خدمات اشتراک بورسیران پلاس

کاملترین و بروزترین مطالب سایت بورسیران،در بخش خدمات ویژه سایت ،بخش اشتراک ویژه ارائه می گردد. بخش زیادی ازکاربران به دلائلی( نظیر در دسترس نبودن،عدم امکان حضور در مکانی ثابت، ضرورت تحرک در ساعات کاری،ماموریتهای کاری وشغلی و . . . ) و همچنین بهره مندی از تکنولوژی گوشی های هوشمند و شبکه های اجتماعی و سرویسهای پیام‌رسان، مجاب و علاقمند می باشند،تا از طریق این تکنولوژی در هر مکان در جریان آخرین اخبار، رویدادها، و معاملات روز بازار، و همچنین گزارشات،تحلیلها و سیگنالهای مورد نیاز معاملات روزانه ،در طول ساعات معامله و بعد از آن قرار گیرند، تا از فرصتهای بازار  ! بفوریت استفاده نمایند.

 یادآور می شویم  :

با تهیه   ” اشتراک ویژه “  : شما به کلیه محتوای سایت  ( اخبار و رویدادها،بازار بورس، گزارشات،تحلیلها،آموزشها و سیگنالهای خرید و . . .  ) از طریق وبسایت بورسیران،دسترسی خواهید داشت.

با تهیه  ” بورسیران VIP “  شما به کلیه تحلیلها و سیگنالهای روزانه ، اخبار و اطلاعیه و هشدارهای فوری،بطور آنی، از طریق کانال ویژه تلگرام،دسترسی خواهید داشت.

به پاس احترام و قدرشناسی و ارائه خدمات و پشتیبانی بیشتر به کاربران محترم،با هدف افزایش خدمات و کاهش هزینه کاربران گرامی، خدمات  ” بورسیران پلاس “ طراحی و ارائه می گردد.

شما با تهیه اشتراک ” بورسیران پلاس ” ،همزمان از کلیه خدمات اشتراک ویژه سایت و کانال ویژه  بورسیران VIP  با هزینه کمتر بهره مند می گردید.

بورسیران پلاس - اشتراک همزمان سایت و کانال بورسیران VIP - بورسیران

بورسیران پلاس – اشتراک همزمان سایت و کانال بورسیران VIP – بورسیران

مهمترین دلیل استفاده  کاربران گرامی از خدمات ” بورسیران پلاس ”  ضرورت و اهمیت بسیار مهم در آنلاین بودن در هر شرایط و مکانو فوریت کسب اخبار و اطلاعات و هشدارهای فوری ! درطول 24 ساعت هفته ،بویژه در ساعات معاملات بازار بورس می باشد.

 با ” بورسیران پلاس ” همزمان از کلیه مطالب سایت و  کلیه تحلیلها و سیگنالهای روزانه ،بطور آنی باخبر شوید.

 با ” بورسیران پلاس ” در کسب خبر ،اولین باشید !

هدیه ویژه : در صورت خرید بورسیران پلاس سه ماهه،یک ماه اکانت  ” اشتراک ویژه “   و یا    ” بورسیران VIP “ به انتخاب شما رایگان، هدیه بگیرید !

از طریق لینک  ثبت نام در سایت و تهیه اشتراک  اشتراک مورد نظر خود را تهیه نمائید. ابتدا در سایت ثبت نام نمائید،سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید و در آخر اشتراک مورد نظر خود را تهیه نمائید.

چنانچه در طول ثبت نام و یا خرید اشتراک و یا پس از خرید دچار مشکل شدید،

با شماره 09123573940  – مدیریت سایت تماس حاصل و یا پیامک نمائید.

 با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !