انتخاب برگه

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام هوشمند تضمینی

بازار بورس یک ابزار مدرن اقتصادی است که موفقیت در آن با دانش، تحقیق، قدرت تحلیل، توانایی تصمیم گیری، مهارتهای معامله گری، تجربه و پشت کار و  صبر و شکیبایی، حاصل می شود.

از میان رویکردهای گوناگون برای سرمایه گذاری در بازار سهام، تشکیل “ سبد سهام ارزنده و متنوع ”، جدیدترین، علمی ترین و پربازده ترین رویکرد سرمایه گذاری در بازار سهام است که ضمن کاهش ریسک سرمایه، بیشترین بازده سرمایه گذاری ( نسبت به متوسط بازده کل بازار ) را به همراه دارد. بدین ترتیب شما با تشکیل یک سبد سهام ، به مدیری فعال و توانمند برای مدیریت دارایی خود تبدیل می شوید.

سبد سهام عبارت است از تخصیص سرمایه ایی مشخص و معین خود، میان چندین سهم، به‌نحوی‌ که سبب کاهش ریسک سرمایه‌گذاری شود ( تفسیم ریسک سرمایه گذاری). فلسفه تشکیل سبد سهام یا “تشکیل پرتفوی” ، بطور کل، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری و تشکیل مجموعه متنوع و ارزنده با همگرایی بالا، برای کسب بیشترین بازدهی ممکن در یک دوره مشخص می باشد. امروزه اهمیت رویکرد سبد سهام در بحث مدیریت سرمایه بحدی است که  عنوان جدیدترین روش تحلیل بازار ( سومین روش تحلیل بازار ! ) را بخود اختصاص داده است.

یادآوری :

در نظریات جدید علمی، در تجزیه و تحلیل سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، در تحقیقات ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب بهتری را به سرمایه گذار عرضه می دارد.

سبد سهام هوشمند تضمینی و نحوه تضمین

سبد سهام هوشمند تصمینی بورسیران، عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه در دو بسته (ماهانه و سه ماهه با تنوع تعداد سهام 5 و 10 و 15 سهم در هر بسته ) ارائه میگردد.

توصیه بسیار مهم :

بطور کل سبد سهام هوشمند تضمینی ماهانه با 50 % رشد و سبد سهام هوشمند تضمینی سه ماهه با 150% رشد تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تضمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی ، وفق شروط و تعهدات ( پاین تعرفه)، بفوریت مسترد می گردد.  

ویژگیهای مهم سبد سهام هوشمند تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سهام هوشمند تضمینی، تضمین کسب سود مشخص است و با توجه به عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )، هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود شما خواهد بود.
 2.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 20% می باشند.
 3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است. یعنی با فرض اینکه معامله گر با استراتژی کوتاه‌مدت ( از معاملات روزانه تا حداکثر 3 ماهه) در حال معامله گری، و با توجه به 3 بروزرسانی در هفته، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید.
 4. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی هوشمند ( همانند سبد سهام تصمینی ) بصورت تضمین نشده ( ماهانه با 60 % تخفیف و سه ماهه با 65 % تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 5. سهام سبد سهام هوشمند تضمینی، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار،در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 6. پشتیبانی آنلاین و نامحدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 7. یک کورس آموزشی کاربردی در قالب ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و جامع بورس، معامله گری حرفه ایی، روانشناسی بازار، استراتژیهای معاملاتی و پلن های معاملاتی
 8. یک کورس آموزش کارگاهی در قالب آموزشهای کاملا کاربردی معامله گری حرفه ایی ( بازارشناسی، بازار خوانی، تابلو خوانی ) بصورت تلفنی و رفع اشکال
 9.  آموزش کاربردی نرم افزارهای تحلیلی و معاملاتی و نحوه تحلیل و رفع اشکال بصورت آنلاین
 10.  معرفی و پشتیبانی سهام ارزنده تر سبد، که بازدهی بیشتر از سایر سهام سبد دارند ( بسیار مهم و اثربخش )
 11. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) و سایرنکات مهم معمله گری ارائه می گردند.
 12. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، هر هفته (  3 بار در هفته – ممکن است با توجه به شرایط سیال بازار و یا سهم، این تعداد تغییر نماید ) و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و متوسط ، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ارائه می گردد. 
 13. پشتیبانی آنلاین و نا محدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 14. دسترسی رایگان به خدمات اشتراک ویژه ( دسترسی  به محتوای ویژه سایت ) به ارزش هر ماه 200 هزار تومان و سه ماهه 570 هزار تومان

توضیح مهم : کلیه آموزشها، پشتیبانی،رفع اشکال، با توجه به موضوع خدمات و صرفا در محدوده بازار بورس و سبد سهام هوشمند تضمینی و کاملا بصورت کاربردی خواهد بود. بدیهی است آموزشهای آکادمیک و یا دوره های آموزشی مرسوم در موسسات مرتبط ، با توجه به محدودیت زمانی و موضوع سایت، درحوصله و تعهد این خدمات و موضوع فعالیت سایت نمی باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

استراتژی و شیوه کار در سبد سهام هوشمند تضمینی

یک معامله گر حرفه ایی علاوه بر توانمندیهای علمی، فنی و روانشناختی، سرمایه مکفی ( به تناسب سود انتظاری)، درجه ریسک پذیری مناسب، ضروریست جهت دستیابی به اهداف و انتظارات خود، یک استراتژی معالاتی متناسب نیز داشته باشد. به منظور حصول اهداف و تعهد ذکر شده ( کسب 150 % سود در سه ماه)، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط تکنیکال ( و اطلاعات و یا اخبار بنیادی ) سهم، در مقابل نوسانات سهم و بازار منفعل نبوده و واکنش متناسب خواهیم داشت. کلیه اطلاعات لازم برای این واکنش، از طریق ارائه 2 بروزرسانی در هفته ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)،انجام خواهد شد تا ضمن حضور و برخوداری از شرایط سهم مورد نظر، با دوری از موقعیت اصلاح سهم، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نمایم. لازم به یادآوری است که متوسط بازدهی بازار بورس تهران در سال 97 بین 30 تا 35 درصد بوده است.

بدین منظور در زمان سیگنال دهی کلیه اطلاعات لازم شامل قیمت خرید، شرط ورود، حد ضرر، اهداف قیمتی، کلیه مقاومتهای پیش رو، محدوده و شرایط خروج ، حمایتهای مهم، و … ارائه می شود. پس از ارائه سیگنال و خرید آن  ( در صورت وقوع شرط خرید سیگنال )، سهم وارد یک دوره رشد چند روزه ( به توجه به شرایط سهم و بازار ) می شود، در محدوده انتهایی رشد و پس از کسب درصد مشخصی سود، با توجه به اطلاعات ارائه شده، خارج و سود حاصل را ذخیره می کنیم.

چند روزی سهم اصلاح می کند( و ما خارج شده ایم !) با توجه به مانیتورینگ و کنترل دائمی سهم، در انتهای اصلاح و در محدوده برگشت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند نمونه بالا ) ارائه می شود. این سیگنالهای جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدودا بیش از 20 بار ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران) بروز رسانی می شود. با این شیوه، شما فقط در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم ( اصلاح ) خارج می شوید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما درصدهای مثبت سهم است، زیرا اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار معامله گر گذاشته شده است و خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر می باشد.

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام هوشمند تضمینی و سبد سهام هوشمند تصمین نشده یکسان است و سیگنالها و پشتیبانی آن یکسان بوده و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد، در سبد سهام هوشمند تصمین نشده، که صرفا به جهت کاهش هزینه (حدود 60% کاهش هزینه در سبد ماهانه و 65 % در سبد 3 ماهه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه می گردد. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

تعرفه سبد سهام هوشمند

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام تضمینی و سبد سهام تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، صرفا به جهت کاهش هزینه ( 40 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

سبد سهام  هوشمند تضمینی فعال برای خرید :

اولین  سبد سهام هوشمند تضمینی شهریور 98، ( اول شهریور منتشر می شود)  با 30 % تخفیف ( فقط تا ساعت 24 جمعه 25 مرداد ) 

خرید سبد سهام هوشمند تضمینی شهریور 98


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید ! 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال