انتخاب برگه

سبد سهام هوشمند تضمینی مرداد 99 ( 15 سهم )

سبد سهام هوشمند تضمینی مرداد 99 ( 15 سهم )

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را رعایت فرمائید :

اعتبار تحلیلها صرفا در روز انتشار و در صورت وقوع کامل شرط، قابل برسی است.

استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال است که بمنظور حصول پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت سهم بکار می‌رود.

با توجه به شروط و تعهدات سبد سهام تضمینی، لطفا معاملات را طبق راهنمایی ارائه شده انجام و شرط خرید، حد ضرر، و شروط خروج را رعایت فرمائید.

همواره حدود 10 % از کل سرمایه خود را نقد نگهدارید و مانده را ( تقریبا ) بطور مساوی تقسیم بر تعداد سهام سبد اختصاص دهید. ( مدیریت سرمایه )

در صورت وقوع رویداد خاص، نشر و درز اخبار مهم، افشای اطلاعات تاثیر گذار . . ، که موجب بروز جو هیجانی ( تغییرات بیش از 15000 واحد شاخص کل ) در بازار و یا به تناسب گروه مورد نظر گردد، این تحلیل، بطور عمومی فاقد اعتبار می باشد.


اطلاعیه مهم بورسیران 21 فروردین 1400
به کلیه خریداران سبد سهام تضمینی ( تیر 99 تا دی 99 )


اطلاعیه مهم بورسیران به خریداران سبد سهام تضمینی

عرض ادب و وقت بخیر
قابل توجه کلیه مشتریان محترم خریداران سبد سهام تضمینی از تیر 99 تا دی 99

برابر اطلاعیه قبلی کماکان در انتظار تغییر و بهبود حداقل شرایط برای ادامه خدمات ( ارائه یک سبد سهام جدید با همان تعهدات خریداری شده ) برای مشتریان گرامی هستیم.
همچنین به پاس وفاداری و همراهی در سال ریزشی بورس، و به منظور حمایت از مشتریان گرامی خود، یک سبد سهام تضمین ( با همان بسته خریداری شده و غیر تضمین ) رایگان با زمان انتشار با انتخاب مشتریان گرامی تقدیم می گردد.

با نگاه به وضعیت چند ماه اخیر بازار، امیدواریم پیش بینی و توقف ادامه خدمات ( بند 7 و 8 بند مصرح شروط و تعهدات) تا تغییر شرایط را تنها کار درست در جهت حفظ سرمایه و یا کاهش زیان سرمایه گذاران عزیز ارزیابی و مورد عنایت دوستان گرامی قرار گرفته باشد.
انتظار داشتیم که طی دو ماه گذشته با بهبود حداقلی شرایط، ادامه خدمات در قالب ارائه سبد جدید سه ماهه با تعهدات کامل در سبد بهمن 99 آغاز گردد اما همانطور که ملاحظه و تجربه شد، با توجه به شرایط بازار حتی سبد اسفند 99 و فروردین 1400 هم منتشر نگردید.
امیدواریم و در صورت بهبود حداقلی شرایط بازار، ادامه خدمات در قالب سبد سهام اردیبهشت 1400 آغاز گردد ( در غیر اینصورت سبد ماه بعد) که مراتب اطلاع رسانی می گردد.
همچنین در صورت انتشار سبد سهام جدید ( که شامل سبد شما هم خواهد بود ) در صورت عدم آمادگی جهت استفاده از سبد سهام تضمینی ( به هر دلیل شخصی )، این امکان وجود دارد که یک سبد سهام شما با همان تعهدات خریداری شده برای شما محفوض خواهد بود ( لطفا و حتما با مدیریت تماس و اطلاع دهید. )

ضمن آرزوی سلامتی، از شکیبایی، و همراهی شما نهایت تشکر و قدردانی را دارم. با احترام محمود شکرانه


تاریخ انتشار سبد سهام هوشمند تضمینی مرداد 99،  شنبه 4 مرداد

آخرین بروزرسانی 12 مهر 

اطلاعیه مهم ! 28 مهر

با توجه به اصلاح مستمر بازار، ناشی از سیاست صبر و انتظار بازار به دلیل انتخابات آمریکا، وفق پیش بینی و اختیارات بند 4.2 و 5 توافق و شروط تعهدات بورسیران ، خدمات و پشتیبانی سبد سهام مهر 99 متوقف و پس از انتخابات آمریکا و تثبیت نسبی شرایط بازار ، اطلاع رسانی و ادامه خواهد داشت.
اگز به هر دلیل حد ضرر را عایت نکرده و هنوز سهام سبد را دارید، توصیه ما خروج در بالاترین قیمت است.   با  احترام

اطلاعیه مهم 11 مهر !
1-به دلیل ریزش ناگهانی بازار از 20 مرداد، علارغم ارائه حد ضرر، تعدادی از مشتریان سبد سهام اقدام لازم جهتت خروج را جدی نگرفتند و، زیان قابل تاملی را متحمل شدند. طبق اطلاعیه منتشر شده، به جهت همیاری و پشتیبانی مشتریان گرامی، مدت یک ماه به خدمات و تعهدات بورسیران اضافه می گردد. 

2 – با توجه به بی ثباتی و بازار و به منظور اطمینان از بازگشت شاخص و ثبات بازار، بروز رسانی  سهام سبد بصورت خلاصه بوده و اطلاعات تکمیلی بعد از برسی نتایج بازار در روز دوشنبه 14 مهر اضافه می گردد.

اطلاعیه مهم 24 مرداد !

قابل توجه کاربران سبد سهام تضمینی مرداد99

نظر به شرایط اصلاحی بازار از 20 مرداد، و با توجه به سیگنالهای سبد، و تعیین محدوده های احتمالی اصلاحی ( محدوده اهداف تعیین شده ) و دستورالعملهای خروج، انتظار می رود در صورت تحقق دو شروط خروج، ارائه شده در سیگنالها، از سهم خارج شده باشید.
در صورتیکه به هر دلیل تاکنون از سهم خارج نشده اید، پیشنهاد می شود دیگر خارج نشده و صبوری نمائید.
همچنین انتظار می رود روز یکشنبه 26 مرداد و یا نهایت روز دوشنبه 27 مرداد ،شاخص حمایت شده و برگشت نماید.
از اینرو تاکید می شود جهت خرید در محدوده جذاب کف قیمتی ( و یا میانگین جهت جبران زیانهای احتمالی ) پس از حمایت و مثبت شدن شاخص کل، در محدوده حمایتی فردا یا دوشنبه، در کمترین قیمت ممکن ، میانگین قوی ( خرید) انجام دهید.
پس از برگشت شاخص دومین بروزرسانی سبد منتشر می گردد. با احترام

توضیحات مهم

مشتری گزامی بورسیران متعهد است سبد و هریک از سهام سبد، بمدت 60 روز بازار از تاریخ انتشار پشتیبانی گردد، بنابرین نگران تاخیر در انتشار تعدادی از سهام سبد، و یا بسته بودن تابلوی سهم ( به هر دلیل)  و یا عدم امکان خرید ( صف خرید و یا در اصلاح ) سهم نباشید.

همچنین هیچ اصراری برای خرید تمام سهام سبد در روز اول بروزرسانی نخواهیم داشت و صرفا پس از تحقق شرط خرید وارد می شویم.


سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98

بازار بورس چیست !؟ مهارت یا تخصص ؟ سندرم کمالگرایی چیست ؟       تیپ شخصیتی و معامله گری شما چیست؟ (2)

  تیپ شخصیتی و معامله گری شما چیست؟ (1)  همه چیز در باره نسبت ریسک به سود       انواع معامله گران در بازار مالی 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

1 – خدمات بورسیران در یک نگاه

2 – خدمات ویژه

  • اشتراک ویژه                                   :  دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران ماهانه به بالا )
  • فیلترهای هوشمند بورسیران    : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

3 – خدمات تضمینی :

  • سیگنال فوق العاده تضمینی    : تضمین 25 % سود در 15 روز بازار، 3 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلانن ( خرید ماهانه به بالا )
  • سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلانن ( خرید ماهانه به بالا )
  • سبد سهام تضمینی                 : تضمین 60 % سود در سه ماه، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) با پشتیبانی اختصاصی آنلاین 
  • سبد سهام هوشمند تضمینی : تضمین 100 % سود در سه ماه، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی آنلاین   

 جهت اطلاع فوری از اخبار و رویدادهای مهم بازار بورس، عضو   کانال بورسیران در تلگرام  شوید.

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی مرداد 1403

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !