انتخاب برگه

سیگنال سفارشی

سیگنال سفارشی 

ارائه تحلیل و سیگنال سفارشی با تضمین سود  15% در مدت 5 روز بازار ( یک هفته )

50 % تخفیف !  برای کلیه خدمات بورسیران

برای دارندگان حساب اعتباری نزد بورسیران   ( طرح خرید اعتباری با 50 % تخفیف برای کلیه خدمات بورسیران چیست ؟  )

شرایط و نحوه تضمین 15% رشد سیگنال سفارشی

تحلیلها و سیگنال های سفارشی حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی و شرایط تکنیکال شاخص کل، گروه، و شرکت ، بویژه روانشاسی بازار و معاملات سهم ) با در نظر داشتن بازه معاملاتی می باشد. سیگنالهایسفارشی با شروط ( شروط و تعهدات بورسیران ) و تضمین کسب حداقل 15 % رشد طی 5 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم کسب حداقل 15 % رشد ( بهر دلیل ) ، وجه دریافتی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

یاد آوری ،

درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

ویژگیهای سیگنال سفارشی

 1. کلیه سیگنالها دامنه نوسان روزانه 10 %  ( 5% + تا 5% -) دارند.
 2. از منظر تکنیکال، اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( بیش از 20 % ) دارند.
 3. کلیه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید، توضیحات و نکات مهم معامله گری ارائه می گردد.
 4.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
 5. یک بروزرسانی در محدوده 5 روز بازار با توجه به شرایط سیال بازار و سهم (به تشخیص  بورسیران)
 6. ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و لازم برای معامله گری ( فقط برای خرید های ماهانه و سه ماهه )
 7.  تخفیف 50 % برای مشتریان فعلی بورسیران که حساب اعتباری نزد بورسیران دارند. ( حداقل اعتبار به میزان ارزش دو سیگال سفارشی تضمینی )
 8.  تخفیف 50 % برای مشتریان جدید بورسیران با افتتاح حساب اعتباری نزد بورسیران

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سیگنالهای سفارشی

تعرفه سیگنالهای سفارشی به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، و نحوه ضمانت آن طبق جدول زیر می باشد :

توضیج مهم : کلیه سیگنالها و پشتیبانی مربوطه در هر دو نوع سیگنالهای سفارشی بدون تضمین و سیگنالهای سفارشی تضمینی کاملا یکسان می باشند و تفاوت صرفا در عدم تضمین میزان رشد سیگنالهای سفارشی، به جهت کاهش قیمت و امکان بهرمندی برای خریداران بیشتر می باشد.

تعرفه سیگنال سفارشی - بورسیران

تعرفه سیگنال سفارشی – بورسیران                                                                                                          * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران برای سیگنالهای سفارشی 

1 – ملاک ارزیابی و محاسبه نتایج سیگنال سفارشی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و مبنای سنجش 15 % رشد، جمع جبری درصد رشدهای آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای معاملاتی سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 5 روز متوالی بازار است. دلیل عدم محاسبه درصدهای منفی سهم در طول مدت تعهد، اعلام کلیه اطلاعات لازم خرید و فروش شامل : اهداف، قیمت و شرط خرید،حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت، و حتی محدوده قیمتی خروج از سهم می باشد. بنابراین عدم خروج از سهم، کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد .

2- با توجه به مبنای محاسبه شده در بند بالا، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم، 15 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد و چنانچه بعد از کسب 15 % رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد. اما خدمات فوق تا پایان روز پنجم بطور کامل ادامه خواهد داشت.

به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

3.1 – اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال محقق نگردد ( مطابق توضیحات سیگنال )، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و در صورت تکرار در روز بعد هم به همین شکل. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بارنگری و اصلاح خواهد شد.

3.2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد.

4 – بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد. همچنین طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور ( جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث عمومی فراگیر ، تغییر قوانین معاملات و یا محدودیتهای معاملاتی و . . . )، با توجه به جزئیات، در صورت موقتی بودن شرایط ( حد اکثر 30 روز ) کلیه فعالیتها و خدمات رسانی تا زمان حصول شرایط معمولی متوقف می شود. در غیر اینصورت با با درک و پذیرش شرایط جدید و با تفاهم و حسن نیت، به شکل منطقی و منصفانه، ریسک ایجاد شده به نسبت مساوی بین طرفین  تقسیم می گردد. در هر صورت در این شرایط تفاهم و رضایت نسبی طرفین اصل می باشد.

5 – پس از خرید و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 1 و 2 و7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – پس از پایان روز پنجم سیگنال، در صورت عدم تحقق نتایج تضمین شده، ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی سیگنالهای روزانه ، ظرف یک ساعت و سیگنال های مدت دار ( هفتگی، ماهانه، سه ماهه )، روز ششم آخرین سیگنال، با رعایت سایر شروط، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

7 – پس ازخرید، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، (مانند شرایط هیجانی ناگهانی و خاص بازار و یا با توافق فیمابین )، وجه دریافتی بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم، و به بطور کامل به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد.

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای خدمات بورسیران بویژه خدمات خریداری شده، می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت و عواقب استفاده از آن، صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

10 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. انتقال ، واگذاری، استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از آن به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، و تحت هر عنوان،  اجحاف در حق مولفان، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران، حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید حداقل بیش از 20 میلیون ( در سیگنالهای تضمین شده ) و 15 میلیون ( در سیگنالهای بدون تضمین ) در نظر گرفته شود.
 3. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 10 % از کل دارایی خود را همواره نقد داشته باشیم.
 4.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 5. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید. لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

پرداخت و خرید سیگنال سفارشی :

 از جدول تعرفه سیگنال سفارشی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.

توصیحات بسیار مهم :

 1. با توجه به مقررات جدید بانک مرکزی، پرداخت شما از طریق درگاه بانکی ( روش دوم )، تقریبا 5 روز بعد از خرید به حساب بورسیران واریز می گردد. بنابراین خدمات بورسیران پس از واریز مبلع خرید به حساب بورسیران ارائه می شود. در صورتی که تمایل دارید پس از خرید بلافاصله خدمات خریداری شده را دریافت نمائید،  حتما از طریق پرداخت کارت به کارت ( روش اول ) استفاده کنید.
 2. جهت استفاده از هر نوع تخفیفات، خرید اعتباری ( 50 % تخفیف ) و خرید سیگنالهای تضمین نشده، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول :  کارت به کارت : واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت، پیگیری، ثبت نام و ایجاد اشتراک توسط بورسیران و ارائه فوری خدمات )

 بانک ملی  – محمود شکرانه  :   9991 – 7251 – 9974 – 6037    

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :

از طریق تکمه زیر، فرم خرید سیگنال سفارشی را تکمیل و در محل توضیحات نام سیگنال سفارشی درخواستی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سیگنال سفارشی


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جدید ! 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال