سیگنال فردا،شکار فرصت های بازار

 کاربر گرامی،لطفا موارد زیر را رعایت فرمائید :

موقعیت های معرفی شده برای خرید یا فروش، نظر و تحلیل شخصی است و مختص همان روز است،همچنین خرید فقط پس از وقوع کامل شرط سیگنال مجاز و معتبر است.هر گاه حد ضرر با شکست یک خط روند یا یک سطح حمایتی معتبر فعال شود ،پس از شکست این سطح که تثبیت کمتر از آن تایید می شود،معمولا منتظر پول بک به سطح مذکور هستیم که فرصت خروج با کمترین ضرر فراهم خواهد آمد


سیگنال فردا ثرود 5 فروردین

تحلیل تکنیکال و سیگنال ثرود 5 فروردین - بورسیران

تحلیل تکنیکال و سیگنال ثرود 5 فروردین – بورسیران

اولین سیگنال سال جدید را با تحلیل نمودار ثرود آغاز می کنیم. سهم در بازه روزانه و در روند نزولی میان مدت (7 ماهه ) قرار دارد. در سیستم معاملاتی بسیار معتبر چنگال اندروز،قیمت در آخرین تلاش خود در رسیدن به خط میانه با شکست در مقاومت  1167، و طبق قانون هاگوپیان (قانون 4 چنگال) ریزش قابل توجهی کرده و از خط میانه دور می شود اما در محدوده خط موازی پائینی مورد حمایت قرار گرفته به سمت هدف مهم خود – خط میانه چنگال رشد می کند.

خرید در محدوده 990 و در کمترین قیمت ممکن در ابتدای بازار با حد ضرر 5 درصد زیر قیمت خرید ارزنده می باشد. اندیکاتور RSI در محدوده کف افزایش عرضه با توجه به حمایت ذکر شده در بالا،به سمت محدوده افزایش تقاضا خیز برداشته و در بهترین شرایط خرید در کف،سیگنال خرید و رشد چند روزه قیمت را صادر گرده است.

مشاوره مهم : شما می توانید در صورت تمایل با تهیه خدمات سبد بانی (  خرید خدمات سبد بانی ) تحلیلها،سیگنالها و نکات مهم خرید ،نگهداری و فروش سهام سبد خود را روزانه تا پایان مدت اعتبار خود،دریافت دارید .جهت اطلاع بیشتر  خدمات  سبد بانی چیست ؟ را مطالعه فرمائید.


محمود شکرانه 

واحد پیش بینی بازار – بورسیران 


جهت اطلاع از روند،وضعیت،اخبار و رویدادهای بازار مطالب زیر را مطالعه فرمائید.

سیگنال گکوثر 6 فروردین       سیگنال خاهن 5 فروردین

تحلیل هفتگی بازار منتهی به 28 اسفند       تحلیل ماهانه بازار اسفند 96 

 تحلیل سالانه بازار سال 96        خدمات  سبد بانی چیست ؟       خرید خدمات سبد بانی  


 با عضويت در خبرنامه و گروه تحلیلی و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

خبر نامه بورسيران :

 کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.

کانال ويژه بورسيران VIP در تلگرام ( سيگنال سهم،حق تقدم و نوسان گيري  )   جديد !