انتخاب برگه

 خرید سبد سهام تضمینی بورسیران آبان 1400 

 سبد سهام تضمینی آبان 1400 

بیستمین سبد سهام تضمینی آبان 1400 ، جمعه 30 مهر منتشر می گردد ( بمحض تکمیل ظرفیت در هر تاریخ، فروش متوقف می شود. )

 سبد سهام تضمینی بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران، عبارتست از سبد سهام سه ماهه با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه، در 3 بسته سبد 5 و 10 و 15 سهم و در دو حالت تضمین شده و تضمین نشده ( سیگنال، خدمات و پشتیبانی یکسان ولی با 50 % تخفیف ) ارائه میگردد.

 منظور از  تضمین 100 % سود در 60 روز بازارچیست ؟

در بازار سرمایه بویژه بازار بورس، تضمین به مفهوم قطعیت وجود ندارد. اگر فردی ادعای تضمین قطعی به کسب درصد سود مشخص نماید، یا دروغگوست و یا بازار سرمایه را نمی شناسد.

تضمین کسب 100 % سود در بازه 60 روزه، در واقع شرطی است بین بورسیران و خریدار، بنحوی که اگر با توجه به شروط و تعهدات بورسیران، درصد سود تعهد شده تحقق نیابد ( به هر دلیل )، هزینه سبد خریداری شده ( با رعایت شروط 13 گانه ) بطور کامل عودت می گردد. ( متن شروط  و تعهدات در پائین همین صفحه )

کلیه خدمات، تحلیلها، پیشنهادات، توضیحات و راهنمایی های ارائه شده در سبد سهام تضمینی در قالب تحلیل و نظر شخصی و غیر تعهد آور است و از طریق معرفی سهام سبد ارزنده، تحلیلها و بروزرسانی های مستمر در طول دوره، ارائه بسته آموزشی معامله گری و تابلو خوانی و پشتیبانی آنلاین ( 16 ساعته روزانه / هفت روز هفته )  طی سه ماه ( 60 روز بازار ) ارائه می گردد.

بدیهی است بورسیران برای سبد سهام تضمین نشده، با توجه به کاهش قیمت 50 درصدی، تعهدی بایت میزان درصد رشد سهام سبد نخواهد داشت. اما کلیه سیگنالها، خدمات و پشتیبانی ( تضمینی و غیر تضمینی ) کاملا یکسان می باشد.

طرح خرید اعتباری بورسیران با 50% تخفیف 

 

با استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران،  هر یک از خدمات بورسیران را هم اکنون با  50 % تخفیف تهیه نمائید !

چه تعداد سهام مناسب سرمایه من است ؟

برای سرمایه کمتر از 100 میلیون تومان سیگنال فوق العاده تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روز ) و اگر ریسک پذیر هستید سیگنال هوشمند تضمینی ( تضمین 100 % سود در 40 روز )  پیشنهاد می شود.

1 – برای سرمایه از 100 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان سبد 5 سهم را انتخاب نمایید. ( یک سهم اضافه اشانتیون داده می شود )

2 – برای سرمایه بیش از 300 میلیون تومان تا 650 میلیون تومان سبد 10 سهم را انتخاب کنید. ( یک سهم اضافه اشانتیون داده می شود )

3 – برای سرمایه بیش از 650 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان سبد 15 سهم را انتخاب کنید. ( یک سهم اضافه اشانتیون داده می شود )

اگر سرمایه شما بیش از یک میلیارد تومان است، قبل از خرید حتما مشاوره و مطرح نمائید.

ویژگی و مزایای مهم سبد سهام تضمینی 

 1. پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 ) بویژه در طول بازار 
 2. سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 5 % ± می باشند.
 3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌ فعال است. 
 4. ارائه 17 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری ( بسیار مهم ! )
 5. انتخاب سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با بهره گیری از دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد و فاکتورهای همبستگی بالای سهام 
 6. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، تقریبا هر هفته ( حداقل 1 بار در هفته و حدود 15 بار ) در موقعیت های حمایت و یا مقاومتهای بزرگ ( ماژور ) ، ” بروزرسانی جدید ” شده و سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج ارائه می گردد.  
 7.  و مهمترین ویژگی سبد سهام تضمینی بورسیران، تضمین 100 % سود طی سه ماه و تعهد عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق درصد سود تعهد شده )، باتوجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام می باشد. بنابراین هزینه خرید سبد، صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.

برنامه، روش و استراتژی معامله گری در سبد سهام تضمینی بورسیران

به منظور حصول اهداف ذکر شده ( کسب 100 % سود در سه ماه )، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط معاملاتی سهم ( تکنیکال،اطلاعات و اخبار بنیادی و شرایط سیال بازار )، در مقابل نوسانات مهم سهم و بازار ( نوسانات بزرگ یا ماژور ) منفعل نبوده و واکنش متناسب اتخاذ و اجرا می گردد.

برای هر سهم سبد در روز انتشار و هر یک از بروزرسانی ها در طول دوره موارد زیر ارئه می گردد :

 1. یک نمودار تکنیکال به شکل بسیار ساده همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند سهم ارائه می شود.
 2. اهداف قیمتی ( مقاومتها ) طی هفته پبش رو سهم ارائه می شود.
 3. اطلاعات ضروری و کافی ورود  ( شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید… ) ارائه میگردد.
 4. اطلاعات ضروری و کافی خروج پس از رسیدن قیمت به محدوده هر یک از اهداف ذکر شده ( بند 2 )

پس از کسب اهداف فوق ( و یا هر میزان رشد قیمتی ) و خروج و ذخیره سودهای حاصل ( بند 4 )، بطور معمول سهم مذکور چند روزی اصلاح می کند ( و ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم توسط بورسیران، در محدوده حمایتی بعدی و پس از اطمینان از برگشت قیمتی، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اول ) ارائه می شود. این اطلاعات جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدود 15 بار بروزرسانی می شود. ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران ) 

با این شیوه، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار شما قرار داده شده است، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود، بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما، درصدهای مثبت سهم می باشد. ( بند 1 شروط و تعهدات )

تخفیف زمانی خرید ( از 14 الی 23 مهر )  

بنظور قدردانی و قدرشناسی از مشتریان فعال و وفادار بورسیران، همچنین حمایت از معامله گرانی که برای اولین بار سبد سهام بورسیران را خریداری می نمایند، از اواسط یا سومین هفته هر ماه بمدت چند روز تخفیف زمانی برای خرید سبد سهام تضمینی ( ماه آینده ) ارائه می شود. با توجه به جدول زیر، در زمان خرید، تخفیف ارائه شده را از مبلغ سبد انتخابی خود کسر و مابقی پرداخت نمائید.

تخفیف زمانی سبد سهام تضمینی آبان 1400-بورسیران

تخفیف زمانی سبد سهام تضمینی آبان 1400-بورسیران

به عنوان مثال : شما مایل هستید روز 24 مهر خرید نمائید، طبق جدول بالا، 40 % تخفیف برای این تاریخ برای شما منظور می شود و در زمان پرداخت، 40 % از قیمت سبد انتخابی کسر و مابقی را از طریق دکمه پائین صفحه خرید و واریز نمائید.

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی سه ماهه،  به دو شیوه تضمینی و تضمین نشده و با توجه به تعداد سیگنالهای سبد، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود لطفا قبل از خرید منظور از عیارت  تضمین 100 % سود در 60 روز بازار را در بالای همین صفحه با دقت مطالعه فرمائید .

توضیح مهم 1   : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام تضمینی و سبد سهام تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، و صرفا به جهت کاهش هزینه ( 50 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران  طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می نمایند که البته بسیار اقتصادی است.

تعرفه سبد سهام تضمینی -بورسیران

تعرفه سبد سهام تضمینی -بورسیران                                                                                                        * قیمت به تومان است

توافقات ،شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام تضمینی

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com ) و جمع جبری درصد های مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. زیرا از ابتدای شروع سبد و در طول مدت تعهد، آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته شامل اعلام اهداف، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم ارائه شده، همچنین پشتیبانی آنلاین 16 ساعته روزانه ( 08 الی 24 / هفت روز هفته )، هیچ سوال و ابهامی را برای تصمیم گیری معامله گران باقی نمی گذارد. بنابراین عدم خروج بموقع از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد. همچنین توجه داشته باشید ( احتمالا ) میزان سود محقق شده در سیگنالهای ارائه شده به منزله میزان سود شما نمی باشد و هر تریدر بر اساس عملکرد خود و میزان استفاده درست و بموقع از اطلاعات سیگنال ها ( نقطه ورود و خروج و میزان سرمایه و… سود و زیان متفاوتی خواهد داشت.

2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به روزهای متوقف شده هر نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد .در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید ( بروزرسانی ) و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

3 – با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، درصد تضمین شده سبد محقق گردد ( معدل درصد رشد سبد سهام برابر یا بیشتر از 100 درصد رشد باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما خدمات فوق تا پایان دوره سبد مذکور بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب درصد تضمین شده سبد، سهام سبد ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

4 – با هدف حمایت و رضایت خریداران محترم، در صورت حصول بند 3 ،به تعداد سهامی که کمتر از 50% تعهد داده شده ( 50 % ) رشد داشته اند، سبد رایگان برای دوره بعد ارائه می گردد.

5 – پس از ارائه سبد تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و بر اساس تحلیلهای ارائه شده در سبد سهام،در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  جدید تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( حداقل هر هفته 1 بروزرسانی و حدودا 15 بروزرسانی طی سه ماه ( قابل تغییر در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران ) ارائه می گردد. 

6 – پس از پایان دوره سبد، در صورت عدم کسب درصد تعهد شده در سبد تضمینی ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 ) و سایر مفاد این توافقات، فقط هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد سه ماهه 100 % رشد ) نرسیده باشند، با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری، حداکثر تا ساعت 18 روز کاری بعد، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام  بعدی و یا خدمات دیگر نزد بورسیران به امانت بگذارید. ( با هماهنگی )

7 با توجه به محدودیت زمانی در انجام تعهد بورسیران ( 100% سود در 60 روز بازار )، در طول مدت تعهد، هر زمان که شاخص کل، 5 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات ) منفی گردد، با توجه به اینکه حد ضرر و توضیحات لازم ارائه شده است ( و اختیار خروج دارید )، نتایج آن تعداد روزهای منفی شاخص در محاسبات 60 روزه تعهدات محاسبه نشده و برابر آن به مدت زمان تعهد بورسیران اضافه می گردد، تا امکان و فرصت کسب سود در روزهای مثبت بازار و زمان لازم برای کسب تعهد 100 % سود ارائه شده ( بورسیران) ممکن گردد.

8طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت )، و یا شرایط اضطرار بازار، مانند ریزشهای ناگهانی بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل ( ریزش مرداد 99 )، تغییر ناگهانی قوانین معاملات ( بازار پایه -مرداد 98) و یا محدودیتهای معاملاتی موثر بر تعهدات بورسیران ( تشخیص با بورسیران است )، کلیه فعالیت و خدمات و پشتیبانی بورسیران، تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، بدیهی است پس از حصول شرایط عادی بازار، یکی از دو راه کار ارائه شده به انتخاب مشتری اعمال خواهد شد:

       1- ادامه خدمات با همان سبد سهام و به تعداد روزهای مانده ( از زمان توقف خدمات و با کسر 10 روز بازار منفی پی در پی ) به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد. و یا 

       2- سبد سهام فوق دیگر پشتیبانی نمی شود و یک سبد سهام جدید ( روز اول ماه آینده و یا هر ماهی که خریدار اعلام آمادگی نماید )، بدون دریافت وجهی، با همان تعهدات خریداری شده  ارائه می گردد.

9 – پس ازخرید، بورسیران موظف است سبد سهام  فوق را حداکثر تا 15 روز کاری بازار ( به دلیل شرایط سیال سهام سبد، بازار و شرایط کشور )، منتشر نماید. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین ) ، بورسیران متعهد به عودت کامل وجه حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلامی انتشار سبد و به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد. 

10 – پس از خرید سبد سهام ، استرداد وجه، بجز در صورت عدم تحقق شرط سیگنال ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 )، امکان پذیر نمی باشد.  اما پس از خرید و قبل از انتشار سبد سهامی، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، هزینه خرید بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت سبد سهام جدید ( و یا هر یک از حدمات بورسیران )، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود

11- کلیه تحلیلها و پشتیبانی سبد، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. همچنین به جهت رضایت مشتریان گرامی و اطلاع رسانی و مواردی از پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

سلب مسئولیت

12 – بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم استفاده از خدمات و سیگنالهای صادر شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات اعلامی ( بند 1 تا 13 شروط و تعهدات ) متعهد می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام می باشد. 

13 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سبد سهام تضمینی، مشاوره، فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

 مشاوره و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی @bursiran_admin 

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن چدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد تضمینی، حدود 40 میلیون تومات و برای سبد غیر تضمینی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته و توصیه می شود ( بطور معمول ) کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.( البته بر اساس اصل پارتو و تجربه، در هر ماه توصیه هایی ارائه خواهد شد )
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 10% از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم.
 4. نظر به تعهد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام تضمینی ارائه شده و بروزرسانی های مربوطه را فقط حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و در روزهای بعد ، بعذ از بازار با شماره 09123573940 مطرح نمائید
 6. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام تضمینی/غیر تضمینی

1- با توجه به نوع خدمات انتخابی ( تضمینی، غیر تضمینی و تخفیف زمانی ) از طریق لینک مربوطه زیر خرید نمائید.

خرید سیستمی ( درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

   خرید سبد سهام تضمینی 

خرید سبد سهام غیرتضمینی 

خرید سبد سهام با تخفیف زمانی 

خدمات بورسیران در یک نگاه

 

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه

بازدیدها: 27

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !