سهام ارزنده بازار،سهام جذاب خريد و فروش

کلیه سهام ارزنده زیر با استفاده از فیلترهای هوشمند بورسیران شناسایی و پس از برسی پارامترهای بنیادی و ارزیابی توسط اندیکاتورهای تکنیکال بسیار معتبر جهانی انتخاب و معرفی می گردد.

سهام معرفی شده  صرفا جهت معاملات روزانه بوده و در همان تاریخ انتشار و در بازار نرمال معتبر است ( اگر چه ممکن است تا 2 الی 3 روز بعد هم قابل استفاده و اتکا باشد.). در صورت بروز رويداد خاص و يا نشر و درز اخبار و اطلاعات مهم و تاثير گذار،که موجب بروز جو هيجاني در سهم و یا بازار گردد،بطور کل فاقد اعتبار عمومي است. 

سهام ارزنده فردا 5 فروردین

نمادهای زیر گارد صعودی چند روزه داشته و در صورت خرید، جهت کسب حداکثر دامنه سود دهی نماد، با توجه به قیمت پایانی، تحلیل تکنیکال نمودار و حجم تقاضا در بازار، سهامداری نمائید. همچنین توصیه می شود در صورت محدودیت مالی،تر حیحا ابتدا از هر صنعت (با توجه به سایر تمهیدات لازم قبل از خرید) ابتدا یک نماد خریداری شود. و توصیه آخر سهام معرفی شده را در همان دقائق اولیه و ترجیحا در پیش بازار سفارش دهید.

سهام ارزنده فردا 5 فروردین -بورسیران

توصیه مهم ! : سهام معرفی شده صرفا جهت معاملات روزانه می باشد. در صورتی که معاملات چند روزه، ماهانه، کوتاه مدت، میان مدت و یا بلندت مدت انجام میدهید، با توجه به میزان سرمایه و استراتژی معاتلاتی خود، جهت تشکیل سبد  سهام ارزنده وانتخابهای بهینه تر با درصد احتمال رشد بالاتر ، توصیه می شود،قبل از خرید با  ارتباط با مدیریت بورسیران  و یا شماره  09123573940  رایگان مشاوره نمائید. همچنین توصیه می شود اگر بالای 20 میلیون سبد سهام دارید،حتما خدمات  سبد بانی چیست ؟   را بخوانید .

 


 محمود شکرانه

واحد پیش بینی بازار– بورسيران


 جهت اطلاع از روند،وضعيت،اخبار و رويدادهاي بازار مطالب زير را مطالعه فرمائيد. 

سهام ارزنده فردا 6 فروردین

تحلیل هفتگی بازار منتهی به 28 اسفند       تحلیل ماهانه بازار اسفند 96 

 تحلیل سالانه بازار سال 96        خدمات  سبد بانی چیست ؟       خرید خدمات سبد بانی  


با عضويت در خبرنامه و گروه تحلیلی و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد ! 

خبر نامه بورسيران :

 کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.