سیگنال سفارشی 

ارائه تحلیل و سیگنال سفارشی با تضمین سود  15% در مدت 5 روز بازار ( یک هفته )

شرایط و نحوه تضمین 15% رشد سیگنال سفارشی

تحلیلها و سیگنال های سفارشی پس از برسیهای تخصصی بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی، شرایط گروه، شاخص کل، وضعیت شرکت، اطلاعات و اخبار بازار، مجامع، شرکت و نماد، و روانشاسی بازار و معاملات ) تهیه و تدوین گردیده است. سیگنالهای سفارشی با شرط و تضمین کسب حداقل 15 % رشد طی 5 روز متوالی بازار ارائه می گردد ( ملاک www.tsetmc.com ) و در صورت عدم کسب 15 % رشد سهم ( بهر دلیل )، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

توجه 1 :  درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

توجه 2 : بورسیران به هیچ عنوان به معاملات کاربران و نتایج آن وارد نمی شود، از آنجائیکه کلیه تحلیل ها ، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است تحت هر شرایط، مسئولیت استفاده از تحلیلهای فوق، صرفا بر عهده خریدار و استفاده کننده می باشد.

ویژگیهای سیگنال سفارشی

  1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20 % دارند.
  2. اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ارائه می شود.
  3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
  4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.
  5.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
  6. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید بیش از 20 میلیون در نظر گرفته شود.

تعرفه سیگنالهای سفارشی

تعرفه خدمات سفارشی - بورسیران

تعرفه خدمات سفارشی – بورسیران                                                                                                                                                                                            * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران 

1 – ملاک سنجش 15% رشد سیگنالهای سفارشی، جمع جبری درصد رشد های آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 5 روز متوالی بازار است. در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم 15 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، چنانچه بعد از کسب 15% رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تاثیری بر شرط فیمابین نخواهد داشت و تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد.

2 –  درصدها و روزهای منفی سهم و افت قیمتی سهم ( در هر زمان و به هر دلیل ) در محاسبات بند 1 لحاظ نمی شود. به عبارت دیگر در محاسبات بند 1 درصدهای منفی معاملاتی لحاظ نخواهد شد.

3- به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

3.1 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

3.2 – در صورت بسته شدن سهم و یا توقف نماد در طول بازار ( به هر دلیل )، روز بازگشایی، به عنوان روز اول محاسبه و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد..

3.3 – اگر سهم ممنوع المعامله گردد، روز رفع ممنوعیت معاملاتی، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

4 – پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران بر عدم معاملات ، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 فوق می باشد.

5 – پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی روزانه ، ظرف یک ساعت و سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه )، روز پنجم آخرین سیگنال، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

7 – پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بجز شرایط فورس ماژور و یا با هماهنگی و توافق فیمابین، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای محصولات و خدمات بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه محصولات و خدمات بورسیران،  صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – استفاده و بهره برداری از کلیه محصولات وخدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولفان، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

  1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
  2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
  3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

پرداخت و خرید سیگنال سفارشی :

 از جدول تعرفه سیگنال سفارشی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول به جهت دریافت و تائید و پیگیری آنی ) پرداخت نمائید.

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت و پیگیری سریع )

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم  : خرید سیگنال سفارشی هفتگی – ماهانه – سه ماهه 


توضیح مهم :  لطفا پس از واریز وجه، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نمائید و با  ای دی @bursiran_admin  پیام دهید. دقت فرمائید ، کلیه مکاتبات و ارائه سیگنال از طریق آی دی مذکور انجام خواهد شد.


جهت مشاوره یا راهنمای خرید با شماره  09123573940 مدیریت سایت بورسیران تماس حاصل نمائید. ( 10 صبح تا 10 شب)


 جهت خرید سایر سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.