تعرفه خدمات سبد بانی

قبل از خرید خدمات سبد بانی، توصیه می شود  خدمات سبد بانی چیست ؟  را مطالعه نمائید.

برای خرید خدمات سبد بانی ،با توجه به جدول زیر،ابتدا تعداد سهام مورد نظر سبد خود را از ستون تعداد سهام انتخاب کنید،سپس مدت زمانی که می خواهید خدمات را دریافت دارید را از ردیف دوم انتخاب نمائید،از تقاطع امتداد ردیف ( تعداد سهام ) و ستون ( مدت زمان )، هزینه خدمات درخواستی تعیین می شود.

تعرفه خدمات سبد بانی - بورسیران

تعرفه خدمات سبد بانی – بورسیران  ( * قیمت ها به تومان است.)

راهنمایی کاربران گرامی: به عنوان مثال ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود از تقاطع امتداد تعداد سهام و مدت زمان (تقاطع دو خط قرمز ) هزینه خدمات سبد بانی مشخص می شود.

به عنوان مثال، کاربری برای دریافت خدمات سبد بانی ، 5 سهم برای مدت زمان سه ماهه انتخاب می کند،از تلاقی ردیف افقی پنجم و ستون بازه سه ماهه (طلاقی خطوط قرمز افقی و عمودی ) ، هزینه خدمات سبد بانی کاربر معادل 1,050,000 تومان  محاسبه می شود.

توضیخات مهم !

 1- هر چقدر مدت زمان انتخابی طولانی تر باشد، متوسط هزینه ماهانه خدمات هر سهم کاهش می یابد.

2- با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مدیریت سرمایه و مدیریت سبد ،پیشنهاد می شود برای سرمایه تا 50 میلیون،حد اقل 5 سهم، تا 100 میلیون،حداقل 10 سهم ،تا 200 میلیون،حداقل 15 سهم و تا 500 میلیون حداقل 20 سهم انتخاب شود.

3- انتخاب سهام و تشکیل سبد سهام بر عهده مشتری می باشد و هزینه فوق صرفا بابت ارائه خدمات سبد بانی به سبد سهام معرفی شده شما می باشد. در صورت تمایل ،انتخاب و تشکیل سبد سهام که کار کاملا فنی-محاسباتی و تحلیلی است،پس از مشاوره و پرداخت هزینه ،انجام می پذیرد.

4- هزینه تعداد سهام سبد درخواستی تا 20 عدد، مطابق الگوی جدول محاسبه می گردد

5- در صورتیکه تعداد سهام سبد درخواستی شما بیش از 20 عدد باشد، جهت دریافت تخفیفات و تسهیلات ویژه، با مدیریت تماس حاصل فرمائید.

6- خریداران خدمات سبد بانی (سبد بانی 3 سهم – سه ماهه به بالا )از مشاوره آنلاین در طول ساعات معاملات (هر روز یک مشاوره آنلاین) برخوردار خواهند بود.(فقط از طریق تلگرام @bursiran )

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

پرداخت و خرید خدمات سبد بانی

روش اول : ( سهولت و پیگیری سریع )

واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم : ( درگاه بانک )

پرداخت و خرید خدمات سبد بانی : لطفا با توجه به انتخاب تعداد سهام و بازه زمانی مورد نظر خود ،مبلغ بدست آمده در جدول تعرفه بالا را در فرم زیر به همراه سایر اطلاعات درخواستی قرارداده، روی تکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.


مبلغ (ریال)             :
نام و نام خانوادگی  :
آدرس ایمیل           :
شماره همراه           :
* توضیحات              :* تعداد سهام و مدت زمانی سبد بانی را قید کنید،مثال : 7 سهم 6 ماهه

توضیح مهم :  لطفا پس از واریز وجه، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نمائید و با  ای دی @bursiran_admin  پیام دهید. دقت فرمائید ، کلیه مکاتبات و ارائه سیگنال از طریق آی دی مذکور انجام خواهد شد.


جهت مشاوره یا راهنمای خرید با شماره  09123573940 مدیریت سایت بورسیران تماس حاصل نمائید. ( 10 صبح تا 10 شب)


 جهت خرید سایر سیگنال های خدمات سفارشی لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.