سبد سهام تضمینی آبان 98 

هشتمین  سبد سهام تضمینی سال 98،هفددهم آبان 98  منتشر می شود.  همه چیز در باره سبد سهام بیشتر بدانیم !

توضیح بسیار مهم
سبد سهام تضمینی، (حدودا ) مناسب سرمایه بیش از 50 میلیون تومان و کمتر از 500 میلون تومان است.

اگر سرمایه ایی بیش از 500 میلیون تومان دارید، قویا توصیه می شود ضمن مشاوره، از سبد سهام هوشمند تضمینی با تضمین 150 % رشد سه ماهه، با پشتیبانی اختصاصی و ویژه استفاده نمائید.

 سبد سهام تضمینی بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده ( سبد 5 ، 10 و 15 سهم ) و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال، با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و ارائه میگردد.

یادآوری :

عموما در تجزیه و تحلیل سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، تحقیقا و بطور تجربی ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب بهتری را به سرمایه گذار عرضه می دارد. از این رو در سبد سهام تصمینی بورسیران جهت حصول درصد تعهد شده ( کسب 80% رشد در طول سه ماه )، از هر سه روش فوق استفاده می شود.

بطور کل سبد سهام تضمینی با 80 % رشد طی سه ماه تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تصمین شده ( با توجه به شروط تضمینی )، کل مبلغ دریافتی بفوریت مسترد می گردد. بدیهی است بورسیران برای سبد سهام تضمین نشده، با توجه به کاهش قیمت 40 درصدی،تعهدی بایت میزان درصد رشد ندارد. شروط و تعهدات تضمین سبد سهام تضمینی  در بخشهای پائین آورده شده است .

ویژگیهای مهم سبد سهام تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سبد سهام، تضمین کسب سود مشخص است  طی سه ماه و تعهد عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )،باتوجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام می باشد.
 2. هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.
 3.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام بازار اول و دوم با دامنه نوسان روزانه 5 % ± می باشند. ( البته در صورت بازرگردان اختصاصی افزایش خواهد داشت )
 4.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است.  همه چیز در باره سبد سهام را بخوانید.
 5. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی بصورت تضمین نشده ( با 40% تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 6. سهام سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 7. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با تعیین حد سود و محدوده خروج و حد ضرر، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) ارائه می گردند.
 8. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، هر هفته ( حداقل 1 بار در هفته و جمعا حدود 15 بار )، در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) ، ” بروزرسانی جدید ” شده و سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج ارائه می گردد. 
 9.  پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 ) بویژه در طول بازار ( هر سهم حداکثر 5 دقیقه در هفته و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 10. ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری.
 11. دسترسی رایگان به محتوای اشتراک ویژه به ارزش ماهانه  … هزار تومان 

برنامه و روش معامله گری در سبد سهام تضمینی

 پس از خرید سبد سهام ( با توجه به سرمایه و توانمندی خریدار )، حساب کاربری و صفحه بسته خریداری شده برای شما فعال و بمدت سه ماه ( 60 روز بازار ) قابل دسترس خواهد بود. برای هر سهم سبد ابتدا یک نمودار تکنیکال سهم به شکل بسیار ساده و مشخص اما جامع و گویا، همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند و اهداف قیمتی سهم ارائه می شود، تا معامله گر یک تصویر کلی از شرایط و موقعیت سهم بدست آورد. سپس اطلاعات ضروری و کافی معامله گری شامل شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید ( بسته به شرایط سهم ) ارائه می شود. در صورت وقوع شرط، شما ( مختارید ) سهم را در محدوده قیمتی ارائه شده خرید نمائید.

اگر شرایط خرید در آنروز اتفاق نیفتاد، در یکی دو روز بعد پس از تحقق شرط خرید انجام می شود. و در صورتی که شرط خرید محقق نگرد و سهم ریزش نماید، چند روزی صبر می کنیم و سهم مذکور در محدوده حمایتی بعدی بروزرسانی و اطلاعات ضروری و کافی معامله گری مجدد ارائه می گردد.

پس از خرید (بطور کل) سهم وارد یک دوره رشد چند روزه ( به توجه به شرایط سهم و بازار ) می شود، و پس از کسب یک به یک اهداف قیمتی اعلام شده، در محدوده انتهایی رشد و پس از کسب درصد مشخصی سود، با توجه به اطلاعات ارائه شده، خارج و سود حاصل را ذخیره می کنیم.

بطور معمول سهم مذکور چند روزی ریزش ( نه اصلاح ) می کند ( که ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم، در محدوده حمایتی و اطمینان از برگشت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اولا ) ارائه می شود. این سیگنالهای جدید را ” بروز رسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدودا  15بار ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)  بروزرسانی می شود.

با این شیوه، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا  آغاز ریزش سهم را از قبل در اختیار دارید، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر می باشد،  بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما درصدهای مثبت سهم می باشد.

استراتژی سبد سهام  تضمینی

یک معامله گر حرفه ایی علاوه بر توانمندیهای علمی، فنی و روانشناختی، سرمایه مکفی ( به تناسب سود انتظاری)، درجه ریسک پذیری مناسب انتظارات، ضروریست جهت دستیابی به اهداف و انتظارات خود، یک استراتژی معالاتی متناسب نیز داشته باشد. به منظور حصول اهداف و تعهد ذکر شده ( کسب 80 % سود در سه ماه)، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط تکنیکال ( و اطلاعات، اخبار بنیادی و شرایط سیال بازار ) و معاملاتی سهم، در مقابل نوسانات سهم و بازار منفعل نبوده و واکنش متناسب اتخاذ و اجرا نماید. کلیه اطلاعات لازم برای این واکنش، از طریق ارائه 15 بروزرسانی در طول سه ماه ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران)، ارائه می شود تا ضمن حضور و برخوداری از شرایط و فرصتهای سهم ( حمایتها ) مورد نظر، با دوری از موقعیتهای تهدید (  ریزش ) سهم، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید. 

آیا از طرح خرید اعتباری بورسیران با 50% تخفیف خبر دارید ؟

 

با استفاده از طرح خرید اعتباری بورسیران، کلیه خدمات بورسیران را با  50 % تخفیف تهیه نمائید !

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی به دو شیوه  تضمینی و تضمین نشده، در بازه زمانی سه ماهه با توجه به تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام تضمینی و سبد سهام تصمین نشده یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد در سبد سهام تصمین نشده، و صرفا به جهت کاهش هزینه ( 40 % کاهش هزینه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه میشود. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

تعرفه سبد سهام تضمینی- بورسیران

تعرفه سبد سهام تضمینی- بورسیران                                                             * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام تضمینی

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و جمع جبری درصد های مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار، در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. به عبارت دیگر، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. ( زیرا با آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته، اهداف قیمتی، حد ضرر، محدوده بهینه خروج و شرایط خروج اعلام می گردد. و شما قادر و مختار به خروح و نقد سود هستید.)

2 – پس از پایان دوره سبد، هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد سه ماهه 80 % رشد ) نرسیده باشد،  با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری، ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام تضمینی بعدی، نزد بورسیران به امانت بماند. ( با هماهنگی )

3 – در هر زمان و در هر ساعت از مدت تعهد سبد خریداری شده، در صورت حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد برابر یا بیشتر از میزان تضمین باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما ارائه خدمات و پشتیبانی، بطور کامل تا پایان دوره ادامه خواهد داشت.

3.1 – به جهت حمایت و رضایت خریداران محترم، در صورت حصول بند 3 ، به تعداد سهامی که کمتر از 50% تعهد داده شده رشد داشته اند، سبد رایگان برای دوره بعد ارائه می گردد.

4 – در صورت عدم حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد کمتر از میزان تضمین باشد )، فقط هزینه دریافتی سهامی که درصد تضمین شده را کسب نکرده باشند، بطور کامل و فوری مسترد می گردد.

5 – پس از ارائه سبد تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( حداقل هر هفته یک بروزرسانی و جمعا 15 بروزرسانی طی سه ماه و در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران قابل تغییر خواهد بود ) ارائه می گردد. 

6 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی، به دوره مذکور اضافه می گردد. بدیهی است در صورت پایان دوره هر سبد، اعمال بند 2 و 4 تا زمان انجام تعهدات برای سهام هایی که در طول دوره سبد به هر دلیل متوقف بودند، متوقف می گردد.

7 – پس از واریز وجه یا انتشار سبد سهام تضمینی، استرداد وجه، بجز  بند 2 و 4، تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد. اما پس از واریز وجه و قبل از انتشار، در صورتی که به دلائلی امکان معامله گری برای خریدار میسر نباشد، با اطلاع فوری ( قبل از انتشار ) ، خرید و مبلغ واریزی فوق بصورت امانت، برای خریدهای بعدی نزد بورسیران محفوظ خواهد بود. 

8 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. همچنین طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور ( جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث عمومی فراگیر ، تغییر قوانین معاملات و یا محدودیتهای معاملاتی و . . . )، با توجه به جزئیات، در صورت موقتی بودن شرایط ( حد اکثر 30 روز ) کلیه فعالیتها و خدمات رسانی تا زمان حصول شرایط معمولی متوقف می شود. در غیر اینصورت با درک و پذیرش شرایط جدید و با تفاهم و حسن نیت، به شکل منطقی و منصفانه، ریسک ایجاد شده به نسبت مساوی تقسیم می گردد. در هر صورت در این شرایط تفاهم و رضایت نسبی طرفین اصل می باشد.

9 – پس از خرید، بورسیران موظف است سبد سهام تضمینی را حداکثر تا 15 روز کاری بازار ( به دلیل شرایط سیال بازار و سهم )، منتشر نماید. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین )، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلام انتشار سبد، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

10 – کلیه تحلیلها ،خدمات، سبد سهام تضمینی بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان اطلاع رسانی و پشتیبانی لازم در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin ) ارائه می گردد.

11 – خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت بورسیران، ویژگیهای خدمات، شروط و تعهدات بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه اظهار نظرها، تحلیل ها و محتوای سایت نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

12 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات بورسیران بویژه سبد سهام تضمینی، مشاوره، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار مجاز می باشد. انتشار و یا استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن چدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد سه ماهه،  10 میلیون تومات در نظر گرفته  وتوصیه می شود کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 10%  از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم.
 4. نظر به تهعد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام تضمینی ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 6. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام

 از جدول تعرفه سبد سهام ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر خود را بدقت انتخاب نموده و  هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.

توصیحات بسیار مهم :

 1. با توجه به مقررات جدید بانک مرکزی، پرداخت شما از طریق درگاه بانکی ( روش دوم )، تقریبا 5 روز بعد از خرید به حساب بورسیران واریز می گردد. بنابراین خدمات بورسیران پس از واریز مبلع خرید به حساب بورسیران ارائه می شود. در صورتی که تمایل دارید پس از خرید بلافاصله خدمات خریداری شده را دریافت نمائید،  حتما از طریق پرداخت کارت به کارت ( روش اول ) استفاده کنید.
 2. جهت استفاده از هر نوع تخفیفات، خرید اعتباری ( 50 % تخفیف ) و خرید سیگنالهای تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول :  کارت به کارت : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037   

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :  کلیه خدمات خریداری شده با این روش، پس از واریز مبلع فوق به حساب بورسیران ( طبق مقررات بانک مرکزی حداقل 5 روز طول می کشد ) ارائه می شود.

از طریق تکمه زیر، فرم خرید را تکمیل و در محل توضیحات  سبد سهام تضمینی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سبد سهام  


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید !