انتخاب برگه

سبد سهام تضمینی آذر 99

سبد سهام تضمینی آذر 99

سبد سهام تضمینی آذر 99

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را رعایت فرمائید :

اعتبار تحلیلها صرفا در روز انتشار و در صورت وقوع کامل شرط، قابل برسی است.

استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال است که بمنظور حصول پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت سهم بکار می‌رود.

با توجه به شروط و تعهدات سبد سهام تضمینی، لطفا معاملات را طبق راهنمایی ارائه شده انجام و شرط خرید، حد ضرر، و شروط خروج را رعایت فرمائید.

همواره حدود 10 % از کل سرمایه خود را نقد نگهدارید و مانده را ( تقریبا ) بطور مساوی تقسیم بر تعداد سهام سبد اختصاص دهید. ( مدیریت سرمایه )

در صورت وقوع رویداد خاص، نشر و درز اخبار مهم، افشای اطلاعات تاثیر گذار . . ، که موجب بروز جو هیجانی ( تغییرات بیش از 15000 واحد شاخص کل ) در بازار و یا به تناسب گروه مورد نظر گردد، این تحلیل، بطور عمومی فاقد اعتبار می باشد.

 بورسیران متعهد است سبد و هریک از سهام سبد، بمدت 60 روز بازار از تاریخ انتشار پشتیبانی گردد، بنابرین نگران تاخیر در انتشار تعدادی از سهام سبد و یا بسته بودن تابلوی سهم ( به هر دلیل)  و یا عدم امکان خرید ( صف خرید و یا در اصلاح ) سهم نباشید.


  آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی آذر 99
انتشار سبد جمعه 7 آذر

آخرین بروزرسانی 20 بهمن

اطلاعیه مهم بورسیران 21 فروردین 1400
به کلیه خریداران سبد سهام تضمینی ( تیر 99 تا دی 99 )


اطلاعیه مهم بورسیران به خریداران سبد سهام تضمینی

عرض ادب و وقت بخیر
قابل توجه کلیه مشتریان محترم خریداران سبد سهام تضمینی از تیر 99 تا دی 99

برابر اطلاعیه قبلی کماکان در انتظار تغییر و بهبود حداقل شرایط برای ادامه خدمات ( ارائه یک سبد سهام جدید با همان تعهدات خریداری شده ) برای مشتریان گرامی هستیم.
همچنین به پاس وفاداری و همراهی در سال ریزشی بورس، و به منظور حمایت از مشتریان گرامی خود، یک سبد سهام تضمین ( با همان بسته خریداری شده و غیر تضمین ) رایگان با زمان انتشار با انتخاب مشتریان گرامی تقدیم می گردد.

با نگاه به وضعیت چند ماه اخیر بازار، امیدواریم پیش بینی و توقف ادامه خدمات ( بند 7 و 8 بند مصرح شروط و تعهدات) تا تغییر شرایط را تنها کار درست در جهت حفظ سرمایه و یا کاهش زیان سرمایه گذاران عزیز ارزیابی و مورد عنایت دوستان گرامی قرار گرفته باشد.
انتظار داشتیم که طی دو ماه گذشته با بهبود حداقلی شرایط، ادامه خدمات در قالب ارائه سبد جدید سه ماهه با تعهدات کامل در سبد بهمن 99 آغاز گردد اما همانطور که ملاحظه و تجربه شد، با توجه به شرایط بازار حتی سبد اسفند 99 و فروردین 1400 هم منتشر نگردید.
امیدواریم و در صورت بهبود حداقلی شرایط بازار، ادامه خدمات در قالب سبد سهام اردیبهشت 1400 آغاز گردد ( در غیر اینصورت سبد ماه بعد) که مراتب اطلاع رسانی می گردد.
همچنین در صورت انتشار سبد سهام جدید ( که شامل سبد شما هم خواهد بود ) در صورت عدم آمادگی جهت استفاده از سبد سهام تضمینی ( به هر دلیل شخصی )، این امکان وجود دارد که یک سبد سهام شما با همان تعهدات خریداری شده برای شما محفوض خواهد بود ( لطفا و حتما با مدیریت تماس و اطلاع دهید. )

ضمن آرزوی سلامتی، از شکیبایی، و همراهی شما نهایت تشکر و قدردانی را دارم. با احترام محمود شکرانه


توضیحات مهم 20 بهمن : علاوه دلائل ریزشهای بازار که در توضیحات 28 مرداد اشاره شد، متاسفانه دخالتهای بعضی از نهادهای و مسئولان غیر مسئول در مدیریت بازار سرمایه عامل جدید ریزشها و خروج سرمایه از بازار بوده است بنحوی که رئیس سازمان بورس با اشاره به این دخالتها، مجبور به استفا گردید و از آنجائیکه مساله اصلی همچنان پابرجاست، ریزشهای بازار و خروج سرمایه حتی با انتخاب رئیس جدید سازمان ادامه پیدا کرد

 شدت و تداوم زیان سهامداران خرد و نارضایتی آنها سبب تجمعات چند روزه مقابل سازمان بورس گردید که با توجه به یش رو بودن روز 22 بهمن، دستوراتی برای تقویت و بهبود بازار صادر کردید از جمله مصوبات آخرین جلسه شورای عالی بورس و اعمال ( موقتی ) محدودیت دامنه معاملات بین 6+ تا 2- می باشد که از روز شنبه 25 بهمن اجرا می گردد

