي خبري، آموزشی، تحليلي، و سيگنال ها . . . خود را بصورت روزانه و مستمر دریافت مي کنند.

خدمات اشتراک ویژه، با نام تجاری بورسیران پلاس ( دسترسی همزمان به محتوای ویژه سایت و کانال VIP ) ارائه می شود.

3- اشتراک سفارشي : کاربر يا عضو سفارشي از سرمايه گذاران و معامله گران حرفه ايي و عموما قديمي بازار هستند که سرمايه گذاري زيادي را براي معاملات بورس اختصاص داده است و عموما با نگاه کوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت سرمايه گذاري متنوه ایی در پورتفوی بورسی خو دارند. اين بخش از مشتريان با توجه به حجم زياد سرمايه گذاري (به نسبت کاربران ويژه) و استراتژي خود ( استراتژی سرمايه گذار ي و استراتژی معاملاتي )  نياز به خدمات اطلاعاتی، گزارشات دوره ایی، تحليها و سیگنالهای خاص و پيگيريهاي ويژه ايي دارند که با سفارش نوع خدمات، نيازهاي اطلاعاتي ،تحلیلی و معاملاتي خود را از سايت دريافت مي نمایند.

                                                                                        مدیریت بورسيران

   مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا  تلگرام @mahmoodshokraneh

 با عضويت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین باشید  !

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( ماهانه – 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال