سیگنال تضمینی، اهمیت و ضرورتها

 معامله گران حرفه ایی و فعال، به دلائل متعدد ( نقدینگی بالا، ریسک پذیری بالا، توانمندیهای ویژه معاملاتی و معامله گران پرکار و فعال و  . . . ) خواهان سیگنالهای بیشتر و پربازده تر (ریسک پذیر ) می باشند. در پاسخ به درخواست این طیف از معامله گران،  سیگنالهای تضمینی پربازده با رشد احتمالی چند روزه ارائه می گردد.

آیا پیش بینی 100% معاملات امکان پذیر است ؟ 

صراحتا  می گوئیم، اگر کسی در بازار بورس ادعای ارائه سیگنال 100% مثبت می کند، یا دروغگوست ! و یا جادوگر ! و یا اصلا بازار سرمایه،بویژه بازار بورس را نمی شناسد !  

در بازار بورس، ده ها پارامتر ( اقتصادی، سیاسی، جامعه شناسی، روانشناسی، مدیریتی و . . . ) متغیر وجود دارد که هر لحظه و بنحوی و بسرعت، در وضعیت بازار بورس و سهم تاثیر می گذارد ! یک تحلیلگر ( با وجود همه توانمندیها و امکانات )، در دستیابی به اطلاعات و تحلیل اطلاعات محدودیت هایی دارد، بنابراین محال است که همه تحلیلها و سیگنالهایش منطبق بر نتایج بازار باشد. در اشر جهانی، اگر یک تحلیلگر بورس، بیش از 70% سیگنالهایش منطبق بر نتایج بازار باشد، در عرف بازارسرمایه او را تحلیلگر خوب خواهیم شناخت.

یاد آوری ،

درست بودن یک تحلیل و سیگنال، الزاما ربطی به نتیجه معاملات سهم در بازار ندارد، بویژه در بازاهای هیجانی ! چارجوب و معیارهای تحلیل و ارائه سیگنال سهم، اصول علمی و فنی مرتبط به خود را دارد ، در حالیکه نتیجه معاملات یک سهم ، برابر مجموع برآیند نگرش و رفتار معامله گران بازار، با توجه به برداشت و انتظارات خود از محیط داخل و خارج بازار بورس می باشد ! 

نحوه تضمین سیگنالها

با توجه به توضیحات فوق، منظور ما از سیگنال تضمینی، شرطی است که با خریدار توافق می کنیم که در صورت مثبت نبودن سیگنال در پایان بازار، مبلع دریافتی ( بسته به نوع سیگنال، ) ظرف 1 ساعت بطور کامل مستردد می گردد.

ویژگیهای سیگنال تضمینی

  1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
  2. از منظر تکنیکال، اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( بیش از 50 % ) دارند.
  3. کلیه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده، گویا و با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید، توضیحات و نکات مهم معامله گری ارائه می گردد.
  4.  پشتیبانی آنلاین در طول بازار ( حداکثر 2 دقیقه و صرفا درخصوص سیگنال مربوطه ) 
  5. ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و لازم برای معامله گری ( فقط برای خرید های ماهانه و سه ماهه )

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سیگنال های تضمینی

تعرفه سیگنالهای تضمینی به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی ( روزانه، هفتگی، ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، طبق جدول زیر می باشد :

توضیج مهم : کلیه سیگنالها و پشتیبانی مربوطه در هر دو نوع سیگنالهای بدون تضمین و سیگنالهای تضمین شذه، کاملا یکسان می باشند و تفاوت صرفا در عدم تضمین میزان رشد، به جهت کاهش قیمت و امکان بهرمندی برای خریداران بیشتر می باشد.

تعرفه سیگنال تضینی- بورسیران

تعرفه سیگنال تضمینی- بورسیران                                                                                      قیمت به تومان است

شروط و تعهد بورسیران

1 – ملاک ارزیابی و محاسبه نتایج سیگنال تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com ) و ملاک سنجش، مثبت بودن آخرین قیمت معاملاتی سهم در پایان همان روز ( و یا بسته شدن نماد )، می باشد. 

2 – در صورت منفی شدن سیگنال ( مطابق بند 1 فوق )، کل مبلغ دریافتی در سیگنالهای روزانه ، ظرف یکساعت، و در سیگنالهای هفتگی، ماهانه و سه ماهه، روز بعد از آخرین سیگنال، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، عودت می گردد.و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.

به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم : 

3.1 – اگر در روز ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال ( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود، روز معاملاتی بعد، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. بدیهی است در این حالت سیگنال فوق برای روز بعد بارنگری و اصلاح خواهد شد.

3.2-  در صورت توقف نماد ( به هر دلیل ) قبلا از آغاز معاملات ( فیل از ساعت 9 صبح )، روز بازگشایی، به عنوان روز اول محاسبه و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد.

3.3-  در صورت توقف نماد، قبل از ساعت 11، ( به هر دلیل ) چنانچه آخرین قیمت معاملاتی مثبت باشد، تعهد بورسیران انحام و پایان یافته تلقی می شود. اما در صورتیکه آخرین قیمت معاملاتی منفی باشد، روز بازگشایی، به عنوان روز اول محاسبه می شود. بدیهی است در این حالت، در صورت لزوم ( به تشخیص بورسیران )، سیگنال فوق برای روز بعد بارنگری و اصلاح خواهد شد.

4 – پس از واریز وجه و ارائه سیگنال، بورسیران، تحت هیچ شرایط مسئولیت، نقش، و وظیفه ایی بر عدم معاملات ، و یا کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران ندارد. ملاک محاسبه و تسویه موارد مندرج در شروط و تعهدات بورسیران می باشد.

5 – پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز موارد بند 1 و7 ، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال  و یا عدم معامله ( به هر دلیل شخصی )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.

6 – پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال فوق، حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بجز شرایط فورس ماژور و یا با هماهنگی و توافق فیمابین، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

7 – کلیه تحلیلها و خدمات بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ) همزمان در کانال ویژه تلگرام ( @bursiran_admin )  ارائه می گردد.

8 – پرداخت وجه خرید، به منزله مطالعه و پذیرش کامل قوانین، مقررات و شروط سایت و همچنین اطلاع و آگاهی کامل خریدار از ویژگیهای خدمات بورسیران می باشد. از آنجائیکه کلیه تحلیل ها و سیگنالها، نظر و تحلیل شخصی است، بدیهی است مسئولیت استفاده از کلیه خدمات بورسیران،  صرفا برعهده شخص خریدار واستفاده کننده می باشد.

9 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات بورسیران، بویژه سیگنالهای فوق فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات و سیگنالهای فوق و یا در اختیار قرار دادن بخشی از آن به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

  1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
  2. با توجه به هزینه سیگنال و مدت تعهد بورسیران، حداقل خرید سهم برای هر سیگنال باید حداقل بیش از 3 برابر هزینه خرید هر سیگنال در نظر گرفته شود.
  3. جهت استفاده از فرصتهای آنی بازار، اکیدا توصیه می شود حدود 15 % از کل دارایی خود را نقد داشته باشیم.
  4.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
  5. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط دو طرفه و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید. لازم به ذکر هست حتما نام کاربری در هنگام ثبت نام در سایت را در پروفایل تلگرام قرار دهید تا شناساسای و پاسخگویی ممکن گردد.

پرداخت و خرید سیگنال تضمینی :

 از جدول تعرفه سیگنال تضمینی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  هزینه آن را به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول ) پرداخت نمائید.

توصیح مهم : جهت استفاده از تخفیفات عیدانه بورسیران، فقط از روش اول استفاده شود. همچنین در زمان پرداخت وجه خرید، مبلغ تخفیف عیدانه بورسیران، با توجه به توضیخات مربوطه محاسبه و کسر گردد. در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی با شماره 09123573940 تماس حاصل فرمائید.

روش اول : ( سهولت خرید و پیگیری سریع – ثبت نام،خرید، ایجاد اشتراک . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :

از طریق تکمه زیر، فرم خرید سیگنال تضمینی را تکمیل و در محل توضیحات نام سیگنال تضمینی درخواستی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سیگنال تضمینی


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :