انتخاب برگه

سیگنال فوق العاده

سیگنال فوق العاده 

ارائه تحلیل و سیگنال فوق العاده با تضمین سود  35% در مدت 10 روز بازار

 50 % تخفیف !

برای مشتریان فعلی بورسیران که حساب اعتباری (حداقل  15 روز ) نزد بورسیران دارند. ( حداقل اعتبار به میزان ارزش دو سیگال فوق العاده تضمینی )

شرایط و نحوه تضمین 35% رشد سیگنال فوق العاده

سیگنال های فوق العاده حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی و شرایط تکنیکال شاخص کل، گروه، و شرکت ، بویژه روانشاسی بازار و معاملات سهم ) با در نظر داشتن بازه معاملاتی می باشد. سیگنالهای فوق العاده با شروط ( شروط و تعهدات بورسیران ) و تضمین کسب حداقل 35 % رشد طی 10 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم کسب حداقل 35 % رشد ( بهر دلیل ) ، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

یاد آوری ،

درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

ویژگیهای سیگنال فوق العاده

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. از منظر تکنیکال، اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( بیش از 50 % ) دارند.
 3. کلیه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید، توضیحات و نکات مهم معامله گری ارائه می گردد.
 4.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 5. دو بروزرسانی در طول 10 روز ( تحلیل، سیگنال ورود و خروج و توضیحات تکمیلی با توجه به شرایط سیال بازار )
 6. ارائه 7 فایل آموزشی کاربردی و ضروری برای معامله گری ( فقط برای خرید های ماهانه و سه ماهه )
 7.  تخفیف 50 %برای مشتریان فعلی بورسیران که حساب اعتباری (حداقل  15 روز ) نزد بورسیران دارند. ( حداقل اعتبار به میزان ارزش دو سیگال فوق العاده تضمینی )

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سیگنالهای فوق العاده

تعرفه سیگنالهای فوق العاده به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

توضیج مهم : کلیه سیگنالها، بروزرسانیها و پشتیبانی مربوطه در هر دو نوع سیگنالهای فوق العاده بدون تضمین و سیگنالهای فوق العاده تضمینی کاملا یکسان می باشند و تفاوت صرفا در عدم تضمین میزان رشد سیگنالها، به جهت کاهش قیمت و امکان بهرمندی بیشتر خریداران می باشد.

تعرفه سیگنال فوق العاده- بورسیران

تعرفه سیگنال فوق العاده- بورسیران                                                                                                       * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران 

1 – ملاک ارزیابی و محاسبه نتایج سیگنال فوق العاده، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و ملاک سنجش 35 % رشد، جمع جبری درصد رشدهای آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 10 روز متوالی بازار است. دلیل عدم محاسبه درصدهای منفی سهم در طول مدت تعهد، اعلام اهداف، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم می باشد. بنابراین عدم خروج از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد .

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم، 35 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد و چنانچه بعد از کسب 35 % رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد. اما خدمات فوق تا پایان روز دهم بطور کامل ادامه خواهد داشت.

 به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

3.1 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و در صورت تکرار در روز بعد هم به همین شکل. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بارنگری و اصلاح خواهد شد.

3.2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

4 – بورسیران برمعاملات و یا عدم معاملات، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 فوق می باشد.

5 – پس از خرید و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و 2 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – پس از پایان روز دهم سیگنال، در صورت عدم تحقق نتایج تضمین شده، ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی سیگنالهای روزانه، ظرف یک ساعت و سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه )، روز یازدهم آخرین سیگنال، با رعایت سایر شروط، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

7 – پس ازخرید، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، (مانند شرایط هیجانی ناگهانی و خاص بازار و یا با توافق فیمابین )، وجه دریافتی بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم، و به بطور کامل به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد..

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای خدمات بورسیران بویژه خدمات خریداری شده، می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت و عواقب استفاده از آن، صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. انتقال ، واگذاری، استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از آن به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، و تحت هر عنوان،  اجحاف در حق مولفان، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران، حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید حداقل بیش از 30 میلیون در نظر گرفته شود.
 3. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد داشته باشیم.
 4.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 5. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

پرداخت و خرید سیگنال فوق العاده :

 از جدول تعرفه سیگنال فوق العاده ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول به جهت دریافت و تائید و پیگیری آنی ) پرداخت نمائید.

روش اول : ( سهولت خرید و پیگیری سریع – ثبت نام در سایت،خرید، ایجاد اشتراک . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029 

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال : ( پس از واریز وجه، مراحل ثبت نام در سایت، خرید و  ایجاد اشتراک . . .   توسط شما انجام می شود )

از طریق تکمه زیر، فرم خرید سیگنال فوق العاده را تکمیل و در محل توضیحات نام سیگنال فوق العاده درخواستی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سیگنال فوق العاده


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :

 • سیگنال تضمینی                     : تضمین 100% سود.  
 • سیگنال سفارشی                  : تضمین 15% سود در 5 روز بازار، همراه با 7 فایل کاربردی آموزشی معامله گری   
 • سیگنال فوق العاده                  : تضمین 35 % سود در 10 روز بازار ، 2 بروزرسانی  و همراه با 7 فایل کاربردی آموزشی معامله گری 
 • سبد سهام تضمینی                :  تضمین سود ماهانه 40 % ، و سود سه ماهه 100 %  
 • سبد سهام هوشمند تضمینی   :  تضمین سود ماهانه 50 % ، و سود سه ماهه 150 %   ( ویژه سبد پورتفوی بالای 500 میلیون ) با پشتیبانی ویژه    جدید ! 

   با عضویت در خبرنامه و کانال تلگرام، درکسب خبر، اولین با شید  !

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال