اشتراک ویژه

بازار بورس، یک کسب و کار و سرمایه گذاری چند تخصصی است و معامله گران حرفه ایی که بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا کوتاه مدت ( 3 ماهه ) معامله می کنند، همواره و بطور مستمر به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی روزانه نیاز دارند. بخش اشتراک ویژه جهت تامین نیازهای اطلاعاتی، آموزش های کاربردی، تحلیلی این گروه از معامله گران حرفه ایی، با هزینه مناسبتر طراحی و ارائه شده است.  

لازم به یادآوریست، خریداران خدمات اشتراک ویژه صرفا به مطالب و محتوای اشتراک ویژه دسترسی خواهد داشت. جهت برسی و خرید سایر خدمات سایت ( خدمات تضمینی و فیلترهای هوشمند بورسیران )، لینکهای مذکور را مطالعه فرمائید.

 خدمات تضمینی بورسیران  

 

تضمین درصد سود تعهد شده

سیگنالهای فوق العاده تضمینی، تضمین 50% سود در 30 روز بازار ( با 5 تا 8 بروزرسانی )

سیگنال های هوشمند تضمینی، تضمین 100% سود در 40 روز بازار ( با 8 تا 10 بروزرسانی )

سبد سهام تضمینی ، تضمین 100% سود در 60 روز بازار ( با بیش از 15 بروزرسانی )

محتوای اشتراک ویژه :

  1.  تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند بازار در هفته آینده ( جمعه هر هفته )
  2. تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند بازار در ماه آینده ( سی ام هر ماه )
  3. تحلیل بنیادی سهام ارزنده  : خلاصه کاربردی 2 تحلیل بنیادی ( جمعه و دوشنبه هر هفته ) 
  4. تحلیل تکنیکال شاخص صنایع پیشرو و ارزنده : دو تحلیل ( جمعه و دوشنبه هر هفته) 
  5. دو سیگنال ویژه در هر هفته با دو بروزرسانی ( پشتیبانی 3 هفته ای ) : برای معاملات هفتگی و کوتاه مدت (شنبه و سه شنبه هر هفته )
  6. یک سبد سهام ماهانه : معرفی 10 سهم ارزنده برای یک دوره کوتاه مدت با تمام اطلاعات لازم ( اهداف سهم، قیمت خرید، و محدوده خروج  ( سی ام هر ماه )
  7. آموزشهای کاربردی در دو سطح مبانی و تخصصی ( دو آموزش – جمعه و دوشنبه هر هفته ) 
  8. بسته آموزش کاربردی : ( 17 فایل معامله گری و تابلو حوانی ومفهوم شاخص هم وزن، حد ضرر و نحوه تعین، استراتژیهای معاملاتی، تمپلیت برنامه ریزی معاملات (فقط برای خرید ماهانه و سه ماهه )

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

سلب مسئولیت

بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت ، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه، با شخص معامله گر می باشد. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات اعلامی فیمابین ( بند 1 تا 10 زیر جدول تعرفه ) متعهد می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام  می باشد.

تعرفه خدمات اشتراک ویژه

تعرفه خدمات اشتراک ویژه، با توجه به نوع اشتراک ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و تخفیفات آن به شرح زیر می باشد :

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران

تعرفه خدمات اشتراک ویژه-بورسیران                                                                                * قیمت به تومان است

توافقات، شروط و تعهدات در خردمات اشتراک ویژه

1 – دو سیگنال ویژه در هر هفته (شنبه و سه شنبه هر هفته ) با دو بروزرسانی ( بروزرسانی  حدودا 4 تا 5 روز بعد با توجه به شرایط بازار و سهم ) منتشر خواهد شد.

2 – اگر در روز ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز بعد سیگنال بروزرسانی خواهد شد و در صورت تکرار در روز بعد مجدد بروزرسانی خواهد شد و در صورت تکرار بیش از 3 روز متوالی، در صورت صلاح دید ( با تشخیص بورسیران )، سیگنال جدید صادر می گردد. در هر صورت بورسیران متعهد است هر هفته دو سیگنال قابل خرید با دو بروزرسانی مطابق بند یک ارائه نماید.

2 – در فاصله انتشار سیگنال و بروزرسانی، در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی بعنوان ادامه روز کاری محاسبه می گردد. بدیهی است در این فاصله، به روزهای متوقف شده نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد. ( بند 1 و 2 )

3 به جهت رعایت و حمایت از مشتریان محترم، در شرایط نامساعد بازار ( مانند ریزش مرداد 99 )، هر زمان شاخص کل 3 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات ) منفی گردد، با توجه به اینکه همواره حد ضرر ارائه شده است ( اختیار خروج)، در صورتی که سهم معرفی شده کمتر از 10 % رشد داشته باشد (ملاک آخرین قیمت در پایان روز )، یک سیگنال جدید با دو بروزرسانی، رایگان ارائه می شود، تا امکان و فرصت کافی جهت روزهای مثبت بازار و کسب سود مشتری ممکن گردد.

4 طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت )، و یا شرایط اضطرار بازار، مانند ریزشهای ناگهانی بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل ( ریزش مرداد 99 )، تغییر ناگهانی قوانین معاملات ( بازار پایه -مرداد 98)، کلیه فعالیت و خدمات و پشتیبانی بورسیران، تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، بدیهی است پس از حصول شرایط عادی بازار، ادامه خدمات خریداری شده ارائه می گردد. ( این بند شامل خریداران هفتگی نمی شود.)

5 پس از خرید خدمات، استرداد وجه تحت هیچ شرایط، امکان پذیر نمی باشد. اما پس از خرید و قبل از انتشار اولین خدمات ( هر یک از 8 محتوای خدمات اشتراک ویژه)، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، هزینه خرید بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت خدمات خریداری شده، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود.

6 – کلیه خدمات خریداری شده و پشتیبانی مربوطه فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت رضایت مشتریان گرامی و سهولت دسترسی، اطلاع رسانی انتشار و بروزرسانی مطالب و مواردی از پشتیبانی، علاوه بر سایت، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر می گردد. (مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی).

سلب مسئولیت

7 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از خدمات بورسیران، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد و فقط تعهدات پشتیبانی قید شده در توافقات، شروط و تعهدات ( همین بخش) را بر عهده دارد.

8 – خرید و پرداخت وجه خدمات، به منزله مطالعه، اطلاع و پذیرش کامل جزئیات خدمات، شروط و تعهدات خدمات خریداری شده و قوانین و مقررات سایت بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص استفاده کننده می باشد.

9 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه خدمات اشتراک ویژه، مشاوره، فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و صرفا در کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

پرداخت و خرید خدمات اشتراک ویژه

  1.  از جدول تعرفه خدمات اشتراک ویژه ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر خود را بدقت انتخاب نموده و هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.
  2. هرنوع سوال، ابهام و یا اشکال در طول ثبت نام، خرید اشتراک و یا پس از خرید، با شماره مدیریت  09123573940 تماس ( 8 صبح تا ساعت 24 )، و یا پیامک و یا از طریق آی دی پشتیبانی @bursiran_admin  اطلاع دهید

روش اول :  واریز مستقیم : (کارت به کارت به حساب مدیریت بورسیران ) :  ( سهولت پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

بانک ملی  – محمود شکرانه : 9991 – 7251 – 9974 – 6037

 IR 1101 – 7000 – 0000 – 1017 – 4235 – 6003    شبا  

روش دوم : خرید سیستمی ( درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

خرید اشتراک ویژه از درگاه بانکی

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

        خدمات بورسیران در یک نگاه

1- خدمات عموی  ( عضویت عادی با ثبت نام در سایت ) شامل : 

     الف )  مطالب عمومی سایت ( رایگان )

     ب )  کانال رسمی بورسیران در تلگرام 

     ج )  کانال پشتیبانی بورسیران در تلگرام 

     د ) اینستاگرام 

2- خدمات ویژه  شامل :

     الف )  اشتراک ویژه  : دسترسی فوری به اطلاعات، تحلیلهای ویژه بورسیران

     ب )  فیلترهای هوشمند بورسیران  : ( 7 فیلتر کاربردی برای معامله گران روزانه )

     ج )  طرح خرید اعتباری بورسیران :  خرید آنی هر یک از خدمات بورسیران را  آنی با 50 % تخفیف 

3 – خدمات تضمینی : تضمینی سود تعهد شده ( عودت وجه در صورت عدم تحقق درصد رشد تضمین شده )، بسته  آموزشی کاربردی ( 17 فایل آموزشی تابلو خوانی و معامله گری )،پشتیبانی اختصاصی و آنلاین در طول بازار شامل  : 

     الف )  سیگنال فوق العاده تضمینی  : تضمین 50 % سود در 30 روز بازار 

     ب )  سیگنال هوشمند تضمینی      : تضمین  100 % سود  در 40 روز بازار

     ج)  سبد سهام تضمینی سه ماهه : تضمین 100 % سود  در 3 ماه


ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

     خدمات بورسیران در یک نگاه      خدمات سفارشی در یک نگاه       خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

مدیریت / واتس آپ 09123573940 ایمیل شخصی  mahmood.shokraneh@gmail.com
 کانال شخصی @mahmoodshokraneh ایمیل سایت  info@bursiran.com
کانال رسمی بورسیران @bursiran سامانه پیامکی سایت SMS : 1000-77700-77700

بازدیدها: 958