انتخاب برگه

اشتراک ویژه

اشتراک ویژه

بازار بورس، یک کسب و کار و سرمایه گذاری چند تخصصی است و معامله گران حرفه ایی که بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا کوتاه مدت ( 3 ماهه ) معامله می کنند، همواره و بطور مستمر به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی روزانه نیاز دارند. بخش اشتراک ویژه جهت تامین نیازهای اطلاعاتی، آموزش های کاربردی، تحلیلی این گروه از معامله گران حرفه ایی، با هزینه مناسبتر طراحی و ارائه شده است.  

لازم به یادآوریست، خریداران خدمات اشتراک ویژه صرفا به مطالب و محتوای اشتراک ویژه دسترسی خواهد داشت. جهت برسی و خرید سایر خدمات سایت ( خدمات تضمینی و فیلترهای هوشمند بورسیران )، لینکهای مذکور را مطالعه فرمائید.

قابل توجه خریداران خدمات تضمینی بورسیران  

خدمات اشتراک ویژه برای خریداران خدمات تضمینی زیر، در طول مدت اعتبار رایگانمی باشد.

محتوای اشتراک ویژه :

  1.  تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند بازار در هفته آینده ( جمعه هر هفته )
  2. تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند بازار در ماه آینده ( سی ام هر ماه )
  3. تحلیل بنیادی سهام ارزنده  : خلاصه کاربردی 2 تحلیل بنیادی ( جمعه و دوشنبه هر هفته ) 
  4. تحلیل تکنیکال شاخص صنایع پیشرو و ارزنده : دو تحلیل ( جمعه و دوشنبه هر هفته) 
  5. دو سیگنال ویژه در هر هفته با دو بروزرسانی ( پشتیبانی 3 هفته ای ) : برای معاملات هفتگی و کوتاه مدت (شنبه و سه شنبه هر هفته )
  6. یک سبد سهام ماهانه : معرفی 10 سهم ارزنده برای یک دوره کوتاه مدت با تمام اطلاعات لازم ( اهداف سهم، قیمت خرید، و محدوده خروج  ( سی ام هر ماه )
  7. آموزشهای کاربردی در دو سطح مبانی و تخصصی ( دو آموزش – جمعه و دوشنبه هر هفته ) 
  8. بسته آموزش کاربردی : ( 17 فایل معامله گری و تابلو حوانی ومفهوم شاخص هم وزن، حد ضرر و نحوه تعین، استراتژیهای معاملاتی، تمپلیت برنامه ریزی معاملات (فقط برای خرید ماهانه و سه ماهه )

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه خدمات اشتراک ویژه

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران                                                                                * قیمت به تومان است

توافقات، شروط و تعهدات

1 – هر هقته یک سیگنال ( شنبه یا یکشنبه بسته به شرایط بازار ) و یک بروزرسانی ( حدودا 4 تا 5 روز بعد با توجه به شرایط بازار و سهم )  منتشر خواهد شد.

2 – اگر در روز ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز بعد سیگنال بروزرسانی خواهد شد و در صورت تکرار در روز بعد،مجدد بروزرسانی خواهد شد و در صورت تکرار بیش از 3 روز متوالی، در صورت صلاح دید ( با تشخیص بورسیران )، سیگنال جدید صادر می گردد. در هر صورت بورسیران متعهد است هر هفته یک سیگنال قابل خرید و یک بروزرسانی مطابق بند یک ارائه نماید.

2 – در فاصله انتشار سیگنال و بروزرسانی، در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی بعنوان ادامه روز کاری محاسبه می گردد. بدیهی است در این فاصله، به روزهای متوقف شده نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد. ( بند 1 و 2 )

3 به جهت رعایت و حمایت از مشتریان محترم، در شرایط نامساعد بازار، هر زمان شاخص کل 5 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات ) منفی گردد، در صورتی که سهم معرفی شده کمتر از 10 % رشد داشته باشد (ملاک آخرین قیمت در پایان روز )، یک سیگنال جدید با یک بروزرسانی، رایگان ارائه می شود، تا امکان و فرصت کافی جهت روزهای مثبت بازار و کسب سود مشتری ممکن گردد.

4 طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت )، و یا شرایط اضطرار بازار، مانند ریزشهای ناگهانی بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل ( ریزش مرداد 99 )، تغییر ناگهانی قوانین معاملات ( بازار پایه -مرداد 98)، کلیه فعالیت و خدمات و پشتیبانی بورسیران، تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، بدیهی است پس از حصول شرایط عادی بازار، ادامه خدمات خریداری شده ارائه می گردد. ( این بند شامل خریداران هفتگی نمی شود.)

5 پس از خرید خدمات، استرداد وجه تحت هیچ شرایط، امکان پذیر نمی باشد. اما پس از خرید و قبل از انتشار اولین خدمات ( هر یک از 8 محتوای خدمات اشتراک ویژه)، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، هزینه خرید بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت خدمات خریداری شده، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود.

6 – کلیه خدمات خریداری شده و پشتیبانی مربوطه فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت رضایت مشتریان گرامی و سهولت دسترسی، اطلاع رسانی انتشار و بروزرسانی مطالب و مواردی از پشتیبانی، علاوه بر سایت، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر می گردد. (مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی).

سلب مسئولیت

7 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از خدمات بورسیران، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. 

8 – خرید و پرداخت وجه خدمات، به منزله مطالعه، اطلاع و پذیرش کامل جزئیات خدمات، شروط و تعهدات خدمات خریداری شده و قوانین و مقررات سایت بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص استفاده کننده می باشد.

9 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه خدمات اشتراک ویژه، مشاوره، فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و صرفا در کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

پرداخت و خرید خدمات اشتراک ویژه

  1.  از جدول تعرفه خدمات اشتراک ویژه ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر خود را بدقت انتخاب نموده و هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.
  2. هرنوع سوال، ابهام و یا اشکال در طول ثبت نام، خرید اشتراک و یا پس از خرید، با شماره مدیریت  09123573940 تماس ( 8 صبح تا ساعت 24 )، و یا پیامک و یا از طریق آی دی پشتیبانی @bursiran_admin  اطلاع دهید

روش اول :  واریز مستقیم : (کارت به کارت به حساب مدیریت بورسیران ) :  ( سهولت پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

بانک ملی  – محمود شکرانه : 9991 – 7251 – 9974 – 6037

 IR 1101 – 7000 – 0000 – 1017 – 4235 – 6003    شبا  

روش دوم : خرید سیستمی ( درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

خرید اشتراک ویژه از درگاه بانکی

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه


ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

     خدمات بورسیران در یک نگاه      خدمات سفارشی در یک نگاه       خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

مدیریت / واتس آپ09123573940ایمیل شخصی mahmood.shokraneh@gmail.com
 کانال شخصی@mahmoodshokranehایمیل سایت info@bursiran.com
کانال رسمی بورسیران@bursiranسامانه پیامکی سایتSMS : 1000-77700-77700

بازدیدها: 1771

سیگنال هوشمند تضمینی بورسیران

سبد سهام تضمینی

خدمات اشتراک ویژه

طرح خرید اعتباری بورسیران ( 50 % تخفیف آنی)

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری