سیگنال سفارشی 

ارائه تحلیل و سیگنال سفارشی با تضمین سود  15% در مدت 5 روز بازار ( یک هفته )

شرایط و نحوه تضمین 15% رشد سیگنال سفارشی

سیگنال های سفارشی حاصل برسیهای تخصصی گروه بورسیران ( اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، سوابق معاملاتی، شرایط تکنیکال گروه، شاخص کل، وضعیت شرکت، اطلاعات و اخبار بازار، مجامع، شرکت و نماد، و روانشاسی بازار و معاملات )  با لحاظ مشاوره و تجارب کارشناسان گروه، تهیه و تدوین گردیده است. سیگنالهای سفارشی با شرط و تضمین 100% کسب حداقل 15 % رشد طی 5 روز متوالی بازار ارائه می گردد. در صورت عدم وقوع شرط هر سیگنال ( بهر دلیل )، وجه پرداختی ظرف مدت یک ساعت بطور کامل عودت میگردد.

ویژگیهای سیگنال سفارشی

 1. اکثر سیگنالها دامنه نوسان روزانه 20% دارند.
 2. اکثر سیگنالها در محدوده حمایتی با قابلیت رشد چند روزه ( با قابلیت دامنه رشد بیش از 30 %  ) دارند.
 3. ترجیحا و اکثرا سیگنالها، وضعیت بنیادی مناسبتر برای کوتاه مدت دارند.
 4. همه سیگنالها با نمودار تحلیل تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه اما جامع، اهداف قیمتی، قیمت خرید با حد ضرر همراه با تکنیکهای خرید ارائه می گردد.

تعرفه سیگنالهای سفارشی

تعرفه خدمات سفارشی - بورسیران

تعرفه خدمات سفارشی – بورسیران                                                                                                                                                                                            * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات بورسیران 

 1. ملاک سنجش 15% رشد سیگنالهای سفارشی، جمع جبری درصد رشد قیمت معاملاتی سهم در پایان روزهای مثبت سهم ( و یا بسته شدن نماد )، طی 5 روز متوالی بازار است. در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، سهم 15 % رشد را کسب نماید، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، چنانچه بعد از کسب 15% رشد ( در هر زمان از ساعات بازار )، سهم ریزش نماید، تاثیری بر شرط فیمابین نخواهد داشت و تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد.
 2. روزهای منفی سهم و افت قیمتی سهم ( در هر زمان و به هر دلیل ) در محاسبات بند 1 لحاظ نمی شود. به عبارت دیگر در محاسبات بند 1 درصدهای منفی معاملاتی لحاظ نخواهد شد.
 3. به جهت احترام و رعایت حقوق خریداران محترم، اگر در روز اول ارائه سیگنال، شرط خرید سیگنال( مطابق توضیحات سیگنال ) انجام نشود، روز بعدی بازار ، به عنوان روز اول محاسبه خواهد شد. و درصورت تشخیص، توضیحات جدید و یا  حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.
 4. در صورت توقف نماد ( به هر دلیل ) روز بازگشایی، و در صورت تعطیلات غیر مترقبه بازار، اولین رزو کاری ،روز بعدی محاسبه می شود.
 5. پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، بورسیران بر کمیت و کیفیت و نتایج معاملات کاربران سایت، نقش، وظیفه، و یا مسئولیتی ندارد.
 6. پس از واریز وجه و یا ارائه سیگنال، استرداد وجه، بجز در صورت عدم وقوع شرط سیگنال ( بند 7 )، امکان پذیر نمی باشد. همچنین عدم استفاده از سیگنال ( به هر دلیل )، بر توافق فیمابین تاثیری ندارد.
 7. در صورت عدم وقوع شرط سیگنال سفارشی ( با رعایت کامل سایر شروط فوق )، وجه دریافتی ظرف یک ساعت به همان شماره حساب واریزی، عودت می گردد. و یا در صورت تمایل برای سیگنالهای بعدی نزد بورسیران ( با هماهنگی ) به امانت باقی می ماند.
 8. سیکنالهای سفارشی ( بجز روزانه ) فقط در سایت بورسیران منتشر می گردد. سیکنالهای سفارشی روزانه ( در صورت امکان دسترسی به تلگرام ) جهت سهولت دستیابی و رضایت کاربران گرامی، همزمان در کانال @bursiran_admin  نیز منتشر می گردد. در هر صورت ملاک و تعهد انتشار سیگنالهای سفارشی در سایت بورسیران می باشد.
 9. پس از واریز وجه، چنانچه به هر دلیل سیگنال سفارشی حداکثر تا دو روز کاری بازار، منتشر نگردد، بورسیران بجز شرایط فورس ماژور، بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز دوم ، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.
 10. پرداخت وجه و خرید به منزله مطالعه کامل قوانین مقررات سایت و ویژگیها و شرایط خرید و تضمین سیگنال سفارشی می باشد. همچنین خریدار مسئولیت و عواقب خرید  و استفاده ازسیگنال را کاملا برعهده می گیرد.
 11. استفاده و بهره برداری ازسیگنال ارائه شده فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از سیگنال فوق و یا قرار دادن بخشی از تحلیل و سیگنال فوق به فرد غیر، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولفان، حق الناس و حرام و موجب ضمان می باشد.

توضیحات مهم : 

 1. به نمودار و  توضیحات سیگنال، شروط خرید، حد ضرر، تکنیکهای خرید و . . . جدا دقت و توجه نموده، رعایت نمائید.
 2.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص سیگنال ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24  روز انتشار سیگنال و با شماره 09123573940  مطرح نمائید.
 3. پس از خرید سیگنال، شماره 09190796920 را در گوشی خود ذخیره نموده وبا ای دی @bursiran_admin  جهت ارتباط و توضیحات ضروری وارد کانال شوید و همواره آنلان باشید.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

پرداخت و خرید سیگنال سفارشی :

 از جدول تعرفه سیگنال سفارشی ( جدول بالا )، اشتراک مورد نظر را بدقت انتخاب نموده و  به یکی از روشهای زیر ( ترجیحا روش اول به جهت دریافت و تائید و پیگیری آنی ) پرداخت نمائید.

روش اول : 

واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   


روش دوم : 

 واریز از درگاه بانک به حساب  بورسیران  :

لطفا وجه سیگنال با توجه به انتخاب سیگنال با درصد رشد مورد نظر را در فرم زیر به همراه سایر اطلاعات درخواستی درج نموده، روی تکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.

 


مبلغ (ریال)             :
نام و نام خانوادگی  :
آدرس ایمیل           :
شماره همراه           :
* توضیحات              :*  مثلا : ماهانه – 20 سیگنال  

جهت خرید سیگنال سفارشی با تضمین سود  20 %  و بالاتر در مدت 5 روز بازاریک هفته

با شماره  09123573940 مدیریت سایت بورسیران تماس حاصل نمائید. ( 10 صبح تا 10 شب)


  با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !