عیدانه بورسیران 

پیشاپیش فرا رسیدن عید باستانی نوروز را تبریک و شادباش عرض می کنیم.

ضمن تشکر و قدردانی از همراهی کاربران گرامی، در هفته های پایانی سال و به رسم سنوات قبل به کلیه مشتریان محترم سال 1399 بورسیران که در طول سال 1399 حداقل یک خرید داشته و یا خرید نمایند، عیدانه ایی به شرح زیر تقدیم می گردد.

1-به کلیه مشتریان سال 1399 یک سیگنال فوق العاده غیر تضمینی به ارزش 7.5 میلیون تومان ( تاریخ انتشار به انتخاب شما ) و یا تخفیفی معادل آن برای خرید بعدی ( معتبر تا پایان بهار 1400) تقدیم می گردد. ( در فیلترها، عیدانه فقط برای خریداران یکجا کلیه فیلترها تعلق می گیرید )

2 -برای خریداران هر یک از خدمات بورسیران تا پایان روز 29 اسفند، عیدانه تخفیف خرید برابر جدول زیر ( عیدانه 1400 ) تقدیم می گردد.

عیدانه 1400-بورسیران

عیدانه 1400-بورسیران

به عنوان مثال : اگر در روز 20 اسفند خدمات مورد نظر خود را خرید نمائید. طبق حدول فوق میزان تخفیف ( عیدانه 1400) شما 50 % تخفیف خواهد بود بنابراین هنگام پرداخت ، 50 % از قیمت خدمات انتخابی کسر و مابقی را واریز نمائید. 

جهت خرید هر یک از خدمات بورسیران با تخفیف عیدانه 1400 از طریق لینکهای زیر وارد شوید. 

خرید فیلترهای هوشمند بورسیران

خرید اشتراک ویژه

خرید سیگنال فوق العاده بورسیران

خرید سیگنال هوشمند بورسیران

خرید سبد سهام تضمینی بورسیران

شما می توانید حهت بهره مندی از عیدانه 1400، خدمات مورد نظر خود را پیش خرید نمائید.

در صورت تمایل برای استفاده از عیدانه 1400، با پیش خرید هر یک از خدمات مورد نظر خود، خدمات فوق را رزرو نمائید و در هر تاریخی که شما انتخاتب نمائید، خدمات فوق ارائه می گردد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

ضمن طلب بخشش برای خطاها و کوتاهی های احتمالی در ارائه خدمات در طول سال جاری، امیدواریم در سال جدید با انرژی بیشتر و روحیه بهتری در خدمت شما عزیزان باشیم.

بدین منظور گروه بورسیران از ابتدای سال جدید، خدمات جدید و کاملا متفاوت رمز ارزها را در سطح جهانی ارائه خواهد نمود.

بورس کوین، عصر رمز ارزها-burscoin

بورس کوین، عصر رمز ارزها-burscoin

مجددا و پیشاپیش عید نوروز و سال جدید 1400 را به ایران زمین و همه پارسیان این مرز و بوم تبریک و شادباش عرض می کنیم و آرزوی تندرستی و سالی مبارک و پر برکت و با آرامش برای همه ایرانیان آرزو می نمائیم.

                                                                             با احترام                 مدیریت بورسیران

بازدیدها: 28