انتخاب برگه

خرید سبد سهام تضمینی

خرید سبد سهام تضمینی

سرمایه گذاری در بازار سرمایه، فرایندی تخصصی، زمانبر و مستلزم تسلط بالا به چندین دانش روز ( اقتصاد، سیاست، مالی، روانشناسی بازار و معاملات، مدیریت، جامعه شناسی، آمار ، تحلیل ( اقتصادی – سیاسی- بنیادی و تکنیکال، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد . . .  )، مهارتهای معاملاتی، تسلط به کامپیوتر، اینترنت، چندین نرم افزار تحلیلی و معاملاتی است. بعد از اشراف نسبی در موارد بالا ( به نظر شماچند سال طول می کشد !؟)، حداقل 5 سال هم سابقه مستمر و مفید لازم است که به فردی متخصص و مجرب تبدیل شویم.

کاملا مشخص است که یادگیری و اشراف نسبی در موارد بالا به دلائل بسیار ساده و مشخص برای 99 % سرمایه گذاران ، عملا و تحقیقا غیر ممکن است . جالب اینکه این میزان از تخصص و تجربه با توجه به محدیدیتهای زمانی و هزینه آن، در دنیای امروز اساسا غیر ضروری و غیر منطقی است. در عصر تخصص، ارتباطات و اطلاعات، یک مشاور (و یا گروهی از مشاوران مرتبط) ، تتیجه ایی بمراتب اثربخش تر و اقتصادی تر و کاربردی تر خواهد داشت.

بطور خلاصه و مشخص، اگر در بازار بورس ، سرمایه ایی بیش از 100 میلیون تومان دارید، شما به مشاور احتیاج دارید. احتمالا موضوع ضرورت داشتن مشاور و هزینه های آن ذهن شما را به چالش می کشد، اگر اینطور است پاسخ شما را در قالب یک جمله قصار از متخصصان مد لباس تقدیم می کنیم !

اگر لباس گرانقیمت نپوشید، برایتان گران تمام می شود ! 

برای سرمایه گذاران با مبالغ بیش از 100 میلیون تومان، هر یک قصور، کوتاهی، ناآگاهی، بد فهمی، کم فهمی، خطا و اشتباه در یک روز ( از 240 روز بازار در سال)، زیانی بیش از یک حق مشاوره سالانه خواهد بود. از منظر روانشناسی، ما زیان مشخص حال ( هزینه مشاوره  ! ) را  به امید زیان نامشخص کمتر در آینده را، ترجیح می دهیم !  یادمان باشد اثربخش ترین، سریعترین و ارزانترین کار توسط متخصص انجام می شود !

 سبدهای تضمینی برای سرمایه گذاران با بیش از 100 میلون تومان و با هدف مشاوره کاملا کاربردی و بصورت موردی و یا دوره ایی ( سه ماهه . . . ) در طول سرمایه گذاری در بازار بورس، ایجاد و آماده ارائه سبدهای تضمینی و مشاوره در محدوده سرمایه گذاری و معاملات بازار بورس می باشد. در این خصوص شما می توانید از ابتدا و تا پایان سرمایه گذاری، در قالب سرمایه گذاری در سبد پورتفوی شخصی با پشتیبانی آنلاین ( اطلاعاتی، تحلیلی ) وآموزش های حرفه ایی (  معامله گری، بازار خوانی، تابلو خانی، تحلیل تکنیکال، استراتژی های معاملاتی . . .) برخوردار باشید.

سبدهای سهام تضمینی با توجه به میزان سرمایه و میزان ریسک پذیری سرمایه گذاران در دو شکل زیر ارائه می شود :

 1. سبد سهام  تضمینی برای سرمایه گذاران بیش از 50 میلیون تومان و کمتر از 500 میلیون تومان ،
 2. سبد سهام هوشمند تضمینی برای سرمایه گذاران بالای 500 میلیون تومان،

جهت اطلاعات بیشتر و خرید، لینکهای بالا را کلیک نمائید.

لطفا در صورت تمایل هر گونه سوال و یا ابهام را پس از مطالعه کامل سبدهای بالا، با اینجانب، محمود شکرانه ( صاحب امتیاز و مدیر مجموعه بورسیران ) با شماره 09123573940 ( 10 صبح تا 12 شب ) تماس حاصل فرمائید.  با احترام


برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه


 • ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

       خدمات بورسیران در یک نگاه          خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

  مدیریت 09123573940 ایمیل شخصی  mahmood.shokraneh@gmail.com
   کانال شخصی @mahmoodshokraneh ایمیل سایت  info@bursiran.com
  کانال رسمی بورسیران @bursiran سامانه پیامکی سایت SMS : 1000-77700-77700

بازدیدها: 271

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !