خدمات سبد بانی

 خدمات سبد بانی،مدیریت بهینه دارایی

معرفی خدمات سبد بانی :

سبد بانی،مجموعه خدمات  و پشتیبانی مهم،ضروری و مورد نیاز یک سرمایه گذار و معامله گر حرفه ایی است که برای حفظ سرمایه ،بهینه سازی سرمایه،کسب سود و در نهایت مدیریت سرمایه و  سبد سهام  خود بدان نیاز دارد. این خدمات شامل اطلاعات،اخبار،رویدادها،تحلیلهای کارشناسی متنوع ( اقتصادی،مالی،تکنیکالی، سیاسی و روانشناسی بازار ) است که بصورت برنامه ریزی شده و در دوره های زمانی مشخص ( ساعتی ،روزانه،هفتگی و ماهانه و …) به مشترکین خدمات سبد بانی از طریق ایمیل (روش اصلی )و سایر روشهایی مناسب ارائه میگردد.

 خدمات سبد بانی با خدمات ویژه سایت چه تفاوتی دارد ؟

در خدمات ویژه سایت ( اشتراک ویژه )،مدیریت سایت با توجه به کلیت شرایط بازار و صلاحدید و برداشت خود سهامی را انتخاب و مبادرت به ارائه خدمات مرتبط(گزارش،تحلیل،سیگنال،سبد و … ) می نماید که این خدمات عموما پیوسته و مرتبط نیستند،از طرفی شما هیچ نقشی در انتخاب سهام  و خدمات ارائه شده ندارید و ممکن است که شما اساسا این سهام را در سبد سهام خود نداشته باشید،بنابراین شما (دارنده سبد و علاقمند به نمادهای مورد نظر )عملا از این خدمات استفاده مناسب نخواهید کرد مگر اینکه بخواهید خرید جدیدی به سبد سهام خود اضافه نمائید.

اما در”خدمات سبد بانی” ( اشتراک سبد بانی ) این مشترک است که با توجه به سهام موجود در سبد دارایی خود و یا درخواستی به مدیریت سایت می گوید که در مورد کدام سهام ارائه خدمات نماید و این خدمات تا پایان مدت اشتراک بصورت پیوسته و دنباله دار ارائه می گردد،بنحوی که مشترک” خدمات سبد بانی ” بدون نیاز به اختصاص وقت و درگیری با مسائل و مشکلات عمومی و فنی مرتبط با تهیه،تحلیل،گردآوری و تلخیص این خدمات از چندین منابع مختلف(که اکثرا تخصصی است)تمام اخبار،اطلاعات،رویداده،گزارشهای دوره ایی،تحلیلهای مختلف( اقتصادی، بنیادی،  تکنیکالی، مدیریتی،روانشناسی بازار و گزارشات ویژه . . .  ) را بصورت ساعتی،روزانه،هفتگی و ماهانه،سه ماهه . . . در ایمیل  و یا گوشی خود بطورمرتب دریافت خواهد نمود،تا در زمان مقتضی و مورد نظر اقدامات لازم در جهت حفظ، بهینه سازی و معاملات، سهام داری و خلاصه مدیریت سبد سهام (پورتفوی) خود را انجام دهد.

چه خدماتی در سبد بانی ارائه می شود :

 • اخبار،اطلاعات و شایعات و رویدادهای  مهم و مرتبط،اطلاعیه کدال به زبان ساده،اخبار مجامع،گزارشهای ویژه و … مرتبط با سهام سبد پورتفوی مشترک بصورت ساعتی و روزانه
 • گزارشات و تحلیلهای اقتصادی ماهانه و یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • تحلیل روند و تکنیکال شاخص کل، و سایر شاخص های مهم و ارائه نقاط پیوت،حمایت و مقاومت بصورت هفتگی و یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • گزارشات و تحلیلهای بنیادی و تکنیکال از شاخص صنایع،نقاط پیوت – حمایت و مقاومت سهام سبد پورتفوی مشترکین بصورت  هفتگی و ماهانه و یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • تحلیل های بنیادی (سهم و حق تقدم ) بصورت ماهانه و یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • تحلیل های تکنیکالی (سهم و حق تقدم ) و نقاط پیوت،حمایت و مقاومت و تعیین حد ضرر بصورت هفتگی و یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • سیگنالهای معاملاتی و نوسانگیری هفتگی (حد اکثر ۲ سیگنال در هفته  )  یا پس از کسب و درز اطلاعات مهم و اثرگذار در هر زمان
 • سبد سهام ( ماهانه -کوتاه مدت-میان مدت و بلند مدت ) با جزئیات نقاط ورود
 • رصد،برسی،تحلیل و آسیب شناسی سبد سهام و رفتار معاملاتی مشترک و ارائه مشورتها،توصیه ها و راهنمایی لازم به منظور بهینه سازی و مدیریت سبد سهام و دارایی بصورت ماهانه و تلفنی (در صورت تمایل)

 

تعرفه  و نحوه خرید  “خدمات سبد بانی “

با توجه به جدول زیر،ابتدا تعداد سهام مورد نظر ( ردیف افقی ) و سپس دوره زمانی ( ردیف عمودی )  را که مایل به دریافت خدمات سبد بانی آن هستید را انتخاب نمائید.از تلاقی ردیف افقی و عمودی به عددی می رسیم که همان هزینه خدمات سبد بانی شما طی دوره زمانی انتخابی خواهد بود.(انتخاب ردیف و ستون سبز رنگ و عدد محل تلاقی )

 

تعرفه خدمات سبد بانی - بورسیران

تعرفه خدمات سبد بانی- قیمت به تومان می باشد.

 

یک  مثال برای خرید ” خدمات سبد بانی ”  و نحوه محاسبه تعرفه :

* تعرفه انتخاب ۷ سهم  برای یک دوره ۹ ماهه ،با توجه به جدول بالا از تلاقی تعداد سهام ( ردیف افقی سبز رنگ ) و بازه زمانی ( ردیف عمودی سبز رنگ)  ، مبلغ ۳۶,۳۳۴ تومان (  سبز پررنگ ) خواهد بود.

     

چند ویژگی مهم  در این جدول  !

 • با افزایش تعداد سهام،هزینه خدمات هر واحد سهم کاهش می یابد.
 • با افزایش بازه زمانی،هزینه خدمات هر واحد سهم کاهش می یابد.
 • در جدول فوق ارقام (قیمتها ) از راست به چپ (افزایش تعداد سهام )و از بالا به پائین (افزایش بازه زمانی خدمات )کاهش می یابد.

به عبارت دیگر هر چقدر تعداد سهام انتخابی بیشتر و بازه زمانی طولانیتر انتخاب شود،هزینه خدمات سبدبانی هر واحد سهم کاهش می یاید.از طرفی در بازار سرمایه،سرمایه گذاری در بازه های بالاتر سود بیشتر و ریسک و تنش کمتری را برای معامله گران و سرمایه گذاران بهمراه دارد و در آخر لازم به یادآوری است به واسطه بازه های زمانی بالاتر، امکان و فرصت برسی و مدیریت بیشتر و بهتری برای مجموعه کارشناسان بورسیران بوجود می آید تا با فراغ بال بیشتری سبد سهام شما را مدیریت و در ارائه خدمات،تحلیلها و سیگنالها، منطقی تر و کم خطا تر عمل نمایند و فرصتهای بیشتری را برای کسب موقعیت خوب و سودگیری شناسایی و معرفی نمایند .

نکته بسیار مهم آخر اینکه با انتحاب بازه زمانی طولانی تر، در واقع شما امکان و شرایط فنی مناسب جهت رصد،تحلیل و آسیب شناسی رفتار معاملاتی خود،برای کارشناسان بورسیران فراهم می نمائید تا در راهنمایی،مشورت و ارائه راهکارها،درست تر،منطقی تر و علمی تر عمل نمائیم.

         

خرید اشتراک سبد بانی                                               

پس از انتخاب تعداد سهام و بازه زمانی مورد نظر (جدول بالا )مبلغ محاسبه شده درجدول فوق را بهمراه سایر اطلاعات  درخواستی در جدول زیر قرار داده و دکمه پرداخت آنلاین کلیه بانکها ” را کلیک نمائید.

 

مبلغ (ریال)              :
نام و نام خانوادگی   :
آدرس ایمیل            :
شماره همراه            :
توضیحات                :
 • لطفا تعداد سهام و مدت دوره انتخابی را در بخش ” توضیحات ” بدقت  طبق نمونه درج کنید. مثال : ۷ سهم برای دوره ۹ ماهه

 

توضیحات مهم : 

 • چنانجه در خصوص ” خدمات سبد بانی ”  نیاز به مشاوره،سوال و یا ابهامی دارید، و یا در هر یک از مراحل انتخاب سهم،محاسبه تعرفه و یا واریز وجه دچار اشکال شدید، می توانید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب با شماره  ۳۹۴۰ -۳۵۷ – ۰۹۱۲ با مدیریت بورسیران تماسحاصل فرمائید. و یا به سامانه SMS : 1000 -77700 -77700  پیامک نمائید .
 • هر نوع اعمال افزایش قیمت احتمالی در طول مدت اشتراک،شامل مشترکین تا پایان دوره اشتراک نخواهد شد.
 • در صورت اشتراک در خدمات دیگر سایت،تخفیفات و تسهیلات بیشتری را دریافت خواهید نمود.(تماس و هماهنگی)
 • پس از خرید،امکان برگشت مبلغ واریزی ممکن نمی باشد بنابراین در هنگام خرید دقت لازم را مبذول فرمائید.
 • در هر زمان امکان اضافه کردن سهام به خدمات سبد بانی وجود دارد و با انتخاب و خرید جدید،خدمات سهام جدید به خدمات قبلی اضافه می گردد.

  با عضویت در خبرنامه و کانال بورسیران در تلگرام،
  از مطالب سایت بطور آنی با خبر شوید !

از اینکه بورسیران را مفتخر به خدمت به خود فرمودید،سپاسگزاریم !

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای وبسایت بورسیران محفوظ است. 1395