تعرفه خدمات سبد بانی

قبل از خرید خدمات سبد بانی،توصیه می شود متن کامل  خدمات سبد بانی چیست ؟  را مطالعه نمائید.

برای خرید خدمات سبد بانی ،با توجه به جدول زیر،ابتدا تعداد سهام مورد نظر سبد خود را از ستون تعداد سهام انتخاب کنید،سپس بازه زمانی که می خواهید خدمات را دریافت دارید را از ردیف دوم انتخاب نمائید،از تقاطع امتداد ردیف ( تعداد سهام ) و ستون ( بازه زمانی )، هزینه خدمات درخواستی تعیین می شود.

تعرفه خدمات سبد بانی - بورسیران

تعرفه خدمات سبد بانی – بورسیران

راهنمایی کاربران گرامی: به عنوان مثال ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود از تقاطع امتداد تعداد سهام و بازه زمانی (تقاطع دو خط قرمز ) هزینه خدمات سبد بانی مشخص می شود.

به عنوان مثال، کاربری برای دریافت خدمات سبد بانی ، 5 سهم برای بازه زمانی سه ماهه انتخاب می کند،از تلاقی ردیف افقی پنجم و ستون بازه سه ماهه (طلاقی خطوط قرمز افقی و عمودی ) ، هزینه خدمات سبد بانی کاربر معادل 1,575,000 تومان  محاسبه می شود.

توضیخات مهم !

 1- هر چقدر بازه زمانی انتخابی طولانی تر باشد، هزینه خدمات کاهش می یابد.

2- با توجه به مدیریت سرمایه و مدیریت سبد ،پیشنهاد می شود برای سرمایه تا 50 میلیون،حد اقل 5 سهم، تا 100 میلیون،حداقل 10 سهم ،تا 200 میلیون،حداقل 15 سهم و تا 500 میلیون حداقل 20 سهم انتخاب شود.

3- انتخاب سهام و تشکیل سبد سهام بر عهده مشتری می باشد و هزینه فوق صرفا بابت ارائه خدمات سبد بانی به سبد سهام معرفی شده شما می باشد. در صورت تمایل انتخاب و تشکیل سبد سهام که کار کاملا فنی-محاسباتی و تحلیلی است،پس از مشاوره و پرداخت هزینه ،انجام می پذیرد.

4- هزینه تعداد سهام سبد درخواستی تا 20 عدد، مطابق الگوی جدول محاسبه می گردد

5- در صورتیکه تعداد سهام سبد درخواستی شما بیش از 20 عدد باشد، جهت دریافت تخفیفات و تسهیلات ویژه، با مدیریت تماس حاصل فرمائید.

 تماس جهت مشاوره قبل از خرید :    09123573940  و یا آ دی  bursiran_sabadbani@

پرداخت و خرید خدمات سبد بانی : لطفا با توجه به انتخاب تعداد سهام و بازه زمانی مورد نظر خود ،مبلغ بدست آمده در جدول تعرفه بالا را در فرم زیر به همراه سایر اطلاعات درخواستی قرارداده، روی تکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.


مبلغ (ریال)             :
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل           :
شماره همراه           :
* توضیحات             :* تعداد سهام و مدت زمانی سبد بانی را قید کنید،مثال : 7 سهم 6 ماهه

    با عضويت در خبرنامه و کانال بورسيران در تلگرام،از مطالب سايت بطور آني با خبر شويد !