انتخاب برگه

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی آبان1401

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی آبان1401

آخرین مهلت خرید سبد سهام تضمینی آبان1401

بیست و ششمین سبد سهام تضمینی آبان1401، دوشنبه 9 آبان منتشر شد. ( آخرین مهلت خرید تا جمعه 13 آبان )

( با توجه به محدودیت در ارائه پشتیبانی، بمحض تکمیل ظرفیت، فروش سبد متوقف می گردد )

سبد سهام تضمینی بورسیران و نحوه تضمین

سبد سهام تصمینی بورسیران، عبارتست از سبد سهام سه ماهه با 5 سهم ( به اضافه یک سهم اشانتیون ) ارزنده، از چند صنعت با چشم انداز رشد بالا که بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، مدیریت سرمایه و مدیریت سبد، تحلیل تکنیکال و با لحاظ جو روانی حاکم بر بازار انتخاب و در ابتدای هر ماه ( در صورت شرایط مناسب بازار ) و در دو حالت تضمین شده و تضمین نشده ( سیگنال، خدمات و پشتیبانی یکسان ولی با67 % تخفیف ) ارائه میگردد.

منظور از ”  تضمین 100 % سود در 60 روز بازار ” چیست ؟

در بازار سرمایه بویژه بازار بورس، تضمین به مفهوم قطعیت وجود ندارد. اگر فردی ادعای تضمین قطعی سود مشخص در یک مدت معین را نماید، یا دروغگو است ! و یا کلاهبردار ! و یا اساسا بازار سرمایه بویژه بورس ایران را نمی شناسد.

تعهد تضمین کسب 100 % سود در بازه 3 ماهه ( 60 روز بازار )، در واقع توافقی است مشروط بین بورسیران و خریدار سبد سهام تصمینی، به این شرط که اگر با توجه به شروط و تعهدات بورسیران، درصد سود تعهد شده تحقق نیابد ( وفق شروط و تعهدات )، هزینه خدمات خریداری شده از بورسیران ( با رعایت شروط 13 گانه ) بطور کامل عودت می گردد. ( متن شروط و تعهدات در پائین همین صفحه ).

تفاوت سبد سهام تضمینی با سبد سهام غیر تضمینی چیست ؟

کلیه محتوا ( معرفی سهام، سیگنالها، تحلیلها، بسته آموزشی، بروزرسانیها . . . ) و پشتیبانی و راهنمایی هایی ارائه شده در هر دو بسته کاملا یکسان می باشد. تنها تفاوت در عدم تعهد و تضمین میزان رشد در سبد سهام غیر تضمینی است که صرفا به جهت کاهش هزینه ( 67 % کاهش قیمت ) و امکان استفاده طیف بیشتری از معامله گران می باشد. بیشتر مشتریانی که حداقل یکبار از خدمات بورسیران استفاده کرده اند، به دلیل شناخت و تجربه عملکرد بورسیران این شیوه را انتخاب می نمایند که البته به جهت کاهش قابل توجه هزینه خدمات، بسیار اقتصادی است.

چه تعداد سهام مناسب سرمایه من است ؟

1 – برای سرمایه 100 میلیون تا 500 میلیون تومان سبد 5 سهم ( تضمینی یا غیر تضمینی ) پیشنهاد می شود.

2 – برای سرمایه بیش از 500 میلیون تا یک میلیارد تومان سبد 10 سهم ( تضمینی یا غیر تضمینی ) پیشنهاد می شود.

3 – اگر سرمایه شما بیش از یک میلیارد تومان است، حتما قبل از خرید مطرح و راهنمایی دریافت دارید.

4- اگر مایل به تک سهم هستید، سیگنال فوق العاده تضمینی ( تضمین 50 % سود در 30 روز بازار ) و اگر ریسک پذیر هستید سیگنال هوشمند تضمینی ( تضمین 100 % سود در 40 روزبازار ) پیشنهاد می شود.

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

ویژگی و مزایای مهم سبد سهام تضمینی

 1. پشتیبانی آنلاین ( 8 صبح تا 12 شب ) بویژه در طول بازار
 2. کلیه سهام سبد سهام تضمینی ( و یک سهم اصافه به عنوان اشانتیون ) صرفا شامل سهام با دامنه نوسان روزانه   5 % ± و  6 % ± می باشند.
 3. استراتژی بکار گرفته در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد.
 4. ارائه 17 فایل آموزشی کاربردی ( بازار خوانی، تابلو خوانی و معامله گری . . . ) با هدف ارتقاع سطح دانش و مهارت های معامله گری ( بسیار مهم ! )
 5. انتخاب سبد سهام، بر اساس فاکتورهای اقتصادی، بنیادی، تکنیکال، شرایط روانی حاکم بر بازار در محدوده کف حمایتی با بهره گیری از دانش مدیریت سرمایه و مدیریت سبد و فاکتورهای همبستگی بالای سهام
 6. کلیه سیگنالها با توجه به شرایط سیال بازار، نشر اخبار و اطلاعات جدید ( استفاده از فرصتهای پیش آمده و یا پرهیز از تهدیدهای ایجاد شده )، تقریبا هر هفته ( حداقل 1 بار در هفته و حدودا 10 الی 15 بار ) در موقعیت های حمایت و یا مقاومتهای بزرگ ( ماژور ) ، ” بروزرسانی جدید ” شده و سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج ارائه می گردد.
 7. و مهمترین ویژگی سبد سهام تضمینی بورسیران، تعهد عودت کامل وجه خرید خدمات، در صورت عدم تحقق درصد سود تعهد شده تضمین 100 % سود طی سه ماه، باتوجه به شروط و تعهدات تضمین سبد سهام می باشد. بنابراین هزینه خرید سبد، صرفا از محل بخش کمی از سود خواهد بود.

برنامه، روش و استراتژی معامله گری در سبد سهام تضمینی بورسیران

به منظور حصول اهداف ذکر شده ( کسب 100 % سود در سه ماه )، استراتژی مورد استفاده در این سبد، استراتژی‌ فعال می باشد. یعنی با توجه به شرایط معاملاتی سهم ( تکنیکال، اطلاعات و اخبار بنیادی و شرایط سیال بازار )، در مقابل نوسانات مهم سهم و بازار ( نوسانات بزرگ یا ماژور ) منفعل نبوده و واکنش متناسب اتخاذ و اجرا می گردد.

محتوای هر سهم سبد در روز انتشار و در هر یک از بروزرسانی ها در طول دوره :

 1. یک نمودار تکنیکال به شکل بسیار ساده همراه با یک توضیح کوتاه از وضعیت و شرایط روند سهم ارائه می شود.
 2. تعین اهداف قیمتی ( مقاومتها ) طی هفته پبش رو سهم ارائه می شود.
 3. اطلاعات ضروری و کافی ورود ( شرط و زمان خرید سهم، قیمت خرید، حد ضرر و تکنیک های خرید… ) ارائه میگردد.
 4. اطلاعات ضروری و کافی خروج پس از رسیدن قیمت به محدوده هر یک از اهداف ذکر شده ( بند 2 )
 5. اطلاعات ضروری و فوری خروج احتمالی برای شرایط بحرانی و ریزشهای ناگهانی و هیجانی بازار
 6. راهنمایی و ارائه نکات مهم معامله گری برای شرایط غیر معمول بازار ( برگشتها، ریزش ها و رشدهای ناگهانی )

پس از کسب اهداف فوق ( و یا هر میزان رشد قیمتی ) و خروج و ذخیره سودهای حاصل ( بند 2 و 4 )، بطور معمول سهم مذکور چند روزی اصلاح می کند ( و ما خارج شده ایم ! ). با توجه به مانیتورینگ و کنترل روزانه و مستمر سهم توسط بورسیران، در محدوده حمایتی بعدی و پس از اطمینان از برگشت قیمت، مجدد سیگنال ورود با اطلاعات جدید ( همانند روز اول ) ارائه می شود. این اطلاعات جدید را ” بروزرسانی ” می نامیم. هر سهم سبد در یک دوره سه ماهه حدود 10 الی 15 بار بروزرسانی می شود. ( قابل تغییر به تناسب شرایط بازار و به تشخیص بورسیران )

با این روش، شما تنها در زمانهای رشد سهم وارد و در زمانهای ریزش سهم خارج می شوید. از آنجائیکه در زمان رشد سهم و نزدیکی به تک تک اهداف ذکر شده بالا ( بند 2 )، اطلاعات کامل و شرایط و نشانه های رشد و یا آغاز ریزش احتمالی سهم را از قبل در اختیار شما قرار داده شده است، خروج و یا ماندن در سهم در اختیار معامله گر خواهد بود، بدیهی است در این شرایط شما مسئول، محق و مختار به خروج و یا حفظ سهم هستید. به همین دلیل ملاک ارزیابی ما، درصدهای مثبت سهم می باشد. ( بند 1 شروط و تعهدات )

سلب مسئولیت

بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام، معامله و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه، با شخص معامله گر می باشد. بورسیران تحت هیچ شرایط در معاملات و میزان سرمایه آورده وارد نمی شود. بورسیران فقط در محدوده شروط و تعهدات اعلامی فیمابین ( بند 1 تا 14 زیر جدول تعرفه ) متعهد می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام می باشد.

تعرفه سبد سهام تضمینی

تعرفه سبد سهام تضمینی سه ماهه، به دو شیوه تضمینی و تضمین نشده و با توجه به تعداد سیگنالهای سبد، تعداد بروزرسانی و نحوه ضمانت ارائه می شود لطفا قبل از خرید منظور از عیارت تضمین 100 % سود در 60 روز بازار را در بالای همین صفحه با دقت مطالعه فرمائید .

تعرفه سبد سهام تضمینی-بورسیران

تعرفه سبد سهام تضمینی-بورسیران                                                                    * قیمت به تومان است

توافقات، شروط و تعهدات در تضمین سبد سهام تضمینی

1 – ملاک محاسبه نتایج سبد سهام تضمینی، سایت شرکت بورس تهران ( www.tsetmc.com ) و جمع جبری درصد های مثبت قیمت آخرین معامله هر سهم در پایان روز کاری بازار در طول مدت سبد سهام مربوطه می باشد. توجه فرمائید در این محاسبات، درصدهای منفی احتمالی روزانه سهم منظور و محاسبه نمی شود. زیرا از ابتدای شروع سبد و در طول مدت تعهد، با آموزشها و بروزرسانیهای پیوسته شامل وضعیت و روند سهم، معرفی اهداف پیش رو، حد ضرر، اعلام محدوده احتمال اصلاح قیمت و حتی تعیین محدوده قیمتی خروج از سهم، راهنمایی در رشد و یا اصلاح ناگهانی بازار و یا سهم و در نهایت پشتیبانی آنلاین 16 ساعته روزانه ( 08 الی 24 / هفت روز هفته )، جای هیچگونه سوال و ابهام را برای تصمیم گیری معامله گران باقی نمی گذارد. بنابراین در زمان اصلاح و یا ریزش بازار و یا سهم، عدم خروج بموقع از سهم کاملا در اختیار و مسئولیت معامله گر می باشد. همچنین توجه داشته باشید ( احتمالا ) میزان سود محقق شده در سهام سبد ارائه شده به منزله میزان سود شما نمی باشد، زیرا سود هر معامله گر بر اساس عملکرد خود ( عملکرد ناشی از میزان دانش، مهارت، میزان استفاده درست و بموقع و کامل از اطلاعات، توانمندیها روانشناختی معامله گر، تجارب، میزان سرمایه و … ) متفاوت خواهد بود.

2 – در صورت توقف نماد قبل و یا در طول بازار، روز بازگشایی و در صورت تعطیلی غیر مترقبه بازار، اولین روز کاری بعدی، به عنوان ادامه روز معاملاتی محاسبه می گردد. بدیهی است به روزهای متوقف شده هر نماد ( تحت هر عنوان )، به مدت زمان و تعهدات بورسیران اضافه می گردد .در کلیه موارد فوق، درصورت نیاز ( به تشخیص بورسیران )، بروزرسانی و توضیحات جدید و یا حتی سیگنال جدید برای روز بعد ارائه خواهد شد.

3 – با توجه به مبنای محاسبه شده در بند 1، در هر روزی ( و در هر زمان از ساعات بازار )، درصد تضمین شده سبد محقق گردد ( معدل درصد رشد سبد سهام برابر یا بیشتر از 100 درصد رشد باشد )، تعهد بورسیران انجام شده تلقی می گردد، اما خدمات فوق تا پایان دوره سبد مذکور بطور کامل ادامه خواهد داشت. بدیهی است چنانچه بعد از کسب درصد تضمین شده سبد، سهام سبد ریزش نماید، تعهد بورسیران انجام و پایان یافته تلقی می گردد.

4 – با هدف حمایت و رضایت خریداران محترم سبد سهام غیر تضمینی، در صورتیکه معدل سبد سهام غیر تضمینی کمتر از 50 % رشد نماید، به تعداد سهامی که کمتر از 50 % رشد کرده باشند، یک سبد رایگان برای دوره بعد ارائه می گردد.

5 – پس از انتشار سبد تا پایان مدت تعهد سبد، نوسانات سهام سبد ( منبع و آرشیو در سایت tsetmc.com ) بصورت روزانه و مستمر مانیتور و تحت نظر و برسی بوده و بر اساس تحلیلهای ارائه شده در سبد سهام، در موقعیت های حمایت و یا اصلاح های بزرگ ( ماژور )، سیگنالها و راهنمایی ورود و خروج جدید تحت عنوان ” بروزرسانی جدید “ ( تقریبا هر هفته 1 بروزرسانی ) و حدودا 10 تا 15 بروزرسانی طی سه ماه ارائه می گردد.لازم به ذکر است با هدف کسب سود بیشتر مشتریان گرامی و با در نظر داشتن شرایط بازار و سهام سبد، ( به تشخیص بورسیران )، محدودیتی در تعداد بروزرسانی وجود نخواهد داشت.

6 – پس از پایان دوره سبد ( تکمیل 60 روز بازار همه سهام سبد )، در صورت عدم کسب درصد تعهد شده در سبد سهام تضمینی ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 ) و سایر مفاد این توافقات، فقط هزینه دریافتی سهام سبدی که به درصد تضمین شده ( در سبد سه ماهه 100 % رشد ) نرسیده باشند، با رعایت کامل بندهای ذیل، بطور کامل و فوری و حداکثر تا ساعت 18 روز کاری بعد، به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، مسترد می گردد. یا می توانید برای دریافت سبد سهام بعدی و یا خدمات دیگر نزد بورسیران به امانت بگذارید. ( با هماهنگی )

7 با توجه به محدودیت زمانی سبد در کسب تعهدات بورسیران ( شرط 100% سود در 60 روز بازار )، در طول مدت تعهد، هر زمان که شاخص کل 3 روز متوالی ( به هر دلیل و به هر تعداد دفعات) منفی گردد، با توجه به اینکه حد ضرر و توضیحات لازم قبلا ارائه شده است ( و اختیار خروج دارید )، بمدت دو برابر آن ( 6 روز معاملاتی ) به طول مدت زمان دوره سبد ( هر یک از سهام سبد ) اضافه می گردد، تا امکان و فرصت کسب سود در روزهای مثبت بازار و امکان کسب تعهدات بورسیران ممکن گردد. یادآور می شویم به دلایل فنی و روانشناختی بازار، برای جبران X درصد زیان در یک روز، تقریبا بیش از 2 روز زمان نیاز می باشد.

8– ارائه سبد سهام و امکان انجام تعهدات بورسیران برای بازار عادی تعریف و برنامه ریزی شده است. طرفین می پذیرند که در شرایط فورس ماژور (جنگ، انقلاب، اعتصابات سراسری، حوادث طبیعی و اجتماعی فراگیر، قطع وسیع اینترنت ) و یا شرایط اضطرار بازار، مانند ریزشهای ناگهانی بیش از 10 روز پیوسته شاخص کل ( ریزش مرداد 99 )، تغییر ناگهانی قوانین معاملات ( بازار پایه -مرداد 98) و یا محدودیتهای معاملاتی موثر بر تعهدات بورسیران ( تشخیص با بورسیران است )، کلیه فعالیت و خدمات و پشتیبانی بورسیران، تا زمان حصول شرایط عادی بازار متوقف می گردد، در چنین شرایطی حصول 5 روز مثبت متوالی شاخص کل بازار به عنوان شرایط عادی تلقی می گردد. بدیهی است پس از حصول شرایط عادی بازار، یکی از دو راه کار ارائه شده زیر اعمال خواهد شد:

    الف ) در صورتیکه شرایط عادی بازار در کمتر از یک ماه ( 20 روز بازار ) حاصل گردد ( از زمان آغاز ریزش 10 روزه بازار تا اولین روز شرایط عادی بازار )، ادامه خدمات با همان سبد سهام و اضافه شدن دو برابر روزهای منفی شاخص کل ( از روز اول ریزش تا زمات حصول شرایط عادی ) به طول مدت زمان دوره سبد ( هر یک از سهام سبد ) اضافه می گردد.

     ب  ) در صورتیکه شرایط اضطرار بازار بیش از یک ماه ( 20 روز بازار ) طول بکشد ( از زمان آغاز ریزش 10 روزه بازار تا اولین روز شرایط عادی بازار )، سبد سهام فوق دیگر پشتیبانی نمی شود و پس از حصول شرایط عادی بازار، یک سبد سهام جدید، بدون دریافت وجهی و با همان تعهدات خریداری شده ارائه می گردد.

بدیهی است در طول مدت تعهد سبد سهام، هر بار و به هر تعداد که شرایط بند 7 و 8 اتفاق افتد، موارد و دستورالعمهای فوق ( تبصره های 1 و 2 در بند 8 ) اجرا و ملاک خواهد بود.

9 با توجه به تجارب سنوات قبل گاهی به دلائل مسائل سیاسی، اقتصادی، جو روانی بازار، قیمت گذاری های دستوری و حتی یک بخشنامه ( حتی ممکن است بعد یک ماه ابطال گردد ! ) بعضی از سهام سبد در یک یا دو ماه از دوره سبد رشد بیشتری را تجربه نمایند. عکس این موارد هم صادق است . گاه بر اساس موارد فوق بعضی از سهام سبد در یک مدت از دوره سبد رشد کمتری را تجربه نمایند. طبیعی است در حالت دوم هم خریدار سود کمتری ( نسبت به سرمایه و هزینه خدمات ) کسب کرده است و هم بورسیران به دلیل تعهد درصد سود مشخص ( برای خریداران تضمینی ) در دوره 3 ماهه، احتمالا دجار زیان می گردد ( به جهت تعهد عودت وجه ). به همین دلیل و به جهت تشریک مساعی و بهره بهرداری هر چه بیشتر از رشد قیمتی سهام سبد، در صورت صلاحدید و تشخیص بورسیران، حداکثر یک ماه به طول دوره سبد، بدون دریافت هر گونه وجهی اضافه خواهد شد و موضوع و ملاک ارزیابی و تسویه سه ماهه ( 60 روز بازار مندرج در مواد بالا )، به دوره 4 ماهه ( 80 روز کاری ) تغییر خواهد نمود. بدیهیست کلیه خدمات، پشتیبانی و تعهدات بورسیران تا پایان دوره 4 ماهه همانند قبل به کلیه خریداران سبد ( تضمینی و غیر تضمینی ) بطور کامل ارائه خواهد شد. محتوای این بند علاوه بر مفید بودن برای هر دو طرف، برای خریداران غیر تضمینی مقرون بصرفه تر و اقتصادی تر و بنحوی برابر یک سوم هزینه پرداختی بصرفه خواهد بود. 

10 – پس از خرید، بورسیران موظف است سبد سهام فوق را حداکثر تا 15 روز کاری بازار از زمان اعلام انتشار ( تاخیر به دلایل شرایط سیال سهام سبد، بازار و یا شرایط کشور )، منتشر نماید. در غیر اینصورت ( بجز هماهنگی و رضایت خریدار )، بورسیران متعهد به عودت کامل وجه حداکثر تا ساعت 17 روز شانزدهم از تاریخ اعلامی انتشار سبد و به همان حسابی که وجه خرید از آن پرداخت شده است، می باشد.

11 – پس از خرید سبد سهام، استرداد وجه، بجز در صورت عدم تحقق شروط سبد سهام ( وفق بند 1 و 3 و 5 و 6 و 7 و 8 )، امکان پذیر نمی باشد. اما پس از خرید و قبل از انتشار سبد سهامی، در صورت درخواست فوری ( فقط تلفنی )، هزینه خرید بصورت امانت، تا زمان اعلام آمادگی خریدار برای دریافت سبد سهام جدید ( و یا معادل هر یک از حدمات بورسیران )، نزد بورسیران محفوظ خواهد بود.

12- کلیه تحلیلها و پشتیبانی سبد، فقط در سایت رسمی بورسیران ( www.bursiran.com ) ارائه می گردد. با این وجود به جهت سهولت استفاده و رضایت مشتریان گرامی، اطلاع رسانی و پشتیبانی، همزمان در کانال پشتیبانی تلگرام ( @bursiran_admin ) نیز منتشر میگردد ( مشروط به امکان دسترسی فنی و قانونی ).

سلب مسئولیت

13 – بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور می باشد. بدینوسیله بورسیران ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام، معامله و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد. همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال میزان سرمایه آورده جهت خرید سهام سبد، عدم استفاده از خدمات و سیگنالهای ارائه شده، عدم معامله ( به هر دلیل شخصی ) و . . . را ندارد. بورسیران فقط در محدوده شروط اعلامی ( بند 1 تا 14 شروط و تعهدات ) متعهد می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات سبد سهام درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل شروط این توافق می باشد.

14 – استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه سبد سهام تضمینی، فایلهای آموزشی، راهنمایی، توصیه، پیشنهادات و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

مشاوره خرید و یا سوال قبل از خرید ( 10 صبح تا 12 شب )

09123573940 و یا آی دی @bursiran_admin

توصیه های مهم بعد از خرید :

 1. جهت استفاده بهینه از سرمایه گزاری خود، خواهشمند است به کلیه تحلیلها، شروط حد ضرر، تکنیکهای خرید، راهنمای معاملات، بروزرسانیها و . . . توجه نموده و در انجام درست، کامل و بموقع آن چدی و کوشا باشید.
 2. با توجه به هزینه سبد، توصیه می شود حداقل میزان خرید برای هر سهام سبد تضمینی، حداقل 50 میلیون تومات و برای سبد غیر تضمینی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته و توصیه می شود ( بطور معمول ) کلیه سهام معرفی شده سبد را به نسبت مساوی خرید گردد.( البته بر اساس اصل پارتو و تجربه، در هر ماه توصیه هایی ارائه خواهد شد )
 3. بجهت آشنایی و درک روال کار سبد بورسیران و همچنین ارزیابی درست و واقعی از وضعیت و شرایط بازار و سهام سبد، توصیه اکید می شود درهفته اول انتشار سبد ( بویژه در بازار کم رمق و یا جو منفی بر بازار حاکم است )، سهامی که شرط خرید آن اتفاق افتاده است را در مبلغ خیلی کم و حداکثر 2 میلیون تومان خریداری گردد و در صورت بهبود شرایط و مثبت بودن بازار و یا سهم کم کم و طبق سیگنال داده شده اضافه گردد. عجول نباشیم! دوره هر سبد سهام حداقل 15 هفته طول خواهد کشید و فرصت کافی برای کسب سود وجود دارد، فرآموش نکنیم حفظ سرمایه، اصل اول مدیریت سرمایه و کسب سود است.
 4. جهت استفاده از فرصتهای بازار، توصیه می شود همواره حدود 10% از کل سرمایه اختصاص داده شده به سبد را نقد باشیم.
 5. نظر به تعهد و محدودیت زمانی در پاسخگویی آنلاین به همه مشتریان، خواهشمند است با مدیریت سئوالات خود، طرح سوالات غیر ضرور را به بعد از ساعات بازار موکول فرمائید.
 6. هر گونه ابهام و نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص تحلیلها و توضیحات سبد سهام تضمینی ارائه شده و بروزرسانی های مربوطه را فقط حداکثر تا ساعت 24 روز انتشار و در روزهای بعد، بعذ از بازار با شماره 09123573940 مطرح نمائید
 7. پس از خرید سبد سهام تضمینی، شماره 09190796920 را در گوشی و تلگرام خود ذخیره نموده و با ای دی @bursiran_admin جهت ارتباط ضروری و دو طرفه وارد کانال شوید و همواره بویژه در ساعات معاملات، آنلاین باشید.

پرداخت و خرید سبد سهام تضمینی/غیر تضمینی

لطفا  هزینه خدمات انتخابی ( تضمینی، غیر تضمینی را از طریق لینک زیر ( درگاه بانکی زرین پال با مجوز بانک مرکزی ایران  ) پرداخت نمائید.

خرید سبد سهام تضمینی

خرید سبد سهام غیرتضمینی

خرید سبد سهام با تخفیف زمانی

خدمات بورسیران در یک نگاه       راهنمای انتخاب خدمات بورسیران به تناسب سرمایه

بازدیدها: 26

درباره نویسنده

سبد سهام تضمینی سالانه

سبد سهام تضمینی خرداد 1402

خدمات اشتراک ویژه

فیلترهای هوشمند معاملاتی

کانال رسمی بورسیران در تلگرام

دعوت به همکاری

error: شما مجوز کپی محتوا را ندارید !