این صفحه در حال ویرایش است !

 

گروه_تحلیلی_بورسیران ، با توجه به ضرورت ایجاد یک منبع تخصصی بروز و آنلاین،قابل اتکا و از همه مهمتر قابل دسترسی فوری کاربران و علاقمندان بازار بورس در طول روز،ایجاد گردید.

#گروه_تحلیلی_بورسیران یک گروه تخصصی و کاربردی در بازار بورس،و با هدف فرهنگ سازی،اطلاع رسانی،تحلیل بدون جانبداری و تعصب،همفکری،پرسش و پاسخ فوری و راهنمایی اثربخش دایر گردیده است.

#گروه_تحلیلی_بورسیران،تحت مسئولیت و نظارت کامل وبسایت بورسیران،به مدیریت حقیر محمود شکرانه قرار دارد.

از آنجائیکه #گروه_تحلیلی_بورسیران در حال آغاز بکار و اطلاع رسانی عمومی و جذب علاقمندان بازار بورس به گروه می باشد ، تا اطلاع ثانوی دسترسی به آن آزاد می باشد،اما در آینده نزدیک به جهت فعالیت تخصصی و هدفمند و حفظ سطح کیفی گروه،صرفا پس از برسی و تائید به گروه اضافه خواهد شد.

بدینوسیله از کلیه علاقمندان و فعالان بازار بورس دعوت می گردد از طریق لینک زیر به #گروه_تحلیلی_بورسیران بپیوندد.

لینک #گروه_تحلیلی_بورسیران :

https://t.me/joinchat/Bw6tUkwxfnCfyy0eg0tzZg

این گروه ظرف روزهای آینده (طی همین هفته ) فعالیت خود را آغاز خواهد کرد !

به کلیه دوستانی که حد اکثر تا پایان دی ماه 96 عضو گروه گردند، تسهیلات و تخفیفات ویژه مانند اولویت در پاسخگویی، پاسخگویی و راهنمایی خصوصی،تخفیفات ویژه در خرید خدمات بورسیران،مشاوره رایگان هفتگی،مشاوره رایگان در طول ساعات بازار و … تقدیم خواهد شد.

✅ و اولین هدیه #گروه_تحلیلی_بورسیران به اعضاء بزرگوار و همراه ما تقدیم می شود :
هر شب یک سیگنال اختصاصی ساعت 22 شب منتشر می شود.

📌 جهت دریافت مشاوره و یا موارد خصوصی مرتبط به ای دی @mahmoodshokraneh مراجعه نمائید.

❇️ و اما حرف آخر . . . !

#گروه_تحلیلی_بورسیران جهت حفظ و بهبود و ارتقاء کیفت خدماتی خود به همکاری و همراهی تک تک اعضاء محترم و فهیم خود نیازمند است. با همراهی خود و معرفی #گروه_تحلیلی_بورسیران به دوستان، همکاران و علاقمندان بازار بورس #گروه_تحلیلی_بورسیران را در خدمت به خود یاری و همراهی فرمائید.

با احترام . مدیریت #گروه_تحلیلی_بورسیران

https://www.bursiran.com 🆔 @bursiran