خدمات سبد بانی،خدمات جدید و انحصاری بورسیران

خدمات سبد بانی

 شما در این صفحه بطور کامل در مورد خدمات سبد بانی ،نوع خدمات،کارکرد سبدبانی و اهمیت سبد بانی آشنا می شوید.
 جهت تهیه خدمات سبد بانی از طریق   خرید خدمات  سبد بانی  اقدام نمائید.

حتما جمله طلایی و معروف اقتصادی را شنیده اید :    همه تخم مرغها را در یک سبد نچین !

شاید این پند و توصیه حکیمانه ، کلیدی ترین و استراتژیک ترین جمله در اقتصاد و سرمایه گذاری ( و در تمام امور زندگی ) باشد که گفته و شنیده می شود ! این جمله و پند استراتژیک ! در هر نوع سرمایه گذاری بویژه در بازار سرمایه و خصوصا در  بازار سهام، دقیقا و کاملا صدق می کند.  هیچکس به اندازه ریش سفیدان بازار،ارزش و کارایی این عبارت طلا یی و نجات بخش را نمی داند !

اگراز حقیر می پرسید، این عبارت را با آب طلا بنویسید و در بهترین جای قلب و ذهنتان، قاب کنید !

 چرا تشکیل سبد سهام برای فعالان بازار سرمایه حیاتی است !

هر سرمایه گذار، در هرنوع بازار، باید سه هدف بسیار اساسی و استراتژیک را در تمام مدت فعالیت اقتصادی خود رعایت نماید:

1-  ابتدا حفظ سرمایه  
2-  کسب سود مناسب و متناسب
3-  مدیریت و بهینه سازی سرمایه
 سبد سهام یا پرتفوی ، متشکل از سهام برگزیده شرکتهایی است که در شرایط عادی، احتمال کاهش بازده همه دارائیها در یک زمان مشخصی را تا حدودی به صفر نزدیک می کند و ریسک غیر سیستماتیک ( ریسکهایی که تقریبا در کنترل ما هستند ) با تنوع‌ بخشی سبد سهام، به حداقل ممکن تقلیل می یابد. ( هدف اول ) به همین جهت ترکیب پرتفوی باید به گونه ای باشد که نوسانات مشابهی نداشته باشد، یعنی زمانیکه بازده یکی کاهش پیدا می کند، بازده دیگری افزایش یابد و بر عکس.
نکته بسیار مهم در انتخاب این سبد اینست که معدل این افزایش و کاهش بازده سهام، مثبت باشد.(هدف دوم ) و در آخر با توجه به چشم انداز اقتصادی و سیاسی کشور و برسی و تحلیل مستمر بازار، صنایع و شرکتهای بورسی، مجموع سرمایه و سبد سهام را مدیریت و بهینه سازی (جایگزینی سهام زیانده با سهام سود ده، تغییر در تعداد، شناسایی سودها، خرید سهام حمایتی و ارزنده و  . . . ) می نماید ( هدف سوم )
با توجه به توضیحات و اهداف سه گانه فوق( حفظ سرمایه، سودآوری سرمایه و مدیریت و بهینه سازی سرمایه )، وبسایت بورسیران، به منظور ارائه خدماتی ارزشمند و پشتیبانی از سرمایه شما، خدمات سبد بانی را طراحی و ارائه نموده است.
از سر تواضع و صرفا جهت اطلاع عرض می شود، این خدمات برای اولین بار توسط حقیر ( صاحب امتیاز و مدیریت بورسیران ) در بازار بورس کشور ارائه می گردد و نمونه این نوع خدمات حداقل و به زعم بنده تا این لحظه، دیده و یا شنیده نشده است و در هیچ یک از کارگزاریها و شرکتهای مرتبط با حوزه بازار سرمایه – بورس وجود ندارد.

تفاوت سبد بانی با سبد گردانی

بطور خلاصه در سبد گردانی ،یک فرد (سبد گردان ) با داشتن کد معاملاتی شما، برای شما معاملات روزانه را انجام می دهد. اما در خدمات سبد بانی، ما بهیچوجه کد معاملاتی شما را نخواهیم داشت و اساسا در معاملات و معامله گری شما دخالتی نخواهیم داشت.

در یک جمله، در خدمات سبد بانی( با توجه به سبد سهام شما و شرایط بازار )، سبد سهام شما روزانه بعد از بازار، مورد برسی، ارزیابی و تحلیل( بنیادی، تکنیکال، مدیریت سبد . . . ) قرار گرفته و بر اساس آن با توجه به اهداف و استراتژی سرمایه گذاری و سبد شما، اطلاعات ،تحلیلها، سیگنالها، توصیه و پیشنهادات فنی لازم ،در روز قبل از معاملات را به شما ارائه می دهیم. بنحوی که سبد سهام شما همیشه تحت نظر، همیشه در حال ارزیابی و همیشه بهینه بوده و شما با اطلاعات، تحلیلها و سیگنالهای لازم و مشخص، آماده معاملات روزانه و اقدام لازم می باشید.

پشت پرده خدمات سبد بانی 

در خدمات سبد بانی، برای هر مشتری با توجه به میزان سرمایه و تعداد سهام سبد مشتری، یک کارشناس سبد بان برای سبد شما انتخاب می شود و تمام امور مرتبط به سبد سهام شما را تا پایان مدت اعتبار تهیه شده، بطور اختصاصی تحت رصد و برسی روزانه قرار می دهد. سبد بان بطور روزانه در طول بازار معاملات و نوسانات سهام  و گروه مربوطه را تحت نظر دارد.در پایان بازار روزانه، در صورت نیاز ( پس از مشورتهای اقتصادی،مالی و تکنیکال و . . . با جمعبندی نظرات کارشناسی )، تحلیلها ، سیگنالها ، پیشنهادات وتوصیه های فنی و روانشناختی لازم را در مورد سهام سبد شما (تا پایات همان روز ) به طور اختصاصی به شما ارائه می دهد. مشتری محق و مخیر به استفاده و یا عدم استفاده از نظرات و پیشنهادات و توصیه های سبد بان خود می باشد.
عموما در تجزیه و تحلیل  سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، تحقیقا ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب بهتری را به سرمایه گذارعرضه می دارد. بطوریکه با روش بنیادین از دید کلی وضعیت کنونی بازار و دور نمای آتی را شناسایی می کند . روش تکنیکال ،با کمک دانش ریاضیات واحتمالات با بررسی دقیق اطلاعات قیمتی و سوابق معاملاتی، محدوده زمان دقیق و مناسب ورود و خروج به معاملات را نشان شناسایی می کند، و روش MPT نیز که اساس و پایه تحلیل های موجود بازار سرمایه است درصدد این است که از ریسک های غیرسیستماتیک اجتناب نموده و با کاهش داده، به بازده معقول ( نسبت به ریسک آن ) می افزاید. تجربه نشان داده است که ترکیب روشهای فوق،مناسبترین ابزار جهت تحلیل قیمت و بازده سهام می باشد. مخصوصاً در بازارسهامی که سرمایه گذاران آن زیاد حرفه ای بنظر نمی رسند .

اهمیت و ارزش خدمات سبد بانی را تشخیص دهیم  !

فرض کنید شما یک سبد سهام با 10 سهم از 7 صنعت ! دارید که با دید میان مدت 6 ماهه (و یا کوتاه مدت 3 ماهه – بسته به میزان سرمایه و استراتژی شما ! ) تشکیل داده و یا قصد تشکیل آنرا دارید. پس از انتخاب سبد سهام و خرید سهام،چه کار می کنید ؟
سبد سهام خود را رها می کنید،و مثلا یک ماه و یا 3 ماه دیگر بسراغشان می آئید تا ببینید چه خبر است !؟ یا اینکه مثلا هفته ایی یکبار سری می زنید و ببینید بازار و سبد شما در چه شرایطی قرار دارد ؟ و یا اینکه هر روز برای سبد خود وقت می گذارید و با بالا و پائین رفتن قیمت و نوسانات روزانه ،روزی ده بار می میرید و زنده می شوید !؟ یک روز شاد و سرحال ! و یک روز دلمرده و پشیمان ! 
 همانطور که برای جمع آوری سرمایه وقت و انرژی گذاشته اید،برای حفظ،سرمایه گذاری، توسعه و بهروری سرمایه گذاری خود نیز  علاوه براختصاص وقت و انرژی کافی نیاز به تخصص در چندین رشته علمی ( اقتصاد،مالی،حسابداری،آمار،تحلیل بنیادی و تکنیکال،روانشناسی بازار ،مدیریت و … ) و مهارتهای استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای مرتبط و نرم افزارهای تحلیلی خواهید داشت که بطور معمول و عملا یک فرد نمی تواند همه این شرایط را یکجا و در حد متخصص داشته باشد !   آیا شما شخصا همچین فردی را می شناسید !؟
واقعیت اینست که این مدل معاملات سهام نه علمی است و نه عقلانی و نه درست ! و نه امکانپذیر ! معمولا چنین معامله گرانی پس از مدتی، خسته، ناتوان، سردرگم ، با زیان فرآوان و پشیمانی کشنده،بازار را ترک خواهند کرد !  این موارد را با دوستانی که چند سالی در بازار بورس بودند،مطرح کنید،تا به اهمیت مطالب بالا ( و تجربه ! ) پی ببرید !
 آیا می دانید بالای 90 % معامله گران زیان می کنند ! ( این دسته از معامله گران همانهایی هستند که معاملات بورس را قمار می دانند ! )
از طرفی اگر معاملات بورس،شغل اصلی شما نباشد،قطعا نمی توانید همیشه و پیوسته در هر موقعیت و مکانی پای سرمایه گذاری خود باشید. در دنیای فعلی بویژه در منطقه ایی که هستیم (خاورمیانه)هر لحظه ممکن است از نظر سیاسی،اقتصادی و یا اجتماعی( داخل کشور،منطقه و جامعه جهانی ) و یا داخل شرکت و یا صنعت مورد نظر اتفاق و رویدادی مهم و اثرگذاری پیش آید ( افزایش قیمت طلا،نفت،فلزات در بازهای جهانی،خبر آغاز جنگ ،قطعنامه ها و تحریمهای هسته ایی،بروز پدیده ایی همانند ترامپ ! و …) که لازم باشد بفوریت مطلع،برسی و تحلیل،تصمیمگیری و اقدامات لازم (خرید،فروش،تعویض و . . . ) را انجام دهید،در غیر اینصورت دچار زیان وحشتناک و یا از دست دادن فرصتهای جذاب بازار میشوید و تا مدتها در حسرت بی اطلاعی و یا عدم اقدامات بموقع ولازم،خود را سرزنش می کنید !
خدمات سبد بانی،همچون یک نگهبان متخصص و بیدار در تمام طول روز نگهبان ومراقب سبد سهام شما می باشد. و با توجه به تغییرات روزانه بازار،در صورت لازم  همان روز اطلاعات،تحلیلها،سیگنالها و توصیه های لازم را برای حفظ، سودآوری و بهبود سرمایه شما (سبد سهام )،روز قبل از معاملات !  ارائه می نماید.

محتوای خدمات سبد بانی و زمان انتشار

 •  خلاصه اخبار و شایعات مهم و تاثیر گذار مرتبط با شرکت،سهم و بازار  – بمحض انتشار
 •  خلاصه اخبار و اطلاعیه کدال ،تحلیل کدال و صورتهای مالی  به زبان ساده –  پس از انتشار
 • خلاصه تحلیل بنیادی شاخص کل  و پیش بینی بازار  – هفتگی + شرایط خاص
 • تحلیل تکنیکال شاخص کل و پیش بینی روند و اهداف شاخص کل- شنبه ها +شرایط خاص
 • خلاصه تحلیل بنیادی صنعت و پیش بینی آینده صنعت – فصلی + شرایط خاص  ( برای خریداران خدمات سبد بانی بیش از سه ماهه)
 • تحلیل تکنیکال صنعت و پیش بینی هفتگی +شرایط خاص
 • خلاصه تحلیل بنیادی سهم و پیش بینی وضعیت مالی شرکت – هر سه ماه +شرایط خاص ( برای خریداران خدمات سبد بانی بیش از سه ماهه)
 • تحلیل تکنیکال سهم و پیش بینی روند،اهداف و سهم در هفته آینده  –  هفتگی +  شرایط خاص
 •  سیگنال سهم/حق تقدم – تعیین قیمت خرید و حد ضرر و تکنیکهای خرید – حداکثر هفته ای 2 سیگنال  ( برای خریداران خدمات سبد بانی بیش از سه ماهه)
 •  5 دقیقه مشاوره آنلاین روزانه در طول بازار 

در پایان در صورت تمایل به تشکیل سبد سهام و یا بهینه سازی سبد شما ،ضروریست اطلاعات لازم در خصوص انتظارات شما از بازار،درجه ریسک پذیری،میزان سرمایه نقدی،استراتژی بازار مورد نظر شما و …  را صادقانه ارائه نمائید،تا بتوانیم ضمن شناخت و درک خواسته ها و هدف شما، سبد سهام شما را بدرستی برسی، ارزیابی و تحلیل نماییم و در جهت بهینه سازی آن اقدامات و تمهیدات لازم و مناسب را بکار بریم، در غیر اینصورت متحمل زیان شدیدی خواهید شد و عواقب آن بر عهده شخص شما خواهد بود.

 جهت تهیه خدمات سبد بانی از طریق   خرید خدمات  سبد بانی  اقدام نمائید.

 


 جهت مشاوره با شماره 09123573940  از ساعت 10 صبح تا 10 شب تماس حاصل فرمائید.


 

جهت دسترسی به محتوای عمومی سایت، و استفاده از امکانت سایت و خرید خدمات ،لطفا ابتدا در سایت ثبت نام  نمائید. سپس با نام کاربری خود وارد سایت ( ورود | Login ) شوید .

با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !

 •  کانال بورسيران در تلگرام : بعد از ورود،در پائين صفحه روي دکمه  Joint Chanel  کليک کنيد.
 • بورسیران پلاس   : ( دسترسی همزمان به مطالب ویژه سایت و کانال VIP )
 • سیگنال تضمینی  : ( تضمین 100% سود )   جديد ! 
 • سیگنال سفارشی : ( تضمین 15% سود در 5 روز بازار )   جديد !