انتخاب برگه

سیگنال هوشمند تضمینی

سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران

 

تضمین 100 % سود در 30 روز بازار

( عودت وجه در صورت عدم تحقق شرط  )

دامنه نوسان روزانه 20 % ( 10%+   10%- )

شرایط و نحوه تضمین سیگنال هوشمند تضمیمنی با 100 % رشد در 30 روز

سیگنال های هوشمند تضمینی حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی و شرایط تکنیکال شاخص گروه، و شرکت ، بویژه روانشاسی بازار و معاملات سهم ) با در نظر داشتن بازه معاملاتی می باشد. سیگنالهای هوشمند تضمینی با شروط ( شروط و تعهدات بورسیران ) و تضمین کسب حداقل 100 % سود طی 30 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم کسب حداقل 100 % رشد ( بهر دلیل ) ، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

سواد بورسی خود را افزایش دهیم !

درست بودن یک تحلیل، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهمی که در یک بازه چند روزه سیگنال داده شده، ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی !

چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

ویژگیهای سیگنال هوشمند تضمینی 

 1.  کلیه سیگنالها از حق تقدم و با دامنه نوسان روزانه 20 % ( 10 %+ | 10 %- ) و خود سهم می باشند. ( در واقع با یک خرید دو سیگنال دریافت می کنید )
 2. کلیه تحلیل ها و سیگنالهای شامل سهم و حق تقدم ( 2 الی سه سیگنال در یک ماه ) می باشد. ( در صورت سرمایه می توانید معاملات سهم را هم انجام دهید )
 3. از منظر تکنیکال، کلیه سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد بیش از 100 % در یک ماه را دارند.
 4. کلیه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع سهم و حق تقدم،همراه با اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر، تکنیکهای خرید و زمان و محدوده قیمتی فروش، توضیحات و نکات مهم معامله گری ارائه می گردد.
 5.  پشتیبانی آنلاین اختصاصی در طول بازار ( حتی برای ورود و خروج، افزایش و کاهش سهام سیگنال مربوطه ) 
 6. حد اقل 8 بروزرسانی در طول 30 روز بازار ( تحلیل، سیگنال ورود و خروج، تکنیک های خرید،نکات کلیدی معاملاتی با توجه به شرایط سیال بازار )
 7. ارائه بسته آموزشی کاربردی  17 فایل آموزشی کاربردی و ضروری برای معامله گری ( معامله گری ، بازارار خوانی و تابلو خوانی … )
 8. دسترسی رایگان به محتوای اشتراک ویژه به ارزش ماهانه یک میلیون تومان جدید !

 طرح خرید اعتباری بورسیران با 50% تخفیف !

 

با استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران، هر یک از خدمات بورسیران را هم اکنون با  50 % تخفیف تهیه نمائید !

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh[/box]

سلب مسئولیت

کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت ، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه، اطلاع و پذیرش کامل کلیات و جزئیات این خدمات می باشد.

تعرفه سیگنالهای هوشمند تضمینی

قیمت سیگنال هوشمند تضمینی 30 میلیون تومان و غیر تضمینی 15 میلیون تومان می باشد. جهت استفاده از 50 % تخفیف آنی از تسهیلات طرح خرید اعتباری بورسیران استفاده فرمائید.

شروط و تعهدات سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران

1 – ملاک ارزیابی و محاسبه نتایج سیگنال هوشمند تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و ملاک سنجش 100 % رشد، جمع جبری درصد رشدهای آخرین قیمت معاملاتی مجموع حق تقدم های ارائه شده در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 30 روز متوالی بازار است. دلیل عدم محاسبه درصدهای منفی سهم در طول مدت تعهد، اعلام اهداف، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم می باشد. بنابراین عدم خروج از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد .

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم، 100 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد اما خدمات فوق تا پایان 30 روز بازار، بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب 100 % رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

3-نظر به ویژگی و شرایط سیگنالهای هوشمند تضمینی، در طول یک دوره 30 روزه بازار، برای خرید یک سیگنال هوشمند تضمینی، بین 3 تا 5 سهم ( بسته به ظرفیت سود گیری از سهام معرفی شده )، برای سیگنال دهی استفاده خواهد شد. بدیهی است ملاک محاسبه، مجموع جبری درصدهای مثبت کلیه سهام معرفی شده مندرج در بند 1 و 2 می باشد.

 به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

4.1 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و در صورت تکرار، در روز بعد هم به همین شکل. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بازنگری و اصلاح و یا در صورت صلاحدید ( با تشخیص بورسیران )، سیگنال جدید صادر می گردد.

4.2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به روزهای متوقف شده هر نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد .در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید ( بروزرسانی ) و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

5 با توجه به محدودیت زمانی در انجام تعهد بورسیران ( 100% سود در 30 روز بازار )، در طول مدت تعهد، هر زمان که شاخص کل، بیش از 3 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات ) منفی گردد، با توجه به اینکه حد ضرر ارائه شده است ( اختیار خروج )، آن 3 روزها در محاسبات 30 روزه تعهدات محاسبه نشده و به مدت زمان تعهد بورسیران اضافه می شود، تا امکان فرصت جهت روزهای مثبت بازار و کسب سود مشتری و زمان لازم برای تعهد 100 % سود ارائه شده ( بورسیران) ممکن گردد.

6طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت )، و یا شرایط اضطرار بازار، مانند ریزشهای ناگهانی ( بیش از 10 روز پیوسته شخص کل )، تغییر ناگهانی قوانین معاملات و یا محدودیتهای معاملاتی ( موثر بر تعهدات بورسیران – تشخیص با بورسیران است )، کلیه فعالیت و خدمات و پشتیبانی بورسیران، تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، بدیهی است پس از حصول شرایط عادی بازار، یکی از دو راه کار ارائه شده به انتخاب مشتری اعمال خواهد شد ( 1- ادامه خدمات با همان سیگنال و به تعداد روزهای متوقف شده به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد. و یا  2- سیگنال قبلی پشتیبانی نمی شود و یک سیگنال جدید رایگان و بدون دریافت وجهی، با همان تعهدات خریداری شده  ارائه می گردد )

7 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از خدمات و سهم معرفی شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد. پس از خرید سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( وفق بند 1 و 2 و7 )، امکان پذیر نمی باشد.  اما پس از واریز وجه و خرید و قبل از انتشار سیگنال، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، خرید و مبلغ واریزی فوق بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود.

8 – پس از پایان روز سی ام سیگنال، ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، در صورت عدم تحقق شرط تضمین شده، ، وجه دریافتی سیگنالهای روزانه، ظرف یک ساعت و سیگنال های تعدادی ( بیش از یک سیگنال خریداری شده )، روز سی و یکم آخرین سیگنال، و بطور یکجا به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

9 – پس ازخرید، بورسیران موظف است سیگنال فوق را حداکثر تا 3 روز کاری بازار ( به دلیل شرایط سیال سهم ، بازار و شرایط کشور )، منتشر نماید. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین ) ، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز سوم از تاریخ اعلامی انتشار سیگنال، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

10 –کلیه تحلیلها و پشتیبانی سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت رضایت مشتریان گرامی و سهولت دسترسی، اطلاع رسانی و مواردی از پشتیبانی، سیگنالهای روزانه را همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )نیز منتشر می کند (مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی).

11 –بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. همچنین خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه، اطلاع و پذیرش کامل جزئیات خدمات، شروط و تعهدات سیگنال هوشمند تضمینی و قوانین و مقررات سایت بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

12 –استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سیگنال هوشمند تضمینی، مشاوره، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران، حداقل خرید سهم برای هر سیگنال تضمینی حداقل 100 میلیون و برای تضمین نشده 60 میلیون تومان در نظر گرفته شود.
 3. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد داشته باشیم.
 4.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 5. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

پرداخت و خرید سیگنال هوشمند تضمینی :

قیمت سیگنال هوشمند تضمینی 30 میلیون تومان و غیر تضمینی 15 میلیون تومان می باشد. جهت استفاده از 50 % تخفیف آنی از تسهیلات خرید

طرح خرید اعتباری بورسیران استفاده فرمائید.

توصیحات بسیار مهم :

 1. با توجه به مقررات جدید بانک مرکزی، پرداخت شما از طریق درگاه بانکی ( روش دوم )، 5 روز کاری بعد از خرید، به حساب بورسیران واریز می گردد. بنابراین خدمات بورسیران پس از واریز مبلع خرید به حساب بورسیران ارائه می شود. در صورتی که تمایل دارید پس از خرید بلافاصله خدمات خریداری شده را دریافت نمائید،  حتما از طریق پرداخت کارت به کارت ( روش اول ) استفاده نمائید.
 2. جهت استفاده از هر نوع تخفیفات، خرید اعتباری ( 50 % تخفیف ) و خرید سیگنالهای تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول :  واریز مستقیم  (کارت به کارت ) به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

بانک ملی  – محمود شکرانه : 9991 – 7251 – 9974 – 6037

 IR 1101 – 7000 – 0000 – 1017 – 4235 – 6003    شبا  [/box]

روش دوم : خرید سیستمی  : درگاه بانکی زرین پال :  کلیه خدمات خریداری شده با این روش، پس از واریز مبلع فوق به حساب بورسیران ( طبق مقررات بانک مرکزی حداقل بین 2 تا 5 روز کاری طول می کشد ) ارائه می شود.

   خرید سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران 

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

1 – خدمات ویژه

اشتراک ویژه                            :  دسترسی به محتوای ویژه سایت ( دسترسی رایگان برای خریداران خدمات تضمینی )

فیلترهای هوشمند بورسیران : 7 فیلتر کاربردی مورد نیاز هر معامله گر بورس

کانال بورسیران در تلگرام        : کانال رسمی بورسیران در تلگرام

کانال پشتیبانی در تلگرام        :  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام ( جهت پشتیبانی خدمات و ارتباط دو سویه )

2 – خدمات تضمینی :

سیگنال فوق العاده تضمینی : تضمین 50 % سود در 20 روز بازار، 5 بروزرسانی، بسته آموزشی (معامله گری و تابلو خوانی) و پشتیبانی اختصاصی و آنلانن ( خرید ماهانه به بالا )

سیگنال هوشمند تضمینی    : تضمین 100 % سود در 30 روز بازار دامنه نوسانات 20% روزانه

سبد سهام تضمینی            : تضمین 100 % سود در سه ماه، بسته آموزشی کاربردی (معامله گری و تابلو خوانی) با پشتیبانی اختصاصی و  آنلاین 

بازدیدها: 1073