خدمات ویژه

بزودی . . . 

معامله گران حرفه ایی، که بصورت روزانه معامله می کنند، به اخبار، اطلاعات، گزارشات، تحلیلها و سیگنالهای تخصصی روزانه ومستمر نیاز دارند. بخش خدمات ویژه با دو خدمت مهم  ( اشتراک ویژه و فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران ) جهت تامین نیازهای اطلاعاتی، آموزشی، تحلیلی و سیگنالهای معاملاتی این گروه از معامله گران حرفه ایی ، طراحی و ارائه شده است. 

1 اشتراک ویژه : دسترسی فوری و آسان به اطلاعات، تحلیلها و سیگنالهای ویژه بورسیران ( در هر زمان و در هر مکان ) ، می باشد. 

محتوای اشتراک ویژه :

  1. آموزشهای کاربردی در دو سطح مبانی ( رایگان ) و تخصصی ( غیر رایگان )
  2. خلاصه و تحلیل بازار بورس (هفتگی – ماهانه – سالانه )
  3. پیش بینی بازار ( روزهای شنبه هر هفته)
  4. تحلیل بنیادی (خلاصه تحلیل بنیادی شاخص ،صنایع و  سهام برگزیده  ( هر هفته یک تحلیل )
  5. تحلیل تکنیکال ( شاخص کل، شاخص صنایع  و سهام برگزیده ( هر هفته 2 تحلیل )
  6. پنج سیگنال ویژه با دامنه 5 % ( هر روز یک سیگنال  )
  7. سبد سهام ماهانه با 10 سهم  با دامنه 5 % ( در ابتدای هر ماه)

      خرید اشتراک ویژه

2 – فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران

انتخاب سهم ، مهمترین اقدام برای ورود عملی به بازار بورس و شاید سخترین و فنی ترین مرحله معاملات بورس می باشد. اشتباه در انتخاب سهم در یک جمله نابودی دارایی و فرصتها است. یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی سایت فنآوری بورس تهران ( tsetmc.com ) ایجاد و امکان استفاده از فیلتر و فیلترنویسی است.

برای یک تریدر حرفه ایی بسیار حیاتی است که همواره و یا هر لحظه ایی که نیاز باشد، در کوتاهترین زمان ممکن یک دید کلی و جامع از شرایط بازار ( گروه ها،صنایع بورسی و سهام  ) را مشاهده، ارزیابی و  داشته باشد. فراموش نکنیم ضرورت رصد کل بازار و بررسی آن، کار بسیار مهم ،تخصصی و  بسیار وقت گیراست.

فیلتر های بورس ابزار بسیار کارآمد و هوشمندی هستند که در کسری از ثانیه به شما این امکان را می دهند که از میان ده ها صنعت و صدها سهام بازار، سهام ارزنده بازار را بر اساس فاکتورهای و ویژگیهای مورد نظر معامله گر (که شما انتخاب می کنید )، غربال، دسته بندی، فهرست، شناسایی و انتخاب نمائید.

از نظر فنی، فیلتر نویسی در بورس یک کار کاملا تخصص و فنی است. در بخش دیده بان بازار گزینه “فیلتر” وجود دارد که می توان کد ها یا اسکریپتهای که دارای یکسری عملگرها و فیلدهای از قبل آماده شده (توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ) استفاده و نیازهای سفارشی نمودن اطلاعات را فراهم نمود .

به زبان ساده تر ،شما با فیلتر های معاملاتی می توانید از میان  صدها سهم بازار، تعداد محدودی سهم با ویژگیهای مورد نظر خود را انتخاب و با تمرکز برتعداد محدود نمادهای ارزنده،انتخاب ارزنده، برای خرید انتخاب نمائید. بد نیست بدانیم که با استفاده از این امکان “فیلتر” نویسی “ می توانیم در کسری از ثانیه و آنلاین به اطلاعات بسیار مهمی دست یابیم، که یقینا در حالت عادی و بدون فیلتر ، روزها و گاه ماه ها وقت لازم است.

با توجه به توضیحات فوق،شما می توانید فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران  را تهیه فرمائید.

 اطلاعات بیشتر و خرید فیلتر های هوشمند معاملاتی بورسیران 


در صورت سوال و یا ابهام و یا اشکال در طول ثبت نام، خرید اشتراک و یا پس از خرید،

با شماره 09123573940 – مدیریت سایت، پیامک و یا از طریق آی دی پشتیبانی @bursiran_admin  اطلاع دهید.ارتباط با بورسیران و لینک های مفید

     خدمات بورسیران در یک نگاه      خدمات سفارشی در یک نگاه       خرید اشتراک     کانال بورسیران در تلگرام 

مدیریت09123573940ایمیل شخصی mahmood.shokraneh@gmail.com
 کانال شخصی@mahmoodshokranehایمیل سایت info@bursiran.com
کانال رسمی بورسیران@bursiranسامانه پیامکی سایتSMS : 1000-77700-77700