سیگنال تضمینی چیست؟

سیگنالهای روزانه بورسیران تحت نام  خدمات اشتراک ویژه  برای عموم معامله گران با ریسک پذیری معمولی بطور روزانه ارائه می گردد. اما معامله گران زیادی هستند که به دلائل متعدد ( نقدینگی بالا،قدرت ریسک پذیری بالا،توانمندیهای ویژه معاملاتی و معامله گران پرکار و فعال و  . . . ) خواهان  سیگنالهای بیشتر و پربازده تر (ریسک پذیر ) می باشند. در پاسخ به درخواست این طیف از معامله گران،بطور روزانه سیگنالهای ویژه تضمینی پربازده با سود احتمالی چند روزه تا سه ماهه ارائه می گردد.

چگونه سیگنال را تضمین می کنیم  ؟

صراحتا و صادقانه و با صدای بلند می گوئیم،اگر کسی ادعای ارائه سیگنال 100% مثبت می کند، یا دروغگوست ! و یا جادوگر ! و یا اصلا بازار سرمایه بویژه بورس را نمی شناسد !  ما در دنیای بورس، تحلیلگری نداریم که همه سیگنالهایش 100%  مثبت باشد ! چرا !؟
خیلی ساده است ! زیرا در بازار سرمایه صدها پارامتر ( اقتصادی،سیاسی،جامعه شناسی،روانشناسی،مدیریتی و . . . ) متغیر وجود دارد که لحظه به لحظه تغییر می کند و در وضعیت بازار بورس و سهم تاثیر می گذارد ! یک تحلیلگر و چارتیست،هر چه قدر هم که با سواد و مطلع و مجهز به تکنولوژی روز باشد،در دستیابی به اطلاعات محدودیت دارد،بنابراین محال است که همه تحلیلها و سیگنالهایش مثبت باشد. در اشر جهانی اگر یک تحلیلگر بورس بیش از 60% سیگنالهایش مثبت باشد،در عرف بازار او را تحلیلگر خوب خواهیم شناخت.

توجه کنیم،منظور از درست بودن یک سیگنال ،منطبق بودن تحلیل بر اصول علمی و فنی با توجه به اطلاعات سهم است . اما ممکن است سهم مذکور به دلائل متعدد بورسی و خارج از بورس منفی و یا مثبت  گردد.

با توجه به توضیحات فوق چگونه ادعای سیگنال تضمینی می کنیم !؟ منظور ما از سیگنال تضمینی اینست که در صورت مثبت نبودن سیگنال در پایان بازار ( قیمت آخرین معامله) بسته به نوع سیگنال،مبلع دریافتی مستردد (سیگنالهای تضمینی) و یا به ازای هر سیگنال منفی،روز بعد یک سیگنال رایگان ارائه می گردد (سیگنالهای ماهانه)

ویژگیهای سیگنال تضمینی

  1. اکثر سیگنالها دامنه سود روزانه 10% دارند ( بازار پایه و حق تقدم )
  2. اکثر سیگنالها در کف و قابلیت رشد چند روزه دارند.
  3. اکثرا سیگنالها در روند مثبت و مناسب معاملات چند روزه تا کوتاه مدت می باشند.
  4. ترجیحا و اکثرا سیگنالها بنیادی مناسب کوتاه مدت می باشند.
  5. همه سیگنالها با تحلیل تکنیکال ساده و گویا و توضیحات لازم اهداف قیمتی،قیمت خرید،حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.

سیگنالهای فوق از چه طریق منتشر می شود.

کلیه تحلیلها،سیگنالها ، راهنمائیها و هشدارها همزمان از طریق سایت بورسیران و کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin ) بطور روزانه منتشر می گردد.

تعرفه سیگنال تضمینی

با توجه به جدول زیر دو تعرفه با توجه به زمان و تعداد سیگنال انتشار ( روزانه، ماهانه )،تعرفه سیگنالهای تضمینی  و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

تعرفه سیگنال تضمینی - بورسیران

تعرفه سیگنال تضمینی – بورسیران

توضیحات بسیار مهم !  :

1 – ملاک نتیجه سیگنال در سیگنالهای تضمینی، قیمت آخرین معامله سهم در پایان بازار (و یا بسته شدن نماد ) می باشد.

2 -در سیگنالهای روزانه تضمینی،در صورت منفی بودن سیگنال، کل مبلغ دریافتی ظرف یکساعت مستردد می گردد.یا می توانید برای دریافت سیگنال بعدی نزد ما امانت بماند. ( لطفا تلفنی اطلاع دهید )

3 – در سیگنالهای ماهانه،در صورت منفی بودن هر سیگنال،از روز بعد سیگنال رایگان بطور روزانه تا زمانیکه نتیجه سیگنال مثبت گردد،ارائه می شود.بدین صورت ما متعهد هستیم که در ازای مبلغ دریافتی،حتما و باید شما سیگنال مثبت دریافت دارید.

  خرید سیگنال تضمینی روزانه  تماس : 09123573940             خرید سیگنال تضمینی ماهانه

 

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh


پس از خرید لطفا از طریق @bursiran_admin وارد تلگرام شوید.


  با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !