انتخاب برگه

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام هوشمند تضمینی

بازار بورس یک ابزار مدرن اقتصادی است که موفقیت در آن با دانش، تحقیق، قدرت تحلیل، توانایی تصمیم گیری، مهارتهای معامله گری، تجربه و پشت کار و  صبر و شکیبایی، حاصل می شود.

از میان رویکردهای گوناگون برای سرمایه گذاری در بازار سهام، تشکیل “ سبد سهام ارزنده و متنوع ”، جدیدترین، علمی ترین و پربازده ترین رویکرد سرمایه گذاری در بازار سهام است که ضمن کاهش ریسک سرمایه، بیشترین بازده سرمایه گذاری ( نسبت به متوسط بازده کل بازار ) را به همراه دارد. بدین ترتیب شما با تشکیل یک سبد سهام ، به مدیری فعال و توانمند برای مدیریت دارایی خود تبدیل می شوید.

سبد سهام عبارت است از تخصیص سرمایه مورد نظر خود، میان چندین سهم، به‌نحوی‌ که سبب کاهش ریسک سرمایه‌گذاری شود ( تفسیم ریسک سرمایه گذاری). فلسفه تشکیل سبد سهام یا “تشکیل پرتفوی” ، بطور کل، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری و تشکیل مجموعه متنوع و ارزنده با همگرایی بالا، برای کسب بیشترین بازدهی ممکن در یک دوره مشخص می باشد. امروزه اهمیت رویکرد سبد سهام در بحث مدیریت سرمایه بحدی است که  عنوان جدیدترین روش تحلیل بازار ( سومین روش تحلیل بازار ! ) را بخود اختصاص داده است.

یادآوری :

عموما در تجزیه و تحلیل سبد سهام و تصمیمات سرمایه گذاری از سه روش تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تئوری پورتفوی (MPT ) استفاده می شود، در تحقیقات ثابت شده است که ترکیبی از هر سه روش، قدرت تشخیص و رویه های انتخاب بهتری را به سرمایه گذار عرضه می دارد.

سبد سهام هوشمند تضمینی و نحوه تضمین

سبد سهام هوشمند تصمینی بورسیران، عبارتست از سبدی با چند سهام ارزنده و متنوع از چند صنعت با چشم انداز سود آوری بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار، انتخاب و در ابتدای هر ماه در دو بسته (ماهانه و سه ماهه با تنوع تعداد سهام 5 و 10 و 15 سهم در هر بسته ) ارائه میگردد.

توصیه بسیار مهم :

بطور کل سبد سهام هوشمند تضمینی ماهانه با 50 % رشد و سبد سهام هوشمند تضمینی سه ماهه با 150% رشد تضمین می شود. و در صورت عدم کسب درصد رشد تضمین شده ( با توجه به شروط تضمین )، کل مبلغ دریافتی ، وفق شروط و تعهدات ( پاین تعرفه)، بفوریت مسترد می گردد.  

ویژگیهای مهم سبد سهام هوشمند تضمینی 

 1. مهمترین ویژگی سهام هوشمند تضمینی، تضمین کسب سود مشخص است و با توجه به عودت کامل وجه آن ( در صورت عدم تحقق تضمین سود )، هزینه پرداختی صرفا از محل بخش کمی از سود شما خواهد بود.
 2.  سبد سهام تضمینی صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه 20% می باشند.
 3.  استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌فعال است. یعنی با فرض اینکه معامله گر با استراتژی کوتاه‌مدت ( از معاملات روزانه تا حداکثر 3 ماهه) در حال معامله گری، و با توجه به 3 بروزرسانی در هفته، بازدهی بیش از متوسط بازدهی بازار را کسب نماید.
 4. به جهت حق انتخاب و کاهش هزینه، سبد سهام تصمینی هوشمند ( همانند سبد سهام تصمینی ) بصورت تضمین نشده ( ماهانه با 60 % تخفیف و سه ماهه با 65 % تخفیف ) نیز ارائه می گردد.  ( توضیح در تعرفه سبد سهام در پائین )
 5. سهام سبد سهام هوشمند تضمینی، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه، مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار،در محدوده کف حمایتی با قابلیت رشد چند روزه تا کوتاه مدت و بر اساس، فاکتورهای همبستگی بالای سهام انتخاب می گردند.
 6. پشتیبانی آنلاین و نامحدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 7. یک کورس آموزشی کاربردی در قالب ارائه فایلهای آموزشی کاربردی و جامع بورس، معامله گری حرفه ایی، روانشناسی بازار، استراتژیهای معاملاتی و پلن های معاملاتی
 8. یک کورس آموزش کارگاهی در قالب آموزشهای کاملا کاربردی معامله گری حرفه ایی ( بازارشناسی، بازار خوانی، تابلو خوانی ) بصورت تلفنی و رفع اشکال
 9.  آموزش کاربردی نرم افزارهای تحلیلی و معاملاتی و نحوه تحلیل و رفع اشکال بصورت آنلاین
 10.  معرفی و پشتیبانی سهام ارزنده تر سبد، که بازدهی بیشتر از سایر سهام سبد دارند ( بسیار مهم و اثربخش )
 11. کلیه سیگنالها با نمودار تکنیکال و تحلیل ساده همراه با توضیحات کوتاه اما جامع، تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید ( و فروش ) و سایرنکات مهم معمله گری ارائه می گردند.
 12. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، هر هفته (  3 بار در هفته – ممکن است با توجه به شرایط سیال بازار و یا سهم، این تعداد تغییر نماید ) و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و متوسط ، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج  تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ارائه می گردد. 
 13. پشتیبانی آنلاین و نا محدود در طول بازار حتی برای تصمیم گیری برای ورود و خروج و …  ( 8 صبح تا 12 شب)
 14. دسترسی رایگان به خدمات اشتراک ویژه ( دسترسی  به محتوای ویژه سایت ) به ارزش هر ماه 200 هزار تومان و سه ماهه 570 هزار تومان

توضیح مهم : کلیه آموزشها، پشتیبانی،رفع اشکال، با توجه به موضوع خدمات و صرفا در محدوده بازار بورس و سبد سهام هوشمند تضمینی و کاملا بصورت کاربردی خواهد بود. بدیهی است آموزشهای آکادمیک و یا دوره های آموزشی مرسوم در موسسات مرتبط ، با توجه به محدودیت زمانی و موضوع سایت، درحوصله و تعهد این خدمات و موضوع فعالیت سایت نمی باشد.

 مشاوره قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

    09123573940  و یا آی دی  @mahmoodshokraneh

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی

تعرفه سبد سهام به دو شیوه بدون تضمین و تضمین شده، با توجه به بازه زمانی ( ماهانه و سه ماهه ) و تعداد سیگنالها، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت آن به شرح زیر می باشد :

توضیح بسیار مهم : کلیه سهام، سیگنالها، تحلیلها، بروزرسانیها. . .  و پشتیبانی در هر دو نوع سبد سهام هوشمند تضمینی و سبد سهام هوشمند تصمین نشده یکسان است و سیگنالها و پشتیبانی آن یکسان بوده و تنها تفاوت در عدم تضمین میزان رشد، در سبد سهام هوشمند تصمین نشده، که صرفا به جهت کاهش هزینه (حدود 60% کاهش هزینه در سبد ماهانه و 65 % در سبد 3 ماهه ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران محترم طراحی و ارائه می گردد. بیشتر مشتریان قدیمی به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می کنند که بسیار اقتصادی است.

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی - بورسیران

تعرفه سبد سهام هوشمند تضمینی – بورسیران                                                                    * قیمت به تومان است

شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام هوشمند 

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت سازمان بورس تهران ( www.tsetmc.com  ) و جمع جبری درصدهای مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار، در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. به عبارت دیگر، درصدهای منفی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود.( زیرا با آموزشها و بروزرسانیهای یک روز درمیان اهداف قیمتی، حد ضرر، محدوده بهینه خروج و شرایط خروج اعلام می گردد.)

2 –  پس از پایان دوره سبد، هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد ماهانه 50 %رشد و در سبد سه ماهه 150 % رشد ) نرسیده باشد،  با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری ظرف یکساعت به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام هوشمند تضمینی بعدی ( و یا هر خدمات دیگر )، نزد بورسیران به امانت بماند. ( با هماهنگی )

3 – در هر زمان و در هر ساعت از مدت تعهد سبد خریداری شده، در صورت حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد برابر یا بیشتر از میزان تضمین باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما ارائه خدمات و پشتیبانی، بطور کامل تا پایان دوره ( سبد ماهانه 20 روز بازار و سبد سه ماهه 60 روز بازار ) ادامه خواهد داشت.

3.1 – به جهت حسن نیت و رضایت خریداران، در صورت حصول بند 3 ، به تعداد سهامی که  در طول دوره، کمتر از 50% تعهد داده شده رشد داشته باشند،  برای دوره بعد سبد رایگان ( با کلیه تعهدات اما بدون تضمین ) ارائه می گردد.

4 – در صورت عدم حصول درصد تضمین شده سبد ( معدل درصد رشد سهام سبد کمتر از میزان تضمین باشد )، فقط هزینه دریافتی سهامی که درصد تضمین شده را کسب نکرده باشند، بطور کامل و فوری مسترد می گردد.

5 – پس از ارائه سبد سهام هوشمند تضمینی، تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد بصورت روزانه تحت نظر و برسی بوده و در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور ) و میانه، سیگنالها و راهنمایی لازم ( تعیین حمایتها و مقاومتهای پیش رو، تعیین اهداف قیمتی،تعیین قیمت خرید، تعیین حد ضرر، تعیین حد سود و محدوده بهینه خروج، همراه با تکنیکهای خرید/ فروش و سایرنکات مهم معامله گری  ) . تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( 3 بار در هفته و در صورت ضرورت به تشخیص بورسیران قابل تغییر خواهد بود ) ارائه می گردد. 

6 -در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، توضیحات و یا بروز رسانی جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد. همچنین به تعداد روزهای توقف هر سهم و یا ابطال معاملاتی و یا تعطیل رسمی ، به دوره مذکور اضافه می گردد. بدیهی است در صورت پایان دوره هر سبد ( با توجه به تاریخ انتشار )، اعمال بند 2 و 4 تا زمان انجام تکمیل تعهدات برای سهام هایی که در طول دوره سبد به هر دلیل متوقف بودند، متوقف می گردد.

7 – پس از واریز وجه و یا انتشار سبد سهام تضمینی، استرداد وجه، بجز  بند 2 و 4، تحت هیچ شرایط امکان پذیر نمی باشد. ملاک محاسبه و تسویه صرفا موارد مندرج در شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام  هوشمند می باشد.( همین بخش )

8 –  بورسیران تحت هیچ شرایط، مسئولیت و تعهدی در قبال معاملات کاربران، نتایج و عواقب استفاده و یا عدم استفاده از سبد سهام هوشمند تضمینی، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . .  ندارد.

9 – پس از خرید، سبد ماهانه حداکثر تا 7 روز کاری بازار و سبد 3 ماهه حداکثر تا 15 روز کاری بازار، منتشر می گردد. مگر اینکه تاریخ انتشار سبد قبل از خرید در سایت اطلاع رسانی گردد. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و توافق فیمابین )، بورسیران بفوریت و حداکثر تا ساعت 17 روز هشتم سبد ماهانه و روز شانزدهم سبد 3 ماهه، متعهد به عودت کامل وجه به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

10 – کلیه تحلیلها ،خدمات، سبد سهام هوشمند تضمینی بورسیران در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت دسترسی و رضایت مشتریان گرامی ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی )، همزمان اطلاع رسانی در کانال رسمی بورسیران ( @bursiran ) و ارتباط دو سویه در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) ارائه می گردد.

11 – خرید و پرداخت وجه، به منزله مطالعه و پذیرش کامل ویژگیهای خدمات، شروط، تعهدات و قوانین و مقررات سایت بورسیران و قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

12 – کلیه محتوای سایت، تحلیل ها، راهنمایی و اظهار نظرها، صرفا نظر و تحلیل شخصی است. بدیهی است مسئولیت و عواقب استفاده از کلیه خدمات و محتوای سایت بورسیران، صرفا برعهده شخص خریدار و استفاده کننده می باشد.

13 – استفاده و بهره برداری از کلیه محتوا و خدمات سایت، بویژه سبد سهام هوشمند تضمینی، مشاوره، تحلیلها،آموزشها و فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخصی فرد خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر، به هر دلیل و به هر شکل و به هر میزان، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان می باشد.

توصیه های مهم بعد از خرید : 

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گذاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . .  توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن جدی و کوشا باشید.
 2. با توجه نوع خدمات، پشتیبانی ها و هزینه سبد، توصیه می شود بطور کل حداقل خرید هر سهام سبد ماهانه، 50 میلیون و برای سبد سهام سه ماهه،  100 میلیون تومان،در نظر گرفته و توصیه می شود کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد. ( موارد استثنایی که اعلام می شود رعایت گردد )
 3. به جهت استفاده از فرصتهای پیش آمده، توصیه می شود همواره حدود 15%  از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد ( جهت استفاده از فرصتهای بازار )  را نقد باشیم. نمی دانم چگونه می توانم اهمیت این موضوع را به معامله گران کم تجربه و یا احساسی گوش زد نمایم !
 4. نظر به تهعد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 5.  هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام هوشمند تضمینی ارائه شده را حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و با شماره 09123573940 مطرح نمائید.
 6. پس از خرید سبد سهام هوشمند تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلان باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام هوشمند تضمینی

روش اول :  واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران ( سهولت خرید و پیگیری سریع – انجام فرآیند ثبت نام،خرید، ایجاد اشتراک و ایجاد صفحه دسترسی . . .   توسط بورسیران انجام می شود )

توضیح بسیار مهم : ترجیحا هر نوع خرید را از روش اول استفاده نمائید. جهت خرید سبد سهام هوشمند تضمینی، فقط از روش اول استفاده شود. اما جهت خرید سبد سهام هوشمند تضمین نشده از هر دو روش بلامانع است . لطفا هر نوع سوال و یا ابهام قبل از خرید با شماره 09123573940 مطرح نمائید.

   واریز مستقیم به حساب مدیریت بورسیران :

 بانک دی – محمود شکرانه  :   9530 – 2584 – 3810 – 5029   

روش دوم : درگاه بانکی زرین پال :  صرفا برای خرید سبد سهام هوشمند تضمین نشده

از طریق تکمه زیر، فرم خرید سبد سهام  هوشمند را تکمیل و در محل توضیحات نام سبد سهام هوشمند درخواستی را درج و تکمه پرداحت را کلیک نمائید.

خرید سبد سهام هوشمند تضمینی تیر 98 


 جهت مطالعه و خرید خدمات بورسیران لینکهای زیر را مطالعه فرمائید.

خدمات بورسیران در یک نگاه

خدمات ویژه در یک نگاه :

خدمات تضمینی در یک نگاه :    جديد ! 

سبد سهام هوشمند تضمینی

سبد سهام تضمینی ( ماهانه – 3 ماهه)

سیگنال سفارشی، تضمین 15 %رشد در 5 روز

جدیدترین مطالب سایت

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

نماد ضمانت پرداخت زرین پال