کانال ویژه ” بورسيران VIP ”  شکار فرصتهای بازار

همانطور که قبلا اشاره شد،کاملترین و بروزترین مطالب سایت بورسیران،در بخش خدمات ویژه سایت ارائه می شود.در این بخش دو نوع خدمت ارائه می گردد :

  1. خدمات  اشتراک ویژه از طریق وبسایت 
  2. خدمات” کانال بورسيران VIP “ از طریق کانال ویژه تلگرام که صرفا شامل بخشی از خدمات اشتراک ویژه سایت می باشد.

در کانال بورسيران VIP صرفا تحلیل های تکنیکال و سیگنال ( سهم – حق تقدم – نوسانگیری )  و نکات و هشدارهای مرتبط و اطلاع رسانی مطالب منتشر شده بطور آنی ارائه می گردد.

اکثر کاربران مایلند آخرین اطلاعات،اخبار و مطالب مهم سایت بورسیران را به دلائلی ( نظیر در دسترس نبودن،عدم امکان حضور در مکانی ثابت، ضرورت تحرک در ساعات کاری،ماموریتهای کاری وشغلی و . . . ) از طریق تلگرام دریافت دارند.اهمیت،ارزش و کارکرد بسیار مهم خدمات بورسیران VIP قابلیت دسترسی به آخرین اطلاعات در هر مکان و فوریت اطلاع رسانی، بویژه در طول ساعات معاملات بازار بورس می باشد. 

جهت تهیه اشتراک کانال ویژه ” بورسيران VIP از طریق  تهیه اشتراک  خرید مورد  نظر خود را انجام دهید ( اگر در سایت ثبت نام نکرده اید،ابتدا در سایت ثبت نام  نمائید،سپس با نام کاربری خود وارد Login شوید )

لطفا سوالات و یا ابهام خود ( قبل از خرید – در طول خرید – پس از خرید ) و یا هر گونه اشکال در فرایند خرید را با شماره 09123573940 و یا از طریق  @bursiran_admin  مدیریت سایت،اطلاع دهید.


  با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !