انتخاب برگه

سیگنال سفارشی

سیگنال سفارشی 

ارائه تحلیل و سیگنال سفارشی با تضمین سود  15% در مدت 5 روز بازار ( یک هفته )

شرایط و نحوه تضمین 15% رشد سیگنال سفارشی

تحلیلها و سیگنال های سفارشی حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی و شرایط تکنیکال شاخص کل، گروه، و شرکت ، بویژه روانشاسی بازار و معاملات سهم ) با در نظر داشتن بازه معاملاتی می باشد. سیگنالهایسفارشی با شروط ( شروط و تعهدات بورسیران ) و تضمین کسب حداقل 15 % رشد طی 5 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم کسب حداقل 15 % رشد ( بهر دلیل ) ، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

یاد آوری ،

درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

ویژگیهای سیگنال سفارشی

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. از منظر تکنیکال، اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( بیش از 50 % ) دارند.
 3. کلیه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید، توضیحات و نکات مهم معامله گری ارائه می گردد.
 4.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 5. یک بروزرسانی در محدوده 5 روز بازار با توجه به شرایط سیال بازار و سهم (به تشخیص  بورسیران)
 6. ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و لازم برای معامله گری ( فقط برای خرید های ماهانه و سه ماهه )
 7.  تخفیف 20 % برای مشتریان فعلی بورسیران که حساب اعتباری نزد بورسیران دارند. ( حداقل اعتبار به میزان ارزش دو سیگال سفارشی )

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سیگنالهای سفارشی

تعرفه سیگنالهای سفارشی به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، و نحوه ضمانت آن طبق جدول زیر می باشد :

توضیج مهم : کلیه سیگنالها و پشتیبانی مربوطه در هر دو نوع سیگنالهای سفارشی بدون تضمین و سیگنالهای سفارشی تضمینی کاملا یکسان می باشند و تفاوت صرفا در عدم تضمین میزان رشد سیگنالهای سفارشی، به جهت کاهش قیمت و امکان بهرمندی برای خریداران بیشتر می باشد.

تعرفه سیگنال سفارشی - بورسیران

تعرفه سیگنال سفارشی – بورسیران                                                                                                          * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران برای سیگنالهای سفارشی 

1 – ملاک ارزیابی و محاسبه نتایج سیگنال سفارشی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و مبنای سنجش 15 % رشد، جمع جبری درصد رشدهای آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 5 روز متوالی بازار است. دلیل عدم محاسبه درصدهای منفی سهم در طول مدت تعهد، اعلام اهداف، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم می باشد. بنابراین عدم خروج از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد .

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم، 15 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد و چنانچه بعد از کسب 15 % رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد. اما خدمات فوق تا پایان روز پنجم بطور کامل ادامه خواهد داشت.

به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

3.1 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و در صورت تکرار در روز بعد هم به همین شکل. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بارنگری و اصلاح خواهد شد.

3.2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد.

4 – بورسیران برمعاملات و یا عدم معاملات، کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد. ملاک شروط و تعهدات مندرج در بند 1 و 2 فوق می باشد.

5 – پس از خرید و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و 2 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – پس از پایان روز پنجم سیگنال، در صورت عدم تحقق نتایج تضمین شده، ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی سیگنالهای روزانه ، ظرف یک ساعت و سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه )، روز ششم آخرین سیگنال، با رعایت سایر شروط، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

7 – پس ازخرید، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، (مانند شرایط هیجانی ناگهانی و خاص بازار و یا با توافق فیمابین )، وجه دریافتی بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم، و به بطور کامل به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد.

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای خدمات بورسیران بویژه خدمات خریداری شده، می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت و عواقب استفاده از آن، صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. انتقال ، واگذاری، استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از آن به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، و تحت هر عنوان،  اجحاف در حق مولفان، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران، حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید حداقل بیش از 20 میلیون  ( در سیگنالهای تضمین شده ) و 10 میلیون ( در سیگنالهای بدون تضمین ) در نظر گرفته شود.
 3. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد داشته باشیم.
 4.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 5. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید. لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

پرداخت و خرید سیگنال سفارشی :

 از جدول تعرفه سیگنال سفارشی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.

روش اول : ( سهولت خرید و پیگیری سریع – ثبت نام،خرید، ایجاد اشتراک . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

توصیح مهم : جهت استفاده از تخفیفات بورسیران و خرید سیگنال تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری و اقدام سریع )

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :

از طریق تکمه زیر، فرم خرید سیگنال سفارشی را تکمیل و در محل توضیحات نام سیگنال سفارشی درخواستی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سیگنال سفارشی


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جديد ! 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( ماهانه – 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال