انتخاب برگه

قوانین و مقررات بورسیران

کلیه کاربران عضو سایت، قوانین و مقررات بورسیران را می پذیرند.

وبسايت بورسيران، با توجه به اهداف و موضوع فعالیت خود ( در باره بورسیران ) صرفا به عنوان مشارکت در آگاهي بخشي و فرهنگ سازي در فعاليتهاي بازار سرمايه و همچنين شفافيت معاملات و کمک به تصميم گيري فعالان بازار سرمايه، بر اساس دیدگاه و برداشت کاملا شخصي و غير تعهدآور نویسندگان آن، مبتني بر اصول علمي، دانش روز و تجارب  شخصي، و با استفاده از داده هاي مالي، معاملاتي، اخبار و اطلاعات اقتصادي و سياسي …  از مجاري قانوني نظير سازمان بورس اوراق بهادار، سازمانها و شرکتهاي تابعه . . . و موسسات و نهادهاي مالي قانوني فعاليت مي نماید.

عدم قطعيت، قطعی ترین قانون بازار سرمایه

در بازار سرمايه هيچ قطعيتي وجود ندارد !   پارامترهاي بسيار متنوع، پيچيده و پويا ( اقتصادي، سياسي، روانشناختي . . . ) دائما در حال تغيير بوده و ما فقط نتايج آنرا تحت عنوان ” قيمت ” مشاهده  مي کنيم. حال آنکه به تعداد چهره ها ميتوان برای آن تحليل و تفسير ارائه نمود، بازار سرمايه شاهد و مصداق زنده نهيب رند شيراز  هر کسي از ظن خود شد يار من  !  ”  می باشد.

سلب مسئوليت

بر اين اساس هرگونه تحلیل، توصيه، پيشنهاد به خريد، فروش و نگهداري . . . سهام، صرفا نظر و تحلیل شخصی بوده که تنها با توجه و اتکا، به بخشي از واقعيتهاي بازار، که در محدوده اختيار، فهم و درک ماست، وبه صورت تحليل و پيش بيني محتمل !  و صرفا به عنوان مشورت و همفکري غير تعهد آور جهت کمک در  افزايش آگاهي ارائه مي گردد. زيرا معتقديم آگاهي،همفکري و مشورت ريسک معامله را کم مي کند.

بورسيران به کليه فعالان بازار سرمايه توصيه اکيد دارد، قبل از هرگونه اقدام در بازار سرمايه ابتدا شرايط و وضعيت محيط داخلي و خارجي کشور، بازار، صنعت، شرکت ( مديريت، مالي ،توليد، محصولات، فروش، برنامه ها، طرح هاي توسعه  . . . )، شرايط کلي بازار و در انتها شرايط تکنيکال را برسی و مطالعه نموده و با رعايت موارد روانشناسي بازار ،مدیریت سرمایه و با تحليل علمی و با مسئوليت شخصي تصميم گیری و اقدام نمایند.

از اينرو رسما اعلام مي گردد، بورسيران ضمن سلب مسئولیت  هيچگونه مسئوليتي در قبال تصميم، اقدام ونهايتا سود و زيان  شما در معاملات بورس ندارد. و توصيه اکيد، اخلاقي و خير خواهانه مي نمايد که “ هرگز بر اساس توصيه يک فرد و يا يک سايت در بازار سرمايه مبادرت به معامله ننمائيد.

شرايط و مقررات ثبت نام

 • وبسايت بورسيران www.bursiran.com در سايت “ستاد ساماندهي  پايگاهاي اينترنتي ” وزارت فرهنگ ارشاد اسلامي به آدرس www.samandehi.ir  ثبت و در حال طي مراحل تشريفات قانوني است. کلیه فعالیتهای سایت بورسیران،در چارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران و قوانین و مقررات موضوعه می باشد. بدیهی است رعايت کليه قوانين  و مقررات مذکور برای کلیه همکاران و کاربران سایت الزامي است. اين قوانين دربرگيرنده فهرست مصاديق محتواي مجرمانه مندرج در سايت www.internet.ir  ميباشد .
 • وبسايت بورسيران تحت مالکيت و مديريت بخش خصوصي است و هيچگونه وابستگي سيستماتيک به هيچ یک از سازمانها،ارگانها و يا نهادهای حکومتي و یا دولتي ندارد. اگر چه در صورت نياز و امکان  با رعايت موازين قانوني،از منابع انساني مجرب و متخصص در غالب همکاري بهره مند مي گردد.
 • ورود کاربران به وب‏‌سایت و دریافت خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت بورسیران است. توجه داشته باشید که ثبت نام،ثبت سفارش و استفاده از محتوای سایت (به هر شکل)نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین Iسایت بورسیران از سوی کاربر است.
 • هزينه هاي سايت بورسيران عمدتا از محل فروش خدمات عمومي و اختصاصي مورد درخواست  و توافق کاربران تامين مي شود و از اين جهت وبسايت بورسيران هيچگونه وابستگي و تعصبي نسبت به هيچ يک از نهاد های بازارسرمایه و شرکتهاي بورسي و غير بورسي ندارد.
 • وبسايت بورسيران اخلاقا متعهد است در ارائه کليه خدمات خود،در حد بضاعت فکري ،علمي و فني،کلیت اصول و استانداردهاي حرفه ايو احلاقی معرفي شده در بازارهاي مالي را رعايت نمايد . با اين وجود اين اصل مهم، تضمين کننده عدم وجود خطا ،جامعيت و قطعيت در مطالب و تحليلهاي سايت نمي باشد و  کليه توصيه ها و پيشنهاد ها و تحليلها تحت هر عنوان اظهار نظر  و تحلیلهای شخصي و غير تعهد آور است.
 • وبسايت بورسيران  و تيم کارشناسي و تحريريه ضمن پايبندي و تعهد به اصول اخلاقي در کسب حداکثر سود و حداقل زيان براي کليه مشترکين خود، در برابر عواقب هرگونه تصميم گيري  واقدامات کاربران عضو و سرمايه گذاران محترم بر اساس مطالب ،تحليل ها ،پيش بيني ،همفکري ها و  پيشنهادات غير تعهدآور اين  سايت،کاملا سلب مسئوليت مي نمايد .
 • هر نوع اظهار نظران همکاران و کاربران در هر غالب ،نظر شخصي آنهاست،و  درج آن در سايت به منزله تائيد مديريت سايت نيست. و وبسايت بورسيران مسئوليتي در صحت و سقم آن‌ ندارد. هر کاربر مسئول تصميمگيري و اقدامات خود ( خريد،فروش،نگهداري،تعويض . . . ) خواهد بود.
 • عدم رعايت هر يک از قوانين، شرايط و ضوابط مرتبط قانوني وبسايت بورسيران،با توجه به  نوع مورد ،بترتيب  سبب ، تذکر کتبي (ايميل و پيامک)، يک هفته تعليق ،يک ماه تعليق و در نهايت ابطال عضويت  مي گردد، معيار و نوع برخورد با تخلف موردي و با تشخيص مدیریت بورسيران است و کاربر حق  هرگونه اعتراض و شکايت را از خود سلب مي نمايد .در چنین وضعیتی،تحت هیچ شرایط باقی حق عضویت مستردد نخواهد شد.
 • اطلاعات کاربر( شماره موبايل، ايميل ،نام کاربري و رمز عبور. . . ) براي نمايش در سايت است، لطفا  از کلمات متعارف و فاقد معاني و مفهوم زشت استفاده شود بنحوي که به دور از عرف جامعه و معیارهای فرهنگی،ملی و دینی نباشد.
 • استفاده از چند نام کاربري براي يک فرد، استفاده از نام و عکس کاربران ديگر و همچنين اشخاص صاحب نام مجاز نيست.
 • امکان ثبت نام با مشخصات يکسان (نام کاربری،شماره موبایل و آدرس ایمیل ) برای هر کاربر،فقط براي يکبار وجود دارد. در صورت غيرفعال شدن حساب کاربری(به هر دلیل) و یا  اخراج کاربر (در صورت عدم رعايت قوانين سايت)،حتي به درخواست خود کاربر، امکان ثبت نام جديد با همان مشخصات تماس وجود ندارد.
 • وبسايت بورسيران هيچگونه فيلترينگي بر روي پست ها انجام نمي دهد( اگر چه قانونا و پيوسته حق آن را براي خود محفوظ مي دارد )،تمامي پست هاي کاربران به صورت عمومي در سايت نمايش داده مي شود . به کاربران عزيز اکيدا هشدار و توصيه مي کنيم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصي، محرمانه و يا اطلاعاتي که به هر نحوي مايل به انتشار آنها در سايت نمي باشيد ، جداً خودداري نماييد.
 • موارد خلاف موازين و قوانين و فرهنگ و عرف جمهوري اسلامي ايران ، افترا،، توهين، تهمت،بحث هاي سياسي و جناحي،  جهت دهي و يا جو سازي ،بکارگيري عبارات و کلمات رکيک و مغاير با عفت عمومي و اجتماعي و خارج از شان و عرف وموضوع فعاليت سايت بورسيران، مباحث  نامربوط و خارج از بحث‌هاي بازار سرمايه  تنها استسناء بند فوق (بند 13 همين توافقنامه ) خواهد بود ،در صورت مشاهده بفوريت و بدون مماشات حساب کاربري حذف خواهد شد، از ساير کاربران نيز خواهشمند است در صورت مشاهده هر گونه تخلف از طريق ارسال ايميل سايت info@bursiran.com   و یا تماس فوری با شماره  3940 – 357 – 0912 مديريت سايت را مطلع فرمايند.
 • در هر زمان و در هر مرحله ،درصورت انصراف کاربر ،اخراج و يا تعليق از عضويت  کاربر ( به دليل تخلف و يا عدول از مقررات هر يک از مواد مصرح و يا استنباطي اين توافق نامه و یا دستور کتبی مقامات قضایی ذیربط )،تحت هیچ شرایط وجه عضويت پرداختي مستردد نخواهد شد،اما هرگونه اشتباه در محاسبات از هر طرف لازم  و  قابل برگشت مي باشد.
 • رعايت و حقوق قانوني و مدني و حرفه اي  (مادي-معنوي) مجموعه وبسايت   بورسيران  از سوي کليه کاربران و سرمايه گزاران  محترم الزامي است هر گونه اعمال مجرمانه و يا قانوني در هر زمان و به هر شکل و به هر نحو عامدا و يا سهوا،از هر فرد و يا جمعي که سبب ضرر و زيان مادي و معنوي  به مجموعه بورسيران گردد،  عامل و يا عوامل مسئول و متعهد به جبران فوري و کامل خسارات احتمالي وارده مي باشند. در هر حال حق پيگيري قانوني براي بورسيران  و هر يک از مجموعه بورسيران محفوظ خواهد بود.
 • در هنگام استفاده از منابع ديگران (شخص،کتاب،سايت،… )جهت رعايت و حفظ حقوق مؤلفين حتماً منبع آن را ذکر نماييد ، در صورت درخواست  و يا اعتراض مالک اثر، پست و يا فايل ارسالي حذف خواهد شد ، در هر صورت مسئوليت عدم رعايت حقوق مولفين و ناشرين به عهده کاربر خواهد بود.
 • اين توافقنامه دربرگيرنده تمامي مقررات ميان کاربران و وبسايت بورسيران مي باشد. ثبت نام شما در سايت “بورسيران” به منزله مطالعه کامل و قبول کليه مقررات ،شرايط و ضوابط در اين سايت مي‌باشد.
 • وبسايت بورسيران حق بروزرساني بندها را براي خود محفوظ مي‌دارد.کاربر مسئول و متعهد به مرور و اطلاع مستمر و رعایت کامل آن مي باشد.

اينجانب کليه موارد فوق را مي پذيرم و درخواست ثبت نام در سايت بورسيران را دارم.  


 با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

 •  کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.
 • سیگنال تضمینی  ( تضمین 100% سود )   جديد ! 
 • سیگنال سفارشی ( تضمین 15% سود در 5 روز بازار )   جديد ! 
 • سیگنال فوق العاده  ( تضمین 35 % سود در 5 روز بازار )   جديد ! 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال