سیگنال تضمینی چیست؟

 معامله گران حرفه ایی و فعال، به دلائل متعدد ( نقدینگی بالا، ریسک پذیری بالا، توانمندیهای ویژه معاملاتی و معامله گران پرکار و فعال و  . . . ) خواهان سیگنالهای بیشتر و پربازده تر (ریسک پذیر ) می باشند. در پاسخ به درخواست این طیف از معامله گران،  سیگنالهای تضمینی پربازده با سود احتمالی چند روزه ارائه می گردد.

چگونه سیگنال را تضمین می کنیم  ؟

صراحتا و صادقانه و با صدای بلند می گوئیم، اگر کسی در بازار بورس ادعای ارائه سیگنال 100% مثبت می کند، یا دروغگوست ! و یا جادوگر ! و یا اصلا بازار سرمایه بویژه بورس را نمی شناسد !  

در بازار بورس، ده ها پارامتر ( اقتصادی، سیاسی، جامعه شناسی، روانشناسی، مدیریتی و . . . ) متغیر وجود دارد که هر لحظه و بنحوی و بسرعت در وضعیت بازار بورس و سهم تاثیر می گذارد ! یک تحلیلگر و چارتیست، (با وجود همه توانمندیها و امکانات ) در دستیابی به اطلاعات و تحلیل اطلاعات محدودیت هایی دارد، بنابراین محال است که همه تحلیلها و سیگنالهایش منطبق بر نتایج بازار فردا باشد. در اشر جهانی، اگر یک تحلیلگر بورس، بیش از 70% سیگنالهایش منطبق بر نتایج بازار باشد، در عرف بازارسرمایه او را تحلیلگر خوب خواهیم شناخت.

توجه 1 :  درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

توجه 2 : بورسیران به هیچ عنوان به معاملات کاربران و نتایج آن وارد نمی شود، از آنجائیکه کلیه تحلیل ها ، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است تحت هر شرایط، مسئولیت استفاده از تحلیلهای فوق، صرفا بر عهده خریدار و استفاده کننده می باشد.

با توجه به توضیحات فوق چگونه ممکن است که ادعای سیگنال تضمینی کنیم !؟  منظور ما از سیگنال تضمینی، شرطی است که با خریدار توافق می کنیم که در صورت مثبت نبودن سیگنال در پایان بازار ( قیمت آخرین معامله) بسته به نوع سیگنال، مبلع دریافتی  ظرقف 1 ساعت مستردد ( سیگنالهای تضمینی روزانه ) و یا به ازای هر سیگنال منفی،  یک سیگنال رایگان ارائه می گردد ( سیگنالهای هفتگی و ماهانه و سه ماهه )

ویژگیهای سیگنال تضمینی

  1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
  2. اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( با قابلیت دامنه رشد بیش از 20 %  ) دارند.
  3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
  4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.
  5.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
  6. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید بیش از 10 میلیون در نظر گرفته شود.

تعرفه سیگنال های تضمینی

تعرفه سیگنالهای تضمینی، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

تعرفه سیگنال تضینی- بورسیران

تعرفه سیگنال تضینی- بورسیران                                                                                                                                                          قیمت به تومان است

شروط و تعهد بورسیران

1 – ملاک محاسبه نتیجه سیگنال ، قیمت آخرین معامله سهم در پایان بازار (و یا بسته شدن نماد )در سایت  سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  )می باشد.

2 – در سیگنالهای تضمینی روزانه، در صورت منفی بودن سیگنال ( مطابق بند 1 فوق )، کل مبلغ دریافتی ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. یا می توانید برای دریافت سیگنال بعدی نزد ما امانت بماند. ( لطفا تلفنی اطلاع دهید )

3 – در سیگنالهای هفتگی و ماهانه، در صورت منفی بودن هر سیگنال، یک سیگنال رایگان به تعداد سیگنالهای باقی مانده اضافه می گردد، بدین صورت ما متعهد هستیم که در ازای مبلغ دریافتی، حتما و باید سیگنال مثبت دریافت دارید.

4 – به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

 a) اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

b) در صورت بسته شدن سهم و یا توقف نماد ( به هر دلیل ) در طول بازار، روز بازگشایی، به عنوان روز اول محاسبه و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد..

c) اگر سهم ممنوع المعامله گردد، روز رفع ممنوعیت معاملاتی، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد.

در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

5 – در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، مبلع دریافتی ظرف 1 ساعت ( سیگنالهای تضمینی روزانه ) به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد ( و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران – با هماهنگی- به امانت باقی می ماند. ) همچنین برای سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه ) به ازای هر سیگنال منفی،  یک سیگنال رایگان تا کسب نتیجه مثبت ، سیگنال  ارائه می گردد.

6 – پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران، تحت هیچ شرایط مسئولیت، نقش، و وظیفه ایی بر عدم معاملات ، و یا کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران ندارد. ملاک محاسبه و تسویه موارد مندرج در شروط و تعهدات بورسیران می باشد.

7 – پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز موارد بند 1,2,3,8 ، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال  و یا عدم معامله ( به هر دلیل شخصی )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

8 – پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بجز شرایط فورس ماژور و یا با هماهنگی و توافق فیمابین، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

9 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای محصولات و خدمات بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه محصولات و خدمات بورسیران،  صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

11 – استفاده و بهره برداری از کلیه محصولات وخدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

  1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
  2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
  3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin  جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

نحوه تهیه سیگنال تضمینی

روش اول : ( سهولت و پیگیری سریع )

واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم  : 

    خرید سیگنال تضمینی هفتگی و ماهانه و سه ماهه 


پس از خرید لطفا از طریق @bursiran_admin وارد تلگرام شوید.


 جهت خرید سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.