سیگنال تضمینی چیست؟

 معامله گران حرفه ایی و فعال، به دلائل متعدد ( نقدینگی بالا، ریسک پذیری بالا، توانمندیهای ویژه معاملاتی و معامله گران پرکار و فعال و  . . . ) خواهان سیگنالهای بیشتر و پربازده تر (ریسک پذیر ) می باشند. در پاسخ به درخواست این طیف از معامله گران،  سیگنالهای تضمینی پربازده با سود احتمالی چند روزه ارائه می گردد.

چگونه سیگنال را تضمین می کنیم  ؟

صراحتا و صادقانه و با صدای بلند می گوئیم،اگر کسی ادعای ارائه سیگنال 100% مثبت می کند، یا دروغگوست ! و یا جادوگر ! و یا اصلا بازار سرمایه بویژه بورس را نمی شناسد !  

در بازار بورس، ده ها پارامتر ( اقتصادی، سیاسی، جامعه شناسی، روانشناسی، مدیریتی و . . . ) متغیر وجود دارد که هر لحظه و بنحوی و بسرعت در وضعیت بازار بورس و سهم تاثیر می گذارد ! یک تحلیلگر و چارتیست، (با وجود همه توانمندیها و امکانات ) در دستیابی به اطلاعات محدودیت هایی دارد، بنابراین محال است که همه تحلیلها و سیگنالهایش مثبت باشد. در اشر جهانی، اگر یک تحلیلگر بورس، بیش از 70% سیگنالهایش مثبت باشد، در عرف بازار او را تحلیلگر خوب می نامیم.

توجه کنیم ! درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و ابزار تحلیل و سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط است، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برایند نگرش و رفتار معامله گران بازار با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازارسهم می باشد ! 

با توجه به توضیحات فوق چگونه ممکن است که ادعای سیگنال تضمینی کنیم !؟  منظور ما از سیگنال تضمینی اینست که در صورت مثبت نبودن سیگنال در پایان بازار ( قیمت آخرین معامله) بسته به نوع سیگنال، مبلع دریافتی مستردد ( سیگنالهای تضمینی روزانه ) و یا به ازای هر سیگنال منفی،  یک سیگنال رایگان ارائه می گردد ( سیگنالهای هفتگی و ماهانه و سه ماهه )

ویژگیهای سیگنال تضمینی

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( با قابلیت دامنه رشد بیش از 20 %  ) دارند.
 3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
 4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.
 5.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 6. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید بیش از 10 میلیون در نظر گرفته شود.

سیگنالهای فوق از چه طریق منتشر می شود.

کلیه سیگنالها، از طریق سایت بورسیران منتشر می گردد . سیگنالهای روزانه به جهت سهولت و رضایت کاربران گرامی مربوطه در صورت امکان دسترسی ! در  کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  منتشر می گردد.

تعرفه سیگنال های تضمینی

تعرفه سیگنالهای تضمینی، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

تعرفه سیگنال تضینی 30 شهریور بورسیران

تعرفه سیگنال تضینی                                                                                                                                                                                                         * قیمت به تومان است

شروط و تعهد بورسیران

 1. ملاک نتیجه سیگنال ، قیمت آخرین معامله سهم در پایان بازار (و یا بسته شدن نماد ) می باشد.
 2. در سیگنالهای روزانه تضمینی، در صورت منفی بودن سیگنال ( مطابق بند 1 فوق )، کل مبلغ دریافتی ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. یا می توانید برای دریافت سیگنال بعدی نزد ما امانت بماند. ( لطفا تلفنی اطلاع دهید )
 3. در سیگنالهای هفتگی و ماهانه، در صورت منفی بودن هر سیگنال، یک سیگنال رایگان به تعداد سیگنالها اضافه می گردد، بدین صورت ما متعهد هستیم که در ازای مبلغ دریافتی، حتما و باید سیگنال مثبت دریافت دارید.
 4. به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم، 1-اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود،  2 – و یا سهم قبل از باز شدن بازار بسته شود، 3 – و یا ممنوع المعامله گردد، بترتیب :1- روز بعدی بازار، 2 – و یا روز بازگشایی سهم، 3- و یا رفع ممنوعیت معاملاتی ، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران ) ، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.
 5. پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران بر عدم معاملات ، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 فوق می باشد.
 6. پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 2 و 7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.
 7. در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی ظرف یک ساعت، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.
 8. پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بورسیران بجز شرایط فورس ماژور، بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.
 9. پرداخت وجه و خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت، و همچنین ویژگیها، شرایط و شروط خرید محصولات و خدمات ، سایت می باشد. همچنین خریدار با اطلاع و آگاهی کامل از ویژگیهای محصولات و خدمات بورسیران، شخصا  مسئولیت و عواقب خرید و استفاده از کلیه محصولات و خدمات بورسیران، را برعهده می گیرد.
 10. استفاده و بهره برداری از کلیه محصولات وخدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولفان، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin  جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

نحوه تهیه سیگنال تضمینی

روش اول : ( سهولت و پیگیری سریع )

واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم  : 

    خرید سیگنال تضمینی هفتگی و ماهانه و سه ماهه 


پس از خرید لطفا از طریق @bursiran_admin وارد تلگرام شوید.


 جهت خرید سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.