متاسفانه این تداوم ریزشها دست بورسیران را در بروزرسانی ها بسته است زیرا عملا به دلیل تداوم ریزشها و شکسته شدن پی در پی سطوح حمایتی، تمام تحلیلها و زحمات گروه در همان یک دقیقه اول بازار به باد می رود و شرایط ورود مهیا نمی گردد. با تجربه دو روز بازار مثبت اخیر و با امید تداوم نسبی این وضعیت بویژه با اجرایی شدن محدودیت دامنه نوسانات، جدیدترین بروزرسانی تقدیم می شود. جهت رفع نگرانی مشتریان گرامی یادآوری می شود که با توجه به مواد بند 7 و 8 توافقات ،شروط و تعهدات بورسیران، چند روزی به دوره سبد اضافه می گردد تا در بازار نسبتا متعادل، فرصت کسب سود بیشترفراهم گردد.

توضیحات مهم 28 دی:  بازار بورس به دلائل تشدید وضعیت نامناسب اقتصادی، خستگی اجتماعی از شرایط کرونا، دعواهای سیاسی مسئولان، اعلام تعرفه های دستوری وزیر صمت، جذابیت موقتی بازار رمز ارزها و خروج سرمایه از بازار بورس به این بازار و رویدادهای خارج از بورسی ( پیروزی بایدن و احتمال مذاکره و کاهش تنش سیاسی رفع تحریمها ) و در آخر صحبت هایاخیر رئیس جمهور و  بعضی مسئولین در کاهش قیمت ارز تا 15 هزار تومان ( کاهش یکباره سود شرکتهای صادرات محور و تولیدی داخلی ) بازار بورس را با اصلاح شکننده ایی روبروکرده است. اگر سیاست‌ها و شرایط تغییر نکند، قطعا تغییری در بازار بورس رخ نخواهد داد و چه بسا وضعیت بازار بورس بدتر هم خواهد شد. از اینرو به جهت حفظ سرمایه مشتریان گرامی، در بروزرسانی امروز صرفا حد ضر و محدوده احتمالی برگشت سهام در حال اصلاح ارئه می شود و پیشنهاد می شود که تا پایان هفته جاری خرید جدید انجام نشود.
توضیحات مهم 20 دی:
دلیل تاخیر در بروزرسانی سبد آذر، شرایط خنثی و اصلاحی بازار می باشد که بروزرسانی را بی اثر می کند. اگر سهامی به حد ضرر خورده است ، قائدتا باید خارج شده باشیم و چون بازار اصلاحی است بروزرسانی فایده ایی ندارد و اگر سهامی دوره خنثی و نوسان رفت و برگشت در دامنه کوتله دارند ( یکی دو روز مثبت و یکی دو روز منفی)، طبیعتا نه اهدافی را کسب کرده اند و نه به حد ضرر رسیده اند بنا براین آخرین بروزرسانی معتبر می باشد.

توضیحات مهم 29 آذر : در شرایط عادی که شاخص مثبت است طبق سیگنال رفتار کنید اما هر زمان شاخص کل افت بیش از 5000 واحد و شاخص هموزن منفی شد، روی سیگنال داده شده تمرکز کنید و اگر سهم شما بیش از 2% منفی شد سریع خارج شوید.

توضیحات مهم 15 آذر : اکثریت سهام سبد ارائه شده پس از رشد چند روزه با توجه به نگرانی کلیت بازار از مقاومت شاخص در محدود 1.5 میلیون، تصویب لایح خروج از محدودیت برجام و …  وارد اصلاح جزیی شده است ( نقد کردن سودهای 3 هفته اخیر برگشت بازار ) و با توجه به کلیت شرایط سیاسی و اقتصادی ، بویژه اصلاحی بودن بازار های موازی، انتظار میرود بازار بورس هفته پرباری را از اوائل هفته پیش رو در بازار بورس تجربه نماید

ابتدا ثبت نام  سپس با نام کاربری خود وارد / Login شوید 


سبد سهام تضمینی دی 99   سبد سهام تضمینی فروردین 99    سبد سهام هوشمند تضمینی اسفند 98 

  سبد سهام هوشمند تضمینی بهمن 98   سبد سهام تضمینی آذر 98     سبد سهام شهریور 98

 

بازار بورس چیست !؟ مهارت یا تخصص ؟ سندرم کمالگرایی چیست ؟       تیپ شخصیتی و معامله گری شما چیست؟ (2)

  تیپ شخصیتی و معامله گری شما چیست؟ (1)  همه چیز در باره نسبت ریسک به سود       انواع معامله گران در بازار مالی 


برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 خدمات بورسیران در یک نگاه

1 – خدمات ویژه بورسیران

اشتراک ویژه                          : دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان فقط برای خریداران ماهانه به بالا )

فیلترهای هوشمند بورسیران : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

کانال بورسیران در تلگرام        : کانال رسمی بورسیران در تلگرام

کانال پشتیبانی در تلگرام        :  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام ( جهت پشتیبانی خدمات و ارتباط دو سویه )

2 – خدمات تضمینی بورسیران :  تضمین سود، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی و  آنلاین در طول بازار

سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی

سیگنال هوشمند تضمینی    : تضمین 100 % سود در 30 روز بازار دامنه نوسانات 20% روزانه، 10 بروزرسانی   جدید ! 

سبد سهام تضمینی            : تضمین 100 % سود در سه ماه، 20 بروزرسانی 

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

خرید سبد سهام تضمینی تیر 1403

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !