کانال ویژه ” بورسيران VIP ”  شکار فرصتهای بازار

همانطور که قبلا اشاره شد،کاملترین و بروزترین مطالب سایت بورسیران،در بخش خدمات ویژه سایت ارائه می شود.در این بخش دو نوع خدمت ارائه می گردد :

  1. خدمات  اشتراک ویژه از طریق وبسایت 
  2. خدمات” کانال بورسيران VIP “ از طریق کانال ویژه تلگرام که صرفا شامل بخشی از خدمات اشتراک ویژه سایت می باشد.

در کانال بورسيران VIP صرفا تحلیل های تکنیکال و سیگنال ( سهم – حق تقدم – نوسانگیری )  و نکات و هشدارهای مرتبط و اطلاع رسانی مطالب منتشر شده بطور آنی ارائه می گردد.

اکثر کاربران مایلند آخرین اطلاعات،اخبار و مطالب مهم سایت بورسیران را به دلائلی ( نظیر در دسترس نبودن،عدم امکان حضور در مکانی ثابت، ضرورت تحرک در ساعات کاری،ماموریتهای کاری وشغلی و . . . ) از طریق تلگرام دریافت دارند.اهمیت،ارزش و کارکرد بسیار مهم خدمات بورسیران VIP قابلیت دسترسی به آخرین اطلاعات در هر مکان و فوریت اطلاع رسانی، بویژه در طول ساعات معاملات بازار بورس می باشد. 

جهت تهیه اشتراک کانال ویژه ” بورسيران VIP ابتدا در سایت ثبت نام  نمائید،سپس با نام کاربری خود وارد Login شوید و در آخر در بخش  تهیه اشتراک  خرید مورد  نظر خود را انجام دهید

بورسیران به حقوق مخاطبان خود احترام می گذارد.
نظر به رعایت و احترام به حقوق کاربران گرامی ، در ارزیابی و خدمات قبل از خرید، در صورت تمایل می توانید برای یکبار، سه روز دسترسی رایگان آزمایشی دریافت دارید و پس از برسی و ارزیابی محتوای کانال بورسیران VIP، در صورت رضایت اقدام به خرید نمائید.

 جهت دریافت سه روز دسترسی رایگان آزمایشی ،

لطفا  ” نام و نام خانوادگی و ایمیل ” خود رابه سامانه : SMS : 1000-77700-77700 ارسال فرمائید.

توجه : لطفا جهت دریاف کد دسترسی، موقتا گوشی خود را از حالت فیلتر تبلیغاتی خارج کنید.

لطفا سوالات و یا ابهام خود ( قبل از خرید – در طول خرید – پس از خرید ) و یا هر گونه اشکال در فرایند خرید را با شماره 09123573940 و یا از طریق  @bursiran_admin  مدیریت سایت،اطلاع دهید.


  با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !