سیگنال سفارشی 

ارائه تحلیل و سیگنال سفارشی با تضمین سود  15% در مدت 5 روز بازار ( یک هفته )

شرایط و نحوه تضمین 15% رشد سیگنال سفارشی

سیگنال های سفارشی حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی، شرایط تکنیکال گروه، شاخص کل، وضعیت شرکت، اطلاعات و اخبار بازار، مجامع، شرکت و نماد، و روانشاسی بازار و معاملات )  با لحاظ مشاوره و تجارب کارشناسان گروه، تهیه و تدوین گردیده است. سیگنالهای سفارشی با شرط و تضمین 100% کسب حداقل 15 % رشد طی 5 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم وقوع شرط هر سیگنال ( بهر دلیل )، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

ویژگیهای سیگنال سفارشی

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( با قابلیت دامنه رشد بیش از 30 %  ) دارند.
 3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
 4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.
 5.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 6. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید بیش از 20 میلیون در نظر گرفته شود.

تعرفه سیگنالهای سفارشی

تعرفه خدمات سفارشی - بورسیران

تعرفه خدمات سفارشی – بورسیران                                                                                                                                                                                            * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران 

 1. ملاک سنجش 15% رشد سیگنالهای سفارشی، جمع جبری درصد رشد های آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 5 روز متوالی بازار است. در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم 15 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، چنانچه بعد از کسب 15% رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تاثیری بر شرط فیمابین نخواهد داشت و تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد.
 2.  درصدها و روزهای منفی سهم و افت قیمتی سهم ( در هر زمان و به هر دلیل ) در محاسبات بند 1 لحاظ نمی شود. به عبارت دیگر در محاسبات بند 1 درصدهای منفی معاملاتی لحاظ نخواهد شد.
 3. به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم، 1-اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود،  2 – و یا سهم قبل از باز شدن بازار بسته شود، 3 – و یا ممنوع المعامله گردد، بترتیب :1- روز بعدی بازار، 2 – و یا روز بازگشایی سهم، 3- و یا رفع ممنوعیت معاملاتی ، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران ) ، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.
 4. در صورت توقف نماد ( به هر دلیل ) روز بازگشایی، و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری ، روز بعدی محاسبه می شود.
 5. پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران بر عدم معاملات ، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 فوق می باشد.
 6. پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.
 7. در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی ظرف یک ساعت، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.
 8. پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بورسیران بجز شرایط فورس ماژور، بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.
 9. پرداخت وجه و خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت، و همچنین ویژگیها، شرایط و شروط خرید محصولات و خدمات ، سایت می باشد. همچنین خریدار با اطلاع و آگاهی کامل از ویژگیهای محصولات و خدمات بورسیران، شخصا  مسئولیت و عواقب خرید و استفاده از کلیه محصولات و خدمات بورسیران، را برعهده می گیرد.
 10. استفاده و بهره برداری از کلیه محصولات وخدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولفان، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

پرداخت و خرید سیگنال سفارشی :

 از جدول تعرفه سیگنال سفارشی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول به جهت دریافت و تائید و پیگیری آنی ) پرداخت نمائید.

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت و پیگیری سریع )

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم  : خرید سیگنال سفارشی هفتگی – ماهانه – سه ماهه 


توضیح مهم :  لطفا پس از واریز وجه، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نمائید و با  ای دی @bursiran_admin  پیام دهید. دقت فرمائید ، کلیه مکاتبات و ارائه سیگنال از طریق آی دی مذکور انجام خواهد شد.


جهت مشاوره یا راهنمای خرید با شماره  09123573940 مدیریت سایت بورسیران تماس حاصل نمائید. ( 10 صبح تا 10 شب)


 جهت خرید سایر سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.