انتخاب برگه

سبد سهام تضمینی

سبد سهام تضمینی 

بازار بورس یک ابزار مدرن اقتصادی است که موفقیت در آن با دانش، تحقیق، قدرت تحلیل، توانایی تصمیم گیری، مهارتهای معامله گری، تجربه و پشت کار و  صبر و شکیبایی، حاصل می شود.

از میان رویکردهای گوناگون برای سرمایه گذاری در بازار سهام، تشکیل “ سبد سهام ارزنده و متنوع ”، جدیدترین، علمی ترین و پربازده ترین رویکرد سرمایه گذاری در بازار سهام است که ضمن کاهش ریسک سرمایه، بیشترین بازده سرمایه گذاری ( نسبت به متوسط بازده کل بازار ) را به همراه دارد. بدین ترتیب شما با تشکیل یک سبد سهام ، به مدیری فعال و توانمند برای مدیریت دارایی خود تبدیل می شوید.

سبد سهام عبارت است از تخصیص سرمایه مورد نظر خود، میان چندین سهم، به‌نحوی‌ که سبب کاهش ریسک سرمایه‌گذاری شود ( تفسیم ریسک سرمایه گذاری). فلسفه تشکیل سبد سهام یا “تشکیل پرتفوی” ، بطور کل، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری و تشکیل مجموعه متنوع و ارزنده با همگرایی بالا، برای کسب بیشترین بازدهی ممکن در یک دوره مشخص می باشد. امروزه اهمیت رویکرد سبد سهام در بحث مدیریت سرمایه بحدی است که  عنوان جدیدترین روش تحلیل بازار ( سومین روش تحلیل بازار ! ) را بخود اختصاص داده است.

یادآوری :

عموما در تجزیه و تحلیل سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، تحقیقات ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب بهتری را به سرمایه گذار عرضه می دارد.

 سبد سهام تضمینی و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال، با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه دربسته سه ماهه و با تنوع تعداد سهام 5 و 10 و 15 سهم در هر بسته ) ارائه میگردد.

بطور کل سبد سهام سه ماهه با 100% رشد تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تصمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی بفوریت مسترد می گردد.  شروط و تعهدات تضمین سبد سهام  در بخشهای پائین آورده شده است .

ویژگیهای مهم سبد سهام تضمینی 

  1. مهمترین ویژگی سبد، تضمین کسب سود مشخص است و با توچه به عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )، هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.
  2.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 20% می باشند.
  3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است. یعنی با فرض اینکه معامله گر با استراتژی کوتاه‌مدت ( از معاملات روزانه تا حداکثر 3 ماهه) در حال معامله گری، و با توجه به 2 بروزرسانی در هفته، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید.
  4. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی بصورت تضمین نشده ( با 40% تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
  5. سهام سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
  6. سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با تعیین حد سود و محدوده خروج و حد ضرر، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) ارائه می گردند.
  7. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده ) ، هر هفته ( حداقل 2 بار در هفته) و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ارائه می گردد. 
  8.  پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 ) بویژه در طول بازار ( هر سهم حداکثر 5 دقیقه در هفته و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
  9. ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری.
  10. دسترسی رایگان به محتوای ویژه  و اختصاصی سایت

استراتژی و شیوه کار در سبد سهام هوشمند تضمینی

یک معامله گر حرفه ایی علاوه بر توانمندیهای علمی، فنی و روانشناختی، سرمایه مکفی ( به تناسب سود انتظاری)، درجه ریسک پذیری مناسب، ضروریست جهت دستیابی به اهداف و انتظارات خود، یک استراتژی معالاتی متناسب نیز داشته باشد. به منظور حصول اهداف و تعهد ذکر شده ( کسب 100 % سود در سه ماه)، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط تکنیکال ( و اطلاعات و یا اخبار بنیادی ) سهم، در مقابل نوسانات سهم و بازار منفعل نبوده و واکنش متناسب خواهیم داشت. کلیه اطلاعات لازم برای این واکنش، از طریق ارائه 2 بروزرسانی در هفته ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)،انجام خواهد شد تا ضمن حضور و برخوداری از شرایط سهم مورد نظر، با دوری از موقعیت اصلاح سهم، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نمایم. لازم به یادآوری است که متوسط بازدهی بازار بورس تهران در سال 97 بین 30 تا 35 درصد بوده است.

بدین منظور در زمان سیگنال دهی کلیه اطلاعات لازم شامل قیمت خرید، شرط ورود، حد ضرر، اهداف قیمتی، کلیه مقاومتهای پیش رو، محدوده و شرایط خروج ، حمایتهای مهم، و … ارائه می شود. پس از ارائه سیگنال و خرید آن  ( در صورت وقوع شرط خرید سیگنال )، سهم وارد یک دوره رشد چند روزه ( به توجه به شرایط سهم و بازار ) می شود، در محدوده انتهایی رشد و پس از کسب درصد مشخصی سود، با توجه به اطلاعات ارائه شده، خارج و سود حاصل را ذخیره می کنیم.

چند روزی سهم اصلاح می کند( و ما خارج شده ایم !) با توجه به مانیتورینگ و کنترل دائمی سهم، در انتهای اصلاح و در محدوده برگشت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند نمونه بالا ) ارائه می شود. این سیگنالهای جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدودا بیش از 20 بار ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران) بروز رسانی می شود. با این شیوه، شما فقط در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم ( اصلاح ) خارج می شوید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما درصدهای مثبت سهم است، زیرا اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار معامله گر گذاشته شده است و خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر می باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام تضمینی و سبد سهام تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، صرفا به جهت کاهش هزینه ( 40 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

سبد سهام تضمینی فعال برای خرید :

ششمین  سبد سهام تضمینی سال شهریور 98، ( دوم شهریور منتشر می شود)  

  تعرفه و خرید سبد سهام تضمینی شهریور 98


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جديد !

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال