سیگنال فوق العاده 

توجه : هنگام خرید تخفیف ویژه  عیدانه نوروز 1398 بورسیران ( 60% تخفیف ) محاسبه و کسر گردد

ارائه تحلیل و سیگنال فوق العاده با تضمین سود  35% در مدت 10 روز بازار ( دو هفته )

شرایط و نحوه تضمین 35% رشد سیگنال فوق العاده

سیگنال های فوق العاده حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی و شرایط تکنیکال شاخص کل، گروه، و شرکت ، بویژه روانشاسی بازار و معاملات سهم ) با در نظر داشتن بازه معاملاتی می باشد. سیگنالهای فوق العاده با شروط ( شروط و تعهدات بورسیران ) و تضمین 100% کسب حداقل 35 % رشد طی 10 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم وقوع شرط هر سیگنال ( بهر دلیل ) ، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

ویژگیهای سیگنال فوق العاده

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. از منظر تکنیکال، اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( بیش از 50 % ) دارند.
 3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
 4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.
 5.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 6. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران،حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید حداقل بیش از 30 میلیون در نظر گرفته شود.

شروط و تعهدات بورسیران 

 1 – ملاک سنجش 35 % رشد سیگنالهای سفارشی، جمع جبری درصد رشد های آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 10 روز متوالی بازار است. در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم 35 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، چنانچه بعد از کسب 35 % رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تاثیری بر شرط فیمابین نخواهد داشت و تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد.

2 –  درصدها و روزهای منفی سهم و افت قیمتی سهم ( در هر زمان و به هر دلیل ) در محاسبات بند 1 لحاظ نمی شود. به عبارت دیگر در محاسبات بند 1 درصدهای منفی معاملاتی لحاظ نخواهد شد.

3 – به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

a) اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

b) در صورت بسته شدن سهم و یا توقف نماد در طول بازار ( به هر دلیل )، روز بازگشایی، به عنوان روز اول محاسبه و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد..

c) اگر سهم ممنوع المعامله گردد، روز رفع ممنوعیت معاملاتی، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

4 – پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران بر عدم معاملات ، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 فوق می باشد.

5 – پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی روزانه ، ظرف یک ساعت و سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه )،روز دهم آخرین سیگنال، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

7 – پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بجز شرایط فورس ماژور و یا با هماهنگی و توافق فیمابین، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای محصولات و خدمات بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه محصولات و خدمات بورسیران،  صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9- کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – استفاده و بهره برداری از کلیه محصولات وخدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولفان، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :  09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

پرداخت و خرید سیگنال فوق العاده :

قیمت هر سیگنال فوق العاده به مبلغ 3 میلیون تومان را به یکی از دو روش زیر ( ترجیحا روش اول، به دلیل سهولت و پیگیری سریع ) واریز فرمائید.

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت و پیگیری سریع ) 

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029 

روش دوم : ( درگاه بانک )  لطفا مبلغ  3 میلیون تومان ( به ازای هر سیگنال ) از طریق فرم زیر به همراه سایر اطلاعات درخواستی قرارداده، روی تکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.


مبلغ (ریال)             :
نام و نام خانوادگی  :
آدرس ایمیل           :
شماره همراه           :
* توضیحات              :* تعداد سیگنال را قید کنید، مثال : 1 سیگنال 


توضیح مهم :  لطفا پس از واریز وجه، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نمائید و با  ای دی @bursiran_admin  پیام دهید. دقت فرمائید ، کلیه مکاتبات و ارائه سیگنال از طریق آی دی مذکور انجام خواهد شد.


جهت مشاوره یا راهنمای خرید با شماره  09123573940 مدیریت سایت بورسیران تماس حاصل نمائید. ( 10 صبح تا 10 شب)


 جهت خرید سایر سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

 •  کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.
 • بورسیران پلاس   : ( دسترسی همزمان به مطالب ویژه سایت و کانال VIP )
 • سیگنال تضمینی  : ( تضمین 100% سود )   جديد ! 
 • سیگنال سفارشی : ( تضمین 15% سود در 5 روز بازار )   جديد !